• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pracujúce mamičky. Sú tu také?

14. júna 2012 
Nad behom treba rozmýšlať :grinning:
1. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som dnes čistila bazén, sadila som trávu, mangel vyrúbal 2 naše okrasné stromy / bazu :grinning: /varili sme kotlíkový guláš,zasadili sme 3 tuje..........on teraz oddychuje a ja upratujem. to je deľba práce! :grinning: :grinning: :grinning: Som vraj opálená ako keby som dovolenkovala na Bali a doštipaná od komárov ako keby som sa práve vrátila z Ugandy. :grinning:
1. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sme boli na trhu a na nakup, varila som, zavaram cucoriedky a robila som patminutovu tortu a tiez upratujem a uz sa mi nesce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a inac tu tortu vrelo odporucam, fakt.
1. aug 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, neodporúčaj - hod sem recept a hotovo :grinning:
Emi, ak si ako z Ugandy, tak hádam nedostaneš spavú nemoc, alebo maláriu :grinning: :grinning:
1. aug 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sima ja som zavarala cucorence minuly tyzdnen :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ako to nebol problem horsie ich bolo pocistit a pretriedit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kifi hod do google "5 minutova torta"a nepotrebujes ani recept :grinning: :grinning:
gween my zbierame dlhe a rovne bazy svokor z toho vyraba fujary...takze ak ste taku nejaku skááááántrili kua...ttaaaaakkkkk...mi ju odloooooz !aspon budem mat zamienku trepat sa k vam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kifi uz si napiekol? :grinning:
1. aug 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ked sa tu tak krasne podava hlasenie, ja som bola v tn na hradnych slavnostiach, nic uzitocne som neurobila len minula kopec penez :grinning: a som unavenaaaaaa ako konik...modry :grinning:
1. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenna, ty si bola užitočná pre tvoje krásky. :grinning: :dizzy_face:
Kifike- spavú nemoc už mám. :grinning: :grinning: :grinning:
Bubba- vážne potrebuješ bazu? Na jeseň nás čaká obrovská robota- vyrúbať všetky stromy v záhrade, aj bazy. Ak nájdeme vhodnú, odložíme vám. Myslím to úplne vážne. :sweat_smile:
1. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gween veruze nam treba moj svokor to uz vykosil vsetko na okoli :grinning: :grinning: :grinning: a nema z coho vyrabat :grinning: vy mate v zahrade bazy?si dijdeme odpilit :grinning: :grinning: a okupeme sa v tom deravom bazene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CC - Emča už nemá bazén deravý!!! Šak ho boli vymeniť :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru Kifčo má pravdu! :unamused: Bazén už je OK, len ja som dnes KO. :grinning:
1. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska sme šecci KO..a inac ja sa na ten ich bazen snad ani nedostanem kua!uz som sa tolkokrat nukala ze ench ma pozve a ona furt ignoruje (zááááááámerne) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak vies co???? kupim si bazen za cestu co usetrim k vam :wink:
1. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ťa neignorujem, dostaneš oficiálnu pozvánku. Koza! :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, teraz od nas odisla navsteva :sweat_smile:
kifi, skopcim to z receptov tu na MK:

takze jeden korpus piskotovy
dve slahackove smotany
dva mandarinkove konzervy mensie
dva pudingy dr.oetker creme ole vanilkove
na ozdobu slahacka
takze slahacky ,konzervy aj s vodou,pudingy ale len tieto iny tam nesmie ist to je dolezite,dame do hrnca zavrieme a trasieme asi 1 minutu ,nevarime nic len trasieme ,dame to na korpus a hotovo na aspon dve hod do chladnicky.ozdobime slahackou

ja som veru ani korpus nepiekla, nasvacala som tam piskoty a hotovo.
kifi, mozes prekvapit manzelku :wink:
2. aug 2009 o 02:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, ja by som už nechcela takú návštevu, ktorá odíde o druhej. :wink: Potom by som nemohla vstávať o štvrtej. :grinning: Len dúfam, že keď k nám príde Bubba , nebude sa čvachtať v bazéne až do rána bieleho. :grinning: :rolling_eyes:
2. aug 2009 o 04:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ochabovačné ránko dievčence :grinning: :grinning: :grinning:
Simi - díki za recept - vyskúšame :wink:
Z Emkou sa čo zasa deje, že nám tu píše o štvrtej ráno? :grinning:
2. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ako sa trasie s hrncom :sweat_smile: normalne ze trasie? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis gween, to my sme schopni s nimi takto dlho kvakat :sweat_smile:
kifi, nie je vobec za co
jenna, ja som to dala do plastovej misky s vrchnakom a fakt som to asi tu minutu triasla (asi ani nie minutu), potom vyliala na tie piskoty supla do chladnicky a bolo hotovo :sunglasses:
2. aug 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gweenkine navstevy odchadzaju o stvrtej :grinning:
2. aug 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru Jenna, potom sa mi už nechce spať a radšej buntoším. :grinning: inak manžel sa ma pýtal, čo som robila tak skoro ráno pri počítači a že či som písala na koňa. A ja mu vravím: " a ktože by bol tak skoro ráno na koňovi"? a on: No predsa bubba, možno sa tam pozabudla. :grinning: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidis bubba, ty mas reputaciu v tej sali :grinning:
2. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba a este aj čelzi co sledovala ci nam este stale chyba :wink:
2. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On čelzí nepozná! :grinning:
2. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je skoda urcite by sa do nej uz len z pocutia zamiloval :grinning:
2. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo povracal
2. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on ľúbi mňa a ostatné ženy sú mu ľahostajné. :dizzy_face:
2. aug 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked lubi teba tak ma rad aj nas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. aug 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne je jenno ci ma lubi alebo nie. secci chlapi su aj tak len na ostaru :grinning:
2. aug 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dovoľ Jenna? Je toto možné!?? :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok