Partner vdovec s malým dieťaťom

menojojka
23. okt 2017

Ahojte. Chcem sa opytat je tu neaka zena, ktora ma milenca alebo partnera, ktory sa stal vdovcom ? Zostal sam mlady z dietatom.

kratucka
23. okt 2017

poznám taký pár, čo by ťa zaujímalo?

seblicek
23. okt 2017

Kamoška si našla takéto partnera. Má dcérku, veľmi rýchlo si ju obľúbila a našli si k sebe cestu. Len čo viem, tak trošku s citmi partnera mala problém, lebo zo začiatku ich vôbec nevedel prejaviť.

ciola
23. okt 2017

ja takého jedného poznám, čo by si sa chcela spýtať?

menojojka
autor
23. okt 2017

Zaujimalo by ma hlavne ci sa na nu nepozerali ako na neaku zlu ktora poblaznila muzovi hlavu. Kedy sa ukazali na verejnosti spolu. Ci ju neohovarali za ten vztah. Ze je bezcitna ked sa dala s takym muzom. Ako ju vnimalo dieta. Jeho rodina ci ju vobec pozna. Ako ju vnima rodina zosnulej manzelky.

tehulka2011
23. okt 2017

@menojojka nepoznam taky pripad, ale bezcitna?! Ja na tom nevidim nic zle

janula12345
23. okt 2017

@menojojka tu zalezi podla mna aj od doby kolko je dany muz vdovcom. Co zo skusenosti poznam v okoli -jedina zla reakcia bola z rodiny zosnuleho cloveka..- ze je to moc skoro. Ine nic. Kazdy kto ma rozum dopraje cloveku nove stastie a dietatu tiez novu podporu a oporu.

sense
23. okt 2017

Ak b y som mala toho muza rada a on mnatuex bolo by mi/nam jedno ako reaguje okolie....je vdovec a mrtvu zenu mu jikto nevrati....

Okrem toho ze sa s novou.nepredvadza den po pohrebe...

Mame suseda uz starsieho, zena mu umrela na rakovinu, s inou zenou ho bolo vidavat asi polroka po smrti zeny, co viem nikto zo susedou sa nad tym.nepozastavoval ani.my nie, jeho zena mala rakovinu, .....a trvalo to cez dva roky myslum ten cas od zistenua choroby po koniec a bolo vidno ze netrpi len ona ale aj on, chodil strhany,zadumany, schudol a zostarol...potom co ho zacalo byt vidat s novou zenou zacal pookrievat....pre niekohoten polrok mozno kratka doba pre ineho postavujuca....

stastnablcha
23. okt 2017

ja som vdova a mala by som v pazi co si kto o tom mysli.... ked ma clovek ktory o niekoho prisiel pocit ze je uz cas... ja si neviem predstavit ze niekedy vobec ten cas pride, ale drzim palce kazdemu co najde chut a odvahu zacat opat zit..

juliet86
24. okt 2017

Zalezi od okolnosti. Ci zena zomrela nahle ci bola dlho chora ako dlho spolu boli ako blizki si boli s rodinami. Akoze keby som zomrela tak by som bola rada keby manzel aspon pol roka rok drzalcsmutok. Js tak isto by som prenho no minimalne... sak z obycajneho rozchodu rozvodu sa clovel dava tak dlho dokppy. Co povazujem za problem je ak ste spolu riesili kym nebol vdovec.... to ta rodina moze neznasat aj po rokoch.... ty sama vies ci to bolo koser alebo nie

menojojka
autor
24. okt 2017

@sense dakujem pekna odpoved

kahlan1
23. nov 2017

@menojojka nikto ta neodsúdi, nik nemá právo súdiť v takejto situácií. Každý túži po šťastí a on ak mal pekný vzťah je normálne, že to túži opäť zažiť. A kto ho má rád mu bude priať.
tiež som vdova a mala som nadherne manželstvo, a napriek tomu veľmi túžim po láske a aby nás niekto miloval....

menojojka
autor
24. nov 2017

@kahlan1 dakujem velmi si Vazim vase slova