Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
22. mar 2009

Blondy, vodicak mam, ale soferovala som len parkrat. Bojim sa 😅 Keby som tu mala mensie auto (typu Ford Ka a pod.), tak by som si dala nejake kondicne jazdy a odvazila sa. Ale mame len jedno auto, to ma manzel a navyse, s tym mam problemy, takze tak. Na druhe nam nevyda. Mne to nejako nechyba, chodia tu autobusy, ked potrebujem. A nie som na nic viazana.

mirusch
22. mar 2009

No, idem ja pomaly do postele, nech som rano svieza, ked pride Schnucki tak skoro. Manzel uz chrape 😝

blondynka400
22. mar 2009

Mirusch, doboru noc a ať se blešky štípou celou noc 😵 .
Tak to by jsi v Neapoli existovat nemohla, tady se bez auta pohybovat nedá. Ale řídí tu hrozně, občas je to fakt o život, ale to je na delší dizkuzi.... Já hold jsem zvyklá jezdit každý den od 18, tak si rto bez auta nedokážu představit. Takzže kdyby byla k dispozici nějqaká ta plechovka, odřídím cokoliv a s čímkoli 😎

schnucki
22. mar 2009

ahoj holky,
letim uz taky do postylky, abych rano nezaspala .... to by mi mirusch dala 😅

blondy to tam jezdej jak sileny? horsi jak v praze?? .... ja se driv do prahy autem bala, ale po zkusenostech tady z frankfurtu uz jedu kamkoliv .... ty jo uz v 18 ridicak, ja si ho delala az ve 20 🙂

tak dobrou noc vsem, krasne se vyspete 😉

blondynka400
22. mar 2009

schnucki, dobrou, taky asi půjdu, i když jak jsem spala dlouho odpo, tak se mi úplně nechce...
no když bych to měla srovnat, tak možná tak 20x horší než v Praze, taady tě v podstatě každý den nějaká blbá špageta ohrižuje na životě. Nemít naježděno to co mám, tak se tu fakt bojim 😀 . No dělala jsem si ho už v 17 abych ho hned v 18 měla a jezdila jsem každý den. Autíčka jsou takový moji plechový miláčci, obě naše autíčka mají jméno a tak.... 😅

blondynka400
23. mar 2009

Ahoj holky,
mně je dneska zle... 😝 To zas bude den, ae můžu si za to sama 😖 . Včera jsem ještě nakonec vyrazila do jednoho baru (jeden známý tam slavil narozeniny, původně se mi nechtělo, ale pak se mi ani nechtělo spát, tak jsme jela...). Kolik jsme toho vypila si snad radši ani nepamatuju, na pár věcí bych taky asi radši zapoměla 😝 . Problén je, že zbytek okolo na to asi nezapomene 😀 . Ale tak nic hrozného jsem nedělala a opilá jsem taky nebyl (tedy alespoň to tak vypadalo). Jen byl pak docela problém zajet do garáže 😀
A ještě ke všemu se mi udělal opar, to zas bude dnes den 😠

Tak doufám, že vy jste na tom lépe 😅

mirusch
23. mar 2009

Blondy, no teeeeeeeda 😀 😝 Ty si ale mrachta.
Schnucki hovori, ze aj ona ma opar. Co vy mate spolu, haaaaa? Inak pozdravujeme vas obe 😵

blondynka400
23. mar 2009

mirusch, my ti to řeknem a ty to někde vykecáš, co? 😀
Hele co je to mrachta? To si nějak přeložit neumím 😝

mirusch
23. mar 2009

Blondy, nevykecam, neboj 🤐
Mrachta....to sa prelozit neda 😀 Ale nie je to urazka, neboj sa. Proste mrachta. 😕
Uz sme okukli obchodik a ideme obedovat 😉

blondynka400
23. mar 2009

Nu dobrá, tak jsem mrachta a nevím co to je, to jsem to tedy dopracovala 😀
Dobrou chuť holky 😉

mirusch
23. mar 2009

Blondy, nic si z toho nerob 😀 To prejde 😝
Schnucki hovori, ze ten moj obed zo vcera je vyyyyborny. Tak jej budem verit. 😵

blondynka400
23. mar 2009

Mirusch, no nic si z toho nedělám.... Jenom tu 😢
Nemáme jí důvod nevěřit, takže si výborná kuchařka 😵

mirusch
23. mar 2009

Blondy my uz planujeme vylet do Mnichova....Prave sme kukali mapy a tak. Len Zuzka sa nas zlakla a uz sa tu asi nikdy neobjavi 😕 😀

mirusch
23. mar 2009

Tak som natlacila do seba Schnuckinu harulu...teda bramborak 😀 Mnam, mnam, mnam, chvalim velmi. 😵 Sikovna.

Ja si popijam urologicky cajicek a nejaky hnusny sirup z lekarne a uvidim co z toho bude. V noci som spala s vankusom na bruchu. To by bolo, aby som sa nevyliecila 😠

Teraz kukam na Kolju, kupila som si v SR CD-cko za 1,80 EUR. Tesim sa, je to fasa film.

schnucki
23. mar 2009

ahoj holky,
tak hlasim, ze uz jsem doma .... zehlim, pak pujdu varit, zabalit si .....

jinak obydek u mirusch byl hmmmmmmmmmm .... straaaasne dobry 😀

zuzi??

blondynka400
23. mar 2009

Schnucki, ahoj.. Tak kouám, že ti občas čeština dělá probblémy jako mně 😀 Hlavně, že jste si holky pochutnaly... Ježíš už zas žehlíš 😕 Tedy holky vy neděláte nic jiného...

mirusch, vidíš, my tě ještě ty české výrazy naučíme 😀 Bramborák zní přece lépe ne? Ale ještě se tomu v čechách (tedy spíš na moravě) říká jinak, ale nemůžu si vzpomenout, nevíte náhodou holky některá? 😕

Já jsem si uvařila takový lehký obídek a pojedu cvičit, už mě i kocovina pomalu opuští. Ale má to výhodu, úplně mě z ní přestalo bolet břicho 😅

schnucki
23. mar 2009

mirusch to jsem rada ze ti chutnal, jeste se delaji se zelim, nebo nakrajis parek do toho .... no proste jak kdo chce, ale ja ho delam tradicne 😀

blondy no ani mi nemluv, zapominam slova, o pravopisu ani nemluvim a kamaradka se mi nekdy smeje, ze i kolikrat divne pisu a mluvim .... skladam vety po nemecky a nekdy se do toho zamotam .... no hruuza 😝

mirusch doufam ze cajik a sirup alespon zabere .... ja se musim priznat, kolju jsem jeste nevydela, nekdy si musim udelat cas a skouknout ho

😀 blondy no alespon ze briskou uz te nezlobi 😉

mirusch
23. mar 2009

Schnucki nevydela alebo nevidela 😨 😝 Aspon toto jedno by si si mohla zapamatat 😀
Mne bramborak tiez chuti len takto, klasicky. Davala si aj cesnak? Ked k nam prides na noc, tak mozeme kukat, mam par SR a CR filmov.
Inak ten sirup som musela predychat, je hnusny 😝

Blondy, vidis, kol sa kolom vybija ako sa u nas hovori. Tak nech uz ti je dobre.

schnucki
23. mar 2009

😅 pardon, ja si to nekam napisu 😀

mame vysledky ze spermiogramu .... bojovnici nejsou moc pohyblivy a mnozstvi neni moc velke, ale pani rikala ze to neni vubec hrozny, ze se to da dat do poradku, ze mame udelat termin .... tak jsme ji rekli ze uz jsme ho udelali 😀 ..... treba se to bude dat zlepsit hormonama, o tom se doktor uz zminoval .... ja jenom doufam, ze u me bude vse v poradku 😝

ja sirupy nemusim ....

mirusch
23. mar 2009

Schnucki a hovorila ti nejake nazvy alebo cisla? No ved nic, ked budes mat papier, tak povies. Zalezi od toho, aka je pricina, ci sa to zlepsit da alebo nie. Niekomu pomozu vitaminy, niekomu hormony a niekomu absolutne nic, hlavne ak je to vrodene. Nam dokonca hormony zposobili azoospermiu (cize nam po testosterone vykapali vsetky do jednej 😖 ) Ale to je u kazdeho inak.
Hm, ak sa spoja vase problemy, tak nie je divu, ze to nejde. Aj ty by si mala mat nejaku liecbu. Nemyslim si, ze je u teba vsetko v poriadku, kukajuc na tvoje cykly 😒 No ale dufam, ze vam to nejako poriesia.

schnucki
23. mar 2009

on tam volal pritel, ja s tou pani nemluvila, ale rikala mu, ze mame udelat termin, aby s nama doktor mohl probrat lecbu .... takze se s tim podle me neco delat da .... jdeme tam 6.4., tak pak dam vedet co nam povedel ..... ja se prave bojim, aby to u me nebylo neco hroznyho, aby to nebyl beh na dlouhou trat 😝

kazdopadne jsem ho pak objala a rekla, ze to neni nic strasneho, ze uvidime co nam rekne doktor, ze uvidime jak je to se mnou 😀

mirusch
23. mar 2009

Jasne, urcite vam Dr. navrhne riesenie, oni su uz sikovni. A one, daj si prekopirovat tie papiere s vysledkami, to ti musia dat na poziadanie. Povedz, ze ta to zaujima a chces si to nastudovat 😀 Ja si vzdy pytam, raz mi dokonca gynekolog dal aj spravu z priebehu operacie, co sa normalne nema pacientovi davat 😀 Tak som sa tesila, ze viem, co so mnou robili 😅

zuzka11
23. mar 2009

Zuzka byla ve skole, ne jako vy flakacky 😀 A ted jsem docitala 😉

Blondy - jak je dneska? Zvladlas cvico, nebo je ti porad blbe?

tady je strasna zima....Miri, Schnucki - vzdycky kdyz rano koukam na zpravy a davaji pak predpoved pocasi, tak kouknu i na Frankfurt at mam o vas prehled 😀

manzela jen tak nevykopnu, neni kam 😖 , ale tusim ze aspon jeden sport mu vyjde, loni byl na obou, tak to by bylo aby to nebylo 😀

schnucki
23. mar 2009

ahoj zuzi,
no my budeme doufat, ze mu alespon jeden vyjde 😀 .... a jak bylo ve skole?? .... tady dneska leje jak z konve, ja chci sluniiiiiickooooo

mirusch zapsala jsem si to a zeptam se, jestli by nam ty vysledky okopiroval a pak ti to muzu ukazat 🙂

holky pro dnesek se asi loucim, za chvili jedu k rodince a nevim jestli se dneska jeste ke kompu dostanu

blondy budu se snazit tenhle tyden tu byt jak jen to pujde a delat ti spolecnost, ale predem se omlouvam, pokud tu nebudu dost casto ☹ .... budu u rodinky az do patku a mam s mati na programu projet knihy po dedovi a vyklidit zbytek z jeho stareho bytu .... mati ma dovcu, takze velka akce, ale pokusim se 🙂

preju vam kraaaasny zbytek dne 🙂

mirusch
23. mar 2009

Zuzi, ako to, ze si nas docitala, ked nemas prehlad 😀 Blondy uz bolesti nema, lebo sa vcera spila a dnes mala kocovinu, tak to jej nahradilo bolesti brucha 😕

Aj tu je hrozna zima a prsi, no fuj. Ved Zuzi, ako je u nas dnes, tak bude u vas zajtra... Ale teraz je asi vsade hnusne. Aj ked sobota bola krasna.

