Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
2. júl 2009

Dobre ranko,
Weji...my tak isto,tiez dovolenka nam stacila plaz a jedlo 😉 ,ale teraz nam je jasne ze taku uz mat nebude kedze budeme zamestnani malym.Inac uz je pomaly iste ze nakoniec pojdeme na tyzden do Besenovej a je to 😉
Super s Parizom,zopar krat som tam bola pracovne a je tam krasne 😵

weja
autor
2. júl 2009

Miriamka, tak to je jasné, že teraz si najbližších pár rokov takú úplne pokojnú dovolenku neužijete... 🙂 ale zase je to o to zaujímavejšie, že deti majú z toho všetkého takú nefalšovanú radosť, s nimi si to človek tak inak užije... 😵
Miri, Bešeňová je kúsok od LM, ak by ste mali chvíľu voľna, kľudne sa ozvi... 😉

blovitc120
2. júl 2009

Ahojte, baby, tak to my na dovolenke podobne ako vy, sme totálni lenivci, ale nebudeme sa ešte aj tam uháňať, aby sme všetko videli. Na poznávací zájazd by som predsa nešla v plnej sezóne a v takej horúčave. My sme si vždy požičali motorky a šli na vlastnú päsť, ale väčšinou spoznávať iné pláže 😀.

Weji, Paríž vyjde, neboj

num7976
2. júl 2009

ahojte uz je nam lepsie,no mne stale neni dobre!na gyndu sme nesli,dnes nam pride svedok co sme mali na svadbicke na navstevu,tak som riadila a chystala nejaku mnamku celkom sa na neho tesim,este malu nevidel.
nastasia neboj laparka dopadne dobre,urcite pomoze a budu len dobre vysledky!ved prave,ze po jablonke tu uz dlho nik neoznamil tu super spravicku takze sup sup,wejka,polevka drzime palce!ozaj a jasne ze aj tym ktore si trufaju na druhe,ze miriamka,blov!
miriamka hej ty mas cistucko riadna pedantka z teba je-moj muzik by ta za to veeeelmi mal rad,lebo on miluje poriadok no ja akosi furt nestiham takze asi tak,no i ked podlaha musi byt tiez vzdy cistucka,ked po nej mala capka vkuse ruckami!a nebojite sa ze bude moc tepla voda v tej besenovej pre jakubka?
jeeej weji tak vy idete do pariza waw zavidiiiiiiiim!!!
blov co mate nove-tie spania vecerne uz lepsie?
ake mate autosedacky pre deturence?my ideme kupovat uz na sedato lebo vajce je uz male, len sa nevieme rozhodnut dost hra aj cena..

blovitc120
2. júl 2009

Ahojte,
no z toho počasia ma už porazí, prečo musí byť u nás každý deň búrka medzi 14 a 16 hod, keď my chodíme von? Buď zmoknem alebo ju musím dať spať dnu, čo znamená boj a 30 minút maximálne spí ☹. Nemôže pršať večer, aby sa v noci dobre spalo???
Num, my sme sedačku museli vymeniť už pred asi 2 mesiacmi, lebo Miške z nej trčali nohy a úplne v nej vyvádzala a máme túto http://www.biga.sk/autosedacky-9-18-kg/romer-ki... . Čo sa týka večerného spania, včera mi Miška zaspala sama, ale nie s radosťou, ako kedysi... dala som ju do postieľky, odchádzala a začala mrnčať, ale nie plakať, tak som skúsila zavrieť dvere a zaspala. Ona je proste dieťa, ktoré nemôžem nechať plakať. Už som to písala, na nás tá kniha absolútne nie je stavaná. Ona mi totiž bude plakať aj 4-5 hodín a keď k nej prídem po tých pár minútach, tak sa ešte viac rozzúri. A keď náhodou s plačom zaspí, ona si asi myslí, že ju nemám rada a budí sa každú polhodinu potom. Keď som to hovorila kamarátkam, nechceli mi veriť, tvrdili, že som mäkká (ja, čo som si s Miškinými revmi čosi užila a mäkká nie som, ale viem veľmi dobre rozoznať, ktorý plač dokáže zvládnuť sama a ktorý nie) až včera som stretla jednu, čo má o necelé 2 mesiace mladšieho chlapčeka a ona mi povedala, že on je taký istý. Že to na neho nemôže aplikovať, lebo sa tak vyhecuje, že nespí vôbec. Ja som za ten týždeň uspávala Mišku tak, že som bola pri nej a hladkala ju po líčku a hlavičke, našťastie jej to stačilo (hoci asi 2 dni jej to nestačlio a musela som ju chvíľku počičíkať na rukách a potom v postieľke hladkať). Síce každý môj pokus odísť z izby skončil plačom a asi tak hodinu zaspávala. Tak uvidím dnes.

