Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
5. sep 2008

Mirka no dúfam že prídete aj skôr ako začne Rebeka loziť 🙂 Hej je to asi niekedy jednoduchšie ešte kým je v brušku, ale niekedy sa tak bojím o to svoje bruško - aj keď sme boli vOčovej tak deti tam behali a nepozerali sa kade behajú, tak som stále mala len ruku na bruchu aby som mohla poprípade včas niečomu zabrániť...A keď som išla cez týždeň do priora tak jeden chlap sa postavil bokom ku dverám a tam začal chodiť a sa vôbec nepozeral, tak som mu slušne pvoedala nech dáva pozor lebo tade chodia ľudia...Niekedy sa proste bojím že si to bruško dosť neochránim...

mirka20
5. sep 2008

ved neboj, o chvilu si uz nebudes chranit brusko, ale toho chrustika, co z neho vyjde 😵
vobec neviem najst tu tasku. nevies, ci sa to nemoze volat aj nejak inak 😒

terezicka
5. sep 2008

Mirka a nemáš nejaký bloček od tej tašky keď ti prišla poštou, nejaký doklad? Lebo to by nám ešte mohlo pomôcť...Alebo na taške nie je niečo napísané alebo na nejakom štítku dnuka v taške?

mirka20
5. sep 2008

terez, blocek uz urcite nemam, ja tie faktury vyhadzujem. ale idem kuknut ten stitok, ci tam nejaky nie je. ja fakt netusim, kde som to vlastne kupila

mirka20
5. sep 2008

tereeeeeeeeeeez, mam to:
http://www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=96...
ale nejak to zdrazelo. ja mam pocit, ze viac ako 500,- som za to nedala

terezicka
5. sep 2008

Vďaka Mirka idem to pokukať...Ale vieš keď aj 500,-Sk ale určite nie takú sumu akú som ti vravela že sme pozerali 😕

mirka20
5. sep 2008

terez, ja som odtial objednavala aj matrace do postielky a myslim, ze aj plachtu. je to najlacnejsia stranka z tych ako : mimisk.sk, anjelikobchod.sk,...

terezicka
5. sep 2008

Mirka už som sa tam prihlásila, aj som to kukla...Tá cena je ešte celkom v pohode, ale rátam ešte + poštovné však? A farbu pre nás asi tú zelenú však? Lebo tá pôjde asi najviac...

mirka20
5. sep 2008

terez, bud tu zelenu alebo sedu. ale rataj aj s postovnym. preto ak by sa ti pacilo este aj nieco ine, tak si to objednaj teraz

terezicka
5. sep 2008

Ok Mirka tak ešte to prelistujem čo tam je, ale chcem aby aj Marek videl tú tašku takže to objednáme najskôr v pondelok... Ale jemu je to v podstate jedno, ja som videla tú tvoju a keď aj ty vravíš že je dobrá tak nie je čo riešiť...A po akom čase od objednania ti to prišlo?

mirka20
5. sep 2008

asi 10 dni. ale uz si presne nepamatam, som ti hovorila, ze mam akesi okno, co bolo pred porodom 😀

terezicka
5. sep 2008

Mirka hej na to okno si pamätám že si dačo spomínala 😀 Som to kukala a tie deky na hranie majú za fakt dobré ceny, veď všetky sú pod 1000,-Sk a v obchodoch a na iných stránkach som videla asi vždy len nad 1200,-SK 🙄 Ale ak to mi teraz objednáme tak neviem čo budú malej kupovať na vianoce lebo im nebudem mať asi čo povedať 😅

mirka20
5. sep 2008

terez, tak si to objednajte teraz a nech daju na to peniazky ostatni a odlozite si to do vianoc.

