Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
14. feb 2009

Caute macherky. Je tu dnes niekto, ked toho Valentina neoslavujete? 😀 Ja pracovne, ako vzdy, poprat, prezliect periny, nakupit, ozehlit. A uvidime ci vyjde cas aj na romantiku. Ale vecera to isti 😉

Blondy, vsak si tie okurky urob sama. Ja som sa strasidelne bala robenia marmelad a ups...dokazem to. Najdi si recept na nejaky mnam nalev a potom to len vysterilizovat, hotovo. A da sa tak nalozit aj karfiol (po cesky neviem, ale je to biele a podoba sa na brokolicu), dokonca aj mrkvu a pod. Kyslo-pikantne....

Zuzi - IP ohladom Lafera 🙂

Prajem vam krasnu sobotu.

blondynka400
14. feb 2009

mirusch, tak to musím počakat do léta až budou, navíc tady se ani moc nepěstují,, Jinka karfiol je květák 😉 . Klidně bych si to naložila, umím to, problém je v tom, že tady nekoupíš klasický ocet a bez něj ta nebude jaksi ono. Jo hele a děláš i něco jiného než že pracuješ? 😀 .

mirusch
14. feb 2009

Blondy, aha, no ved uvidis, ci sa ti bude chciet. Ako to, ze nemaju normalny ocot? No teda. Tu nastastie je natolko skvely vyber nakladanych uhoriek a vselico mozneho, ze nemam potrebu sa s tym trapit 😅
No, iste je, ze som stale neozehlila 😀 Ale ostatne ano. Totizto po obede som roztiahla v obyvacke gauc, nech sa obaja spraceme kukat telku a ako sme sa tam prestreli, tak sme zaspali na 2 hodiny 😀 A teraz prchame do restiky. 😉

blondynka400
14. feb 2009

mirusch, mají tady akorát vinný a jablečný, na jiný jsem nenarazila. hold italská kuchyně je zančně odlišná. V tom to máš lepčí, německo nám je hodně podobné 🙂

zuzka11
15. feb 2009

Koukám tady mrtvo, prázdno, ticho..........jak jste se všechny měly, pěkná pohodová nedělička?

Já jsem plánovala, že včera po obědě s kámošema půjdu na procházku - zatím můj jediný sport, ale oděd nám trval do půl 5, pak nákup a pak byla všude tma, takže jsem se jenom válela a četla si, dneska jsem to ale vynahradila, Péťu jel na lyže a já si dala asi 12km prochajdu, bylo to super, máme nádherný park blozoučko, děcka sáňkovaly........a pak jsem hodila chrupku....... 😀

Blondy- ty teď užívej právě tu odlišnost italské kuchyně, my zta to platíme ve fine cost laden nehorázné ceny a ty to máš v každém supermarketu....a co ti bude strašně chybět si příště dovezeš s sebou.......uvidíš, že až se vrátíte, bude to chybět př.čerstvý parmezán, olivový olej a co já vím....proschutto.....

Miri - haló, jka jste se měli vy? Co řekové?

Schnucki - co vaši? jak jste si užili návštěvu????

blondynka400
15. feb 2009

zuzka, no užívám si a vím že mi bude chybět. Blbé je, že letadlem toho moc nepřivezeš. Ale zatím nějak výrazně nestrádám. 12 km procházka? To jsi se docela prošla, co? 🙂 Já jsem dnes měla úklidový den, celé odpo jsme měli návštěvu, takže docela pohoda. 🙂

zuzka11
15. feb 2009

To zní hodně dobře, návštěva byla místní, myslím Italy nebo taky "expaty"????My ten první rok měli spíš cizinecké návštěvy, teď se roztrhl pytek i s německýma, vždycky trvá, než tě společnost přijme.....Jinak prochajda byla fakt super, je mi po ní vždyky fajn, dřív jsem v tom parku běhala, kolečko, tak cca 8-10km a ted rychlochodim.......

mirusch
15. feb 2009

Ahojte, vidim, ze kazdy uzival vikend 😉
Zuzka, 12 km 😨 To je na dobre 2 hodiny....

