Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
30. jún 2010

@schnucki jhele já jsem malou taky chtěla aby spala v pokoji sama, ale pak jaj kse jí zhoršilo to spaní, tak jsem to odložila. Navíc je to jeden z důvodů náhledho umrtí, takže ono odstavovat mimi moc bezy taky není dobře. Experti se schodují, že ideální čas je kolem půl roku. Já to mám v plánu na srpen, v červenci tu budem mít pořád nějaké návštěvy, takže by stejně musela být u nás, takže učit jí spát samotnou a pak si jí vzít k sobě mi přišlo jako nesmysl...

Jo k tomu psau, on je dobrý, ale může se používat jen do určitého týdne, neboli do té doby, než je mim už velké a otočené hlavičkou dolů a v pánvi, pak by jste mu tím pasem mohli ublížit... 😉

finfrle
30. jún 2010

@ivanajelinek Budeme malovat dozelena a peknou borduru co jsme koupili
Davej na sebe pozor a kdyby jsi se necitila radeji mazat k lekari!

Holky ja toho manzu zabiju se mi tu ted smeje kdo si me tu nenajde 😀 😀 😀

blondynka400
30. jún 2010

@ivanajelinek paracetamol v těhu něškodí? 😕 V třetím trimu? 😕 Do toho bych tedy nešla ani náhodou....

ivanajelinek
30. jún 2010

Blondy tak myslis ze sa mi uz neoplati kupovat ten pas?

ivanajelinek
30. jún 2010

Finfrle aj my mame zelenu...ale aj so zltou. 😉
Blondy ved ja tiez nechcem nic brat.Akosi mam strach z tabletiek pocas tehu.

blondynka400
30. jún 2010

@ivanajelinek v 28tt už podle mě určitě ne.... Jáý si fakt z hlav nepamatuju, dokdy se může nosit, ale myslím že nějak do 32tt, ono to pak hodně záleží na tom, kde to mimi už leží....

emily327
30. jún 2010

dakujem pekne, uzijem si. Necakam vela od dnesneho dna. hoci vela ludi sa slubilo,ze sa pride so mnou rozlucit, ale viem aki su Iri, tak to beriem s rezervou. Ved vecer vam napisem, aky bol dnesny den 🙂

Ivana, dufam,ze ta bolest coskoro prejde a ze si posledne tyzdne tehu este uzijes cmuk

finfrle 😉

schnucki
30. jún 2010

aha, tak to jsem treba nevedela ze se pak uz nosit nesmi ... ja jen jsem mela info ze by mohl pomoct tak se omlouvam za neuplne informace 😅

me na tu zahu to doporucil lekar, tak doufam ze v tom zadne neresti nebudou, protoze ja uz fakt nemuzu ....

blondy ja nejsem rozhodla kdy ji dam do jejiho pokojicku, my jsme se s manzelem jen bavili, ze uvidime co a jak a podle toho se zaridime 🙂

finfrle ja furt nechapu kdo si te kde nasel, asi jsem pripitomela, ale muzes mi pisnout kdo te tu smiruje??

finfrle
30. jún 2010

Emi at ti to dnes utece!!!!Ten festival mas urcite k tomu 😀

vervit
30. jún 2010

jen na svoji obhajobu, je neuveritelne, co si dovolujes napsat, NEJSEM ZADNA DRBNA a prekvapuje me jak rychle se snazis ovlivnit nazor druhych.Skoro to vypada, jako by ses bala, co by se o tobe mohli ostatni dozvedet, ale neboj, uz davno jsem zapomela, ze jsme spolu kdysi kamaradili a kdo byl pricinou ukonceni. Nebyla jsem jedina, s kym ses tady hadala, ale to uz nechci dale rozvadet. Myslim, ze ostatni pisatelky jsou uz dostatecne zrale na to aby posoudili jaka vlstne jsem. Chci jen to co ostatni, popovidat si a podelit se o svou radost ci starost a tvoje tehotensti me vazne vubec nezajima. Tyhle stranky jsou verejne tedy s n a d pro kazdeho a ja nehodlam manipulovat s ostatnimi a uz vubec ne navadet je s kym by meli ci nemeli si dopisovat..Nechapu co ma Ballyhaunis spolecneho s verejnym internetem. Nehodlam to dal rozebirat.

ivanajelinek.... moc dekuji za maleho,taky z nej mam radost a dekuji.

blondynka400
30. jún 2010

@schnucki tak on ho někdo nosí až dokonce, ale fakt pak může mimi ublížit, protože ho máš v těch místecvh, kde má hlavičku....
Jasně hlavně on pak člověk si něco plánuje a skutečnost je jiná 😀 . Každopdáně mě malá teď potřebuje na usínání večer, ale pak se mi zdá, že jí je úplně jedno jestli tam jsem nebo ne, asle možná se mi to je zdá, uvidíme v srpnu 😀

blondynka400
30. jún 2010

@vervit heel ano, jsou to veřejné stránky, ale až do této chvíle tady byl klid a nemyslím si, že by bylo potřeba, aby se na tom něco měnilo...
Takže buď se chovej normálně a nevtahuj špínu a staré prádlo a nebo si najdi jinou diskuzi 😉

barbora87
30. jún 2010

hmm neviem co sa to tu deje...ale blondy ma pravdu bolo nam tu super bez stresu a vsetkeho...vsetky si dobre rozumieme a netreba nam tu hadky....

emily327
30. jún 2010

blondy, uplne s tebou suhlasim 😉 .

barbora87
30. jún 2010

emily a kedy ides do robotky?tak co vies nechaj sa prekvapit:D urob si pekny dnik a potom budes odpocivat:D ja sa zatial citim normal tak dufam ze mi to vydrzi...len som pozerala do zrkadla a to moje mimi je nejake sidlo raz mam brusko a raz nie tak neviem kde sa schovava

lubinka9
30. jún 2010

blondy, tak to som teda este nepocula, ze spanie dietata sameho v izbe je jeden z dovodov SIDS. Pokial viem tak ak dieta spi s rodicmi v posteli, alebo prilis vela ludi v miestnosti tak to zvysuje moznost umrtia. Vzhadom k tomu ake teplo produkuju aktivity a reakcie organizmu pocas noci a to moze prispiet k pehriatiu diatata.
Urcite mi to teda pride menej rizikove ako vplyv ockovania na SIDS, o ktorom sa polemizuje 😕

emily327
30. jún 2010

@barbora87 do roboty idem o 2 hodky. Prave varim hubovu polievocku pre draheho k obedu.
Hlavne nech si v pohode dnes. Skus nemixovat, aby ti nedoslo zle. A sidielka mame v brusku aj my 🙂 Moja mala tancuje od rana 😀

schnucki
30. jún 2010

@blondynka400 ja prave uz premyslela jak dlouho ji u nas nechame spat a co a jak a on se mi smal ze ve finale bude stejne vsechno jinak, takze proste uvidime 😀
jinak holky ma pravdu ze je fakt super vas tu mit, a hlavne tebe, rady jsou k nezaplaceni .... ale ze jsi se vcera rozkecala vid 😀

barbor s tim briskem to je sranda vid, pockej az budes mit jednou bouli na levo, pak na pravo 😀 manza tak vzdycky pozoruje kde mala je .... tuhle na nej vystrcila prdolku 😀

holky ja az do ted nevedela o co tu bezi ... ale myslim ze neni treba sem zatahovat stare spory, to si vyreste mezi sebou, sem to nepatri 🙂

schnucki
30. jún 2010

emily treba te prekvapej a prijdou ...

ja myslim ze je tak strasne ruznejch nazoru na to co je dobry a co ne, ze pak clovek nevi co ma delat ... ockovani proti nahlemu umrti?? to se prece ockovat neda, nebo jo ??

blondynka400
30. jún 2010

@lubinka9 jojo, je to tak, je to přibližně stejně rizikový fakt jako když spí dítě s rodiči v posteli, prý trpí separační úzkostí... A není to úplně ideální pro jeho duševní rozvoj. Ale zas na druhé straně to má podle mne i svá pozitiva, mně třeba přijde, že občas malou rušíme a že kdyby spala sama, spala by klidněji....
Takže v konečném důsledku a je to každého věc a má to své pozitivní a negativní stránky, tak asi jako všechno... 🙂
Navcí nás až zas tak SIDS trápit už nemusí, z té nejrizikovější doby už jsem pryč 😀

barbora87
30. jún 2010

no ale ja niekedy vyzeram ako keby som nebola ani tehu:( akoze niekedy mam brusko a potom su dni co zase nemam...

emily no ja budem papat len po troskach lebo ta gulasova polievka s 2 rohlikami ma asi vcera tak zabila:D

schnucki
30. jún 2010

holky letim pro ty prasky a nakoupit, tak so ozvu pak ...

emily preju prijemny posledni dnik, kdybych te tu uz nezastihla 🙂

barbor ono to brisko povyroste, neboj 😉

ivanajelinek
30. jún 2010

@schnucki suhlasim s tebou 😉

barbora87
30. jún 2010

no to dufam...lebo to co ma byt ze raz kuk je tu a potom zase neni...

finfrle
30. jún 2010

@barbora87 To asi jo neplacej to at je ti pak dobre 😉 ale nekdy si nepomuzes co 🙂

barbora87
30. jún 2010

@finfrle no niekedy mi neni pomoci:D ale vcera mi bolo fakt otrasne...ale dnes sa zatial citim oky doky tak si to nechcem pokazit:D

meleri
30. jún 2010

čaute holky,

co se dvojčat týče, tak myslím že pokud má člověk jenom je, tak se to dá asi v pohodě zvládnout, zvlášt později je to určitě super, když si spolu hrajou a tak, ale tři...ale co se dá dělat, nějak to zvládnu i se třema, stejně jsem kdysi moc tři děti chtěla, byl to můj sen...dva kluci a jedna holka, že by ji jako ochraňovali... 🙂

co se tu děje, na Francouzkách se to rafá každou chvíli ale tady sem to ještě nezažila... 😕

jo ten syndrom úmrtí, já z toho byla dosraná dost dlouho..

samy si holky brzo najdete co vyhovuje dítěti a vám nejlíp, páč každé je jiné, přeju vám to at vám to probíhá hladce... 🙂

lubinka9
30. jún 2010

@blondynka400 veru tak, vraj najrizikovejsi cas je 2-4 mesiac. Ale vraj sa to nejak posuva, ze do cca roka, niekde som citala 😕
tak maly teda rusil mna, nie ja jeho 😀

emily327
30. jún 2010

schnucki, dakujem pekne moja si zlata. Ja som tiez velmi rada,ze sme sa tu stretli taka super partia bab a nemame problem sa pobavit o hocicom a verim,ze si to tu nenechame niekym pokazit 😉 Ozvem sa vecer pekny dnik ti prajem cmuk

barbora, no mozno hlavne papaj pomenej aby si moc nezatazila brusko a aby ti nebolo zle cmuk

Idem ja este odfotit brusko a ukazat sa vam, lebo potom uz asi dlho nebude moznost 🙂 Vcera vecer som si ho merala a ze 100cm hm no uz je fakt velke. Aspon ma malinka dost priestoru a moze tancovat 😀

barbora87
30. jún 2010

emily dnes je tvoj velky den myslime na teba....

no budem fakt muset papat malinko a castejsie ako som to pred tym robila...

jeee ukaz brusenko nech sa aspon na vase popozeram ked ja u seba este nic nemam...emily hlavne ze sa ty citis dobre a aj malinka...