Partner si (ne)myslí, že máme počkať II. Pridajte sa

weja
10. okt 2008

Takze nasa (staro)nova tema je tu, mozme pokracovat... 🙂

blovitc, smejko, num, miriamka, tatianka, poleva... (dufam, ze som nikoho nevynechala)... a samozrejme aj ostatne snazilky, tehulky a maminy... tesim sa na vase prispevky... 🙂

miriamka
17. sep 2009

Miske prajeme spolu s Jakubkom vsetko NAJ NAJ NAJ k jej krasnym dnesnym 1.narodeninkam!!!!Najma vela vela zdravicka,stasticka,lasky...a nech rasties do krasy a posluchas maminku a tatinka 😵 😵

weja
autor
17. sep 2009

dobré ránko 🙂
v prvom rade - Miške všetko naj, naj, naj k 1.rôčku 😵 😵 😵 veru to ubehlo... Blov, chápem tvoju nostalgiu, ale to prejde... veď ešte vás čaká tooooooľko nádherných spoločných chvíľ... 😵 aj keď chápem, že 1 rok už mať nikdy nebude... čo už, keď tie deťúrence tak rýchlo rastú... ale verím, že za nejaký čas si to zopakujete s druhým mimi 😉
a tú tortu potom odfoť, samozrejme aj s oslávenkyňou 😵

ozaj aj Jakubko má dnes 1 rok a 4 mesiace, ale to sa už vlastne veľmi neoslavuje... 🙂 ale aj tak všetko naj...

Smejko, dúfam, že Damimu už bude lepšie, nádcha je najhoršia tuším prvé 3 dni, potom by sa to už malo lepšiť... a nepomohli by mu nejaké kvapky do nošteka, aby sa mu lepšie dýchalo? 😕 to súdim podľa seba, ja som bez nich totál nepoužiteľná, keď dojde nádcha...

weja
autor
17. sep 2009

Miri, ahoj, kým som ja dopísala príspevok, už si ma predbehla... 🙂 ako sa máte?

blovitc120
17. sep 2009

Ahojte, veľmi pekne ďakujeme Jakubko, miriamka a wejka 🙂. Mladá dáma oslavovala už v noci od 3 do 4, ale dnes to má odpustené 🙂. Ráno vstala o pol 7, ale pospala ešte od 8 do pol 9, zalomila na gauči počas tanca, tak to vidím dnes len na jeden spánok, to bude radosť...
Baby, mne práve prebiehajú najhoršie bezpauzové kontrakcie a o 15 minút dostanem EPI a o hodinu bude Miška von.
Smejko, wejka ma pravdu, kvapky mu nepomôžu? Najlepšie sú tie Pinosol, lebo nie sú návykové a pôsobia len na základe tých silicových či akých olejov, ale tie sa nesmú kvapkať malým deťom, len na tyčinku a vytrieť noštek, ale to je aj v návode. V každom pripade držím palce, nech je rychlo po.
No ja idem ďalej rodiť, potom sa ozvem, keď bude po, idem spomínať na to malé strašidielko, čo mi doniesli.

weja
autor
17. sep 2009

Blov, tak ako, už máš odrodené? 😉 chúďa, ty to normálne prežívaš 2x 🙂

blovitc120
17. sep 2009

Áno weji, 9:45 som to mala za sebou a malej zagratulovala 🙂

veronkaj
17. sep 2009

tak aj ja mám podobný problém doma, priateľ ale si nemyslí že máme počkať, on rovno nechce.
- dôvody vraj je starý, má teraz 42, vraj teraz ked máme úver na dom, tak by sme ťažko vyšli, že už máme veľké deti, polovička má dospelé ja ešte na základnej a že ho rozvod a všetko strašne bolelo a dlho trvalo kým sa z toho dostal a teraz už ked príde z práce chce mať klľud.
- takže my vychádza z toho, že ak sa náhodou stane tak síce tvrdí že sa o nás postará ale ja si myslím , že vtedy bude asi rozumnejšie sa asi odsťahovať a tak či tak by som bola na dieťa sama a aj napriek rozumným argumentom prečo dieťa mať ho nechce.

