Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
12. júl 2010

@finfrle Parada!!!moc se tesiiiiim!hod fotecku

finfrle
12. júl 2010

Kleo diky za odkazek 🙂 Mrknu na to 😉
Barbor neboj ono ti kolem 23tt brisko vyskoci ani nebudes vedet 😀
@ivanajelinek Ty mas ale krasne brisko 🙂 jeeeeeee tehulko jedna 😵
@yarden Me na nevolnosti moc pomahal pomeranc a i jen privoneni k nemu ti udela lepe,rano nez vstanes si dej do pusy kousek rohliku at uklidnis zaludecni stavy!
Zuzi no nemam slov na to jak s tebou jednali a jake problemy s tim jsou ale chapu to,tu v IRL to neni o moc lepsi!Hlavne klid a nic tezkeho nezvedat 🙂

Jdu hodit obrazek 🙂

barbora87
12. júl 2010

@finfrle No som zvedava ze kedy budem vyzerat ako tehula 🙂)) v sob zacinam 5.mesiac!
Jooo fotecky...a co ste este nakupili?

meleri
12. júl 2010

finfrle,

supér! 🙂 tak jste vybrali!

finfrle
12. júl 2010

Tak od firmy graco 🙂

barbora87
12. júl 2010

@finfrle Jeeee parada!!!i v tyhle barve?a kolik vas vysel?

meleri
12. júl 2010

finfrle,

ten je krásný, a vidím že trojkombinace, ten sporťák vypadá pohodlně! at vám dobře slouží!

finfrle
12. júl 2010

Bylo to narocne tady neco najit.Opravdu moc litani.Byli jsme v sesti obchodech a uz jsme cekali,ze nic nenajdeme.
Bylo toho tak malo na zkouknuti a za takove sproste ceny,no hruza.
Chteli jsme hlavne funkcni a kvalitni az potom design ale mame i to 🙂
Koupili jsme i tasku ke kocarku v akci 😅 zase z 44eu na 34 a nakonec jeste dalsich 7eu sleva 🙂 Tak vysla na 27eu 🙂,je velka a suprova.Taky jsem si podle doporuceni koupila i kruh na plavani 😀 po porodu 😀 a jeste jsme nakonec sehnali soupravu oblecku 6ti kousku za 5eu a moc pekne 🙂 i s cepickou!

finfrle
12. júl 2010

Dekujeme 🙂
Jj tahle barva,meli navybranou cerna s cervenou nebo cerna se sedou.V akci byla jen ta cernocervena ale ta se stejne nejvice libila.
Klasika v obchodech stala necelych 700 euro a mi ji mame za 499 -7eu sleva 😀 492eu 😵

barbora87
12. júl 2010

@finfrle Jeee no to verim hladat kocik neni sranda 🙂 ale suprovy ste nasli!

barbora87
12. júl 2010

@finfrle tak to je super cena!este ze ste taku akciu vychytali

ivanajelinek
12. júl 2010

Finfrle naozaj krasny kocik 😎 A aj cena nie je taka hrozna...Aj ste este nieco okrem toho kupili?

finfrle
12. júl 2010

@ivanajelinek jj psala uz jsem psala,tasku ke kocarku a soupravu pro malou za 5eu 6ks a nejake malickosti 🙂

ivanajelinek
12. júl 2010

Takze super...Aspon mate o starost menej. Aj si to v pohode zvladla cely den nakupovat? Dufam ze budes dnes dobre spat 😉

finfrle
12. júl 2010

To ano ani jsem necekala,ze budeme mit uspech!
Se mi popravde udelalo dost zle pri jizde zpatky,manzel musel zastavovat a davat mi studeny obklad,malem jsem ombdlela ☹ nastesti je lepe jen mam krece v brisku ale pujdu si za hodku lehnout.

barbora87
13. júl 2010

Ahojte babule...tak ja tu strasim od 5.30 a som k.o. Bo som isla az po11vecer hajat uz som si aj monte dala a nic...tak dufam ze vy sa vyhajate...

yarden
13. júl 2010

Dobre ranko divecata...

@finfrle Krasny kocik. Taky sa paci aj mne. A urcite bude prakticky. A dobra zlava...
A dnes len oodychuj a nic nerob.

