Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
20. sep 2009

schnucki, kleo je Rakousko 😀

lumiha, tak jo jo. Tak on se dá nějak zabavit, ale 3 týdny je dlouhá doba...

zuzka, koukala jsme na fotečky. Dvě tam jsou naprosot kouzelný, Admámek je fakt fešák. Jo a Lubinka taky čeká chlapečka 😉

mirusch, to je dost že jsi se vrátila 😠 😀 😵

janulka, tak co byt, líbil se?

schnucki
20. sep 2009

ahoj blondy,

no jooo, rakousko 😀 me se to nekdy zmixuje 😀 ..... jak se mas, co vyvadite??

ja jdu poklidit koupelnu a placnout se na gauc a nic nedelat 😎

mirusch
20. sep 2009

Cao 😀
Blondy a co sa ti nepaci, ze som to tu flakala? 😀 Ved ste mali na chvilu pokoj...

Ja stale dovybaluvam, papiere zakladam, to trva najdlhsie, volam hore-dole, periem, varim...no klasika 🙄 Manzel sa cely cas hra na pocitaci a vyvaluje sa na gauci. No ale ved pockaj....zajtra ide do roboty 😠 😎

lenkove
20. sep 2009

Ahojte
teda, tu sa riesi stahovacka 🙂 my sme na dedine a tiez nedame dopustit.. uz sme sa parkrat chceli stahovat do vacsieho,ale toto mame s nabytkom a strasne lacne, tak sa nam nechce.. sme skrobi :-P

ja akurat riesim na ktoru nemcinu sa prihlasit, jedna B2 zacina zajtra, a je to fajn, dvakrat do tyzdna o 17 hod, mm by stihal lezenie potom ;), tak dufam, ze nas este vezmu 😅 sme sa neskoro spamatali, dovolenkari 😀 😀

inak, novinky ziadne 😔 🙂

Mirusch a vy ste kde boli na dovolenke? ja sa stale divam na Weimar, pisala si raz ze ste tam boli, ci mate ist a dumam - ist/neist 😀 keda skor kedy ist 😀

mirusch
20. sep 2009

Lenka, nuz v SR sme boli, oddychnut. Nuz, Weimar bol naozaj super. Asi tam este pojdeme, doteraz spominame s manzelom, ako tam bolo fajn. Prijemne mestecko.

kleopatris
21. sep 2009

dobre ranko po vikende 🙂

ahoj mirusch, konecne si tu, uz si nam chybala 😵

zuzi mate nadherneho synceka, fakt Adamko je tak krasne babatko 😵

schnucki tak ty nevies odkial som 😀 este ze tu je blondy 😀

k tej doktorke ...po dlhej diskusii sme sa s manzelom rozhodli, ze zajtra ideme k inej sa pozret a ked bude fajn, tak tu staru fusaklu zmenim....ja som mala po tom UZV normalne cely vikend bolesti brucha 😠 lebo ten jej asistent doktor mi asi prilis tlacil na brucho...a to je fakt uz vela, to uz nejde len o mna, ale aj o prcka a ja ho nenecham nejakym debilkom zranovat 😠 a aj tak kedze si ma nepamata ani poriadne nemam co lutovat....

schnucki
21. sep 2009

dobre ranko vsem 😀

kleo moc se omlouvam, ale me ty zeme nekdy vypadnou z hlavy 😔 ....

jsem ted na rychlo u rodicu na kompu, pritel ma notebook sebou a ja se musela prihlasit na seminare .... vse moderni po netu 😝

jinak vikend byl super, krasne jsme si odpocinuli ....

