Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kleopatris
16. okt 2009

ahoj barborka 😵 konecne niekto z mojho okoli 😀 ja som pri Viedni, aj ked uz tehu 😀

barbora87
16. okt 2009

jeee a byvas pri viedni?a kedy mas termin???no tak gratulujem k tehu 😀

kleopatris
16. okt 2009

no byvam 🙂 od zajtra v Achau, ak poznas, pri Laxenburgu dedina.
a termin mam 18.2. 🙂 a vy odkedy snazilkujete? ci teraz zacinate?

barbora87
16. okt 2009

aaa stahujete sa?jeee tak to uz za chvilu bude mimi tu...a co to bude???
no my teraz zacneme teda ked manzelik zase nebude angsthase

ivanajelinek
16. okt 2009

Lubi, vysadila som takto pred rokom...Kupim si teda spon tu kyselinu listovu a budeme snazit dalej...Tak ja idem ako vzdy pracovat...Prajem pekny dnik 😎

kleopatris
16. okt 2009

ivi pekny den a nech ti to rychlo utecie 🙂

chlapca budeme mat 🙂 a moj sa tiez bal, ale tak treba ich spracovat a jemne k tomu dokopkat 😀
odkedy si v rakusku? a manzel je rakusan ci slovak? my sme tu rok aj nieco 🙂

lubinka9
16. okt 2009

ivi, to je uz dost dlha doba na upravu po vysadeni. A listovkou nic nepokazis, ta sa berie normalne aj ked sa zeny nesnazia otehu a dokonca aj muzi. Totizto je jej malo v prirodzenej strave a ludia tak maju deficit 😉

barborka ahoj, tak konecne tu kleo ma "blizkeho" 🙂 a preco ze angsthase? 😀

lubinka9
16. okt 2009

no kleo, ze jemne dokopkat. Vieme svoje, vsak? 😀 😀

kleopatris
16. okt 2009

tak na to ze ho musi sem tam znasilnit pride uz sama 😀 😝

inak ja som cpala este do draheho aj zinok 🙂 ale moc poctivo ho nejedol

blondynka400
16. okt 2009

Ahoj holky,
předem se omlouvám, že jsem vám včera zanedbala 😔

lubi, já ještě nemám jedinou věc. Nevím proč, ale přijde mi to ještě hrozně brzy... Vím že většina holek už dávno něco má, ale já to nějak neřeším. Navíc mi přijde že zaběhnu do obchodu, za dvě hodiny vyběhnu a budu mít všechno 😀 . Navíc nějaké nakupovíné dopředu, když budu něco potřebovat, sednu do auta a prostě si to koupím, takže asi tak...

Jo, přidala jsem do albíčka fotku bříška, fakt se mi zdá, že teď vůbec neroste, tak jem zvědavá na příští týden, zda je vše ok 😅

barbora87
16. okt 2009

no moj manzel je cech...ja som tu uz 10rokov...
no proste chapi....on sa boji vsetkeho....ja neviem co mu vcera bolo....proste ja ho nechcem do nicoho nutit a on bol ten ktory mi zacal basnit o mimi...len som bola vcera u lekara a vsetko je ok tak mozme ist na to a myslim ze z toho dostal strach...

blondynka400
16. okt 2009

barbora, ahoj, ani jsem tě nepozdravila, omlouvám se 😔
Je to jenom chlapa, dej mu čas... Navíc většina chlapů si myslí, že na to staqčí skočit jednou a mim jwe na světě, jenže ono to tak bohužel většinou není a oni se s tím někteří těžko srovnávají... 😒 😉

barbora87
16. okt 2009

no prave...zivot nikdy neprebieha tak ako clovek chce...

kleopatris
16. okt 2009

ahoj blondy 🙂 uz nam bolo smutno
mne sa zda ze ti brusko meni skorej tvar, nerastie do sirky, alebo jak to mam popisat, ale sa ti skor tak dohora posunulo a vypucilo 🙂 urcite je s malickou vsetko ok 🙂

barbora87
16. okt 2009

kleopatris a uz mate meno?a chodite niekedy aj do viedne

kleopatris
16. okt 2009

no ja vo viedni pracujem, takze kazdy den 🙂 ale inak do centra len sem tam kvoli parkovaniu, skor chodime do SCS Vösendorf. ty tu tiez pracujes?
meno mame 🙂 maximilian zatial na 99%

blondynka400
16. okt 2009

barbora, to máš pravdu, to znám... 😔

kleo, jojo, změnilo tvar, a malá se určitě posunula trošku nahoru, dost často cítím kopání hodně vyosko nad pupíkem...

barbora87
16. okt 2009

a kde pracujes?
hej pracujem vo viedni robim ako stewardess vo vlaku...
hehe ja som tiez rozmyslala nad maximilian...ale hrozne si prajem dievcatko...
jee do scs tiez casto jazdim...
pocujte a vychadza vam to podla toho cinskeho kalendara???