No, ja som so sebou dnes spokojna, umyla som dlazku, ozehlila som, vyriadila som manzelove sufliky pod postelou, kde ma naradie a vselijake srouby a tak, plus plno inych drobnosti. Teraz som skoncila. Zajtra hodim oddychovy den. Manzel odizoloval kastnu na zaluzie v novej izbe, proste uspesny den. Greci vcera mnamka, dala som si grilovane kuracie prsia s bylinkovym maslom, mnam, mnam.

Schnucki, tak ako vasi?

zuzka11
15. feb 2009

Miri 1h 20min🙂)))))Ty jsi fakt pracant, já hlásím dožehleno, ufffff 😉

mirusch
15. feb 2009

Zuzi, to si letela, ci co 😨 A ako vies, ze 12 km? Odmerane? Mne by tu taky park na prechadzky bodol, ale toz, sme mini mestecko. Ked sa otepli, tak skusim vylety bicyklom, aj k jazeru, so Schnucki sme tam boli, krasna velka piesocna plaz tam je.
Idem sa vyvalit, dnes toho mam dost, asi dam fitnesko na utorok. Ozi, moze sa ist do fitneska s umrtvenym zubom? Lebo rano idem k zubarke... 😕 Poobede do fitneska nechodim rada, je tam plno ludi, ked tam idem okolo obeda, tak je ludoprazdno, uz sa mi stalo, ze som bola sama jedina. To je pohodickaaa. Poobede, len ked sa mi zachce okukavat chlapov v trenkach 😀

blondynka400
15. feb 2009

Zuzka, to jsi tedy pořádný rychlochodec 😲 . Ale hlavní je, že tě to baví a je ti potom dobře. Navštěva byla tak napůl místní, kombinovaný pár. Ale jsou docela fajn 🙂 . Jinka napolitánci tě mezi sebe v podstatě nikdy moc nepřijmou, oni mají ty své rodiny a zbytek je moc nebere. A my tedy o tom ani moc nestojíme... Jsou hodně jiný. A Napolitanec a Ital je hodně velký rozdíl 😒

Mirusch, ty jsi tedy byla pracovitá 🙂

zuzka11
16. feb 2009

Dobré ránko!

tak jsme se tu nějak míjely, snad dneska 😉

miri, mám iPod, takže mi to měří kilometry, dostala jsem ho asi před 2 lety k narozkám,a běhala jsem s ním......S tím kolem to máte super, a ještě že jste se shcnucki tak blízko......pak dejte vědět🙂))
K zubu - pokud je jenom umrtvený, tak je to v pohodě, ale po trhání neeee. radši.U nás ve fitku to bylo OK, až tak kolem té 17-18 se to zaplňovalo.......

Blondy - jsem si myslela, že je to tak nějak podobně......rodina je všechno - jako mafie 😀 Jinak rychlohůze je OK, ale běhání je běhání, když bych mohla cokoliv, tak se chůzi rozhodně nevěnuju.....

Schnucki - tak jaký byl víkend? Co jste s vašima všechno dělali?

Já si dávám snídani, pohodička, a mjsím vrátit do knihovny DVD a pak asi zase park.....něco kratšího, ale pohyb mi strašně chybí.......

mirusch
16. feb 2009

Breee ranko! Tak ja som zacala moj oddychovy den 40 minutovym fitnesom 😖 😝 Nasnezilo, nadhera...Ale sice nemame sluzbu, ale obaja susedia su prec, tak som musela odhadzovat sneh na chodniku. A kedze sme rohovy dom, tak toho je neurekom. Stretla som pri rovnakej cinnosti vsetkych susedov z vedlajsich domov, normalne spolocenska akcia 😀 Musime kupit novu lopatu, s touto ozubatenou sa clovek namaka.

Blondy, to by asi chcelo vylet do Neapolu, aby som si pomery vedela lepsie predstavit.... 😕 Viem si len talianov....sice ma Taliansko fascinuje, ale zit by som tam asi nevedela, neviem. ale tiez som tvrdila, ze v Nemecku by som zit nevedela, tak neviem.... 😀 Zda sa mi, ze greci su podobnou povahou ako taliani...tiez rodinne zalozeni a priatelski a tak. Slnecni ludia. Tito tu, co pozname, ma prijali vyborne, navzajom si pomahame, ked nieco. Niekedy sa stane, ze maju v restike rodinu, znamych a oni nas uz od dveri hlasno zdravia a posuvaju stolicky, aby sme sa zmestili... 😵 Nie su to take chladne psie cumaky ako vacsina Nemcov 😀

Niekedy je taky den, ze pri nakupe postretam cestou a v obchode aj niekolkych znamych, hodime kratku rec, tak mi to celkom pride prijemne, ze uz tu nie som cudzia 😵

Co porabate? Ja asi pojdem na bielu prechadzku, kym sa to roztopi.

zuzka11
16. feb 2009

Ahoj Miri! Tak teda fitnesko, jenom chlapy jsi nemohla obdivovat, co? 😉 Teda skoronahaté 😀 tady taky nasněžilo a ráno mě probudilo sluníčko, teď už po něm ale není ani památky.......

