• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

27. júla 2013 
Cauki!

jdu trosku poskadlit Lubinku - mame tu pres 30st a prave jsem se vratila z koupaliste :grinning: Budes se mnou mluvit? :wink:

Monasek - ahoooooj, ja souhlasim, vsude se daji najit fajn lidi a taky debilove, hodnekrat jsem se stekala s nazorem - Jak muzes zit v nemecku? Vzdyt nemci jsou.........no, a ja tu nasla fakt super kamrady.....nekdo je predpojaty proti rekum, mam super reckou kamosku....prste blbci jsou vsude....super lidi taky, i kdyz tusim ze Blindy myslela spis ne lidi jako prostredi, zvyky, mentalitu vetsiny, nebo se pletu? :confused:

Lubi - zapekala jsem taky rada, ted u nas vede dietnejsi jako testoviny s bazalkovym pestem, kdo chce s kurecim mamsem a cherry rajcatama, jinak jsem zapekama rada gnocci nebo tagliatelle, zampiony, spenat, nejake maso a na to smetana, bez vajicka, priznam se, to me ani nenapadlo...
18. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, tedy chudák lubinka, my jí dneska dáváme dobrou čočku :grinning:
Nepleteš se :slight_smile:
18. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak ono to pekne pocasi k nim taky dojde.....musi, nebo se nam holka usouzi........a kde ji mame ted? ze by zase rozlila med a chudak pak uklizela spoust? :grinning: nebo se kocha sperkovnici? :wink:

Ja to tusila Blondy, ze ti rozumim :grinning: Co ty jsi, dneska OK? Teda az to to -1kg - NESTVI ME!!!! :angry: :grinning: ja od zacatku jen pribiram.....jsem asi divna...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: i kdyz ted se to docela zastavilo, porad +6.......ale stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spis si nastvala me jak 30 stupnu do prcic lubi stehujeme se z niedersachsen. Zuzi v ktere to casti nemecka jses, nejses v nejakem jinem nemecku?? :grinning: to je tak nespravedlive :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
18. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, já míň jím, to je tím a taky jím o hodně pravidelněji, potože mám pořád hlad... Akorát jsme si myslela, že když se skoro nehýbu, tak se to vykompenzuje a ono ne :grinning: . Nejsi divná, to spš já :grinning: . hlavně na to, e jsi v 28tt, mi 6kg nahoře přijde tak akorát....

No však nám to lubinka ráda poví, copak provádí :grinning:
18. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi: Ahojky :slight_smile: Presne tak jak pises, naprosto souhlasim :slight_smile: myslim ze jsi to vystihla :grinning: Jinak ctu ze mas 6kg nahore a 28tt?? to je nadhera, tise zavidim :wink: a myslim ze to je tak akorat :slight_smile:

Sim: jinac Bratislava hlasi 28 stupnu a jasno :grinning:
18. jún 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u nas 14 stupnu polojasno chci se odstehovat :sweat_smile:
18. jún 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monasek, tak já dnes hlásím 32, fůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi, jsem Mnichov :grinning: Ale neboj, ted bylo tyden hezky a podle predpovedi se to ma zkazit....doufam ze ne, ale ty mraky a dest na wetter.de mluvi jasne.......

Blondy - ja se tesim na to tvoje dedicne velke bricho, ktere jsi tu propagovala! :wink: Coz o to 6 kg by bylo v pohode, ale aby to slo uz pooooomaluuuuuuuuu a ne moc nahoru.....zastavit se cca na 10ti tak jsem spokojena......je pravda ze nejrychleji to slo asi 12-20tt.......

Mony - zavis nahlas, pomuzes mi, ze se nebudu citi jako spekatka :grinning: A neboj, snazite se teprve chviku, ono to prijde!!! A pak ja budu mit urvance a budu ti zavidet nevinny pupicek :grinning:
18. jún 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, a apk pokuď vím tak to jde ještě hodně od toho 38tt a víc...
No taky jsem zvědavá, doufám, že jsem třeba vyjímka a tak moc velké nebude. I když když si vemu to, čím strašila tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma podrz..
jak sa do mna baby pustili :astonished: miri kde siiiiiiiiiiiiii?

zuzka, ani med ani sperkovnica. Ale nemcina, to kukas co? A sperkovnicu mam stale pred sebou, tak ked chcem potesit oko tak len dvihnem hlavu od knizky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to pocko, nooo, na to nemam co povedat. Mrsky jedny provokativne. Simon, OK, stahujeme. A jj som blazon na bizu, vesele, farebne a mooooc :grinning:
18. jún 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubinka, tak ty si voláš Mirí na pomoc jo? Ona nás tady všechny zbije, bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :grinning:

idem ja na pomoc ked neni mirusch este tu :grinning: tak vy takto o Slovensku :grinning: ja by som tam teda isla byvat hned :slight_smile: no ale potesili ste ma, neviem uz ktora, ze Zahoraci su najlepsi, lebo ja som jednou z nich :grinning:, ale tiez musim priznat, ze mne by sa v Cechach zilo tazko, som byvala asi pol roka v Prahe a co ja viem....tiez sa mi nedalo moc zvyknut :unamused: ale poviem Vam vsade dobre, len v Rakusku zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak hlasim ze aj u nas je nadherne a strasne teplo...ale ja mam z toho velke h... lebo sedim v Büre :frowning2:
18. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kleo len do nich!

