Pracujúce mamičky. Sú tu také?

kalupinka
23. aug 2006

ahojte som sonka mam 24r 3 rocnu dcerku a robotkujem
malinka je skolkarkou ale teraz ma pauzu este dali sme jej prazdniny 😀
tak od 4septembra zacina zase
to bude opat boj narek...a ja s placom na zastavku do prace utekat budem
no parada 😖
ale snad si zvykne opat
kazdy si na co si musime

pekny dnik prajem 😎 😉

kalupinka
autor
21. nov 2006

ahojkajte ja len kuk kedze je prilezitost ist na net u kamosky stale po starom nove nic domka so siminkou a taaaak
nadalej snazilkujeme zial zatial neuspesne

prajem vsetko dobre verulka

lasenka
6. feb 2007

ahojte pracujuce mamicky 🙂
este nespinkate?

kalupinka
autor
19. feb 2007

ahoj Verulka no tak sa zadarilo konecne 2.3 ma caka ultrazvuk

leila
19. feb 2007

jeeej kalupinka, blahozelaaam 😵 ako sa mavas? 🙂

ukana
20. feb 2007

jéééj, kalupinka, gratulujem!!! 🙂 🙂 🙂 Nech vám všetko dobre dopadne. Siminka sa už teší na surodenca?

maminka5
20. feb 2007

ahoj ja pracujem a detisky chodia do skolky, nika do skolky a mimik do jasli ide to treba niekedy aj paty z domu vytiahnut nie

verulka
21. feb 2007

kalupinka, skvele gratulujem....
Ja teraz cakam na telefonat, ci ma vzali na moje vysnene miesto, tak drzte palce 😉

lidka619
23. feb 2007

verulka, ako tak čitam, ty stíhaš ozaj vsetko, starať sa o deticky, domácnosť, manžela, školu, a ešte aj pracovať, no klobúk dolu - a ako dopadol telefonát, máš to vsuchu? 😉

verulka
23. feb 2007

dakujem nejako to ide, hlavne manzel sa stara o mna 😀 ale nie, on je velka pomoc,bez toho by to neslo. Este nic neviem, som ako na ihlach. I ked pevne verim, ze to mam v suchu 😎 ....Dam vediet ako to dopadlo

ukana
23. feb 2007

verulka ty si tu vzor pre viaceré baby 😉 Držím aj ja palce, nech ti to vyjde. Ja sa chystám tiež zmeniť prácu, ale tento rok máme na pláne výmenu bytu, tak až potom sa budem realizovať...

kalupinka
autor
14. mar 2007

😢 😢 😢 😢 ...............neviem ako to vobec napisat.......ani silu este vyslovit nato nemam............ 😢 myslim ze asi viac k tomu netreba,ked k tomu nic viac nedodam........musi to prejst...preboliet sklamanie a ist dalej....... 😢

verulka
15. mar 2007

kalupinka, to ma strasne mrzi 😢 😢 😢 😢 velmi drzim palce, nech sa das rychlo dokoúpy (maximalne ako to len ide) myslim na teba...
ukana, diky, ale nemyslim 😉 inak pracu mam a 1.4. nastupujem na super ciastocny uvazok za pekny plat a super flexibilne. este aj v lete dostanem nepl. volno a budem veela s detmi 😵

kalupinka
autor
19. mar 2007

ahojkajte...dakujem ukanke za postu...
verulka vdaka za spolupatricnost...hm
a gratulujem k robotke...nech sa dari

bubba
30. jún 2009

ahojte ja som buduca pracujuca mamicka 😅

bubba
30. jún 2009

mam z toho depku ako to budem vsetko zvladat sama manzel chodi na tyyzdnovky 😖 😖 😖

bubba
30. jún 2009

a este mam depku z toho ze kedy budem chodit na MK 😀 😀

bubba
30. jún 2009

este poznam jednu mamciku pracujucu jennu ale tam ma v robote fajn sefka a na koni sedi cely den 😀 😀

jenna7082
30. jún 2009

ahojte ja som pracujuca mamicka 😀 chi chiii

nemaj depku, tvoja mala je spolocenska, bude chodit rada do skolky

a fakt, ty uz mas robotu najdenu? sak hadam budes v kancli za pc nie 😀

jenna7082
30. jún 2009

koza 😀 cely den nie, len obcas 😀

bubba
30. jún 2009

robotu nemam este najdenu sak ty mi hladas nie?? 😀 😀

bubba
30. jún 2009

ano cely den nie a ani kazdy den..... 😀 😀 😀 akoze inac ale sak co... 😀 😀 kazdy si najde dokaz ked chce 😝 😝

jenna7082
30. jún 2009

co sa ja dnes o sebe nepodozvedám 😀

jenna7082
30. jún 2009

sem tam hodim ockom no 😝 😀

bubba
30. jún 2009

kua ale ja sa toho fakt bojim mozno si z toho robim teraz srandicky ale ja to ani neviem tak podat aby to vyzeralo ze mam z toho uprimne depresie 😅

lienocka235
30. jún 2009

bubba neboj.. aj ja robim.. a konikujem.. 😉 ja som isla robit ked mala mala 1,5 roka.. ale na ciastocny uvazok.. tak to sa dalo...
mne zasa od jesene hrozi 😀 RD a popritom budem musiet asi robit z domu.. aspon isty cas.. no tiez som zvedava ako to zvladneme

bubba
30. jún 2009

este mi tu chyba pracujuci centik ale ta isla spat s horuckou takze dufam ze zajtra ma podpori ked to zbada 😅

jenna7082
30. jún 2009

ja bych isla hned na matersku ale to uz nie je mozne 😅

jenna7082
30. jún 2009

nemam chlapa ani povolení 😀

bubba
30. jún 2009

no vidis tak hladaj 😀

bubba
30. jún 2009

musis chodit na pokec a nie na MK tu chlapa nenajdes a ked tak riadne zzenstileho 😀