Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
15. apr 2010

schnucki, no máme se dobře, nebýt toho večerního boje s usínáním tak naprostá pohoda. Všechny ostatní problémy se nám už spolu podařilo vyřešit, tak zbývá tenhle poslední, ale to taky zvládnem 😎

lubinka9
15. apr 2010

caute babky,
my mame za sebou zasa noc.. 😝

a jak som sa tesila na tie parene buchty tak teda zas az taka slava to nebola. A ked bude z toho maleho naduvat tak sa to teda neoplatilo vobec. uvidime..

jani, no uz si nam chybala. Davaj na seba pozor a skus jest nasilu, uz to mas len za par. Zatni zuby a vydrz! 😎

schnucki tak gratulacia.. zacinate dobiehat chlapcekov v teme 😵 A blondy opat nesuhlasim: chlapci su rovnako dobri ako dievcatka, ze Kleo, Zuzka? 🙂 Ozaj Zuzka sa dlho neukazala..

a kde mame aj mirusch? meleri je asi stale v CZ 😕 a co kkatka?

babule a este nieco, konecne dorazila na ucet materska!!! 😎 Az taku almuznu som necakala ale aspon na plienky 😀 😀

lubinka9
15. apr 2010

ozaj kleo, blondy.. ohladne toho rezimu, su vase babatka hore v case od tej 22:30-23.30 ako sa tam pise? Lebo my teda nie 😕 Ved nebudem predsa mrnaveho budit, ci?

lubinka9
15. apr 2010

tak som si zuzku pripomenula na fotkach. Je ich tam novych neurekom. A Adamka som skoro nespoznala 😵

lubinka9
15. apr 2010

kocky pridala som nejake nove fotky, tak ak chcete kuk do albumu 😉

schnucki
15. apr 2010

blondy to me tesi ze se mate s malou dobre 🙂 ... to usinani taky nejak zmaknete 😉 jste holky sikkovny ....

lubi ty beres materskou ze slovenska nebo tady v nemecku?? .... my musime nekdy v lete se poradit na co vsechno mame narok .... mrkla jsem na fotecky, malej je kouzelnej 😵 musela jsem ale vlitnout na slovenskeho konika, na ceskym mi to tvoje album neukaze ....

blondynka400
15. apr 2010

lubi, hele co to jsou parene buchty? Už jsme na tím přemýšlela včera 😀
Malá v tuhle dobu není vzhůru a nikdy nebyla a nikdyn eměla problém s tím vdržet spát celou dobu. ono je to orientační, nemusí se to držet přesně 🙂 . Ale jako vodítko to není špatné...

schnucki, no dneska na ní chci zkusit něco nového, ale uvidím, jestli se k tomu vůbec dostanu, když už druhý den začala preventivně brečet už hned po najedení, myslela si, že jí pak do postýlky nedám, ale to se spletla 😀 . Tak uvidíme jak dnes.....

blondynka400
15. apr 2010

lubi, kam si přidala fotky? 😕 Mně to píše že žádný fotoblog nemáš... ☹

lubinka9
15. apr 2010

schnucki matersku mam z SK, na nemecku nemam narok.

a da sa to nejak nastavit aby bol pristup aj z ceskeho konika?
schnucki ved ked kliknes pri mojom mene na ten fotoblog tak ti to nezobrazi? A vlastne ja tebe tiez pri mene nevidim fotoblog..hmm

schnucki
15. apr 2010

blondy pokud chces na lubi fotoblog musis v pravo nahore prejit na slovenskeho konika a najit jeji podle jejiho jmena ....

lubi ja jeste neprisla na to jak to prepnout, podle me to nejde .... jelikoz jsi prihlasena na slovenskem a ja na ceskem, nevidim tu tvuj fotoblog .... prepni na ceskeho konika, dej hledat fotoblog podle uzivatele a zadej tam schnucki a ono ti to muj najde, nemusis se na ceskem ani prihlasovat ....

blondy tak preju at nova metoda zabere 😉

lubinka9
15. apr 2010

no teda.. tato verzia ma nejaky nedostatok.. ved sa to neda ani v nastaveniach zmenit aby bol aj aj. Alebo to neviem najst?

schnucki
15. apr 2010

lubi a proc nemas narok na nemeckou?? jestli se muzu zeptat ....