čo by ste mi poradili ako ho na to presvedčiť, bývame už spolu, máme spolu úver

matullienka
17. sep 2009

miske vsetko najlepsie 😀

blovitc120
17. sep 2009

Miška všetkým ďakuje 🙂

weja
autor
18. sep 2009

dobré ránko 🙂
Blov, aká bola oslava? 🙂 torta sa páčila?

Veronka, ťažko v tomto radiť, na každý rozdielny názor v manželstve je najlepším a asi aj jediným riešením rozhovor... treba sa o tom poriadne porozprávať, prebrať to z každej strany a zvážiť všetky pre a proti... záleží aj od tej finančnej situácie, úver treba splácať za každých okolností, ale na druhej strane určite chce každý aj svojmu dieťaťu dať to najlepšie, tak potom je to ťažký rozpor... 😒 držím palce!!!

blovitc120
18. sep 2009

Ahojte, "oslava" bola celkom v pohode, najzaujímavejší darček bola obálka z pohľadnice a tvrdý obal z 80% tmavej čokolády, ktorú doniesla moja mama mne 😅. Bola som si úplne istá, že doma máme tortové sviečky a samozrejme, že som ich nenašla, resp. našla som len také v tvare kravy, tak máme kravu. Torta sa jej páčila, ale jasné, že chuť ju neoslovila, ja viem, že naše dieťa nemá rado sladké 😀. Čiže na ňu najskôr len hľadela, čo to je a potom sa osmelila a začala do nej pichať prštekom a písať po stole. Viem, že sa to nemá a ja jej naozaj nedovolím robiť hocijaké hlúposti, ale toto bolo naozaj zlaté, tak som to natočiia ako video, ktoré je ale bohužiaľ nepoužiteľné, lebo potom si začala ten prst oblizovať a písať ním po tvári a vlasoch celá šťastná a moja mama nabehla a začala ju hneď umývať,tak Miška začala bľačať ako o život, lebo to neznáša. Som sa parádne nasr..., lebo ja som predsa matka a rozhodujem, čo dieťa smie a čo nie a či bude čistá alebo 3 minúty špinavá. Neviem, či to je len ona taká,alebo aj vaše deti,ale hrozne sa jeduje, keď sa mení plienka, utiera pusa od slín alebo od jedla. Tak som napálená, lebo také pekné video je v prdeli. To isté robí aj vonku, sedí v kočíku, veselá, reční a tečie jej slina, tak jej ju hneď začne utierať a Miška začne samozrejme revať a je po peknej vychádzke. Ja ju tiež nenechám uslinenú a špinavú, ale neutieram ju každé 2 minúty. Nechápem, o čo ide, či keď náhodou niekoho stretneme, aby nepovedal, že dieťa ma špinavé ústa alebo čo. Tak som sa vysťažovala, snáď ma aspoň vy pochopíte. Ja som rada, keď moje dieťa je spokojné a veselé, aj keď nie je v každej jednej sekunde vyblýskané ako vianočná guľa. Nenechám ju ísť von špinavú, ale fakt nesledujem každú sekundu, či nemá milimetrovú omrvinku na tváričke. Potom okolo 6 večer sme šli von, akurát dnes začína jarmok, všade už boli kolotoče a hudba, Miška šťastná začala tancovať už v kočíku, kým jej babka zase nezačala utierať ústa a bol plač. Ešte sme šli na burčiak a klobásu a domov, v už len my traja. Potom šla 20:15 spať a baby, ona spala do pol 10. Ja som to doteraz nerozdýchala 😀. Fotky dám na facebook, lebo tu ma to nebaví zmenšovať a nemám na to ani čas, nehovoriac o tom, že mám plné albumy a nestíham ich pretriediť. Ideme sa teraz obliecť a tancovať na jarmok, keďže je vyspatá snáď na celý deň 😀

