Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
8. jún 2009

schnucki, tak to už chápu. Dík za vysvětlení 😀

schnucki
8. jún 2009

ok, letim do hajan, takze preju vsem krasny zbytek vecera

prosim 😀

dobrou noc

lubinka9
8. jún 2009

halooo,
ja tu este strasim, potrebujem sa unavit, snad sa rano nezobudim este skor ako dnes 😖
Boli sme sa s drahym prejst ale jeho to unavilo miesto mna a uz je v perinach 😀

blondy, ja by som si to mozno ani nevsimla, keby si na to nepoukazala. Ale je fakt, ze na vsetkych fotkach ma zuzka cierne oblecko. Teda okrem toho Kilimandzara 😀
ja mam rada vsetky farby, hlavne pastelove idu mi k pleti 😀 Ale mam veci aj v ciernej a bielej. Nevyhybam sa ziadnej. Ked teraz tak rozmyslam, zltej nemam v satniku vela 😕 Kym som chodila do prace nosila som taky mix elagant./business. Teraz konecne deriem aj dziny, trika, topy..

tak dobru holky 😵

lucylulu
9. jún 2009

ahojte sorry ze som tu tak dlho nebola ale z maminou lietame hore dole.....dufam ze ste vsetky okkk ?..a mam novinku uz 2 test ukazal pekne silne // 🙂 🙂 🙂 starsne sa tesim ale zacinam sa aj bat ..... pocakam este zopar tyzdnou aby to bolo na 100% aj od doktora .Vsetkym vam to zelam // 😉 pekny den ja idem spat

kleopatris
9. jún 2009

dobre rano 🙂

lucylulu tak gratulujem tichucko 😵 a tesim sa s tebou 😵

mirusch dakujem za fotky od zuzky, konecne viem s kym mam tu cest 😀 pekne fotecky to su a aj brusko uz sa gulati 😵 taka blba otazka je to nebo naozajstne? ja som sa chcela este vcera podakovat, ale od unavy som zalomila uz o 19:45 a spala skoro do rana....s prestavkou ked som si umyla zuby...ja som fakt nejak mimo v poslednom case....

inak mame nadherne pocasie a ja mam od zajtra dovcu do piatka, tak sa tesiiiim, ze mam dneska piatok 😀

a vy ako ste sa dnes vyspinkali a ako sa mate?

zuzka11
9. jún 2009

Dobré ránko!

tak nejdriv meteorologicka situace v Mnichove pro Kleo - zatazeno, ale neprsi, klasicke valeci pocasi🙂)))Uzivej si tepla, co mate a hlavne dovcu!!!!

Lucylulu - gratulace, velikááááááá!A tusim, ze Lubinka te bude za chvili nasledovta, ze jo lubi? 😉

Ja mam dneska linou a mlsnou, strasna kombinace 😠 A v noci me 2x probudily krece do nohy ☹

Ale to nevadiiii, stejne preju krasny den! 😉

lubinka9
9. jún 2009

ranko,
zuzka ty vies o niecom o com ja nie? 😕 Ja som za, v najblizsej dobe tomu ale nedavam vela sanci
ja mam pocit, ze kleo nam tu za chvili nieco vyvedie 😵

ahoj lucy, moooc ti gratulujem. drzim palce, nech je vsetko ako ma byt! 😵 A asi by som necakala s navstevou doktora par tyzdnov.

na tie krcke zuzka, tusim magnezium nie?

a ozaj, dnes to bolo uz lepsie, budicek o 6:15 😀

mirusch
9. jún 2009

Ahojte, nejake ste cinne 😀 Ja mam stale krizu, ale hadam to cas spravi. ☹

Moni, ahoj, kludne sa sem pridaj - pre ostatne - Monu zalozila taku istu temu, tak som ju navigovala sem. Ozi, odkial to si?

Vraj tajna rec so Schnucki 😀 No mna aj napadlo, ze zoberiem nejaky model trucku, ale vobec som netusila, ci ma jej priatel o to zaujem. Tak teraz viem. No ale ved nie je koniec sveta, ked pojdeme zase, tak donesiem.

Lucylulu no vidis!!!!!!! Tak predsa // Tesim sa velmi s tebou. No fiha, ale tu mame zrazu tehuliek 😨 😵 Blahozelam.

Kleo, ja som sa tiez nad tym ruzovym nebom na Zuzkinych fotkach zamyslala 😀 A clovece, ty si fakt nadejna tehulka, no som zvedava na teba.

Zuzi, magnezium!! Vsak to predsa vies, nie?

Lubinka, no ved preto. Ty si prebrala moju stafetu so skorym vstavanim. Ja som za cele 3 tyzdne nevstala neskor ako o siestej. Vzdy medzi 5-6 rano. Teraz sa vraciam zase do starych kolaji 😅

zuzka11
9. jún 2009

jasne ze vim a mam ho doma, jen jsem krec protahla a zase usnula, vecer si ho vezmu preventivne🙂)))

Miri porad krize USA? Moc rada bych ti pomohla, ale to bych musela vedet vic.....kdyz by se ti chtelo psat IP.....i kdyz vim, ze Schnucki ti urcite pomuze lip, jste spolu "nazivo"..........

Jinak ja jsem zase spatna dcera, poslala jsem v dobre vire par fotek nasim a ne ze by mi prislo neco jako - hezke, nebo tak, ale hned sprdak, ze fotky chteji PAPIROVE a mam je poslat vsem v pribuzenstvu.......asi jsem divna, ale proste nehcci rozesilat nase fotky z dovolene jen tak vsem a paporive fotky delam jen kdyz jsou nejake spesl a super, coz tyhle nejsou.....tak jsem zase ta spatna a sere me to......nejak nic podle nich neudelam dobre a maji pocit, ze mi muzou porad diktovat.......uf.....Miri, jsi na tom hur? 😉

blondynka400
9. jún 2009

Ahoj holky,

lubinka, tak v kolik jsi dnes vstávala? 😀

lycululu, gratuluji 😵

Mně je dnes od rána pěkně blivno a to máme večer docela důležitou večeři, vůbec nevím, jak to zvládnu... Hlavně nevím, jak vysvětlím, že nebudu pít, protože tady teče víno proudem a to že někdo řídí není výmluva, protože tady se jezdí i alkoholem v krvi. Tak fakt nevím, co budu dělat ☹

lubinka9
9. jún 2009

blondy tak povedz, ze vcera si to s vinom prehnala preto dnes nebudes 😉 a s kym vecerias?
a kuk hore, pisala som budicek 6:15, takze sa lepsim 😀

blondynka400
9. jún 2009

lubinka, hm, to nefunguje... Od manžela z práce s jeho kolegy, nadřízenými a tak. 😝 . Zas si budu muset hrát na slušnou manželku 😀
Jé tak to jsem přehlédla, hm, lepšíš se, co je pravda v 😀

meleri
9. jún 2009

Lucylulu,
blahopreju!!!

holky nemam moc cas docitat, maly si tu hraje ja byla dneska u osteopata; fajn odblokoval mi pater, odpoledne jdeme na vyylet pac mam konecne auticko...

mejte se skvele a hlavne ze je dalsi tehotna mezi nami! 🙂

lubinka9
9. jún 2009

baby, nieco na mna lezie. Sem tam kychnem. Namerala som si 37,2. Davam si prave horuci cajik s medom. Asi ma prefuklo na vcerajsiej prechadzke. Ach jo ☹ Snad to nebude horsie.

meleri
9. jún 2009

ahoj Lubinko,

tak se to snad spravi, to nachlazeni..

jinak holky nemate nekdo (dobre) zkusenosti s domaci vyrobou jogurtu? je li k tomu opravdu treba toho jogurtovace? na netu je toho spousta az se mi mota hlava a prave nevim co je spravne...

lucylulu
9. jún 2009

ahojte dakujem vam vsetkym dnes rano som si to zopakovala lebo moj drahy never a zas 😉 // ..... Lubi tak nech ti to rychlo prejde budem sa snazit ist k lekarovi na tyzden najprv si ho musim najst poobzerat sa je ich tu strasne vela .....meleri jogurtovace je dobre mat ale moja mamina ho nepotrebuje este dnes ti skusim poslat recept .. 🙂 a ako sa mas ? tvoj drobec je krasny 😉 musim letiet do prace majte sa krasne

lubinka9
9. jún 2009

..tak a najblizsie vyucko mam az 2.7. Ale mam kopec uloh a vzala som si aj nejake hry, budem trenovat s drahym. A hlavne drvit stale slovicka.