terezicka
5. sep 2008

Mirka aj to ma napadlo, ale neviem komu by som to od radosti tak nenápadne naznačila 😝 Alebo to možno objednáme my a potom keď sa budú pýtať tak spravíme s dotyčnými takúto dohodu že darček už je kúpený a že teda môže byť od nich nech dajú vtedy korunky...
Som volala aj s bratrancovou manželkou dneska a teda prídu k nám v nedeľu lebo že nám chcú dať darčeky ešte pred pôrodom a ešte mi Adrika vravela že to má všetko aurát rrozložené tak že sa z toho vytešuje ako malé decko 😀 Tak som veru zvedavá čo donesú 😲 😀 😅

mirka20
5. sep 2008

terez, super napad. ja by som to tiez tak spravila. nam napriklad tak "kupili" moji rodicia supravu do postielky. ja som objednala, oni dali na to peniazky.
idem ja do sprchy a spat. som nejaka unavena. papa a dobru nocku

terezicka
5. sep 2008

Papa Mirka dobre sa vybúvaj a ďakujem za tú stránku a za návštevu a za spoločnosť a za darček 😵

terezicka
5. sep 2008

Idem si aj ja čítať časopis a potom pôjdem do ríše snov 🙂

terezicka
6. sep 2008

Prišla som vás len na chvíľu kuknúť, lebo si idem už pripraviť superoviny na obed - príde mi maminka so sestrou umyť okná tak aby mi tu neboli o hlade 😕 A idem piecť aj koláčik na to sa veľmi teším 🙂 Tak vám prajem krásny dníka snáď buď poobede alebo večerom sa ešte ozvem 🙂

mirka20
6. sep 2008

dobre ranko 🙂
tak mi od rana cvicime nove "cislo" - pretacanie sa na brusko. normalne sa zlosti, ked sa jej to nedari 😀 zlate dieta, chce to vediet perfektne, aby to mohla ukazat zajtra ockovi, ked sa vrati z talianska.

terezicka
6. sep 2008

Ahojte, Mirka tak čo, návšteva u nás vám teda naozaj prospela 😀 Veď keď bude Rebeka takto cvičiť celý deň tak začne behať oveľa skôr ako by mala 😝
U mňa bola dnes maminka aj s dvoma sestrami, dokonca aj ocino prišiel tak som mala chvíľu aj obavy či budem mať toho dosť na obed...Ale našťastie toho bolo tak akurát 😅 A pekne boli také zlaté že poumývali všetky okná, aj záclony sme poprali a maminka ich hneď potom aj zavesila naspäť. Aj ostatné riadiace sobotné práce maminka zvládala, tak ani neviem ako sa im potom všetkým poďakujem 😝 Koláčik bol fajn, dobre sa podaril 😀

mirka20
6. sep 2008

terez, no neviem, ci zacne skor chodit, ale ked uz bude cas, aby chodila, tak dojdeme k vam a ona sa sama rozchodi.
my sme dnes poobede trochu spali, potom som cele poobedie varila. ono je dost problem navarit polievku a hlavne jedlo s malou princeznou, kt.nevydrzi dlho v jednej polohe. tak som vymyslala, kde ju dat. najprv bola v lehatku, potom v kociari a nakoniec skoncila na deke v jedalenskom kute a tam sa jej pacilo najviac a aj tam zaspala 😵
terz uz mame navarene, mala spinka, ja som po sprche a idem kukat nejaky film a cakat manzelika, kt.je uz na ceste z letiska.
krasny vecer a ak by som sem zajtra nestihla prist, tak vam prajem peknu nedelu 🙂

mirka20
7. sep 2008

ahojte. dnes sa o malicku stara ocko (som tak rozhodla), tak ja si idem riadne oddychnut, lebo tieto 4 dni bez ocka ma dost vystavili. vecer ideme k nasim, lebo zajtra rano janko musi ist do dubnice nieco povybavovat, tak ideme s nim a kedze je to z pd blizsie, tak to takto riesime. prajem pekny slnecny den 😵