schnucki
15. apr 2010

lubi podle myho se to neda nastavit, ja to taky nenasla, myslim ze je to nedostatek .... ja kvuli tomu i psala, ale neprisla zadna odpoved, tak nevim .... holt si musime dat vedet kdyz budou nove fotecky ve fotoblogu a prepinat, ale aspon se nemusim na slovenskem konikovi prihlasovat abych videla vse fotecky, tak aspon neco 🙂 ale blbe to je

blondynka400
15. apr 2010

Tedy tak to je velký nedostatek téhle verze 😠 Tak alespoň nejsem úplně blbá a slepá 😀

kleopatris
15. apr 2010

ahojky 🙂

lubi ani nas neni hore o tom case 🙂 to spinka, sice stavame uz o 6, ale mne to neva, som si zvykla 🙂 maly je nadherny, super ksichtiky stvara 😀

schnucki gratulujem k dievcatku 😵 dalsia potencionalna kandidatka pre Maxika 😀 a ano aj chlapci su super 😵 ja by som nemenila ani za nic 😵

jani teda chudatko, brusko mas fakt uz dost dole, ale jake ho mas podarene, gulatucke 😵

a vazne je mirusch ok?

normalne dnes zazrak, Maxi mi prave treti krat spinka 😲 presne podla planu 😀 rano sa pekne nornalne vykakal a uz vieme aj spinkat 😵 blbe kakanie, keby toho nebolo tak je idealne babo. My teda aspon vecer zaspavame ok (klop klop klop), sice som pri nom vo svojej posteli a zaspavam skor jak on, ale nemusime uspavat ani nic, si pomrnkoce a spinka 🙂

janulka04
15. apr 2010

kocky, ja nedietujem...len to nejde...to papanie..mi neskutocne dllllho travi.....a vecer idem skor spat

janulka04
15. apr 2010

lubi, maly je uzasny...ta posledna fotka nema chybu 😀
kleo, dik za pochvalu bruska

schnucki
15. apr 2010

blondy neboj nejsi 😀

kleo dekuju, pro nas je hlavni aby byla mala zdrava, jedno jestli je to kluk nebo holka, ale ja s holkou pocitala, u nas jsou jen same holky a u pritelovi rodiny je vzdycky holka prvni a pak kluk, tak treba to bude u nas taky tak 😀

jani mrkla jsem ti do albumu, to prepinani je des, brisko je krasny a pekne vysi dole 😕 .... nerikame ze nejis schvalne, jen mame o vas obavy 🙂

schnucki
15. apr 2010

jo a dneska jsem se pritele ptala co dame male za jmeno a on bez premysleni Jenny , takze Jennifer ... musim uznat ze me neprijde vubec spatne .... celou dobu dumam nad nemecko ceskym jmenem a tohle me nenapadlo .... a v obou jazycich se vyslovuje stejne 😀

schnucki
15. apr 2010

tak zase ja 😀 .... mam vas moc pozdravovat od mirusch, neni ji moc dobre, lita po doktorech aby zjistili co ji je ... ale sem tam na nas mrkne 🙂

jani jeste jsem se chtela zeptat, objednavali jste ten kocarek?? ja jsem po nich koukala ale asi koukam blbe, nemohla jsem ho nikde najit, a nejakej podobnej hledat, ... ono jich je tooooolik 😝

emicka09
15. apr 2010

Ahojte holky,

koukám, že je vás tu hodně z Německa - já bydlím taky v Německu..můžu se k vám přidat?

janulka04
15. apr 2010

schnucki, hej, objednavali...jediny, kto mi ho vedel zo Spanielska dodat bola firma casita bambini.de skus vygooglit a cena za cely komplet 570€ a doprava zadarmo....len este neprisiel, bo len pred tyzdnom som objednavala 😉

schnucki
15. apr 2010

ahojik emi, jasne ze se k nam muzes pridat 🙂 ... a kde presne v nemecku jsi??

jani jezis az ze spanelska?? panejo ... dekuju za adresu, mrknu na to ....

emicka09
15. apr 2010

schnucki - děkuju 🙂 od Trieru. a Ty?

emily327
15. apr 2010

ahojte, ale ste toho popisali 😀
Blondy, ty si cela ukazkova aj s malou, myslim si,ze ak by si mala chlapceka, tak by tiez nebol ziaden problem 😎 Ale je fajn,ze su vase babatka take dobrucke, dufam,ze aj moje bude.