Prochajdu plánuju taky, teď trávím snídani....nějak jsem se nacpala.......

Já když jsem byla v Itálii, tak jsem někdy na Italy měla náladu, někdy mi přišli strašně otravní....takže jsem asi suchar.........

blondynka400
16. feb 2009

zuzka, v tom případě jsem já taky asi suchar 😀 . Jinak tady to právě je celá mafie, camora, což je nějvětší mafie v IT, taky se tady občas pár lidí postřílí... Co jsi měla dobrého k snífdani, že jsi se necpala?

Já nějak nemám na nic chuť. dneska mi klesla BT, takže asi nic 😢 . A to to vpadlo tak hezky, sice jsem is naděje nedělala, protože to, že by to vyšllo bylo fakt nepravděpodobné, ale... Takže jsem teď nějak smutná, nic se mi nechce a a nic nemmá chuť. Tak doufám, že mě to brzo přejde ☹

mirusch, výlet si klidně udělej, je tady toho fakt hodně, co stojí za to vidět, řekla bych že je to hezčí než Řím. Ale napolitance za těch pár dní stejně nepoznáš 🙂

mirusch
16. feb 2009

Tak to som na tom podobne - zalezi od nalady. Niekedy kecam uplne s cudzimi ludmi, usmievam sa na vsetkych - inak, zaujimave, vtedy sa mi zda, ze ludia su komunikativnejsi, ked clovek na nich spusti skvelu naladu, hmmmm... - a niekedy chcem mat svaty pokoj od vsetkych. Asi to je u kazdeho tak.

Blondy, ako ta rozveselim? 😀 😀 😀 To prejde. Urob si cajicek alebo kakavko, daj si nieco fajne, bude lepsie, ver mi, ze to poznam. 😉
Alebo prid na pokec, pogulujeme sa, postavime snehuliaka 😵
Nuz, vylet by som si urobila, ale najprv mame v plane Zuzku, kym zdrhne prec, slubila som kamoske v Londyne a v Prahe, uf, uf. Ale ty si tam este 3 roky, nie? Tak to este je cas 😉
A na mafiu sa treba skerit, mozno ta zoberu medzi seba 😀

Baby, nafarbila som si prave vlasy ... 😕 Fialove 😀 Presne ako stava z ciernych ribezli. Ale je to vymyvatelne, takze budem strasit len chvilu.

zuzka11
16. feb 2009

Mir - jako fakt fialové?Odvaaaaaaz 😀

Blondy - přejde to, přejde......běž si zacvičit, pěkně endorfíny.....a bude zase líp........všechny nás to občas semele, nemyslím jen MS, někdy je to blbý den v práci, někdy je to den plný samoty - v zahraničí, někdy mi stačí, že se na mě ošklivě podívá úřednice na poště a já se málem rozbulím a nadávám na celý svět.....k snídani jsem měla po dlouhé době musli, bílý jogurt a banán a hrozny....ňamka, jinak si dělám různé kaše, ovesnou a rýžovou asi nejradši....a jáhlovou, ale ta trvá strašně dlouho......

blondynka400
16. feb 2009

mirusch, mne moc rozveselit asi nepůjde.... ☹ Čajík jsem si dala, z kontryhele, to je asi tak jediné, co jsem dokázaal pozřír, protože ho piju každé ráno....
Klíďo bych přišla, ale do neměcka mám jaksi daleko, navíc předpokládám, že na mých letních pneu bych stejně asi nedojela (zemní tu nejsou potřeba)
Jo a mafie cizáky nebere, tady je to rodinná mafie, jedině že bch se rozvedla a nějakého zbalila 😀
Jak tě napdal fialová barva? 😲

zuzka11
16. feb 2009

Tak camoru neznám, jen jsem četla od Mario Puzo, tuším La cosa nostra? 😉 Ale to jsem asi 100let za opicema....takže mafie pořád funguje, no co se divím, v rusku taky pořád frčí černý obchod........

