Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
16. sep 2010

@barbora87 Bude lepe neboj,jednou 😅 😀 😎
Ja lezim uz od pate ani se nehnu 🙂 pekne zachumlana,okoupana.
Zacalo zase prset,takzeakorat na to se koukat na filmik a uzivat si posledni tydny odpocinku.Zitra dopolene mame docela litani ale pak na vas mrknu 😉

barbora87
16. sep 2010

@finfrle no ja sa len bojim lebo fakt ked sa zohnem tak mam bolesti a nemozem sa poriadne postavit...ale mozno to bolo vcera vela ze som bola na sk a zase som v aute sedela...a dnes som neoddychovala...no uvidim ako zajtra bude...a to som dnes este drhla kefou kachlicky na zemi...
Ale cez vikend sa budem setrit...
Jeee no uzivaj si klud 🙂))

finfrle
16. sep 2010

Holky setkali jste se s bolesti stydke kosti?ja o tom slysim az dnes poprve a to jen diky tomu,ze to mam asi 4 hod tak jsem si to nasla na netu a cumim 😅 😨 ja jsem ale nevzdelanec asi jako i stou zadkou jak resila schnucki 😀 😅

barbora87
16. sep 2010

@finfrle ja som o tom vcera citala 🙂 ale len som to prebehla 🙂

finfrle
16. sep 2010

@barbora87 to telo si ze me dela prdel no vazne jestli me boli toto se zastrelim a na dalsi dite mm muze zapomenout 😀 ja uz chci do konce klid!!! 😠 pomoooc

schnucki
16. sep 2010

@finfrle neboj, manza prinesl ten rozdrcovac, tak jsem si prsty neostrouhala 😀
bolest stydke kosti?? tak o tom jsem nikdy neslysela, jsem taky pekny nevzdelanec ...

@barbora87 neboj, neumackas, on si misto najde 🙂 ... mrkni na me, nekde se mi v tom malem brisku schovava 4kilovy slonik 😀

@meleri fotecky male tam nemame, protoze se nam pak zacala schovavat s strkat si pred oblicej rucicky, takze uz mame jen videa ....

finfrle
16. sep 2010

@schnucki 😀 no ja jsem teda poradny nevzdelanec,jsem ted cetla na netu tyjo a o tom se pise 😀 ja nemela potuchy ale vynadala jsem manzelovi az priste bude chtit tvorit dite at jde jinam jinak vzmu nuzky 😅 to tehotenstvi je lahoda teda! 😀

finfrle
17. sep 2010

Preji krasne rano!
Jdu se nasnidat a pripravit na vyrizovani a pak se na vas mrknu,teda kdyz tu nebude zase takove mrtvo 😅
Dnes rano jsem se po tydnech odvazila na vahu a mam hernajs +12kg 😝 😒 z toho nadsena vazne nejsem ale co hlavne at je mimisek vporadku ne!
Citim se vselijak asi podle pocasi,jsem v pohode ale i ne takova asi jeste nevim se rozmyslim 😀

Ivanko jaka byla vecere?Co jste si dali a co maly byl hodny u maminky v brisku?
Schnucki tak jak dnes,da si rict?Preji klidny den a odpocivej!
Mirusch chybi mi tve pismenka tady jen nam napis budeme jen radi 😵
Barbor dej si poradnou snidani ty termixovy maniaku 😀
Yarden hele ty to taky flakas hernajs tak pis pis
Si vas pekne popozenu at mam co cist ale zase nesilte 😀

Meleri tak jak maly co tvuj prujem presel?Kdyby jsi videla co delal vcera manzel kdyz videl,ze me boli stydke kosti...covece on zaril a tesil se ze uz je to kousek ...lalala a poskakoval...ja ho u porodu asi prizabiju 😅 😀 Opatruj se M.

finfrle
17. sep 2010

@zuzanka7117 Ahoj holka at si nemyslis nezazdila jsem te jen jsem docitala az dnes ...posledni dny uz nejsou takove jednoduche.
Je mi lito,ze se necitis ☹ ja bych vazne vsem zenam co si preji deti dala hned dve 🙂 neboj ono to prijde.Ted otehotnela kamoska po 21 MS a je velice stastna,takze i to je nadeje.Vidis ze to slo a pujde neboj hlavne se nevzdavej a pis nam. Prinejhorsim lekari te daji dohromady 😉 prece jenom uplna neplodnost v dnesni dobe je vzacna...a u tebe jde zapadnout tak mozna to chce jen dopomoci vedou 😉
Z jineho soudku,tak ted odpocivas doma ju?A jake mate pocasi a plany na vikend?Tady je to tak co 5 min jine dest/slunicko,slunicko/dest ale podzim zacal vse je barevne 🙂

