Snažilky v Írsku. Nájdu sa tu také?

shivon
7. jan 2009

najde sa niekto ????

cipsinka
7. jan 2009

ahoj ja 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ale este aktivne nesnazilkujeme ale v uprsanom Irsku som 😉

fyalynka
7. jan 2009

ahoj shivon 🙂 ja som bola v isku 3 roky, v auguste sme sa vratili spat 😀
teda to prsanie mi nechyyyyybaaa 😝 😝 😝 u nas mame sniezik 😎

shivon
autor
7. jan 2009

ahoj no super ze aspon niekto 🙂

cipsinka
7. jan 2009

dufam,ze nevadi,ze sa aktivne nesnazime ale tak do roka by sa to malo zmenit 😉 😉 😉 😵 😵 😵

fyalynka
7. jan 2009

🙂 kde v irsku si? ako dlho snazilkujete?

shivon
autor
7. jan 2009

no ani tu nejako teraz neprsi ale musim poklopat. inak aj ja som tu uz nejake tie 3 roky a este dllllhhhooo budem tak sme sa rozhodli ze nase baby bude irlandcik. 🙂

fyalynka
7. jan 2009

cipsinka--vy sa nesanzite a ja uz v irsku nie som....co tu robime??? 😅
aspon tu shivon nebude sama 😉 😉

cipsinka
7. jan 2009

ved akurat som chcela napisat,ze ani si nepamatam,ze kedy naposledy prsalo,tak sa tesim,ale akurat sme sa vratili z vonku a je zimaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅

shivon
autor
7. jan 2009

sme v dubline. tallaght ak ti to nieco hovori. nooo snazilkujeme ani neviem ako dlho je tomu len par mesiacov. neviem nejak to nestrazim. beriem to tak ze ked bude tak bude. kde si byvala v irsku??

cipsinka
7. jan 2009

fyalynka ale myslim si,ze vsetky mame nieco spolocne,proste Irsko na spaja 😉 😉 😉 😉

shivon
autor
7. jan 2009

cipsinka a ty si kde presne???

cipsinka
7. jan 2009

aj ja som v Dubline....

shivon
autor
7. jan 2009

a ktora cast???

fyalynka
7. jan 2009

my sme boli v takom malom mestecku pri Corku, nam sa tam pacilo. V Dubline sme boli 2x
na vylete, pekne mesto ale na mna moc velky ruch a zhon... 😕

shivon
autor
7. jan 2009

no to hej to je pravda dublin je pre mna jedno velke smetisko ale to je len moj nazor. asi uz mam toho dost. domov je domov ale hypoteka nepusti. a este ked planujeme babo tak to uz vobec. nie. len ci sa podari..... 😉

fyalynka
7. jan 2009

shivon--a co svetova kriza? prejavuje sa to tam nejako? 😕

cipsinka
7. jan 2009

nedaleko centra,inak je tu klud byvame sami s drahym takze nam je supiiiiiis.Hypoteku nemame,takze zivot zit 😀 😀 😀 😀 😀

shivon
autor
7. jan 2009

svetova kriza je aj tu. iri uz pracuju na miestach o ktore predtym nemali zaujem. prepusta sa vo velkom ale este stale to nieje take zle. min. mzda zatial stupa takze da sa prezit a myslim ze sa to stale oplati.

fyalynka
7. jan 2009

ak sa vam to stale oplati, tak je dobre, drzim palce aby vam to vydrzalo 😉
nas to tam uz nebavilo a hlavne sme miminko chceli mat az doma...

shivon
autor
7. jan 2009

neviem preco ale ja som viac nadsena myslienkou mat babo v irsku. ani neviem preco. a ako ste na tom doma? pracujete???myslim na baby

cipsinka
7. jan 2009

My si davame preto prestavku este rok,lebo tiez nechceme miminko tu v Irsku 😒 😒 😒 😒 😒 😖 a keby ostanem tehu skor,tak sa ide domkooooooooooov 😵 😵 😵 😵 😵

fyalynka
7. jan 2009

jojo, namiminku pracujeme a stale cakame kedy sa nam splni snicek ☹

cipsinka
7. jan 2009

fyalynka na dobre sa caka,nebojkaj ked na to nebudes mysliet zadari sa uvidis 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

fyalynka
7. jan 2009

hmmm, lenze ja neviem ako na to "nemysliet" ☹

cipsinka
7. jan 2009

fyalynka,viem o com rozpravas.Ja uz chcem velmi babatko len moj drahy nie 😔 😔 😔 ☹ a myslim na to neustale ☹ ☹ ☹ 😔 😅 😅 😅 😅 😅 😅

fyalynka
7. jan 2009

u nas to bolo rovnako ked sme este boli v irsku...ja uz som chcela daaaavno, ale moj manzelik
bol ten, kto si postavil hlavu ze nie, az kym nebudeme mat doma strechu nad hlavou...
tu teraz mame a mimi zatial nie 😒

cipsinka
7. jan 2009

lenze my uz aj tu strechu mame nad hlavou,mame domcek,cize nam nic nechyba,len ho trosku prerobit podla nasich predstav,ale to sa da aj s mimi predsa nie??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Kolko mas rokov??ja 22 a drahy stale hovori,ze sme este mladi,ze mame este cas,len sa bojim,ze potom nam to tak lahko nepojde ☹ ☹ ☹ 🤐

fyalynka
7. jan 2009

juj ja mat 22 😀 ... ja budem mat 27 zachvilu a manzelik 30 🙂

cipsinka
7. jan 2009

ved to su iba styri roky,to je nic 😉 😉 😅 😅 😀

cipsinka
7. jan 2009

este mas stale 26.tak nepredbiehaj 😀 😀 😀 😀 😀