mirusch se nam vratila, huraaaaa 😵

lenkove
21. sep 2009

Kleopatris
jednoznacne zmen gynekologa!!! 😠 😠
nie je ani dobre, ked ty sama nemas rada lekara, neveris mu, len sa zbytocne stresujes.. ja mam podobny zazitok s mojim gyn. tu v DE, uz som o tom pisala.. potrebujem prehliadku a tiez pojdem radsej k inemu, on pre mna skoncil 😨 🤐

inak, dnes zaciname nemcinu 😎 B2 😀 to je super, vzhladom na to, ze som si pred rokom a pol sotva chlieb vedela kupit 😀 budeme mat aj novu ucitelku, som zvedava... 🙂

kleopatris
21. sep 2009

no ved sme spocitali vsetky pre a proti a jedno jedine pre nam vyslo, inak len minusy...ale som bola blba a leniva, ze som nedala na prvy dojem a nezmenila hned 😠 som nastvata sama na seba 😠

jeej super, ze sa idete ucit 😀 tak drzim pasticky nech sa vam paci a nech ste najlepsi z triedy 😀

lenkove
21. sep 2009

Kleopatris
no to akoby som o sebe citala.. Mne sa tiez na prvy pohlad nepacil... cakala som dlho na termin, potom este u neho v cakarni, vybavil ma za 3 minuty ☹ ale ostavala som, lebo zname vraveli, ze je to super gyn.. no neviem, mozno ani ja som mu nebola sympaticka 😝 drzim pasticky, nech si najdete lepsieho! 🙂

blondynka400
21. sep 2009

Ahoj holky,

kleo, jak ti asistnet tlačil na břicho? 😕 Při ultrazvuku? 😕 To nějak nechápu 😖

schnucki, tak jsme se nějak celý víkend flákali nakonec doma, k tomu nějaké to nakupování a pak jsme dodatečně slavili narozeniny... (ne moje ale jeho 😀 )

mirusch, jojo, přesně tak, teď jsi uhodila hřebíček na hlavičku 😀

lenkove, dlouho jsem tě tu neviděla 🙂

kleopatris
21. sep 2009

blondy tym snimacom, co s nim jazdi po bruchu, maly sa nechcel otocit jak mal a on ho tym tak nejak posuval alebo jak to mam popisat, proste sa nim dost hlboko vbaral do brucha...mne to bolo trosku neprijemne, ale potom to bolo jak modriny citlive....uz tam nejdem ani bohovi 😠

blondynka400
21. sep 2009

kleo, tak to jsme tedy v životě neslyšela... Když mim nechce spolupracovat, tak se buď jen tak lehce dloubne do břicha a když to nepomůže, tak tě pošlou se proběhnout po schodech, ale tohle? 😕 . Fakt by ssi co nejdříve měla najít někoho jiného....

janulka04
21. sep 2009

ahjte babulky....teeda, kleo, ty mas dokiho....strach a hroza...
nooa my sa stahujeme asi uz k 1.10., lebo uz sme podpisali zmluvu...a bytik je fajnovucky....hlave obrovska detska izba a to dost zavazilo 😉

blondynka400
21. sep 2009

janulka, no super, a jak je ten nový byt velký? 😕
Koukám, že už jsi nahodila TP, květnové mimi, to je hezký 😵

janulka04
21. sep 2009

nooo, blondy...tak tesim sa..ale potichucky...ja zase depkujem, pokym mi doki v piatok nepovie aspon jednu pozitivnu spravu....a ano, budem ho mat k narodeninkam 😀
a byt ma cez 110m2, presne neviem, lebo raz trepal ten majitel take cislo a raz take...to by mm vedel...ale oproti tomuto je mega velky 😉

blondynka400
21. sep 2009

janulka, tak přes 100m to je super, to bohatě stačí.... 😉
Neboj, všechno bude ok, já mám taky pořád ještě takový pocit, že se něco stan, ale snad ne. Musíme myslet pozitivně 😵

kleopatris
21. sep 2009

jej janulka to je super, ze sa stahujete uz tak skoro a do vacsieho 🙂 to maju dcerky asi velku radost, ze 😵 obrovska detska izba 🙂
k dokimu ides v piatok? tak budeme na vas mysliet a drzat vseeetky pasticky aby ste boli obaja ok 😵

baby ja mam pocit, ze mi za chvilu placne koza na bruchu, furt mna svrbi okolo pupka, dufam, ze vydrzi, sak este len dostane zataz 😒

janulka04
21. sep 2009

kleo, blondy...dakujeeem
kleo, neboj, koza vydrzi.. nechci idiet, aky brusisko som mala ja....si zo mna robili srandu, ze najprv 5min ide brucho a potom pridem ja... 😀
ved som sa tiez. kleo potesila...teraz sme mali vyse 60m2 a bolo to dost malo...mne islo hlavne o dostatok priestoru pre deti.... 😉

kleopatris
21. sep 2009

si predstavte tu drzost! volala nam realitna maklerka z tohto stareho bytu a pytala sa (teda hovorila manzelovi na mailbox), ze ma termin na zajtra doobeda, ze ci by nemohli len nakuknut s tymi ludmi do bytu aj bez nasej pritomnosti! dnes vecer uz mame jeden termin a ok, vecer mi to problem nerobi im ukazat ten brloh, ale ked tam nie sme?! to uz co je...pripada vam to normalne, sak tam mame vsetky veci este.... som sa tak vytocila, ze som vam to musela napisat 😠

mirusch
21. sep 2009

Ahojte moje, ja stale vybavujem. Inak vsetko ok, svokra sa ma kupodivu tiez ok, dokonca zvlada zrazu aj jednoduche kucharske skutky, tak mam o nieco volnejsie ako v auguste. Uvidime, co bude dalej.

Kleo, no ved konecne!!! Kurnik aj s takou lekarkou, uz k nej nechod. To je normal, ze zmenis Dr., ked nie si spokojna. Aj keby si mala tesne pred porodom... Informuj.

Blondy, no teda... 😠 Vsak ja nemusim pisat, aj tak tu vlastne nemam co robit....Alebo vies co? Za trest budem, cha! 😀
Inak, s tym ultrazvukom, ja mam tiez jednu blbu skusenost. Ktora mozno moze nakoniec za to, ze nemame deti. Mali sme ist na IVF - umele, mala som poslednu kontrolu uzv, lieky za vyse 1000 EUR nakupene (polovica vsetkych), ked Dr. riadne pritlacila uzv a ja som do druheho dna dostala take prudke bolesti, ze sme vsetko zrusili a mne zacal niekolko mesacny maraton po nemocniciach, vratane 2 operacii, ktore zistovali, z coho mam take brutal bolesti. Ja Dr. nevinim ani nahodou, proste som mala problem, ktory sa tym spustil. A mozno nakoniec aj dobre, co ja viem, comu som sa vyhla. V kazdom pripade ale, ked sme chceli skusit IVF znova, tak uz sme nemali spermie 😔

Janulka, tak to uz o tyzden...a velky byt, to je fasa, treba vam 😉

janulka04
21. sep 2009

to je riadne cudne...a hlavne ze bez vasej pritomnosti...kleo...
my sme obehali desiatky bytov od maja a ked tam najomnici mali veci, boli tam.. 😒 nerozumiem...ale nas..by to aj mna

mirusch
21. sep 2009

Kleo, v ZIADNOM PRIPADE, ked tam nie ste!!! To teda vobec nie je normalne, nedovol to. Jezisi, to na akych ludi mate tam stastie 😕 Podte rychlo naspat do Nemecka!
Mne raz povedal nas domaci, ze ved pridu napalit merace na kurenie aj bez nas, mame mu nechat kluc. No to iste. Aj keby sa na hlavu postavili, tak nie. a potom nieco zmizne, alebo to len nebudem vediet najst a budem ich obvinovat? Treba mi to?