blondynka400
16. okt 2009

barbora, no mně to vychází. Ale co vím, tak je to asi náhoda, většině holek to psíš nevychází 😀

barbora87
16. okt 2009

hehe no u mojich kamaratok to na 90%vychadza

kleopatris
16. okt 2009

no vidis blondy 🙂 tak sa roztahuje v tebe a nie navonok, to moje male teliatko zato uz trci jak pred porodom 😀

ja pracujem v jednej spedicke a strasne sa nudim (asi vidno na mojom pocte prispevkov 😀 ), lebo uz mi vzali cast prace a tak...
a aj ja som snivala o dievcatku a mame pindika 😝 a ten cinsky kalendar bohuzial nemozem ani potvrdit ani vyvratit 😒 mne to vyslo tak, ze splodene v maji je tusim chlapec a v juni baba a my sme ho niekedy na prelome pocali, takze 🙂 ked vezmem, ze v maji tak hej vychadza 😀
a neni to narocne vo vlaku? to sa dost nacestujes, ze

blondynka400
16. okt 2009

kleo, no je pravda, že já mám dole i nějak málo zahlou páteř nebo co, tak možná roste tam, nebudu to řešit, uvidíme příští týden 😀 . Jen už mě fakt štvou ty řeči, jestli jsem vážně těhotná, kde to břicho mám a tak... A je
pravda, že na to že za chvilinku budu začínat sedmý měsíc... 😅
Kleo am anžel chtěl vlastně co,pindíka nebo holčičku?

barbora87
16. okt 2009

a do kedy este budes robit?
no u nas bud rok vyzera podla kalendara hlavne na chlapcov:(
ale tak hlavne ze to bude zdravucke....
no hej spim 2-2krat do tyzdna niekde ...hej vela cestujem ale bavi ma to...je to abwechslung...aj ked sa zase tesim ked budem dlhsiu dobu doma....lebo doma je doma...niekedy je to tazke odist z domu....

kleopatris
16. okt 2009

manzel chcel najprv dievcatko, ale jak zacal rozmyslat, ze jak by to bolo v puberte s frajermi a tak, tak sa rozhodol pre chlapca a uz neustupil a si to tak aj zariadil 😀, ale druhe bude baba inak ho vymenim 😀

joj blondy jak by som tvoje brusko brala, sice je to pekne a tak, ale ja som na zaciatku 6.teho a sa bojim jake bude na konci 😖 u nas v rodine brusko vyskakuje az 8.-9.mesiac a mne tak skoro a tak moc a u vas je to myslim opacne si spominala tusim, ze 🙂 ze sestry mali velke bruska

kleopatris
16. okt 2009

no to ti verim, ja som chodila na tyzdnovky do prahy asi 4 mesiace a v pondelok rano sa mi strasne zle odchadzalo od manzela 😢 ale hlavne je, ked ta to bavi..mna moja praca strasne nebavi, ale zase kvoli materskej a tak sa to opla 😀 a po materskej sa sem uz nevratim dufam....lebo sa chceme vratit do nemecka 🙂 jaj a moj manzel je nemec 🙂
a robit dufam, ze len do 25.11. 🙂 este musim ist za tetami personalistkami, lebo mam dost dovolenky, tak ju chcem celu vybrat a ist skorej, lebo nuda a unava ....

blondynka400
16. okt 2009

barbora, tak hlavně že tě to baví....

kleo, no hele a víš že někteří chalpi umí jenom chlapečky 😀
U nás v rodině zas měly všechny bříško od začátku a vždycky hodně velké a já tohle, fakt mě to docela překvapilo 😀

barbora87
16. okt 2009

kleo a v ktorom bezirku robis?no je to niekedy fakt tazke ale ked otehotnim tak nemozem robit vo vlaku takbud budem freigestellt alebo budem robit u nas vo firme nieco v kancle....uvidime no...ja by som tiez taka rada robila v spedicke....

kleopatris
16. okt 2009

no sme si to vymenili :D ty si dala svoje brusko mne a ja moje tebe 😝
a ked budeme pri druhom tak precitam celu temu chceme dievcatko a donutim ho urobit babu 😀

blondynka400
16. okt 2009

kleo, no podle mě úplně stačí se snažit dřív před ovu a v době ovu sex úplně vynechat 😎
Jojo, to by šlo, když máme i stejnou výšku 😀

kleopatris
16. okt 2009

ja som myslim v 2.bezirku, 1020 PLZ :D, nechcem tu pisat meno firmy, ale ma zlto cervene logo a je dooost znama..
no aj ja som chcela byt freigestellt, ale nejak som nestihla a nejak ani nebola ochota od mojej Dr....
a spedicky su fajn niektore, ale nie tato 😀 a platy su dost podpriemerne vacsinou kvoli blbej kolektivnej zmluve a taak..