blondynka400
16. feb 2009

Zuzka, to co zmiňuješ myslím existuje, ale na Sicilii (ale až zas takový znale nejsem). Tady to jede fak ve velkým, zorvna nedávno se tu kousek postřílelo asi 7 mafiánů a potom jim jeden z šéfů mafie utekl kanálama. Dávali to i v české TV jako zprávu dne. Jinak Rusko není o moc lepší....

mirusch
16. feb 2009

Blondy, neblbni, daj si nejaku riadnu mnamku, cokoladku, chod na zmrzlinovy pohar, co ja viem. Mne niekedy pomoze riadne posmutit a potom je zase super 😉 A vsak lietadlo, nie? To je raz-dva.

Nuz fialova...nech je trosku zmena 😅

Mafia...ono to je mozno fajn, ked si pod ich ochrannymi kridlami, ale zase na druhej strane...radsej daleko od nich. Mam trosku blbe skusenosti, ono ta mafia je aj v SR 😖

blondynka400
16. feb 2009

mirusch, odpo půjdu cvičit. Čokoládu? Tu ani myslím nemám 🙂 . Mně to za chvíli přejde, akorát by mě nikdy nenapadlo, že mně něco takového může rozházet....

No jo změna je potřeba, já jsem co se týče vlasů docela konzerva 😒

mirusch
16. feb 2009

Blondy, jasne ze to prejde. A cokoladu si chod kupit, sup, sup, to musi byt vzdy v zasobe 😉 Ja sa niekedy dokonca tesim, ze mi je smutno, lebo vtedy nic nemusim robit, iba smutnim pred romantickym filmom 😀

No, ty si vlasy ani nemozes zafarbit, inak by tvoj nick nebol aktualny 😕 Ja mam kratke vlasy, zacinaju sediviet 😖 , vacsinou to riesim melirom, ale teraz som mala chut na zmenu. Ved to sa aj tak vymyje za par tyzdnov.

Ok, idem na prechadzku.

zuzka11
16. feb 2009

Taky respekt, já maximálně proužky.......největší odvaz byl před svatbpu, debil jeden, takové dobré kadeřnictví, ale kadeřnice měla nějakou výstavu, tak mě převzal kolegy a dal mi tam červenou.....hned za 2 dny jsem šla na přebarvení , pálilo to jako čert, já psycho, že takhle se vdávat nebudu.......už jsem tam nikdy nešla........teď jsem tady objevila dobrého kadeřníka, i když taky si dělá co chce, nebo spíš umí super přemlouvat, mule jsem tak šla s tím, že mlůže cokoliv jeno nezkracovat, a šup , o 10cm míň.......

Miri i na Slovensku? ty jsi v z Blavy nebo odkud????

blondynka400
16. feb 2009

zuzka, no pokuď vím tak mafie je i v čechách....

O kadeřníkách mi ani nemluv, ty mi kdysi zkazili tak vlasy, že si je dodnes jště léčím a sejěn už to není to, c oto bávalo. A před svatbou? no bych je tedy asi zabila 😉

mirusch, já na to sladké ani moc nejsem, proto tu krom zmrzliny v podstatě nic nemám. A tady si nemůžu je ntak dojít něco koupit, musim sednout do auta a dojet... Mně moc smutno nebývá, máloco si totiž beru ale když už pak něco, tak pořádně 😒

mirusch
16. feb 2009

Zuzka, dufam, ze si za tu druhu navstevu nic neplatila 😠 Ja by som teda nie, ved to bola reklamacia. Ja mam tiez problem s kadernickami. Jednu som si super nasla, potom zmenila kadernictvo. Vypatrala som ju, ale ked zase odisla, tak uz neviem, kde je... Teraz chodime k jednej, co k nej manzel uz davno chodieva, ale je to dost drahe a zvyknem mat z nej nervy, lebo sa boji odstrihnut viac ako chcem a musela som raz ist s manzelom a donutit ju pouzit strojcek, aby mal tak, ako chcem. Cele kadernictvo malo z mna srandu. obcas zbehnem k lacnemu kadernikovi za 10 EUR, naposledy ma nahodou ta baba super ostrihala. Mam jemne vlasy a najlepsie mi pasnu kratke, tak musim castejsie chodit.