barbora87
17. sep 2010

Dobre ranko babule
Tak zijem ale najradsej by som chcipla...neviem co sa deje ale ta noc otras je mi stale zle az na zvracanie...neviem ci to bude aj trochu tym pocasim prsi a zima je ale v noci som ani na chrbte nemohla spat lebo mi bolo strasne zle...
Teraz som sa naranajkovala a urobila som si caj tak budem dnes asi len v posteli...jedine co musim vybavit pride pre mna svagrova a ideme s tymi vecami do dvoch second hand aby som sa toho trochu zbavila...
Mm mal mat cez vikend robotu ale nic z toho tak budeme doma...mozno savrhneme na detsku...

A vy ako?
@finfrle no ja uz mam +7-8kg na sebe!!!ta dobohnem 🙂))
A davaj si na seba pozor jo?

finfrle
17. sep 2010

@barbora87 to je mi lito holka,ze neni dobre tak pekne odpocivej!Kdyz lezis v tehu dlouho na zadech prcek placi na dutou zilu a to neni dobre zkus ten jen boky!Zapal si vonavou svicku a nalad dobrou hudbu a relaxuj to je to nej a pospavej.Co dela maly taky takove rosambo jako ma kopretina? 😀 Se mmi nikam nechce ale musim jojo boze to dite mi dava jak je ted natazene 😝 😅

ivanajelinek
17. sep 2010

Dobre ranko 😉 Tak vecera bola super, len som sa prejedla a potom som v noci nemohla spat, ako mi bolo tazko od zaludka 😖 Ale som si pochutila. maly celu noc v bruchu vystrajal, tiez asi nemohol spat 😀 A potom mm zvonil o 6.20 telefon, tak to ma uz zobudilo uplne. Som sa este valala v posteli, teraz sa chystam na kontrolu k hebamme.
@finfrle ale ved 12 kg nie je vela...
@schnucki a ty sa ako citis?

finfrle
17. sep 2010

@ivanajelinek no jo pro vas stihle ne ale ja mela uz rezervy predtim 😒 no jo co nadelam.
Je fajn,ze jsi si to vcera uzila to je dobre.Pak napis co hebamme.Taky co kuchtis na dnesek a plany na vikend 😉

ivanajelinek
17. sep 2010

@finfrle Akurat rozmyslam ze by som dneska urobila slivkove gule...Teraz su vsade v obchodoch slivky a nie je to az take narocne....

barbora87
17. sep 2010

@finfrle no maly este spi ale vecer vystrajal az to bolelo...sa mi tam otacal no to bolo...mm mu dohovaral ze maminke je zle nech ma necha hajat...
No svagrova za 20min pride tak to vybavime a poobede budem len oddychovat...no ja momentalne len na strane leziavam teda dokial mi to moj princ dovoli...

@ivanajelinek super ze si si to uzila...a daj vediet ci u hebamme drzim palceky

mirusch
17. sep 2010

Ahojte, zijem. Pisem teda par pismeniek, ale nic sa mi teda nechce. Dnes som sa konecne donutila vyriadit kupelnu, teraz rychlo do vane, lebo o 12-tej pride studentka a o druhej student. Najradsej by som ich zrusila, ale ked oni boli taki smutni, ked som to co i len navrhla, tak co mam s nimi robit 😝
Vobec sa mi nic nechce a toooolko roboty. Ach jo.
Kuknem vas zase potom.

haninkat
17. sep 2010

Ahojky babulenky, tak my sa snazime o babanko v Skotsku 🙂, prvy mesiac neuspesny za sebou ale ide sa dalej 😉

barbora87
17. sep 2010

@haninkat ahojky vitaj medzi nami!!!drzime palceky aby sa skoro podarilo!trosku namo sebe napis

barbora87
17. sep 2010

Tak babule asi mi je z toho pocasia zle...merala som si tlaka dovidenia sa divim ze ma neporazilo!
Tak dnes sa budem setrit lebo sa fakt necitim dobre...teraz ma svagrova priviezla domov...boli sme v tom sekaci tam si pobrali vela vwci aj ked za to dostaneme smiesnu cenu ale nevadi no a zvysok (4krabice) som darovala na humanu tak som aj dobry skutok urobila...teraz uz len odpocivat

haninkat
17. sep 2010

dakujem 🙂 .. ani neviem co napisat, vydala som sa pred 2 mesiacmi, manzel je skot takze zijeme v skotsku, akurat sme sa pred tyzdnom vratili zo svadobnej dovolenky dufajuc naivne ze sa podarilo ☹ ale nevadi sme este len na zaciatku 🙂 . Manzel je o desat rokov starsi (38) takze babanko by sa uz patrilo 😉

barbora87
17. sep 2010

@haninkat jeee a kde ste boli na svadobnej ceste?no verim ze sa skoro podari...a kde ste sa s manzelom zoznamili?a uz si dlho v skotsku?