nastasia
18. sep 2009

ahojte,
miske dodatocne gratulujem a zelam vsetko najlepsie k prvemu rociku. vidim, ze oslava sa vydarila a tesim sa na fotky 🙂
na tej exkurzii sme boli v chorvatsku-najprv sme boli 2 dni v zahrebe a potom styri dni na istrii-kazdy den ine mesto, raz som sa stihla aj okupat, ale potom sa uz nedalo bud kvoli nabitemu prgramu alebo skaredemu pocasiu.
bolo tam fajn az na ubytko, v pule sme byvali v hosteli-teda v budke na plazi, ktora mala 2x2 metre a to sme v nej boli styri. a stalo to 20 eur na noc-na to ake to bolo otrasne to bolo priserne drahe. no ale co uz, prezili sme to 🙂
dnes poobede ideme do tej lubovne este stale som nic nekupila uz len asi po ceste.
v pondelok idem do brna, idu mi vyrobit tu autovakcinu, tak ak by si chcela weji tie laktobacily mozem ti kupit. majte sa krasne cez vikend asi sa sem nedostanem.

weja
autor
18. sep 2009

Blov, no tak aspoňže Miške sa oslava páčila 🙂 no hold staré mamy sú asi všade väčšinou rovnaké - moju odskúšanú ako starú mamu nemám, ale sesternici robí mama to isté - jej deťom väčšinou povolí všetko, čo im mama pred sekundou zakázala... 😖
ale torta s kravou na vrchu musela byť super 😵 idem pozrieť na FB, ešte som nestihla obzrieť ani tie fotky z dovolenky 🙂

Nastasia, a to pred tým si bola na dovolenke v Chorvátsku a teraz na exkurzii, či to bolo to isté? 😕 ale super nápad, a čo ste vlastne boli obzerať - krajinu, hotely, alebo...?
inak pekný víkend 😎
a tie laktobacily zatiaľ nekupuj... ja som taký hrozný typ, že pokiaľ mi je dobre, tak to neriešim... ja dúfam, že mi pomohlo aj to slané more, aspoň na chvíľu, ale už si ozaj dávam na seba riadny pozor... 😒

matullienka
18. sep 2009

ahojte kočky pridala som ďalšie svadobné fotky na facebooku tak si môžete kuknúť dúfam že sa vám budú páččiť 😀

weja
autor
18. sep 2009

Maťka, krásne fotky 😵 a zistila som, že máte podobné obrúčky ako my.... 🙂 😀
aj Miškine fotky som konečne popozerala... 😵 zlatá malá okaňa... 😵

blovitc120
18. sep 2009

Ahojte, Maťka, fotky sú krásne a ja som tam tiež dala asi 4 ks

matullienka
18. sep 2009

idem kuk a dakujem 😉

weja
autor
19. sep 2009

ahojte 🙂
dnes tu bude asi prázdnejšie, keďže je víkend... MM išiel na chatu, mala som ísť s ním pôvodne aj ja, ale je to chata úplne kdesi v horách, kde sa dá dostať iba pešo (to by mi ani nevadilo), ale je to bez vody (vonku je iba studňa) a latrínou kdesi 100 m od chaty v lese... 😖 čiže jedným slovom - nič pre mňa 😅 nieže by som bola ktovieako zhýčkaná, ale splachovacie wc a voda z vodovodu sú ozaj minimum, čo požadujem, takže som radšej dobrovoľne zostala doma... 🙂 upratala som už včera, dnes sa akurát chystám piecť koláč a inak mám veget 😵
tak pekný deň všetkým 😉 zdá sa, že aj babie leto budeme mať 😎

blovitc120
19. sep 2009

Weji, tak v tomto sme úplne rovnaké. Asi som už tiež nejaká pohodlná, ale záchod a tečúca voda musí byť. Ešte ten záchod by som prežila, ale vodu nie

