Kamarátky snažilky. Pridajte sa k nám

cukruska1920
1. aug 2008

Ahojte snažilky, viem, že tém o snažilkách je tu veľa, ale takmer všetky sú určené pre nejakú kategóriu žien......... Ja zakladám túto tému pre snažilky všetky..... Roznej vekovej kategórie, rozneho náboženstva, snažilky čerstvé aj pre tie čo sa snažia dlho.......Skrátka chcem aby to bola téma pre všetky, ktoré sa nechcú hádať, nechať sa poučovať atď. teda aby sma neodchádzali od koníka, nahnevané, rozzúrené, rozrušené, ale chcem aby to bola téma kde sa budeme všetky cítiť dobre bez rozdielu, kde si budeme pomáhať, podporovať sa, skrátka aby sme si navzájom vytvárali takú atmosféru, aby sme boli veselé a mali vždy dobrú náladu lebo práve tú potrebujeme k tomu aby sa nám podarilo otehotnieť. Tak ak sa vam tato temicka pozdava tak mozte veselo prispievat

mirip
1. aug 2008

Ahoj cukrík no konečne, sa pridávam, som stará korčula snažilka ale to asi nevadí 😀 😀

mirip
1. aug 2008

velmi pekne a výstižne si to napísala, sa teším 😉

eva7780
1. aug 2008

cukruska pridavam sa aj ja 🙂

mirip
1. aug 2008

supééééér už sme tri 😎

cukruska1920
autor
1. aug 2008

miri.....to nevadi tato tema je aj pre stare korcule 😀

ahoj evka...vitaj medzi nami

eva7780
1. aug 2008

ja som tiez "stara korcula" 😀 😀

mirip
1. aug 2008

no to sa teším aspon ma nikto nebude vyháňať a dobrú náladu mám teraz až príliš, tak vás nakazím dobrou náladou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
autor
1. aug 2008

evka....hej..a kolko mas rokov?

aanda
1. aug 2008

Ahojte. pridam sa aj ja. len tak si pokecat je fajn...

eva7780
1. aug 2008

cukruska 31,uz dost,takze tu dobru naladicku potrebujem mirip 😉

eva7780
1. aug 2008

ahoj aanda 🙂

mirip
1. aug 2008

super, ved asi práve o to ide, sme snažilky, niektoré sa snažia krátko iné roky a cukruš asi myslela to aby sme neboli stále smutné a skleslé že sa nedarí a nedarí........aby bola dobrá nálada bez rozdielu veku, lebo tá k tehotenstvu prispieva via ako smútok hádky atd.že cukruš 😎

aanda
1. aug 2008

🙂 ja tiez potrebujem trochu viac nalady.... aby sa podarilo.... 🙂

mirip
1. aug 2008

evi aj ja som 77rok, ja budem mať v sept. 31 a stále verím že raž aj na nás príde rad 😎 nič sa neboj tu nie je nikto starý 😀

eva7780
1. aug 2008

mne to urcite pomoze,lebo teraz mam akusi depku stale len rozmyslam o jednom,aj ked si poviem uz dost ,zachvilu to je tu a trapim sa dalej ☹

eva7780
1. aug 2008

mirip aj ja som"77"len marcova 😉

cukruska1920
autor
1. aug 2008

mirip...no jasnacka....

ahoj aanda....no jasnacka ze sa podari...tak ako nam vsetkym 😀

mirip
1. aug 2008

evi nesmúúúť to je príkaz 😠 tu treba byť veselá..........čo by sa nepodarilo, odhoď smútok a uvidíš do konca roka si tehula...

anjelik85
1. aug 2008

tak ahojte snažilky. ak sa nenahneváte, pridám sa aj ja. aj keď oficiálne to manžel so snažením vzdal a začať chce až keď budeme mať aké také zázemie. tak dúfam, že sa nenahneváte, aj keď nie som práve aktívna snažilka. 😅

eva7780
1. aug 2008

mirip to dufam,ze do konca roka budeme vsetky tehulky 😵

mirip
1. aug 2008

ahoj aandy, ved o to ide, s dobrou náladou, bez intríg a hádok a smútku ide všetko lepšie 😉

mirip
1. aug 2008

vitaj anjelik to nevadí že si momentálne nie snž. to musáš mať len dobrú náladu ak máš si naša 😀 😉

eva7780
1. aug 2008

anjelik pridaj sa,ved aj ty si taktiez snazilka aj ked teraz pauzujete 😉

cukruska1920
autor
1. aug 2008

ahoj anjelik.....straaaaasne sa nahnevame 😀 😀 😀 😀

aanda
1. aug 2008

Sa ku mne dostal taky "recept na pozitívne myslenie" a velmi sa mi pacil jeden bod:ň
"Žiadna kaša sa neje taká horáca, ako sa uvarí. Nerozčuľujem sa, počkám."
Bohovské už sa to len naučít používať v praxi.

mirip
1. aug 2008

dobrééééééééé, aanda fakt dobré 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
autor
1. aug 2008

aanda....no a prave to je asi najtazsie

atima
1. aug 2008

možem sa pridať aj ja, ?

eva7780
1. aug 2008

ved to je asi najhorsie drzat sa toho

mirip
1. aug 2008

jasné ati ak máš dobrú náladu tak hej 😀 😀 😀 😉 😉 😉