Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
8. sep 2008

ahojte,
Sharlotta, co si dorabala ze mas nohu K.O., hras sa na "de Pejraka"? 😀

pahu
8. sep 2008

Ahoj Melisska, tak ako? Kedy sa pridáš k snažilkám? 😀

sharlotta
8. sep 2008

Keby len na de Peyraca...Na skakajucu kozu. Som si dalapozozky, lebo mi je zima doma na naohy, tak dufam, ze sa este nesmyknem pri skakani na podlahe... 😅 No co som dorabala...Boli sme sa v Madarsku kupat a chvilu predtym pichla kamarata do nohy vcela, talk ked sme isli hrat bedminton a ja som si vzala slapky, aby ma na trave nic nepichlo, tak sa mi v tych slapkach pekne smykla noha, ze mi ostala cela pokrutena...a Roman ma musel odtial niest do auta na chrbte...A ty ako?

sharlotta
8. sep 2008

Inak tak vo februari chcem otehotniet, aby to bol maly skorpionik 😀 😀 😀 😝

pahu
8. sep 2008

Sharlott, pekne si si to naplánovala, držím palčeky nech to vyjde 😀

meliska
8. sep 2008

Pahu : vsetko zavisi od prace, ale uz jej mam dost po krk.... 😀 tak sa mozno o nejaky ten pol rok pridam

Sharlotta:
he he som si myslela, ze chces skorpionika... moj drahy chce vodnara... 😀 😀 😀 len keby to bolo take easy... 🙂 keby to vyslo, tak by som sa usulala od smiechu ze mame este aj deti rovnako ako sme my.... to by sme potom chodievali aj na dovolenky do stanu na Domasu, prip. na Sninske rybniky.... 😀

kuspitka
8. sep 2008

Ahojte.pekny dnik dnes mame stale prsi.
Pahu ahoj.ako sa mas????

meliska
8. sep 2008

Pahu: kym sa ja pridam k snazilkam, ty uz budes pysne pochodovat s bruskom 😝 😉

pahu
8. sep 2008

Kuspit príď do BA 😀 Tu neprší 😀 😀 😀

Meliska, no neviem neviem, ale rada by som 😀 😀 😀

kuspitka
8. sep 2008

pahu aj by som isla len to mam daleko........

pahu
8. sep 2008

No to je fakt, ale však celodenný výlet 😀

kuspitka
8. sep 2008

ach moja keby to bolo take lachke hned som tam ale nieje.
ked prsi tak moja nalada je nanic ako aj teraz.

sharlotta
8. sep 2008

Meliska to preto, ze viem, ze na skorpiona sa da spolahnut, aj ked je komplikovana povaha...Este aj byk by to mohol byt, pripadne lev, alebo aj vodnar alebo rak mozno, no to by sme mali asi tazku komunikaciu. Aka som fajnova, ze? Este aj znamenia si budem vyberat 😀 😀 😀 😀

meliska
8. sep 2008

kuspitka, tak Ti z BA posleme kusok slniecka, nech sa trosku usmejes, oki? 😉

sharlotta
8. sep 2008

No, nevyzera to velmi na slniecko...take zubate...ale ta burka v noci bola velmi zaujimava...

kuspitka
8. sep 2008

to by bolo dobre.
len sa bojim ze to posledne ketko sa nepodari ach dievcata.chce sa mi plakat

meliska
8. sep 2008

sharlota: tak to mas celkom dobry rozptyl... 😀 aspon sa nesustredis na jedno znamenie.... mne je to v podstate jedno, hlavne nech je, sak komunikaciu a zbytok vyriesime neskor.... xi xi

pahu
8. sep 2008

Kuspitka, ak si myslíš a nahováraš že sa nepodarí, ani tam nechoď... 😠 Alebo sa preber a ver tomu a potom tam máš kvôli čomu ísť...... Alebo budem veriť ja za teba? 😕 😵

kuspitka
8. sep 2008

dobre pahu ver zamna.
musim sa dat doporiadku toto je moja posledna sanca a potom koncim uz ziadne umele oplodnenie.

meliska
8. sep 2008

kuspitka: k slniecku pribalujeme aj balicek usmevov a pozitivneho myslenia a ked dojde terezka tak ti posle aj nejake TTT virusiky... drzim velmi prstiky

pahu
8. sep 2008

Kuspit.... Pssst, nikdy nesmieš povedať že je to posledné..... 😨 🤐

kuspitka
8. sep 2008

uvidim ako potom dalej.chceme si potom adopcia bude.ved aj tak mame darcovske spermie.
nechajme to tak.podme na inu temu.
ozaj aka ma byt slznica na otehotnenie????

sharlotta
8. sep 2008

Kuspitka, mysli na nieco ine, aj mna vie pocasie uviest do depky, ale sama si musis pomoct, nikto iny ti pomoct nemoze, bohuzial. Snaz sa co najmenej na to mysliet a najdi si nejaky iny obkekt zaujmu. Vymysli vam nieco pekne na vikend napr. Alebo chod do solarka, to ti zlepsi naladu...naozaj...Ja to tak v zime niekedy robievam, ked je malo slnka a mavam depky.

kuspitka
8. sep 2008

moja sobotu idem ku nasim mame zabijacku o tec ma 4oktobra oslavu 2dni pre vysledkom tehu.tak teraz chystam vsetko na jeho oslavu aj pozvanky

sharlotta
8. sep 2008

😒 Ale aspon mas cim sa zaoberat....ked uz nic... 😒

meliska
8. sep 2008

kuspitka: tak aspon budu klobasky a masko 😉 aj ked ja na bravcovinu moc nie som, ale taka zabijackova atmosfera je celkom fajn, ci nie? 😉

kuspitka
8. sep 2008

tak to hej len ta praca a pondelok na sono.budem mat maternicu prekrvenu poriadne 😀

pahu
8. sep 2008

Kuspitka 😀 Mňam, tak toto Vám všetkým, ktoré žijete alebo pochádzate z menších miest či dedín pekne závidím 😀 Ja som strááášne mäsková.... 😉

meliska
8. sep 2008

kuspitka, pahu:
mam napad, my s pahu vdacne prideme na zabijacku pomahat... xi xi ty si oddychnes a mi budeme mat zazitok... xi xi 😉

meliska
8. sep 2008

och mi=my .... hlava vymleta... 😅