weja
autor
19. sep 2009

no ja som s ním na tej chate bola pred 2 rokmi a keď sme tam vyšli a došlo mi, do čoho som sa to dostala, bolo mi do plaču... 😅 to bolo pre mňa proste ako za trest... 😝
inak pridala som foto z dovolenky na FB... 🙂 konečne som dnes mala čas to pretriediť...
a koláč je už tiež upečený - trvalo to cca 3 hodiny 😝 😝 tiež nechápem, či neviem inak zabiť čas... 😀 ale už dlho som chcela ten recept vyskúšať, aj keď tá príprava je riadne časovo náročná... 😖 dúfam aspoň, že sa podaril...

blovitc120
19. sep 2009

A aký koláčik? Fotky som už pochválila 🙂

weja
autor
19. sep 2009

ďakujem 🙂
no volá sa to "kinder zákusok", ešte som ho nejedla, to len kolegyňa ho veľmi chválila, ale už mi dosť lezie na nervy, lebo teraz som zistila, že na vrch má ísť ešte šlahačka a už sa mi nechce s tým babrať... 😝 kto takéto recepty vymýšľa? 😅 😖

blovitc120
19. sep 2009

Haha, koláč ti lezie na nervy 😀? Sa tu na tebe smejem 🙂. A o čom k ten koláč? Myslím že čo v ňom je a ako má chutiť?

smejko1
19. sep 2009

ahojte,

miske vsetko naj naj naj a
blov - asi su vsetky babky rovnake.... dami zasadne neznasa, ked sa mu dotykam tvaricky, alebo ho cistim, ci prebaluje a o odsavani soplikov ani nehovorim ( ale v tom ho fakt chudaka chapem) moja mama, ho stale utiera.... nic mu nedovoluje dat do ust (dost divne, kedze on posledne mesiace vsetko ochutnava) ale mna vytaca aj to, ze si ho da na kolena ruzicky mu da do polohy ako sa jej paci nozicky tak isto...... no a jasne, ze maly tak vydrzi sekundu, ale ona je fakt vytrvala........ inak je super babka a velmi mi pomaha, len som Ti chcela povedat, ze nieste jediny....... jemu ked padne hracka na zem ( kazdu sekundu, lebo ich tam zamerne hadze) tak mamina by mu ju uz nedala, az ked ju doma umyje 😀 ........ - je mi luto, ale ja nemozem so sebou nosit kamion hraciek, aby mal na kazdu sekunduy inu.........

weji - nestihla som na FB kuk na foto z dovci, skusim zajtra.. 😉 , super, ze pecies..... uzi si to, ked tu bude drobec rok Ta ani len nenapadne piect hihi.........

matulienka, krasna nevesticka si bola....... no a ako sa Ti paci manzelsky zivot? muzik poslucha? nezbudaj, ze ako si ho na zaciatku vychovas tak to budes mat celyyyyyyyyyyyy zivot...... 😠

smejko1
19. sep 2009

tak som si precitala dalsiu stranu dozadu.....

babulky, damimu kvapky davam...... vacsinou iba mar, alebo streimar na cistenie...... on to ma chudatko asi po mne..... ja som tiez cela nadchova ako dieta bola....... ved preto sa stale snazim kojit, nech ho aspon ako tak chranim..... ale neviem do kedy....... a weji - jemu to trva vzdy dlhsie ako 3 dni....... chvilku sa mi zda, ze uz je dobre a je to fuc a potom zas sopli ako o dusuuuu ☹

blov - z coho miska pije mlieko ked uz nekojis? a ako casto jej to mlieko davas? dakujem

weja
autor
21. sep 2009

dobré ránko 🙂
Blov, no hej, koláč mi išiel na nervy 😠 ani neviem, prečo sa volal "kinder", čakala som, že to bude mať niečo spoločné s tou čokoládou, ale ništ... bol dobrý a mal celkom aj úspech, včera som ho porozdávala našim, aj sesterkiným deťom, všetkým chutil, ale ja som proste od neho očakávala viac, keď už som sa s ním babrala 3 hod....

