Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mmmk
25. feb 2008

Jelikoz mi chce doktorka delat horm. profil, neni treba cekat dalsich 100 dni, nez to dostanu. Dala mi proto Chlormadinon - 12 tablet (2x 1 denne). Tady se to dava bezne misto te neprijmne olejove injekce a ms pak neni takovy brutus jako po te injekci. Sice trosku silnejsi, ale ne tak silene jako po agoluitinu. Zacala jsem tabletky brat 17.2. a dobrala je 23.2. 😉 Cekam to kazdym dnem. Je tam napsane, ze do 5 dnu to dojde. 😉

tictac
26. feb 2008

mmmk - tak to drzim palecky, aby prisla vcas a ty jsi mohla na profil, aspon se to konecne hybe 😉

Tak jsem testla tehu i ovu, na obou je druha slaba carecka. Zkusim na ovu jeste behem dne, na to, ze jsem 15 DC by mel ten ovu test spis silit, ne? Se nemuzu dockat GP 😀

ivana98
autor
26. feb 2008

tictac, to je sila 😕 a do toho tie bolesti.... 😕
drzim palce nech je vsetko ok... 🙂

mmmk
26. feb 2008

Cloveka, co vymyslel tehu testy, by meli zavrit a my bychom si usetrili nemale nervy 😀

Tic, mas zpozdeni ms nebo ne?

ivana98
autor
26. feb 2008

mmmka, tictac je podla grafu tesne pred ovu 😅 ale ak som to pochopila spravne, tak minula ms bola slaba a kratka a k tomu tie bolesti... 😒

mmmk
26. feb 2008

Tak to je divne, fakt dinve. Snad se od GP dovi vic 😉

tictac
26. feb 2008

presne tak, podle grafu to vypada pred ovu, na to, aby to bylo tehu, jsou ty teploty moc nizko si myslim. Minula mrcha byla max 1.5 dne(vypada to podle grafu na 3, ale zacala vecer, dopoledne nic, pak zase jen par hodin). Doktorka me prohmatala bricho a rekla, ze nejdriv musi vyloucit zanet mocovy cest a pak tehu. Zanet nemam, vzala mi okamzite moc, ale krev ne. Rikala, ze to klidne tehu byt muze, ze mam zopaknout test za tyden a pak dojit 😖 😖 tak nejsem o nic chytrejsi 😠 😀

mmmk
26. feb 2008

Tak to ti moc teda nepomohla 😅

tictac
26. feb 2008

ale aspon mi udelala test na mocak, to mi tady jeste nikdy zadny doktor nedelal 😀

mmmk
26. feb 2008

To mi prijde divny, ze by zanet mocaku zpusobil druhou carku na tehu testu 😀 Kup si jinou znacku a za tyden otestuj.

tictac
27. feb 2008

to asi ne 😀 ale ta bolest je obcas podobna 😖

Kde je kdo?

janazizraele
27. feb 2008

Ahoj,jsem tady prvně,jak se vede? 😉

mmmk
27. feb 2008

Ahoj Jani, dobra prezdivka, aspon je jasny, odkud jsi 😀

janazizraele
27. feb 2008

A já se tím ani netajím,jen to divně vypadá.Ale s mezerama to fakt nešlo.

mmmk
27. feb 2008

😀 😀 😀 Vzdyt ja to nijak nehanim, jen konstatuji, ze je to tak prakticke 🙂 Jak jsi se tam dostala a jak uz jsi tam dlouho?

janazizraele
27. feb 2008

Chtěli jsme na týden,a už jsme tu víc než 3roky.

mmmk
27. feb 2008

Tak to je drsne dlouha dovolena 😀 Manzel nebo pritel je Cech? A jakou delas praci?

janazizraele
27. feb 2008

Manžel je krymčan(Ukrajina),spolu mluvíme česky.Práce-uklízim u "bohatých" lidí.

mmmk
27. feb 2008

Ja mam dva kamose v Brne, co jsou od Donecku, takze taky Ukrajina. Srandovni typci 😀 Poznalas ho v Cechach?

janazizraele
27. feb 2008

Jasně,my tam žili spolu okolo 6i let,než jsme přijeli sem.

mmmk
27. feb 2008

Jo aha 🙂 A u Mrtveho more jste uz byli? Promin, ze vyzvidam, je to takova exotictejsi krajina nez Evropa 😀

janazizraele
27. feb 2008

Ještě ne,ale tam se ani není na co koukat,to je spíš ráj pro turisty. 😉

mmmk
27. feb 2008

Me by to prave strasne zajimalo 🙂 Chteli jsme tam kdysi s manzou jet, jenze to nejak nevyslo a ted se musi cpat penize jinam :-/
jak dlouho se snazite?

janazizraele
27. feb 2008

Víc,než 10let.Před chvílí mi Vovka(manžel) řekl,že se ptal na pojišťovně na umělý opl. a vypadá to,že se tam něco proměnilo,tak uvidím,doufám.

mmmk
27. feb 2008

Proboha, to jsem s nejakym rokem uplna chudinka 😅 A vis aspon uz duvod, proc to nejde?

janazizraele
27. feb 2008

Jasně,můj manžel nemá spermie,0%!

janazizraele
27. feb 2008

Tak zas zítra,jdu spát.Pac a pusu.

ivana98
autor
27. feb 2008

ahoj jani, vitaj 🙂

tictac, to vazne, podobna bolest ako pri zapalenom mocaku? uz si to niekedy mala (ja hej, je to des!!) a nejake ine obvykle priznaky... bradavky, zaludok na vode..?

mumu_1
27. feb 2008

Ahoj babulky 🙂
Jak se mate porad? My jsme ted tady v MEX s MM doma, uz druhy tyden, MM se pokousel uriznout si nohu 😉

tictac
27. feb 2008

ahoj jani 🙂

ivana, mela jsem ten mocak nekolikrat, tak vim jak to boli, je to fakt priserne. Priznaky mam uplne klasicke 😀 beham curat snad po 10 minutach, boli me bradavky tak, ze me i kolikrat probudi v noci, a je mi blivno, a to mam ty priznaky uz pred // na testu, tak to snad vsugerovane nemam 😔 😀