danielsio1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nicolkarin
2. júl 2009

danielsio1 a ty si odkial spadol, ze si sa nam tu vsade rozpadol?

nastasia
2. júl 2009

ahojte,
dakujem velmi pekne za drznie palcekov a podporu, nakoniec idem na tu laparku uz 7.7. sa to podarilo tak vybavit, tak teraz uz len dufat, ze to vyjde. zajtra idem na predoperacne tak dufam, ze bude vsetko ok

tatiana82
2. júl 2009

ahojte
ja som tu iba na skok, chcem vas pozdravit a popriat dobru noc 😉
idem si vas precitat....
nastasia aj ja drzim palce, neboj dobre to dopadne

blovitc120
3. júl 2009

Ahojte, tatianka vitaj, musíš chodiť častejšie 🙂. Máš nejaké správy, ako sa darí Mati? Pozdrav ju.
Nastasia držíme s Miškou palce 🙂

weja
autor
3. júl 2009

dobré ránko, konečne zas piatok 😵
Nastasia, asi aj dobre, že ideš na tú laparku aj skôr, aspoň sa nebudeš dlho pred tým stresovať... držím palce na vyšetrenia a potom samozrejme aj na laparku, potom sa nám ozvi, ako si dopadla... 😉
Tatianka, veru musíš nazrieť častejšie, potom nevieme, ako sa ti darí... 🙂
Blov, to je zaujímavé, Miška by mala hádam lepšie spávať, keď je búrka, veď keď jej nevadí pristávajúci vrtuľník... 🙂

my dnes nemáme šéfku, tak budeme mať voľnejšie... 😵 aj keď výplatný termín nepustí, takže celkom veget si urobiť zase nemôžme... 😀

smejko1
3. júl 2009

ahojte,

u nas je to naopak ako u num. najprv bol chory dami, a teraz ja.......

a zaspavnie je horor.....a nie zeby sa chcel nosit, ale zaspava 40 min. s tym, ze tam stale chodim, lebo on sa pretoci na brusko a zacne plakat...... fakt neviem ako ho dat, lebo on na brusku nezaspi to hned zacne past koniky.......

ale uz tiez robme kopulacne pohyby na kolienkach a lezieme do zadu 😀

blov - ja uz chodim plavat, da sa aj od 4 mesiacov a deti to miluju...... len treba teplu cistu vodu zohnat... ale malu nemas zaockovanu, takze je mozne, ze hned nieco chyti..... daj si nato pozor. 😉

nastasia....... 7.7. som sa vydavala, takze mas pekny datum na laparku, neboj 😉 prinesia ti stastie ako mne......

blov - aj tu zakazdym prsi, ked ideme na prechadzku...... aj ked posledne 2 dni nie, dako nas to obislo ale dusno teda je riadne....... asi aj z toho som prechladla.......

wejka - bez sefky aj ked je roboty vela ide vzdy vsetko lahsie.... ja som mala vcera, sen o praci....... brrrrrrrr

prajem krasny vikend.......