Smejko a ako je Damimu teraz? už mu to troška prešlo? 😕

blovitc120
21. sep 2009

Ahojte, ja nejako nestíham, to dieťa je všade 😲. A už si vie vyliezť na nebezpečné miesta ako posteľ, gauč, kreslo a tak, čiže striehnem na ňu všade. Dnes mi napríklad dopila kávu. Mala som ju v obývačke na stolíku, ale mimo jej dosahu. Samozrejme kým som jej robila v kuchyni raňajky, ona vyliezla zo zeme na gauč a keď som prišla, celá šťastná tam sedela, pozerala televízor a popíjala moju kávu 😠 😠. Už jej tam našťastie bolo len trochu, asi tak 3 cm výška hladiny a bolo to vlastne latte, takže moc silné to nebolo a už hodinu spí, dúfam, že jej to nejako neublížilo. Ale keď som videla ten šťastný výraz, ktorým ma vítala, že čo ona má, nemohla som sa ani hnevať, len smiať 😒. Bála som sa, že 3 dni nebude spať.

Smejko, tak tie babky sú asi podobné všetky, ale ja nedokážem pochopiť, prečo jej preboha musí neprestajne každú minútu utierať ústa, keď je z toho úplne zúrivá. Potom sa čuduje, že len čo ju vidí, začne revať a nechce s ňou byť. Ani ja by som asi nechcela, keby mi 20x do hodiny driapala ústa handrou. No tak jej tečú sliny, a čo má byť? Však jej rastú zuby. A najviac ma serie to, že jej to utiera obyčajnou látkovou vreckovkou z vrecka alebo papierovou. Ja na to používam zásadne látkové plienky. A minule mi hovorí, prečo jej nedávam na doma podbradníček, aj na von, že nebude taká doslinená. Poviem vám, že my sme podbradník nemali ani raz. 1. mi to pripadá nechutné, aby decko celý deň behalo v podbradníku 2. sa mi to nechce prať po každom jedle 3. keď ju priebežne fotím, dosť blbo by vyzerala stále v podbradníku 4. stále si ho aj tak trhá dole 5. používam zásadne igelitový od Canpol Babies (mám 2), ktorý po každom jedle jednoducho umyjem a navyše je asi 3y väčší ako tie látkové.