Janulka, chuda moje urcite ta to trapi s tym papanim, ale musis byt silna. Ak do teba nejde velmi papat, tak skus aspon tekute, ako vyziva, mliecko, jogurt, polievka. Urcite to este zopar tyzdnov zvladnes a bude vsetko ok. Velmi drzim prsteky, aby vsetko dobre dopadlo a aby ste obe boli ok cmuk

schnucki, jaj ty si na tom asi ako ja, ja som STALE HLADNA 😀 Ale uz viac ako tyzden nepapam v noci, uz sa tak casto nebudim a ak ano, tak idem na WC a hned sa snazim zaspat a aj sa mi to dari. Tak som rada,ze sa aspon v noci nenapchavam. Inak neskutocne rychlo to vsetko leti,ze? Tie nase tyzdne ubiehaju ako voda..... A kolko ludi budete mat na svadbe? Jaj uz iba zopar tyzdnov co? Tesis sa? Hlavne si to uzi plnymi duskami a nestresuj sa velmi. Inak co sa materskej tyka, tak sa uz teraz skus popytat co vsetko treba u vas vybavit, lebo tu napriklad sa o matersku ziada v 24tt a ziadost sa musi podat najneskor 6 tyzdnov pred zacatim materskej. Ja uz mam z toho hlavu ako melon, co vsetko musim vybavit aby som to stihla do odchodu, tak uvidim. Dnes sme objednali odvoz batoziny - oblecenia prevazne a vsetkych veci na Slovensko. Budeme mat cca 80kg ☹ No sme ako skreckovia za tie roky.

schnucki, ivanajelinek, aj vy na vecer vyzerate, ako keby ste zjedli balon??? Mne sa tak nafukne to brusko,ze sa mi to ani verit nechce. Priatel len zasne 😀

Kleo, tvoj malinky je preto taky dobrunky, lebo si si pocas tehu vela vytrpela, to aby si na to nespominala v zlom, lebo ten maly drobcek ti to vsetko vynahradi cmuk

lubi, krasne fotky, maly rastie ako z vody co? Hlavne,ze ste v poriadku cmuk

emicka09, ahoj a vitaj medzi nami, ja sice nie som z Nemecka, ale je tu kopec bab a urcite si s tebou radi vymenia zopar riadkov.

schnucki
15. apr 2010

jani mrkla jsem na ty stranky, ale ten Dakar tam nemuzu najit, ani zadnou trojkombinaci ... asi spatne hledam 😝

emily ja neco snist musela, krucelo mi v brise ... a kdyz jsem si pak lehla tak krucelo dal, ale to jsem delala ze neslysim 😀 ... jinak mi o tom jak vse leti ani nemluv, strasne to leti 😝 ja uz budu v puli, uf .... jinak ja mam vecer vetsinou vetsi brisko nez rano, jak jsem asi najedena .... pritel se vetsinou podivuje kdyz me delsi dobu nevydi 😀

jinak tady v nemecku je snad materska, potom penize na deti, potom jakoby rodicovska ... no nevim jak vse prelozit, kazdopadne cast penez, kterou dostanes par tydnu pred porodem a ktera se pocita podle vyplaty ja nedostanu, jelikoz tu studuju a nepracuju, nemam na to narok .....

emi musim mrknout kde to jsi, ja jsem od Frankfurtu ...

janulka04
15. apr 2010

ahoj, emi... 😉
emily...jasne, mlieko sa snazim...ale nejako mi v tehu tiez nechuti...doteraz som priberala...uz som bola aj + 14 kil a teraz naposled, ze +12,5
ale jem stale tak isto..nejem nejako menej...len mi dlhsie travi

a schnucki...musis sa s nimi nakontaktovat, skusim pohladat mail na toho pana...a katalog tych kocikov je tu

http://nurse.prova.cat/public/Catálogo_2010/Co...

on je velmi ochotny a vybavi ako jediny farby z novej kolekcie 😉

janulka04
15. apr 2010

http://nurse.prova.cat/public/Catálogo_2010/Coc...

tak tu si preklikas farebne kombinacie..neviem, preco to tak na figu zobrazuje stranku 😠

janulka04
15. apr 2010

a tuto ide najlepsie vidiet tie kombinacie..snad som ti aspon trosku poradila

http://www.pekebuba.com/index.php?main_page=adv...

emi...odo mna si vyse 580km 😒

emicka09
15. apr 2010

jéjej, to jste teda daleko ☹