A o tom rohliku co si mi pisala, jaj, ten by som si dala. Ale tu take nic nie je. Pecivo tu je nic moc. Ale piskoty su OK.

ivanajelinek
13. júl 2010

Dobre ranko 🙂 Tak mna zobudil nejaky blbec co dnes uz 6.50 zacal kosit travu alebo co... 😠 Tak rozmyslam co budem dnes robit.Vonku nema byt dnes tak teplo, ma sa trosku ochladit, tak uvidime..
A vy co budete robit?

ivanajelinek
13. júl 2010

Zohnali sme toto cez bazar.Vcera bola svokra pre to...

ivanajelinek
13. júl 2010

Kocky tie ktore ste mali zavinovacku alebo mate je lepsia vystuzena( na chrbate s tou vlozkou) ci radsej mäkka? dakujem 😉

zuzanka7117
13. júl 2010

Ahoj...akurat mi pisala jedna baba z Osla, tiez slovenka, ze preto sa oni tak chovaju, lebo tu zeny v tehotenstve ani ku gynekologovi nejdu, iba ak maju problemy....ziadne kontroly, chodia iba k obvodnemu, ktory da urobit rozne testy asi krvne a tak....Takze pekne. To asi preto, ze sa im tu narodi mozno na 500 norskych deti asi 10000 ciernych, na ktorych musia platit velke prachy, takze im to je jedno, ci je dieto ok, alebo nie. Sami to tak chceli, velmi pomahat, az to zacali zneuzivat a teraz sa im to vymklo z ruk ked je cele oslo preplnene ciernotou s Afriky a tak....Ja nie som rasista, ale odkedy som v Osle, tak mam dost. Jedna matka, 8 deti, praca ziadna a ziju si ako krali, znackove oblecenie, byvanie, skoly zadarmo a to vsetko z nasich dani. A na bieleho sa vykaslu.

@meleri Neviem skusim sa ist dnes opytat do lekarne co by mi doporucili aj nejake ine vitaminy. A na to more sa fakt tesim, este som nikdy nebola na jachte. 😀
@finfrle Ten kocik je nadherny, o takom nejakom mam predstavu aj ja a tak isto moje oblubene farby....Gratulujem 🙂

zuzanka7117
13. júl 2010

@ivanajelinek Je to je super a pod tym je vanicka na kupanie....?

ivanajelinek
13. júl 2010

@zuzi, no tu v nemecku vidis tiez casto taketo rodinky. Ale najmä turkov, a tiez takych tmavych. vsetko dostanu zaplatene od statu, byvanie, skolky, este aj prispevky na oblecenie, nikdy nerobili... A potom pride nejaka normalna kocka, dokonca aj nemka(ktora je sama s babom) a nedostane ziadny prispevok, nic..Takze tak...

ivanajelinek
13. júl 2010

No hej je pod tym aj vanicka. Kedze som nevedela vyriesit problem s kupanim, tak sme sa rozhodli kupit toto.Nove sa mi zdalo drahe tak sme kupili tu na konickovi cez bazar. A zhodou okolnosti je ta kocka z toho isteho mesta ako my, tak boli svokrovci vcera vecer pre to..

ivanajelinek
13. júl 2010

@zuzi normalne by ti mala ta kyselina listova stacit...Ja berem napr. uz od zaciatku tehu aj magnezium..A teraz som dostala aj zelezo...

barbora87
13. júl 2010

Ahojte babule tak zaspala som este ale manzelik
ma zobudil lebo manzelik robi u nas na blizku tak mal
pausu tak sa stavil...
Inak dnes od rana citim mimi...pre to som rano ani nemohla zaspat lebo som si lahla tak
skoro na brucho a to sa mimimu nepacilo tak ma tak stuchal...no a teraz som si lahla na sedacku a zrazu stuch,stuch,stuch tak som cumela a dala som si tam rychlo ruku a zase stuch,stuch tak sranda 🙂

Ivi ten inzerat som tiez ppzerala 🙂))

finfrle
13. júl 2010

Krasny den holky 🙂
Jsem se vyspala celych 6hodin jupiiii sice klasika s litanim na zachod ale parada.Dnes jen odpocivam a z domu se teda nehnu!

barbora87
13. júl 2010

@finfrle Uz tu na teba cakam 🙂)) tak super ze si sa lepsie vyspala...ja tu mam horucavy v chladku 35stupnov no otras

ivanajelinek
13. júl 2010

Tu mame dnes zatial len okolo 20-22 st 😝 Konecne...

finfrle
13. júl 2010

@barbora87 Cekas na me jo 🙂