Nevykopnes, ok. A mate 3-izbak? A nejaku nafukovacku? Lebo to by sa potom dalo. Alebo mi nieco donesieme, asi pojdeme autom. Uz sme to tak preberali, ze najlepsie od piatka do nedele rana cca. Kvoli Schnuckinej skole. Da sa? Alebo nas po jednej noci vyhodis? Kludne si povedz, nam mozes pravdu do oci 😝 A manzelovi to tak predostri, ze laskavo nech sa odprace a hotovo. Lebo inak bude musiet pocuvat kecy zenskych. To obvykle zabera. Ked som bola teraz na stretavke piatich zenskych a jedneho chlapa, tak ten chlap sa po 15 min. proste zodvihol a siel sa prechadzat. Nezvladol to 😀

zuzka11
23. mar 2009

jej, tak Blondyna kocovinka me minula 😀 tak to jooooooo 😉 Ale jde na to dobre, holka, kocour neni doma..... 😀

Miri, manzilka nemuzu vykopnout, srdce by mi to rvalo, ale fakt myslim, ze na nejaky ten vikendik se sprotem odjede a aspon nebude mit vycitky, ze me nechava doma samotnou......jak uz jsem psala, dam hned vedet, az budu vedet neco blizsiho......

Schnucki - tvoje vysledky me taky minuly, jdu listovat, snad jsou OK a ty mas radost???

mirusch
23. mar 2009

Zuzi, no ty si dobra 😀 Vraj precitala...

To jo, bude tak ako ma byt a nejako to poriesime. Ale aspon uz mame jasno, ze v cervnu a cez vikend 😉

Schnucki, musis si vydupat denne pol hodinku na internete mininalne. Ako sucast vyplaty 😀

blondynka400
23. mar 2009

schnucki, v pohodě, nedělej si s tím hlavu, jak ti to vyjde... Ale ten opar ti neodpustím, co jsem od tebe dostala 😀 😀 😀
Ty výsledky, no mohlo by to být horší, uvidíš až budete mít čísla, tohle je takové neurčité...

zuzka, cvičení jsem nakonec zvládla úplně bez problémů a už mi je výborně. Jo a s tím pitím, nebylo to tak hrozné, zvládla jsem ještě odjet autem a zaparkovat do garáže, nesmíš mirusch věřit 😉

mirusch, máš pravdu, většina chlapů nevydrží moc dlouho poslouchat ženské keci a radši odejdou 😀

mirusch
23. mar 2009

Blondy, hura, uz som tu bola cela opustena. Uz ti je lepsie? Sa mas cim chvalit, ze si este aj soferovala, no toto 😕
Veru, ten opar, to by ma hrozne zaujimalo, preco sa stretavate poza nas chrbat 😀
Dufam, ze Schnucki dostane kopiu vysledkov, lebo aj mne sa to zda neurcite, potrebujem nazov diagnozy 😅 My sme mali taku dlllllhu, oligoasthenoteratozoospermia 😨

blondynka400
23. mar 2009

Tak už jsem tu, aby jsi nebyla opuštěná 😅 . Už je úplně v pohodě, břicho tedy ještě trošku pobolívá, la jen malinko. Cvičení mi evudentně udělalo dobře, k tomu tady bylo odpo krásné počasí, tak jsem se pak ještě byla projít po páži...

Já se nechválim že jezdim pod vlivem, navíc tady je to povolené do 0,5 promile, to není jak v čechách... K tomu tady se bzžně vypije lahvinka vína a jede se. V čechách bych si to v životě nedovolila, nemohla být ani den bez řidičáku...

Už jednou jsem ti to přece řekls, ne? Já ti to řeknu a ty to někde vykecáš 😀 😀 😀

To je tedy pěkná diagnoza, to bych si ani nezapamatovala. Na kopii výsledků má přeci právo ne? Já jsem jí zatím vždy všude dostaal, když jsem chtěla... No jo, internetová doktorka Mirusch 😵