lucy, mam z teba radost. A ako dlho ste sa vlastne snazili? Drzim palce pri hladani a najdeni dobreho doktora.

mirusch
9. jún 2009

Tak som zase tu, nesiel nam internet 😠
Blondy, no tak ta proste bolela hlava, zobrala si silnu tabletku a teraz keby si pila, tak by si sa zdrogovala 😀

Lubinka, ty sa nepoucis? Ved len nedavno si bola chora, ak si dobre pamatam. Teplo sa obliekat, si v Nemecku! Nech ti je lepsie...

Meleri, neviem, ale kamaratka robieva jogurt, mozem sa jej opytat, ale ktovie kedy to bude, prave sa jej narodilo miminko 😵 Inak, moja mama kedysi davno zohnala tie kvasinky a nechala to proste v mlieku, neviem ci aj varila, no a bolo 😝

Zuzka moja, s rodinou je to proste niekedy na maslu. Moji su vdacni za kazdu fotku co poslem mailom, ked ich je viac, tak to napalim na CD, ako teraz, poslem a nech si urobi kazdy kolko chce ake chce na papieri. Tak to aj ty tak sprav. A mas to.
Inak, ja to mam bohuzial horsie so svagrinou, cela manzelova rodinka je nejaka divna, nikto sa s nikym nerozprava, ja som posielala pohladnice vsetkym do jedneho, ale nedam to dokopy...Vcera mi po poslednom svagrinom maile prave volala svokra, tak som bola rozrusena a povedala som, ze sa im na to vykaslem, zabalim to a idem naspat do SR. Tak zacala plakat, ze to nesmiem a tak... Nuz, jasne, som jedina, kto sa tu o nu stara a ona ma ma rada aj napriek obcasnym konfliktom, no ale ma 89 rokov. A navyse chudak manzel, ten by si to uz fakt hodil medzi nimi vsetkymi. Sa mi ospravedlnila, ze to musim znasat - to co vyvadza jej dcera s nami. No ale aby som to skratila, manzel uz sestru nikdy nechce vidiet, ani pocut, ja som pochopila, ze ona kasle na moje vysvetlenia a pokusy o zmier, tak som sa na nu vyprdla aj ja. Uz tyzden mam zo stresov hnacku a vobec mi nechuti jest, srdce bucha, no hadam sa mi podari sa ukludnit, pred 4 rokmi ma viezla zachranka do nemocnice, ale bol to len zachvat paniky... Pol roka som potom bola na liekoch. Fakt to nepotrebujem znova. Najhorsie na tom je, ze to prislo nepredvidane, proste som spadla z jahody. Ale nuz, musim si davat pozor do buducna. Kurnik, ked teraz pisem niekomu z rodiny mail, tak si preberiem kazde slovo, ci to fakt pochopia tak, ako som to myslela. Toz... Toto neprajem nikomu.
Snazte sa poriesit si mensie konflikty hned, aby nedoslo k takymto shitom.
A uz ani slovo.
Dakujem za podporu, tu sa neda uz nic, prebrala som si to s par ludmi, ujasnila v hlave, idem hladat pokoj.

lubinka9
9. jún 2009

ajajaj mirusch, tak posielam slniecko do dusicky nech sa ulavi. Ved mysli na svoje motto 😉

mirusch
9. jún 2009

Lubinka, dakujem ti zlatko 😵 . Ved hej, keby som na to nemyslela, tak uz niekde visim 😝 😀 Beriem si ponaucenia. Ale toto bolo zatial najbrutalnejsia skusenost celeho mojho zivota. Hm...

mirusch
9. jún 2009

Ozi, kto chcete, tu je stranka muzea, kde som, uz ju zacali obnovovat. doplnte si ww:
hessisches-puppenmuseum.de

lenkove
9. jún 2009

ahojte
po dlhom case som tu aj ja pri vas 🙂
vidim tu vela novych tvari, no teda 🙂
co mate kto nove? 😀 Mirusch, ako bolo v USA?