Čo sa týka hračiek a jedla vyhodených z kočíka, hračky som umyla len keď skončili v blate alebo kaluži, aj to raz nie, proste zdvihnem a dám jej to a keď to vyhodí, tak to buď nedostane, alebo to dostane zo zeme a jedlo keď vyhodí, tak zdvihnem a dám jej ho nazad. Aj tak si olizuje topánky, svoje aj naše, ruky, ktorými všetko chytá, čo pojedla na dovolenke, radšej ani nemyslím. Keby jej to padlo s prepáčením do h...a ako dnes do psieho, jasné, že jej to nedám, ale inak sa nestresujem. Keď sa bude hrávať v piesku, poje oveľa väčší sajrajt. A inak aj moja na ňu stále pokrikuje "Mišička, príp. Michalka (inak obidve tie oslovenia priam neznášam, ona je MichaEla, Nie Michala) fúúúj, nedávaj do pusy a všetko jej vyberá a Miša jačí ako pavián. Ja jej nechám aj umelú vidličku a lyžičku, nech sa hrá a ona jej to stále berie. Na druhej strane prípady, keď má byť prísna, tak úplný opak. Ach jaj. Inak s tým sedením som to nepochopila, ako ho tvoja mamina dáva? Asi som šiši 🙂. Inak smejko, ten Mar aj Sterimar poznám, ale keď nemôžem dýchať, mne osobne to nepomáha, lebo to sliznicu neuvoľní. Ale ja som kedysi bola závislá od kvapiek do nosa, kvapkala som si ich asi 20x denne, no odučil ma to môj bývalý frajer, proste mi ich týždeň na chate nedal a odvtedy čo je asi 10 rokov, som si nekvapla ani raz Nasivin, Sanorin, Otrivin, Olynth a podobné svinstvá, kde už po týždni vzniká závislosť, lebo sliznica bez nich spuchne. Používam zásadne ten Pinosol, je úplne najlacnejší a najlepší, on odpchá nos pôsobením tých éterických olejov a nevzniká závislosť, len sa fajn dýcha. Je to najprírodnejšie okrem morských vôd. Len deťom sa to nesmie kvapkať, len na paličke vatovej dať do nošteka, aby to náhodou nevdýchli.
Smejko, Miška pije mlieko z fľašky, ona s tým nemala nikdy nejaký problém. Ale ona toho mlieka moc nevypije, ráno cca 120 ml a večer cca 60 ml. A to je vlastne všetko, viackrát jej nedávam, dostáva ešte 1-1,5 bieleho jogurtu denne. Aj na krabici je napísané, že dávať len 2x denne, síce po 210 alebo 240ml, čo u nás asi nikdy nedosiahneme. Ale ja si myslím, že pre ňu v tomto veku je už dôležitejšia vyvážená strava, ako kravské mlieko, hoci upravené, tak to množstvo neriešim. Proste viac nechce, tak nemá. Vypila by možno aj 3-4x denne, ale to by mi nejedla, nebola by hladná, tak radšej dostane jedlo. Ale keď Damienko papá ešte materské, to by som dala kľudne častejšie, hoci teraz som už rada, že nekojím. Keď sme prestali, aj mi bolo smutno, ale už mi to nevadí, dala som jej čo som mohla a ona sa odstavila úplne sama a nenásilne, asi si vzala, čo chcela. Prišlo mi zvláštne jej nasilu to prso pchať, keď chcela radšej normálne jedlo. Ona ho už mala len na hranie a pichala mi do neho prštekmi a len to olizovala a podobne. Trochu potiahla a hrala sa, najlepšie aj s tým druhým a mne to už bolo vyslovene nepríjemné. Inak teraz trochu chúlostivá otázka, baby, ako prežili vaše prsia kojenie? Ja po druhom dieťati idem na plastiku, už som rozhodnutá 😔 😒.

Weji, ten koláčik by som si dala, mňam 🙂

miriamka
21. sep 2009

Ahojte,
priznam sa ze vobec nestiham prispievat 😔 ,ale pravidelne vas citam a len vas chcem pozdravit...mam toho teraz v praci viac nez dost,aj po veceroch ked maly zaspi este pracujem...ale verim,ze sa to coskoro utrasie a bude v praci lepsie a kludnejsie.Ako nam tu hovoria,to ze mame vela prace je sice tazke,ale je to dobre znamenie ze ako firme sa nam dari co je pravda...len niekedy uz je toho fakt vela,ako teraz 😠

Inac sa mame dobre...Jakubko je vymyselnik,slovicka co rozprava pribudaju zo dna na den,je velmi pozorny,vsetko po nas opakuje...a hrozne spekuluje co kde vyvedie.Ale musim povedat,ze na NIE reaguje a vacsiou vzdy pekne posluchne.

Co sa mliecka tyka...my pijeme stale SUNAR,chcem aspon do 2 rokov vydrzat,rano pije 200ml a na noc 300ml,a pije klasika z flasky.