haninkat
17. sep 2010

boli sme v turecku, bolo uplne uzasne, co by som dala za to byt zase tam radsej nez sediet v kancelarii cele dni 😀 . V skotsku som uz asi cez 6 rokov, uz to ani neratam, s manzelom sme uz spolu 4 roky, zoznamili sme sa v praci 🙂 . a teraz sa pochval ty 😉

haninkat
17. sep 2010

@barbora87 boli sme v turecku, bolo uplne uzasne, co by som dala za to byt zase tam radsej nez sediet v kancelarii cele dni . V skotsku som uz asi cez 6 rokov, uz to ani neratam, s manzelom sme uz spolu 4 roky, zoznamili sme sa v praci . a teraz sa pochval ty 😉
(to malo byt pre teba 😀 )

haninkat
17. sep 2010

@barbora87 a este gratulujem k babanku 🙂

barbora87
17. sep 2010

@haninkat dakujem 🙂 no ja mam 23rokov, zojem 11rokov vo viedni,s manzelom sme 4roky spolu a2roky zobraty a cakame v decembri chlapceka maxa...manzel je cech a ma 25rokov...
Jeee to musela byt super dovca!ja som v turecku este nebola a manzela tam nedostanem lebo tu mame dost turkov 🙂
My sme boli 2krat v grecku a tesim sa ked zase pojdeme!ale to potrva este...

A rodinu mas na sk?a chodievas aj na sk?a brala si antikoncepciu?

ivanajelinek
17. sep 2010

Ahojte.Tak sme doma. Ako vzdy, vsetko v poriadku. Dneska na CTG ziadna kontrakcia, takze u mna to tak skoro asi tiez nebude. Prckovi sa este asi nechce. 😝 A co Schnucki??? 😕 Dneska sa tu este neukazala...

barbora87
17. sep 2010

@ivanajelinek ahoj ivi jeee parada ze je vsetko ok!a maly je teda dobre dole hlavickou?neboj on vylezie najneskor za par tyzdnov!hlavne ze je vsetko ako ma byt!

No uz tu cakame na schnucki a zatial nikde...ze by uz?

haninkat
17. sep 2010

@barbora87 no my milujeme turecko, boli sme tam druhy krat, ludia priatelsky, vobec nevtieravy ale to tiez clovek musi vediet ktoru oblast v turecku si vybrat 😀 . V grecku sme tiez boli, tam je tiez nadherne 🙂 . No aj ked ta tvoja dovca potrva, bude to stat za to 😉 tak vieden to mas len kusok od domova, my sa snazime chodit na slovensko ako casto mozeme, teraz uz je to je lepsie kedze ryanair leti priamo z edinburghu, predtym to byvalo len 2 krat do roka, teraz je to kazde 2,3 mesiace 🙂 Mam tam celu rodinu okrem jednej sesternici ktora zije v anglicku..Ja som antikoncepciu musela vysadit pred par rokmi koli zdravotnym dovodom takze moj mili si musel davat cely ten cas pozor 🙂

barbora87
17. sep 2010

@haninkat no ja by som tiez rada letela do turecka pozret...do teraz som nepocula ze by bol niekto nespokojny...jeee tak to chodievate casto a odkial z sk pochadzas?no ja tom mam asi hodku a pol...
No grecko na mna musi aspon 2-3roky pockat ale nevadi potom pojdeme aj s drobcom...ale nevadi uz teraz sa tesim...
Tak to verim ze sa vam skoro podari miminko...my sme chceli az na jesen zacat a ups za3mesiace rodim 🙂
A kde tam pracujes v kancelarii?

ivanajelinek
17. sep 2010

Tak pisala som so Schnucki a stale nic...Ked sa cez vikend nic nestane, tak ma nastupit v pondelok rano do nemocnice...Ze sa ozve neskor...
@barbora87 No mal by byt uz dolu hlavou...Ja by som brala, keby prisiel maly presne na termin..Ale to sa stava hrozne malokedy 😎