lubinka9
9. jún 2009

tak a dozehlila som..som sa pri tej naparovacke aj zohriala 😀

mirusch no kuknem ci si na zozname zamestnancov 😉

ahoj lenkove, no trochu nas sem novych pribudlo 😎 a kde si bola doteraz? A kde zijes? Ja som v DE

mirusch
9. jún 2009

No nazdar Lenka, veru, kde sa flakas 😀 Si v DE alebo v SR? Ako vam to vyzera s adopciou, uz ste na zozname?
Ako bolo v USA si precitaj dozadu ak chces, fakt to tu uz nechcem opakovat 😒

Lubinka, aj ja by som sa potrebovala zohriat, kosa je, som tu v deke zababusena. Vraj jun 😠

lenkove
9. jún 2009

Mirusch
no teda, tak si vyhladam, dufam, ze bol aspon trosku pozitivos ;)
a neotravuj tolko s tym zoznamom, to je akoby si sa ma pytala ci som tehotna a to je veru netaktne 😀 ved som povedala, ze ked budem, tak poviem 😀 . Keby to zalezalo odomna tak na nom som uz 100 krat ale kedze nezavisi, tak je to presne ako s pocatim.. Mozes robit co chces, ale moc Vsemocneho (psychologa) a pocet hodin, ktore mas absolvovat jednoducho neprelomis 😀 (ale medzi nami, uz o mesiac hadam budem 😉 ale psssssst) 😀 😀

Lubinka
no to je nahoda, aj ja som v DE. teda bola som na slovensku, ale manzel osta v DE.. zistila som, ze bez neho nemozem zit, kariera-nekariera a tak si tu uz druhy den (opatovne) zvykam 😀 hadam skoro zvyknem 🙂 my dve toho asi budeme mat viac spolocneho ako len DE - aj ja idem zehlit 😀 😀 😀 😀

mirusch
9. jún 2009

Lenka, ok, uz sa nebudem pytat 😔 Som zabudla. Drzim palce.

zuzka11
9. jún 2009

Miri diky.......jak chapu, ta nekomunikativnost je hodne casto kamen urazu, myslim ze tak je to i u nasich, oni proste se mnou mluvi jako s navstevoiu, neresi nic vazneho, vsechny maily jsou povrchni az je mi z toho smutno....nikdy se me nezeptaji na Petu, proste je nezajima.......a porad mi vnucuji svoje nazory a nechapou ze mam svoje.....a heslo moji mamky? my ti musime rict co vsehcno delas spatne a jak spatne vypadas, nikdo jiny ti to nerekne....za ta leta jsem dosla k zaveru, ze prave naopak, spatne ti otluce o hlavu kazdy, ale malokdo pochvali.....ale taky uz koncim, dneska byl proste spatny den, jsem porad unavena, nenaladena....omlouvam se.....

Meleri - s jogurtem zkusenost nemam, jen jedna kamatadka ma jogurtovac, ale to ti nepomuze.......
Luci - vyspi se z toho a cajikuj o 106!

Blondy - drzim place na taktiku pri veceri🙂))

lubinka9
9. jún 2009

drzim palce aj ja Lenka.

mirusch, mne dnes lektorka povedala, ze sa nemam moc tesit na tohtorocne leto. Vraj nic moc, chladne a dazdive. Vraj take su predpovede. Sa zblaaaznim. Pockajte ake ma este budu chytat z pocasia depky. Z DE na SK budem chodit na letnu dovolenku ako z SK do Egypta 😠
..no nepotesila ma veru, to teda nie.. ☹

lenkove
9. jún 2009

Lubinka
vdaka 🙂

Mirusch,
v pohode 🙂 upozornujem este, ze to bude naramne dlho trvat, ale stale asi kratsie ako v De.. ze ano..

niekto tu chcel vediet ako robit domaci jogurt? ja viem 😀

kleopatris
9. jún 2009

Mirusch aj ked si to uz asi milionkrat pocula, napisem to aj ja 😉 kasli na svagrovu, zivot je prilis kratky na to, aby si ho premarnila s ludmi, ktori ti nic dobre nepraju a nevedia co v tebe maju...

ja som prave nastvata na manzela a vediem tichu domacnost....a to zajtra ide do DE a ja na SR....takze super rozlucka...ach jo, blby blby blby den 😠