kleopatris
21. sep 2009

no teraz odisli, boze taki mladi mili ludia to boli, ja dufam, ze to nevezmu a ten makler....idiot arogantny, este to na nas skusal...a ked mu manzel povedal, ze ci on nam da od jeho bytu kluc aby sme tam mohli ist, ked neni doma povedal, odpovedal ze ok 😠 manzel je teraz skoro zeleny od jedu 😀 chodi hore dole a nadava chudak 😀

mirusch a vies co je tu najlepsie? ze tu ma prenajimatel kluc od bytu a pocas toho jak ho prenajimas! viem, ze v nemecku sme mali vsetky kluce od bytu len my a tu....no skoda reci, tak strasne dufam, ze na konci buduceho roka sme prec 😒
fakt som tu este nestretla normalneho cloveka....nechcem ich vsetkch hadzat do jedneho vreca, ale to su moje pocity ☹

janulka04
21. sep 2009

chuda kleo, nejeduj sa....i ked chapem....ale na primitiva narazis kdekolvek 😀

mirusch
21. sep 2009

Kleo, dobre sa ho tvoj manzel spytal. Nabuduce rovno povedzte, ze ok, vy date svoj kluc, ked on vam da svoj 😀 A neda sa vam ludom nejako nenapadne povedat, nech to neberu? 😕 😅
No, mam taky dojem, ze ked som ja sem dosla do DE, tak bol stary zamok a majitel kluc mal, aj ked by si nikdy nedovolil ho len tak pouzit. Ale menili sme zamok, potrebovali sme obojstranny - raz sme zabudli kluc zdnuka, tak teraz mame kluc len my.
A Janulka ma pravdu, nejedujte sa uz, ludsku blbost nezmenite, iba co si sami zle urobite, proste viete, ze idete prec, tak klud, pohoda....svet gombicka. A nech si manzel pekne hlada pracu, aj s pomocou nemeckej agentury. Nech sa vsetko zlo od vas odraza 😉
Ja nemozem Rakusko sudit, nezila som tam, ale ked cezen prechadzame, tak sa mi zda, ze su ludia nejaki zduti, ako v SR 😅 , teda na benzinkach napr. A zachody strasne spinave. No, je rozhodnute, v Rak. zit nebudem.

kleopatris
21. sep 2009

no manzel chce najprv ukoncit ten projekt (asi do juna 2010) a potom hor sa spät :D

a tym ludom nemozeme povedat nic, lebo ak by nas makler pocul, tak by od nas mohli vymahat usly zisk.....tak len telepaticky vysielam signaly, aby ten byt nebrali 😀

pridala som moje aktualne brusisko 😲 booze ked bude tak rast, tak porodim Golema 😝

lenkove
21. sep 2009

ahojte
tak my sme mali nemcinu, a bolo to uuplne fajn, omnoho lepsie ako minuly rok! aj ked je nas teraz v skupine 18 a min. rok sme boli osmi, teraz mame inu ucitelku a je to zivsie, veselsie, velmi sa tesim 🙂

Kleo,
tak este aj ten byt, no teda 😔

blondynka400
22. sep 2009

mirusch, tedy ☹ . Já to myslela pozitivně a ty takhle 😝 😀
Hm, to tedyy nemáš moc veselou příhodu. 😔 To by mě vůbec nenapadlo, že někdo něco takového udělá... Ale máš pravdu, řeba všechno špatné bylo pro něco dobré...
kleo, hm, tak to by si nedovolili ani tady v cikánově 😀

Každopádně k těm klíčům od pronajatého bytu nebo domu. Tady se to bere jako automatické, že majitel má svůj klíč, kod k alarmu a tak, přijde mi to docela ok, ale bez dovolení by k nám nikdy nešli. V čechách, co pronajímáme byty, tak klíč samozřejmě taky máme, ale v životě by mě nenapadlo, tak bez dovolení lézt....

blondynka400
22. sep 2009

kelo, tedy neschováváš tam dvě? 😀 . Se schválně kouknu do albíčka ke mně, mám tam poslední fotku z 22tt 😀