blovitc120
3. júl 2009

Ahojte, smejko konečne si sa ozvala, ja že čo je s vami... Myslela som, že ste sa potajomky vyparili na dovolenku ako minulý rok 🙂. Čo vám je chúďatká? Čo ste mali za chorôbky? Čo sa týka toho kúpania v bazéne, neviem, čo by Miška chytila z tých očkovacích chorôb - záškrtu, tetanu, pertusis, hepatitíde B, poliomyelitíde a Haemophilus influenzae b. Skôr si myslím, že by mohla prechladnúť alebo chytiť bežnú virózu, prípadne mať hnačku, ak by si logla a to môže asi hociktoré dieťa. Ja som to skôr myslela tak, že odkedy je možné na verejné kúpaliská chodiť, viem, že deti chodia plávať do bazénov na to detské plávanie, ale to je iné podľa mňa, keď je tam určitá skupina detí a tú vodu stále kontrolujú a menia. U nás to plávanie nie je, resp. je ale tá pani, čo to organizuje, čakái, kým bude plný kurz a čaká už 3 mesiace, lebo za to chcú myslím 150 € za 8 hodín, tak sa ešte načaká podľa mňa za tú sumu... Kamoška totiž chcela chodiť s malým, tak sú už 3 mesiace zapísaní a nič z toho 😝. Inak o tom dusne mi hovor, ideme sa vonku vždy uvariť a každý deň najprv umierame od tepla a potom zmokneme. Nechápem, čo to je za počasie, prečo neprší večer. Smejko, to obdobie s pasením koníkov sme mali tiež, v momente na brušku začala pásť, tak ma šlo poraziť. Ale teraz už zase spáva na brušku ako keď bola bábätko, teraz nás už bavia iné veci (stáť v postieľke 😠 😠) no keď sa jej chce spať, tak spí všade. A už aj včera zaspinkala večer sama 😵, tak dúfam, že sme sa dostali do starých koľají... Čo sa týka práce, ja radšej na ňu teraz ani nemyslím, lebo u nás sú katastrofálne vzťahy... ani sa mi tam nechce vrátiť, radšej vychovám 5 Mišiek 😀

nastasia
3. júl 2009

ahojte,

dakujem a jasne, ze vas budem po laparke informovat, mali by ma pustit uz na druhy den tak 8. sa vam budem snayit ozvat, uvdim ako mi bude.
smejko, vidis ani ma nenapadlo, ze 7cky prinasaju stastie a ked ich tam hned dve tak to musi dobre dopadnut🙂
blov, super, ze miska sa uz dostava do normalu a aj jej dakujem za drzanie palcekov 🙂

num7976
3. júl 2009

ahojte
zajtra ideme na tu gyndu,tak drzte palce,boze bojim sa teda riadne aj toho co mala urobi,ked to tam uvidi,lebo ked sme sli na kontrolu,tak hned ako videla dr.tak zacala riadne plackat!
blov fajna sedacka-my ideme kupit rovno do 36 kg lebo nechodime na dlhe trasy tak jej netreba polohovatelnu i ked je to lepsie,no ani financie nam nedovolia..
zajtra ked pojdem po kartu tak sa idem dr.spytat aj nieco pre malu na to spanie,ja uz takto nevladzem 3x jej robime v noci mlieko a ked ho dopije,tak sa preberie a potom ju vyse pol hodiny uspavam-podotykam vedla vo velkej posteli,takze je pri mne,citi ma a aj tak sa jej nepaci a potom ako zaspi,je po hodine hore a zase si vyzaduje pozornost,ja uz nechapem,lebo cajik nechce mlieko by vypila,no nechcem ju prejedat v noci-uz tie tri razy je az az m,am take kruhy pod ocami,ako nema siroko daleko nikto!a cez den?tristvrte hodina a viac ani trosku aj to zase bojujeme pri zaspavani,ach jo..uz sme vyskusali dva sirupy na ukludnenie a lepsie spanie,aj cipky a nic nepomohlo,uvidime co s tym..

nastasia
3. júl 2009

num, tak drzim zajtra palce u tej sadistky. neboj urcite to mala bude mat ok 🙂

smejko1
3. júl 2009

ahojte,

muzik si vzal na cele poobedie maleho tak som spala, ale zda sa mi, ze sa mi to este len stupnuje........ 😠 (to ze mu nedal ani presnedavku, ani ho neprebaloval nepocitam........ hlavne, ze som mu to niekolko krat hovorila..... co uz chlap)

blov - myslela som pneumokoky, my sme aj voci tomu zaockovani, a to plavanie no je to fakt super, lebo maly sa uci nove pohyby, aj ked tebe to netreba, kedze miska je pohybovo popredu vo vsetkom

num - drzim na zajtra palce a hrozne ma mrzi to vase zaspavanie....... prajem Vam, nech sa to co najskor zl;epsi..... co keby si 2 noci skusila tak, ze jej das mliecko a nechas ju v tme,.... a chodit ju iba hladkat ked bude plakat..... ono je to takze, ale mozno b to pomohlo, co myslis? lebo ona si vlastne mysli, ze takto to ma byt a nevie, ze sa to ma oducit....... drzim palce

dobru nocku

blovitc120
3. júl 2009

Ahojte,
smejko, sa tu bavím na tvojom mužíkovi 🙂. Môjmu musím tiež presne do bodky napísať, čo má robiť, ako papáme aj iné ako mlieko, má v tom chaos 😀. Musím mu všetko do bodky aj s presnými časmi dať, kedy čo robiť, vymeniť plienku a tak 🙂. Ozaj a vy ako s nočníkom? Num a miriamky som sa už pýtala, u nás je používaný ako bubon, obráti ho hore dnom a bubnuje... Keď ju naň chcem posadiť, tak ani nohy nepokrčí, napne ich ako drevené a jačí 😀. Rýchlo sa vylieč, držíme palce. Aha, ty si myslela pneumokoky, tak tie ešte pre nás nie sú povinné a by som jej ich tak či tak nedala, čiže čo sa kúpania týka, ohľadom nich je jedno, či je alebo nie je pichaná 😉.
Num, presne ako hovorí smejko, chcela som ti povedať, aby si skúsila malú nechať v postieľke a utíšiť ju tam, možno pochopí, že tak to má byť, rovnako aj v noci. Ja som najskôr tiež Miške vždy núkala mlieko, ale potom som zistila, že nie je hladná a tíšila som ju v postieľke. Alebo skús zapojiť manžela na pár nocí, často to funguje, že dieťa to pochopí, keď v noci nie je vždy pri ňom mama...
Dobrú noc všetkým a pekný víkend

smejko1
3. júl 2009

prave nam zhorel 2 vysavac, ked som odsavala...... nechapem....... takze sme mali plac, lebo pre sopliky nemohol dychat.... na porazenie...... muz skocil k nasim po nahradny vysavac.... neviem preco na tych odsavackach nepisu, ze moze zhoriet vysavac...... 😠

blov - minule som muzovi presne napisala navod ako urobit malemu kasu....... dala som, navod na kasu a napisala plus oblkove pyre........ no a on ma vidi kazdy vecer krmit, ale ani to nepomohlo.... on to nezmiesal ale daval oboje oddelene....... a cudoval sa, ze malemu akosi nechuti 😎 chlapi.

zatial nam serblicek funguje a super tam kaka aj 3x denne....... len mu musim vzdy podrazit nohy, aby si sadol..... a potom robit vsetko mozne aby ho to tam aspon chvilku bavilo, ale myslim si, ze akonahle sa bude vediet postvit sam, alebo chodit tak ho tam neudrzim...... ale aspon zatial...... ked stihnem priebezne pridam foto z tlacenia........ je tam strasne zlaty....

ja neviem ci som vadna, ale zakazdym sa pohadam s muzom, ked je daka napata situacia..... teda ohladne maleho..... neviem ako to prestat robit, mam vzdy pocit, ze on nedostatocne rychlo reaguje na maleho potreby a to ma vie hrozne vytocit hlavne, ked dami place....... ☹

[papa

iluska6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blovitc120
4. júl 2009

Peknú sobotu 🙂.
Fíha smejko, to som nevedela, že môže zhorieť vysávač 😲. No ja Miške odsávam niekedy ráno, keď ju poumývam a vidím, že sa jej v noci nejako nakopili soplíky, ale to mi teda nedošlo, že by mohol zhorieť, čudné... Ale mohli by fakt na to upozorniť.
S tým kŕmením je to podobné, ja tomu môjmu najprv poviem, čo má všetko zmiešať a aj tak si to nezapamätá, keď mu napíšem, nečíta poriadne, čo už. Ale jesť jej tiež dá, len inak, ako je zvyknutá a potom sa diví 😀. Ale tiež nedokážem pochopiť, že sa na mňa díva, ako ju kŕmim a nevidí, čo jej dávam. Naša Miška je totiž špeci prípad, ona kaše má rada, ale nezje ich s mliekom, len keď jej ich urobím s vodou a do toho ovocie. Čiže vždy kupujem len nemliečne a robím s vodou, nie s bebou, čo už s ňou. Hlavne, že jej chutia. Inak všetobecne strašne málo mliečka mi pije. Večer pred spaním cca 50 ml, ráno okolo 4:00 120 ml, potom okolo 8 má prso, to tipujem tak max. 50 ml že vycucia a dosť. Resp. po jedle keď ešte mi capká po prsiach, tak jej dám cucnúť, ale to je asi len zo zvyku, za zvyšok dňa podľa mňa viac ako 50 ml nevytiahe. Okrem toho zje ten jeden 150 ml jogurt a viac mlieka nemáme. Tak snáď jej to stačí, ale ona večer ani v noci viac nevypije a inokedy cez deň jej už nemám kedy dať, lebo by mi nejedla normálne jedlo.
Ten nočník ti závidím, Miška má z neho neskutočné hysáky, fakt keď sa s ním hrá je veselá, ale akonáhle ideme naň sedieť, koniec. Môžem jej aj modré z neba dať do rúk, hneď sa dvíha, vystrie nohy ako papeky a už ju neposadím, resp. ak ju posadím, tak to je násilie a je z toho na nervy. Tak neviem čo s ňou. Nechápem, ako som ja v 10 mesiacoch mohla chodiť bez plienok, moja mama stále na to spomína ako na raritu 😝 😝. V tomto po mne nie je. Tak daj fotku, nech mám čo závidieť 😀.
Inak chápem ťa aj v tých reakciách na potreby, niekedy to je ťažké, však 🙂. Ja mám zas opačný problém, neznášam, keď Mišku niekto babre, keď sa vzácne hrá sama. A robia to všetci, môj muž, jeho syn, moja mama. Miška sa hrá, vyberá si v kuchyni svoju zásuvku s umelými miskami, nikoho si nevšíma. Oni idú okolo, hneď na ňu začnú hovoriť alebo odpútajú jej pozornosť od hrania nejakým ťuťu muťu a podobne, alebo ju vezmú na chvíľu na ruky a ona sa samozrejme potom už nehrá sama a ako chvostík je hneď na mne nalepená, lebo sa s ňou pohrajú 5 minút. Z tohoto ma ide poraziť.
Pekný deň, večer sa snáď ukážem

num7976
4. júl 2009

ahojte no teda s tym spanim katastrofa furt my sme uz skusali ze spal moj pri malej,no to by ste mali pocut ten hysak a to sa jej len prihovoril,no hned sa zdvihla a zacala revaaaaat ako taky tur a hladat ma,a ked som prisla,tak sa na mna nalepila a hned sa utisila no a to pritom cez den ked vidi tatka tak az pisti od stastia a hned sa po nom lepi..neviem co s nou robit,u dr.sme neboli,mne uplne vypadlo,ze to je sobota,tak sa to odklada na druhy tyzden..
blov my ked sme boli na 8 mes.kontrole,tak povedala,ze by mala vypit pol litra mlieka sa mi to zdalo moc,no teraz ako nekojim tak vidim kolko nasa mlieka vypije,takze nasa to splna este aj teraz,ale cim neskor tym menej,len teraz neviem presne kolky by mala..
smejko to ti verim,u nas to byva skor v tom,ze ja jej nieco nedovolim a moj muzik jej to da a mala je potom nadsena ze si to vydupkala,niekedy mu to dojde ze urobil chybu,no velakrat sa mi to uz stalo..a s tym papkanim to je aj mne smiesne minule ju vzal ku kamosovi,dala som mu tasku s presnym popisom co je v nej a co jej kedy ma dat papat a prebalit no pressny jej rezim a ci ti neprisiel o dve hodiny,ze mala je pokakana a nema plienku?no ma slo uhodit-ja ze si oddychnem a on mi pride s tym,ze neni plienky,tak vravim,ze vsak v taske ma a on ze hej?-on sa prosim pekne ani do nej nepozrel takze takehoto ja mam pozorneho muzika.. 😅
my sme dnes boli na gulasi v jednej dedine sa robia firemne a potom sa ochutnava a urci vitaz,tak mala bola neskutocne dobra sedkala pri mne-sice sa najedla tolko sprostosti,kolko doteraz nepojedla,ale vobec nemrncala a to sme dnes spali 15 minut v aute cestou tam a asi 10 cestou naspat a boli sme tam od desiatej rana do piatej-sice je teraz nemozna,ale sme u nasich,tak mam oddych ale fajne,lebo viem,ze vydrzi aj na inych akciach o tyzden pojdeme mozno do zoo ak vyjde pocasie a kupime kocik buginu-baby uz mate kupene?na co sa mam zamerat pri kupe co je tam dolezite?tak pa pa prajem prijemny zvysok vikendu

smejko1
4. júl 2009

ahojte,

ja som natom lepsie...... ale stale nic moc......