to pocko si si mohla odpustit :angry: :grinning:
18. jún 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, myslím že to byla monasek :dizzy_face:
Copak se ti nelíbilo na Praze? Lepší město neznám?..... :grinning:

Přeci neni v Rakousku tak zle ne? :sweat_smile:
18. jún 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondy najlepsia ulica z celej Prahy je Ve Smečkách :grinning: :grinning: sidli tam byvala firma, mala som parx tu cest ist na sluzobku.
18. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Prahe mi vykradli moje auticko :frowning2: aj som si vtedy poplakala :frowning2: neviem som tam pracovala akoze pre nemecku firmu v ich ceskej pobocke a teda nic moc..ale zase ludia boli fajn, to sa musi nechat :slight_smile:

Ja sa tu v Rakusku musim kazdy den nad niecim rozculovat, ja neviem ci uz mentalita ludi, drahota, odpor k vychodnej europe, zdravotnictvo, uroven byvania.....ja neviem asi na Rakusko plati prislovie: Nie je vsetko zlato co sa blysti......ja som cakala vazne ovela viac :frowning2: nam tu neni dobre ani troska :frowning2: jedina vyhoda, ze u nasich som za chvilku....
18. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi, tak taková na nás budeš jo? :angry: :grinning:
Ve smečkách nic moc, dá se tam blbě parkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, tak sjte možná na blbém místě nebo jste měli smůlu...
Moje spolužačka z VŠ žije ve Vídni (vzala si Rakušáka) a je spokojená...

Víš ono je to v čechách možná tím, že ke ke slovákům docela averze a myslím, že si za to většina slováků může sama. Takže já abych pravdu řekla většinu slováků co "žijou" v čechách fakt nemusím, ale slováci co žijou na slovensku jsou fajn. Doufám, že jsem se vyjádřila nějak srozumitelně :sweat_smile:
18. jún 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked chces stretnut Rusa chod na Vaclavak :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubinka, tak to tě opravím. Jeď do Karlových Varů :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blondy tak ja som to nepochopila s tymi slovakmi v cechach. Akoze mozu za tu averziu?

a bach co napises :angry: :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubinka já nevím jestli má cenu se do toho pouštět, navíc je toho fakt víc, takže bych to nechala asi spíš radši takhle... :wink:

Jé bojim bojim, ještě že jsme tak daleko :grinning:
18. jún 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som mirusch na teba poslala :grinning: :grinning:
18. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je vobec? ked uvidi kolko sme toho popisali tak zblazni :grinning:
18. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubinka, to mi je jasné...
Bych jí tu podstrčila kus dobrého jídla, přidala Rumbu a určitě by na mne byla hodná :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej, za Rumbu by sa zapredala :grinning:
18. jún 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, vysla som po tyzdni z postele, kuknut co je nove na balkone a hla 26 stupnov, odpadnem :confused: :grinning:

oslavujeeeeeem
18. jún 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubinka, no nechala bych si jí kvůli ní posalt z čech DHL :grinning:

Vidíš, stačí se jen občas podívat ven :sunglasses: :grinning:
18. jún 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono ked mas Rakusaka tak si myslim, ze je to o inom, ale my sa tu zle citime, lebo manzel ako nemec...tu neni oblubeny (asi ako u teba slovaci zijuci v cechach) a ja ako slovenka tiez nie (nejako si okrem ineho vsugerovali do hlavy, ze sme to my, kto im tu kradne auta, vykrada byty)....a mozno je aj ine zit vo viedni a niekde na dedine jak my....dedinsky ludia maju inu mentalitu aj na SR, takze mozno aj preto. neviem, ale my zdrhame jak sa bude dat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja som parkovala pri bytovke kde som mala prenajaty byt (tusim Praha8), no a to este nehovorim o tej story s vasimi panmi policajtami :grinning: som cakala od pol 8 do pol jednej!! kym vobec dorazili, medzitym som uz volala na tu 158 ci jak je asi 10 krat a oni ma jednoducho nevedeli najst....lebo ta ulica bola nova a este ju nemali v systeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom mi este tlacili policajnu spravu a nedali tam vsetko, tak som musela zase k nim a ten idiotko pan policajt nastavil blbo papier, takze mi natlacil novy text na text uz natlaceny .... no a tak som sa po celom zazitku postazovala na ministerstve vnutra, lebo som bola fakt nas.ata (ze akoze blba mlada slovenka, s tou vyd.beme raz dva) a oni mi odpisali, ze jednanie bolo bez pochybenia a ze to ze mi natlacil na tu istu stranu novy text predsa nevadi, ze sak ja som ten text predtym uz citala, tak co sa rozculujem.... :grinning: no teraz mi to je do smiechu, ale vtedy som myslela, ze im usta rozmlatim.....takze preto ja prahu moc nemusim :slight_smile: ale je mi aj jasne, ze prislusnici velki pani su hovada na celom svete....
18. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok