Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
24. dec 2009

my si letos taky nic k vanocum nedavame, to byl darek pro syna od pritelovi segry, ma i dceru takze jsem se hrozila ze budem mit darek jen pro ni 😖 ale nastesti to dneska doslo 😀

schnucki
24. dec 2009

koukam na tri orisky pro popelku, ale je to takovy zvlastni v ty nemcine, tak si do toho kecam cesky 😀
akorat mrazika nemci nedavaj ☹

blondynka400
28. dec 2009

Ahoj holky,
tak koukám, jsem u po vánocích jako první 😀

schnucki, tak to je super, že došlo. To by v it neboi v čr takhle nefungovalo ani náhodou 😝 😀

lubinka9
28. dec 2009

caves kocky,

tak ake ste mali Vianoce? U nas OK, pribrala som 2kg 😖 😀 A zajtra mame kontrolu, som zvedava kolko pribral mrnavy. Snad to nebude vsetko moja slanina 😅

blondynka400
28. dec 2009

lubi, tak standart jako vždy. Já tedy nepřibrala nic, nebo tedy možná tak pár gramů 😀
Určitě všechno nebude jen tvoje 😎

lubinka9
28. dec 2009

blondy, tak to dufam 😅 Ved uvidim zajtra.

a to ideme zajtra este na veceru, moja nemcinarka s manzelom nas pozvala k sebe domov 😵 . To bude asi nejaka nemecka specialita pocitam, nejaky raclette. som zvedava.

inak co si spominala, tak ja uz tiez zadrziavam vodu viac ako predtym, mozno je to aj tym. Ale je pravda, ze so sladkym som sa nejako rozbehla 😠 . a komu to prospieva? jedine tak mojim nervom 😀

blondy a tie tvoje tt 😕 🙂

blondynka400
28. dec 2009

lubi, a to už jen dva dny a bude tam 37 😅

Hele hlavní je, že to prospívá alespoň nečemu. A nervy přeci potřebuješ 😵 😀

Hm, tak to se docela máš. Já žádné německé speciality korm buřtu neznám 😀

lubinka9
29. dec 2009

halo halo 😕 ,
sak sme prachom zapadli.

My mame po kontrole, vse OK, mrnus je uz dolu hlavickou. Tak ocakavam, ze mi zacne riadne masirovat rebra. A dostala som aj injekciu kvoli protilatkam, kedze som Rh negat.

blondy presne tak, nervom to prospieva paradne, tak som si dnes kupila bielu Ritterku, mnam..

a dnes ideme na tu veceru, to sa zas nadlabnem 😝

kde ste vsetky?

kleopatris
29. dec 2009

ahojky 🙂

ja som posledne dni nejak mimo....dufam, ze ste mali krasne sviatky a dostali krasne darceky 😵

u nas vsetko viac menej po starom, uz sa mi prehupla vaha cez 70 kg a je mi dost nepohodlne...

lubi super, ze kontrola dopadla ok 🙂 a s tymi rebrami sa tes....mne masiruje komplet cele vnutro, nielen rebra...ja mam fakt pocit, ze uz v bruchu nosim obrovsku chobotnicu 🙄

vela zabavy a dobru chut na dnesnu veceru 😝

lubinka9
29. dec 2009

diky kleo, za chvilu vyrazame 😝

no uvidime ako bude maly masirovat, doteraz bol ku mne galantny, od vcera skusa rebra ale zatial len tak opatrne - je to prenho nieco nove 😀 Asi zistuje kde bude najlepsie udriet 😀

no ja som v tom najvacsom najedeni vecer namerala 60kg, uz je to ale zas pod 60 i ked s malou rezervou 😝
Ked sa postavim na vahu vzdy si spomeniem na Zuzku a jej "prirastok" 6,5kg. Neuveritelne.. Ja mam hore 9,5-10kg.

a kedy sa vlastne vracia Miri z dovo?

blondynka400
30. dec 2009

lubinka, tak tu mám taky ráda 😵
Žebra mi ani nepřipomínej, večně mě do nich tlačí zadečkem.... Ale je to komický, je krásně vidět, kde má zadeček a zádička 😀

S tou váhou, já mám nahoře +-12, ale vůbec to na mě není vidět a ani to necítím.... Hlavně v poslední době mi to přijde fakt jako jen voda,ale nevím. Každopádně to neřeším...

Kdy se vrací Mirí nevím, ale asi až po novém roce ne? A kde je schnucki? 😕

lubinka9
31. dec 2009

blondy, ja nejak kila tiez extra neriesim i ked citim ich teda dost. Ja som bola vzdy taky utly maly cvrk tak ma z toho organizmus trocha sok. Dost rychlo sa zadycham a obuvanie topanok.. 😅 Minule som telefonovala cez Skype nasim a po 5 min monologu som sa normalne zadychala 😀

mne sa tie kila nalepili aj na stehna a zadok, klucne kosti mam stale vystupene ako aj predtym 😝 A od chrbta vobec nieje poznat, ze som tehu.

inak prajem vsetkym krasneho Silvestra, vela zdravia, stastia, lasky a pohody, mnoho chvil stravenymi s vasimi najblizsimi a mnoho krasnych chvil a momentov v roku 2010! 😵

blondynka400
31. dec 2009

lubi, no je pravda, že já jak jsem vysoká, mám poměrně pěvnou kostru a k mou i dost svalů, nějaké to kilo navíc asi nevadí 😀 . Zatím jsme se zadýchala jenom jednou, šla jsem ke kamarádce a nešel výtah a bydlí ve 12 patře. tak jak jsem si to rychle vyšla, nahoře jsme funěla jako lokomotiva 😝

Ono to zas půjde dolů 😉

Já taky přeji hezkého silvestra a hodně štěstí do nového roku a taky to zdraví. Myslím, že to tu budem potřebovat 😵

lubinka9
31. dec 2009

blondy, tak klobuk dolu s tym 12 poschodim. 😕

ja viem, ze to pojde dolu, ja sice nebudem moct zhruba 6m cvicit nejak intenzivne ale nejak to poriesim. Mozno to pojde samo dolu a potom budem len spevnovat.

blondynka400
31. dec 2009

lubi, já co vím od většiny kamarádek, tak to šlo dolů samo kojením, i bez cvičení... Ale tedy je pravda, že bez cvičení nějaké to kilo zůstalo a po zahájení cvičení to šlo dolů vždycky.... Ale je to hodně individuální 😉
Proč 6m? Kvůli tomu císaři? Tam se tak dlouho nemusí ne? 😕

lubinka9
31. dec 2009

blondy, neodporucaju do pol roka zacinat s intenzivnym cvicenim na brucho kvoli jazve. Zalezi ale aj od hojivosti a pod.

mirusch
31. dec 2009

Aaaaahojte!!!
Juj, ako dobre, ze ste vela nepopisali 😉 My sme naspat. Aby som to v skratke zhrnula, tak sme mali dobrodruznu cestu nemeckou zeleznicou, kde sme mali 2x nahradny vlak, raz meskanie, cize dalsi spoj, ten bol natrieskany, jeden vlak v Berline vobec nezastal, cize cely vlak musel vystupit skor, prestupit na miestny vlacik a potom mat asi 2 minuty na prestup v Berline.... No zazitok, zazitok, ako zeleznicu sprivatizovali, tak je chaos. Z toho raz sme boli v ceskom (nahradnom) vlaku, kde pri prvej zakrute vypadol kos z ramu 😀 Ale mali sme prvu triedu, tak to bola celkom pohoda, menej ludi. A ked sme predvcerom vystupili v jednom meste, kde sme chceli navstivit manzelovu tetu, co ju uz 10 rokov nevidel a na zarezervovanom hoteli bolo napisane, ze je zatvoreny 😨 , tak som dostala brutalny zachvat smiechu. Sa mi este nestalo. Ale vysvitlo, ze vyhoreli, tak nas poslali do nahradneho.

Ok, inak na ostrove Rügen sme sa mali fajne, tam bol hotel nadherny, izba rozdelena na spalnu a obyvacku, oranzova, aj gauc, ludia prijemni a cez Vianoce sme tam boli asi tak max. 10 ludi, proste rodinna atmosfera. Az potom zacali prichadzat ostatni. V bazene som bola 2x a iba sama, cize som si zapalila svetlo iba pod vodou, inak tma, proste romantika. Manzel nechcel ist 😠 Prisli sme do zasnezeneho zamrznuteho mesta, strasna kosa a naaaadherne. Potom prsalo, roztopilo sa, potom svietilo slnko a mali sme krasny vylet a ked sme odchadzali, tak zase sneh, proste fasa. Hodim foto na moju stranku, tak kto ma, kuknite si.

Takze tak. Inak ma tesi, ze davaju tak vela starych ceskoslovenskych rozpravok, vyzivam sa.

lubinka9
31. dec 2009

Miri, vitaj spat 😵
super, ze sa dovo vydarila, je to citit z riadkov. Dufam, ze ste si poriadne oddychli a nabrali energy na dalsi minimalne polrok 😉

ja akurat varim kapustnicu, salat uz robit nebudem, budu jednohubky. So salatu moc rastie zadok 😀. Spravim zo dve pomazanky, nakrajam bagetu, k tomu rozna zelenina a hotovo 😝

no ja by som tiez telku kukala lenze u nas snezi a je problem s prijmom, polovica programov nefunguje 😠

mirusch
31. dec 2009

Prajem vam stastlive prehupnutie do noveho roka a ten dalsi nech je len prijemny a uspesny!!! 😵

Lubi, ja som zemiakovy salat musela proste spravit, to by bolo, aby som ho tento rok nemala, to by sa mi ani neratalo. A majonezu uz nedavam, takze to je celkom zdrave. Iba jeden maly Miracle Whip a biele jogurty.
Ja som dnes chcela v telke nieco nahravat, tesila som sa, aj som si kazetu na to kupila a pred odchodom do restiky som to zabudla zapnut 😔 Ani neviem, ci byt na seba nahnevana, alebo smutna. Lebo davat to uz nebudu. No neva. Inak sedime doma a cakame na polnoc. Papa v novom roku 😉

lubinka9
1. jan 2010

ranko 😵

ako sa mate? ako ste oslavovali?

My sme sa navecerali a tak nas to zmohlo, ze sme sli spat. Sme podriemavali a o 24.00 nas prebrali ohnostroje. Tak sme si dali novorocny bozk, kukli chvilu ohnostroje na namesti a spali dalej 😅 .

no a parada, co som vcera pisala, ze nejde polovica programov, okolo deviatej vecer to zhaslo cele a nejde doteraz 😠 Holt zasnezilo nam na streche satelit 😀 Takze si budeme s drahym kukat do oci. A DVD mam uz vsetky pozrete 😝
a to som sa tesila, ze aspon na Novy rok bude nieco v telke na pozeranie.

miri, ja teda majonezu davam, robim vlastnu, bez toho mi to nejde. A to je teda kaloricka bomba 😝 Tie nemecke majonezy su mi hrozne kysle. Aj horcicu si nosim z SK 😅

mirusch
1. jan 2010

Ranko 😉
Lubi ty si teda riadny ranny vtacik takto na Novy rok! My sme boli do deviatej v restike u kamosov grekov, ale zacalo to tam byt hlucne a tak vselijak, tak sme sa pobrali domov, boli sme na pocitacoch, ja som si vyberala DVD-cka, co si idem teraz objednat, asi za 100 EUR, proste co mam na kazetach, tak chcem na DVD, lebo ideme kupovat novy telkac s DVD do novej izby. Pred polnocou sme sa zhromazdili v obyvacke 😀 , pripili si, kukli ohnostroje, kukli Dinner for one (poznate? Nemci su sialeny, bez toho to na Novy rok nejde, nechavaju to v originali-anglictine, trva to len 20 minut a je to uplne super) no a okolo druhej sme sli do postele.

Nemecke majonezy su kysle? Ja som na salat predtym kupovala jednu, ze ako od starej mamy, dobra bola, ale taku nejaku divnu dochut to ma, tak som presla na Miracle whip a jogurty, je to vyborne aj s tym. Znamka toho, ze nieco manzelovi chuti je to, ze si to chodi tajne naberat a salat si chodi 😀

Inak, skus horcicu Bautz´ner Senf, Mittelscharf, v kelimku, s takym modrym vrchnakom, je lacna a velmi dobra!

blondynka400
1. jan 2010

Hezký nový rok 😵

koukám, mirusch se nám vrátila 😵

lubi, aha, tak to jsem nevěděla. 😕 Já mám za sebou jednu operaci břicha, řekla bych že náročnější než CS a mohla jsem cvičit zhurba za měsíc, samo nejdřív opatrně a žádné problémy jsem pak neměla....

kleopatris
1. jan 2010

babulky krasny novy rok! vela stasticka, zdravicka a lasky a nech je to pre nas ten najkrajsi rok doteraz 😵

my sme sa akurat vratili zo slovenska a dufam, ze uz mame docestovane 🙂 tak pekny zbytok dna prajem 🙂

lubinka9
2. jan 2010

Caute kocky,

teda tu to fici.. 😕 😀

My sme sa prave vratili z restiky, boli sme oslavit s darhym nase vyrocie. Pani akoby to bolo vcera co sme sa spoznali a uz je tomu 9 rokov 😕
Tak som sa zasa narvala, hlavne, ze stale bedakam jak priberam a ved sak aj mam z coho! A to este pojde hore, ved mrnavy by mal teraz kazdy tyzden nabrat asi stvrt kila.

Inak telka uz funguje i ked stale sme zasnezeni, je krasne bielo 😵
snad prehovorim draheho na vecernu vychadzku, ten je tiez prejedeny, odfukuje pod perinou 😀

pekny vikend vam prajem!

blondynka400
3. jan 2010

lubinka, tak koukám, máme další společnou věc. My se známe taky přibližně takovou dobu jako vy 😀

Copak jsi měla dobrého? S tím přibíráním, já teď v podstatě nepřibírám, a to je vidět, že malá evidentně ano. A co vím, tak to tak mělo víc ženských, že v posledním měsíci už nepřibírali....

Zítra jdu na kontorlu, tak jsem zvědavá, jestli už bude nějaká změna na čípku 😅

lubinka9
3. jan 2010

ahoj blondy, mali sme labuznicky tanier, mnamka, kopec zeleniny, kadejake omacky, 4 druhy masa.. ja som mala kuracie a bravcove, drahy mal jelenie a jahnacie-to bolo medium tak som neriskovala. Ale pochutnali sme si!

No mame toho dost spolocneho 😀

Mne sa prave nezda, ze by som nejak priberala ale vaha ma vzdy presvedci o opaku 😝 Uvidim ako to bude u mna v poslednom mesiaci.

drzim palce na kontrolu, nech to dopbre dopadne 🙂 Malinka je stale KP?

blondynka400
3. jan 2010

lubinka, no tedy vy si žijete 😵

Ona to může být z velké části voda, něco malej.... Já jsem za poslední měsíc nepřibrala ani kilo... A to jim docela dost 😝 😀

Myslím, že ne, to už není dávno... Na poslední kontrole (necelé 3 týdny) byla napříč a teď je podle mně hlavičkou dolů, ale ještě pořád trošku na straně, jakoby nad kyčlí.... Tak jsem zvědavá, zda se mi to zítra potvrdí a myslím si to správně 😀

lubinka9
3. jan 2010

jasne uz si spominam.. si pisala, ze je mala priecne.
Moj bol tiez nejaky cas spat priecne ale hore hlavickou. No a potom mal 2 dni take divoke, som si aj myslela, ze sa skusa otacat a aj mi to Dr. potvrdil na UTZ. Teraz ma hlavicku nadol ale stale priecne, nad lavou nohou akoby. A mam uzky hrudny kos, tak sa vytlaca do boku ale poriadne niekedy.

tak drzim palce aby sa otocila ako treba a nemala si to tazke.

no chceli sme narusit stereotyp, ved nikam nechodime, cele sviatky sme sa doma povalovali a toto bola dobra prilezitost. Zasa tak skoro nepojdeme 😉
Ale mame zabehnute vecerne hodinove vychadzky. Teraz je krasne nasnezene a stale snezi, uz skoro tyzden, na dedine to je krasa 😵 Neda sa to porovnat so zimou v meste, tak si to uzivam.

blondynka400
3. jan 2010

lubi, tak uvidíme, jestli je tak, jak si myslím, mělo by to být ok... O tlačení do žeber mi ani nemluv 😝 . Jak už je veliká a evidentně se tam nevejde, věčně mě tlačí zadečkem pod žebra. Ale je krásně vidět, kde má zádička i zadeček, když ležím na zádech, mám tam hrozné boule, když to někdo viděl, tak se až divil, jak je to možné 😀

Tady je taky sníh, vypadá to docela hezky... Ale máš pravdu, že na vesnici je to mnohem hezčí...

To já chodím pořád někam, ale je to potřeba, doma bych se sama asi zcvokla... 😔

mirusch
3. jan 2010

Lubi, no uf, dobre ze hovoris, vsak my mame dnes s manzelom 7. vyrocie nasho prveho stretnutia!!! 😨 😅 Som normalne zabudla. Ale dokopy sme sa dali az v marci.
A inak blahozelam vam. To uz je dost 9 rokov.

Tak dufam, ze sa vam drobci otocia tak ako maju, nech nie su problemy. Inak, chcela som zazit mat dieta v bruchu, tazko sa to predstavuje, ako to asi je, ked sa to tam vlni a kope... No ale coze. Uz ma to nastastie az tak nerozosmutnuje.

Inak, mam na stranke fotky z dovolenky, si mozte kuknut.

Dnes som sa aj ja zobudila do bieleho 😵 A stale trochu snezi, tak som zvedava, ako dlho to vydrzi, lebo tu to zvycajne odide v priebehu dna. Ale aspon snezi, to tiez nebyva casto. Ked sme boli tam pri mori, tak ten rozdiel v pocasi bol krasne vidiet...v jeden den mrazivo, vrzgavo pod nohami, uplne bielo a na druhy den iba zvysky cierneho snehu okolo cesty...fuj. Ale potom bolo zase slnecno a nakoniec zase bielo, takze ...