Ja som z BB, ale 3 roky som zila v BA a pracovala v sukromnej firme. Nechcem to rozoberat online, ale videla som vselico... 😖 Rychlo prec.

Blondy, tak si uzi smutneho dna a potom zase prepni do optimizmu. 😵 Kukni moje motto.

Krasne snezilo, ked som bola vonku. Teraz uz len trosku, ale tesim sa, ze som to vystihla. Potrebovala by som tu niekoho na stavanie snehuliaka, moj manzel je v tomto smere nepozitelny.

mirusch
16. feb 2009

A kde ste?
Povedzte mi, ci to len ja mam takeho mantaveho chlapa 😠 Isiel k Dr., mal si zobrat nejake papiere. Dala som mu ich do folie a do ruky. Polozil si ich na topanky, kym sa obuval. hovorim mu, nezabudni si ich ... 2x!!! A teraz mi vola, ze ich zabudol. Ako moze niekto za 20 sekund zabudnut nieco, kvoli comu ide k lekarovi??? no mam nervy. Stravila som zbytocnu pol hodinu vyplnanim, teraz to on tam narychlo odflakne. No slak ma trafi 😠 😠

blondynka400
16. feb 2009

mirusch, je to chlap, tak co by jsi od něj chtěla 😀

K těk kadeřníkům, já to vyřešila jednodušše. nikam nechodím a vždycky sii to střinu sama. Už jsem se to naučila a je to docela v pohodě.... 😉

zuzka11
16. feb 2009

Blondy tak to máš můj obdiv....já stříhám manžela, loni jsme koupili strojek a rezignovali na kadeřníky, nemohl se kvůli práci ovbjednat, pak nestíhal, takže doma je to v pohodě, ale sebe - to by nešlo....Miri - taky jsem šílela, už jsem tam pak nešla, náhodou byla někde akce, že když si koupíš barvu, tak ti ji kadeřnice zadarmo dá na hlavu, tak jsem si nechala poradit barvu a šla do toho, kupodivu jsem měla štěstní na šíkovnou holčinu.......Blondy - psalas, že jsi taky z Prahy, neznáš tam nějakou dobrou kadeřnici/níka???

Miri - já byla jsenom v knihovně, park mě čeká, ale jsem strašně unavená, asi z vaření oběda.)))fettucine a pestem a cherry rajčatama,parmezán, =namka

Jinak ad chlapi - ten můj volá SOS z obchodů, jinak lejstra snad nezapomíná, občas ztrácí šálu, zvykla jsem si a na akce, kde se svlíká a pije se, mu dávám nějakou starou......taky mě ze začátku stálo taktické úsilí ho trochu "převychovat" co se týká oblečení - zamiloval si jedno a to by nosil pořád a nerozlišoval trika "do práce" a normoš, tak jsem udělala ve skříni dva komínky a je to a svetry jednou za čas přehodím, ten co byl na vrchu dám dospodu 😀

mirusch
16. feb 2009

Blondy, ty mas dlhe vlasy, vsak? Nuz, moje by som si asi tazko ostrihala sama 😝
Veru, chlap je to 🙄

Zuzka, tak to som mu aj ja urobila v skrini 😀 Oddelila tricka a starsie kosele do prace, on nastastie potrebuje do prace prave starsie veci a nie obleky. A tiez uz viem, ako si veci vybera a zvyknem mu podstrcit aj ine 😀 No proste na chlapa treba asi vysoku skolu...Ani sa nanho nebudem zlostit, nema to zmysel, myslim si, ze mu je jasne, ze je proste mantavy. A to som mu nanutila, nech si zoberie mobil, ved naco ho ma. Tak sa mu vyborne zisiel, lebo mi volal, ze ku ktoremu dr. ma vlastne ist - na tej adrese je ich viac.

Rozmyslam, ze by som skocila aj ja do kniznice, vratit CD, co som mala a kuknut nieco na inspiraciu, chcem kreslit a potrebujem nejake "kopnutia". Najlepsie by bol podmorsky svet, ale take som tam nenasla.

A zajtra k zubarke 😖