num aj ja hcem buginu, ale neviem aku a hlavne muz nechce vyhadovat zanu majland...... teda my chceme golfove palice dake lahke a aby sa dali dat uplne do lahu.......

vidim, ze vsetci chlapi su z jedneho cesta...... takze sa neoplati vymenit za iny exemplar 😀

baby, mam tu 4 oprate pracky na zelenie a neche sa mi......... asi to nechem na zajtra a pridam dalsiu pracku 😠

smejko1
5. júl 2009

ahojte, vidm ze vsetky sa potite a nemate chut na pc........ spravne 😎

tak prajem kesnu nedelu

blovitc120
5. júl 2009

Ahojte, u nás bola teraz búrka, tak sme výnimočne spali dnu a madam sa predviedla, spala hodinu a doobeda skoro 2 😲, tak to som zvedavá, kedy večer bude unavená 🙂. My buginu neriešime, pretože Miška odmieta byť viac ako 10 minút otočená chrbtom ku mne alebo tomu, kto ju vezie, takže do neurčita si vystačíme so športovou verziou Teutonia Fun System, čo mne celkom vyhovuje, lebo si neviem predstaviť tie moje jazdy v teréne pri uspávaní v bugine a najnovšie mi Miška zaspí len na poli alebo podobne. Navyše je to skvelý kočík aj výbava, až mi ho bude ľúto vymeniť, takže asi v bugine strávime malo času, budeme ho mať celé kočíkové obdobie a len na dovolenku by som asi kúpila Cam Flip alebo PP Aria, musí to mať striešku, dať sa sklopiť operadlo a trocha pevnosti. Také tie obyčajné 30€ buginy z Tesca by som nekúpila, keď v tom dieťa aj spáva 😉

num7976
5. júl 2009

ahojte smejko som rada,ye ti je uy lepsie--mz sme mali v noci rekord spala od jedenastej do stvrt na sedem uaaa som az nechapala sice uz nezaspala,ale aj tak fajne snad to pojde aj takto dalej no vsak uvidime..tie kocikz stale nevieme no chcem nieco chztro zriesit,lebo chceme ist do zoo a nechcem sa terigat s takzm ako mame,pa pa prajem prijemnu nedelu-mz sme u svokrovcoch 😖

tatiana82
5. júl 2009

ahojte kocky
tak ako ste travili tento tropicky vikend? neboli ste s drobcami aj niekde pri vode??

my sme boli u priatela doma doladit veci na svadbu a pokusala som sa opalovat lebo som taka biela a aby som v tych bielych satach velmi nesplyvala 🙂
pripravy pomaly finisuju, uz mame takmer vsetko, ale mam aj obavu aby vsetko vyslo ako si predstavujeme...

Mata ma uz takisto vsetko pripravene, caka ju to o necele tri tyzdne. Mysli na vas, este stale je na pn, ale zial min. tyzden prisla o babatko ☹ velmi jej drzim palce a verim ze coskoro k nim opat pride stastie

smejko1
5. júl 2009

je mi to velmi prevelmi luto matka........ a este svadba.......... drz sa a neboj coskoro bude fazulka v brusku a vsetko bude OK........

dik tatianka, ze si nam dala vediet....

my so spanim dnes naopak....... do obeda sa spalo 10 min...... ale pobede sme boli v senci a tam pri jazere spa 1 a pol hodinky......

blov - ja musim buginu poriesit, lebo ja stale jazdim autom do PK {z nasej dediny} a vyberat a nakladat to hebedo ma nici, ale inak je to dobry kocik.......

num - aj ja chcem ist do zoo, aj ked na maleho je to asi skoro hihi

blovitc120
5. júl 2009

Ahojte,
tatianka to je super, že prípravy finišujú, nezabudni dať linku na fotky zo svadby 🙂. Čo to čítam ☹? Tak sme držali Mati palce, to je mi strašne ľúto, je to smutné ☹. Pozdrav ju a nech sa čoskoro ukáže...
My sme neboli pri vode, musíme najskôr Miške kúpiť niečo na hlavičku, čo nezhodí hneď dole.

tatiana82
5. júl 2009

jasne ze potom poslem foto, ale mata isto posle skor, ja mam az v sept.
urcite ju od vas pozdravim
dobru noc vsetkym 🙂 zajtra tu opat nakuknem