terezicka
7. sep 2008

Ahojte,prajem krásnu nedeľu 😵 Mne Marek teraz spinká, lebo mal tri nočné za sebou tak je unavený...Ale poobede príde návšteva, takže aj tak musí vstať asi skôr ako by chcel...A ja som pred chvíľou začala pripravovať obedík, tak snáď bude hotový keď sa zobudí...
Mirka keď už bude Janko v Dubnici, tak nech tam pozdraví moju babku - ona býva v Novej Dubnici 😉
Inak včera večer keď nič nešlo poriadne v TV tak som viedla rozhovor s mojim bruškom a dohodli sme, že sa malá s anarodí v rozpätí od 14.9. do 26.9. 😉 Tak len dúfam že si to aj pekne zapamätá, lebo včera mi svojimi pohybmi aj odpovedala 😀 Len ktovie čo si ona pri tom myslela 😅
A k niečomu sa vám musím priznať, keď som dnes bola v kostole a keď som mala takú chvíľu pre sebe, tak som sa tam skoro rozplakala keď som si uvedomila že o chvíľu tu máme nášho pokladíka...Ale to boli slzy šťastia či mi chceli tiecť po tvári 😵

mirka20
8. sep 2008

ahojte. tak sa hlasim od nasich. vcera sme prisli az kolo pol deviatej, lebo sme nestihali. boli sme sa kupat na plavarni, kde sa da lezat aj na terase, takze nam bolo fajn. malicka si na terase aj pekne pospinkala, maminka s ockom sa vykupali (ja prvykrat tento rok). proste pekna nedela 😵

pahu
8. sep 2008

Ahojky babuľky, nestíham Vás teraz síce prečítať, ale snáď neskôr... Ale posielam Vám môj čerstvý grafík 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

bianka30
8. sep 2008

ahojte... pahu . nejaky divny je ten grafik... ale neva... (ked si spomeniem aky mala zull uz ma nic neprekvapi)

mimohcodom ak sa vam chce tak kuk do mojho albumu, mam tam foto rybky co som chytila teraz cez vikend na rybacke a ked som ju pustala tak mi nechala aj supinku v ruke... tak som sa tesila.. aj som si priala nieco lebo vyzerala ako zlata...(ospravedlnte moj zovnajsok, ale prave som vybehla zo spacaku lebo som mala zaber...)

pahu
8. sep 2008

Bianka ahooojky 😀 Som rada že ťa vidím aspoň takto na foto 😀 Kedy sa vidíme aj naživo? 😀

bianka30
8. sep 2008

no uz mam abstaky...hehehe ... vo stvrtok idem s grafackami na brusne tance... hehe som sa nechala nahovorit aj s Gregy... ale v piatok kava??? alebo v stredu??? co ty na to ??

sharlotta
8. sep 2008

Ahojte. ja zasa sedim doma s vytknutou nohou...nemozem vobec chodit, len skacem na jednej nohe a uz mam na nu tusim aj svalovku. 😅 Horsie je, ze v stredu mame opravne maturity a ja tam musim prist.Tak neviem, ako to zvladnem a ako budem po skole skakat na jednej nohe. 😕

Pahu, vykasli sa ty na grafy a vsetko a nesustred sa na to, ze chces otehotniet, pust to z hlavy...Psychika je velmi silna vec....Moja kolegyna teraz otehotnela, zomrelo jej babatko v 7. mesiaci asi pre polrokom,mozno viac (skoncila na ARO)... a teraz cez prazdniny zase otehotnela a ani vobec na to nemyslela, ani to necakala. 😉

pahu
8. sep 2008

Bianka, ale však na brušné tance som mala ísť aj ja 😢 ... Vy ste sa už prihlasovali? Mne to písala Zuul na dovolenku a odvtedy je ticho... ☹

Sharlotta, mne grafy nič nerobia, neboj sa 😀 Toe len nech viem z času na čas, čo ma čaká, však vidíš že nemeriam poctivo 😀