Blov...co sa prs po kojeni tyka...hovorila som to tu uz,proste "prazdne sacky" je moja definicia 😀 Nikdy som nemala velke,a po kojeni nezostalo tusim uz vobec nic,ale zase musim povedat,ze teraz je to uz lepsie nez tesne po tom co som prestala kojit,to bol fakt des.

blovitc120
21. sep 2009

Miriamka tak my podobne, tiež vymýšľa kadejaké hlúposti, ale na NIE v 90% prípadov reaguje tak, že prestane, alebo to aspoň urobí potajomky, keď sa nepozerám 😀. To musí byť krásne, keď už Jakubko reční normálne slová, ja už sa tak teším na tie hlody 🙂. Napíš potom, čo sa mu podarilo povedať 🙂. Rovnako podobne plánujem do 2 rokov nedávať kravské mlieko, akurát my pijeme Bebu, ale to je jedno, každé dieťa je zvyknuté na iné a ja hlavne nechcem meniť preto, lebo viem, že toto jej nerobí zle. Pije z fľaše a ona sa tým saním ukľudní, tak to zatiaľ neriešim. Z pohára nechce, len vodu a kávu 😀. Inak minule mi jedna sami hovorila, že jej syn si potajomky robil do fľaše kakao ešte ako štvrták na ZŠ 🙂. Závidím ti tie množstvá, čo malý vypije, ja to do nej proste nedostanem. Ráno má v podstate suchú plienku, zato cez deň vypije hádam 7 dl vody a čaju, hoci nočník je stále nočná mora, ako ste na tom? Ona si naň jednoducho nesadne ☹. Asi aj v škole bude nosiť plienky ☹.
Dúfam, že budeš mať čoskoro trochu menej v práci a občas sa aj zastaviš, nech je tu veselšie.
Čo sa tých pŕs týka, ja som práveže mala veľkosť C, pri kojení D-E A teraz väčšie B, tak hrôza ☹.

num7976
21. sep 2009

ahojte kocky boze tak dlho som sa tu neukazala az sa hanbim!ked dojdem ku veceru na net,tak chytro odpisem maily a pisem zo sestrou,tak som vas len rychlo precitala a na odpisanie uz som cas nemala a ked som aj chcela,hned sa mi poplietlo co kto popisal a nevedela som co komu napisat!
pozeram,ze ste toho vela postihali dovolenkovat ajajaj verim,ze bolo super,aj ked deturence moc nedaju oddychnut,ale brala by som aj ja!co sa tyka nas,tak mame konecne dobru spravu-spime stale tomu nechapem a dufam,ze to nezakriknem tak,ze nieco vyse dvoch tyzdnov uz nerobime v noci vobec mliecko!!!uf len sa bojm,aby som to nezakrikla,ale konecne sa vyspim 😀 boli sme u znamych v BA tak tam poslednu noc bez mlieka potom doma len raz a takto na preskacku a potom sme boli robit gulas a tam tiez vobec v noci a odvtedy som jej robila snad len dva krat raz po 180 ml 🙂 takze sa z toho obaja vytesujeme,len stale mame problem s uspavanim trva nam to vzdy pol hodinu a dlhsie,takze to su este nervy ked nie a nie zaspat,ale uz ju prekladam do postielky a snad sa do mesiaca k nam aj muzik nastahuje 😀 vec ohladom tych vysetreni na ciculky stale nemame dokoncene prosim pekne minuly tyzden sme sli na nefrologiu a chytili sme sopliky ktore mame doteraz ale uz lepsie no a dnes sme boli este na sone bruska a zajtra gynda uf a na konci tyzdna ocne tak by sme to mali tento tyzden dorobit a potom 28.oktobra s vysledkami a uvidime co nam povedia!
no kurnik a tie prsia ja som sa to uz davnejsie chcela opytat,ale vzdy som zabudla-ja som mala vacsie B no ale teraz co z nich mam?hotove lajdaky ☹ take male becka ale pevnost ziadna no proste oci pre plac 😢
tak pa pa drzkajte sa a ozaj vy si pozerate foto na facebooku?a ja nemam ziadne nicky ci ako sa to tam vola-napiste mi do IP prosim aj ja chcem obzriet fotocky tak pa pa 😵