Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
7. apr 2010

ivus tak at ti to dneska v praci rychle utece 🙂 ... jojo, pristi stredu ve 2h, uz se tesim 😀

blondynka400
7. apr 2010

shcnucki, osmá je dobrá ne? 😀
Já dneska taky musela vstvávat před osmou, přišli mi dělníci, neočekávaně a malou vzbudili, když ráno usínala a pak už nezbrala, ale i tak si nestěžuju. Hlavně včera nevím co se stalo, ale isínání absolutně bez problémů, během cvhilky a hlavně bez řevu. Tak jsem zvědavá, jak dnes 😀
Já chci už příští rok, to malé bude rok a čtvrt, to už bude mít z toho rozum 🙂

ivana, 8,5cm, to už je velký prcek 😀

katka, takže jdeš do femigardu? V kontryhrel a jeřáb už jsi zkoušela? 😕

mirusch
7. apr 2010

Ahojte, Mirusch se netoula, Mirusch sa snazi prezit 😝 Moje telo je nacisto rozhadzane. Zajtra dostanem celodenne EKG, ale aj tak si myslim, ze skoncim na ukludnujucich liekoch. Nevladzem sa ani osprchovat. Ach jo.
Myslim na vas zlaticka.

schnucki
7. apr 2010

blondy kdyz ja bych tak rada treba az v 9h vstavala, ale neeee, porad by jen jedlo 😀
asi si mala rekla ze ti udela radost a zaspi hned 😉

mirusch no prosimte, nedes nas 😕 .... z ceho to mas? je u vas vsechno v poho nebo je to nasledek tech leku a zubu???
myslim moc na tebe a at ti je brzo lip, cmuk

schnucki
7. apr 2010

jo a musim se pochlubit, vcera jsem si v bon prix objednala dve tricka a dve mikiny 😀 uz fakt nemam co na sebe 😝
od sousedky jsem jedno tehu tricko dostala, a tilko co je dole tak volny, ze je jak tehu tilko, tak to uz taham, ale to tricko je cerny a to se upecu .... tot vse 😀

mirusch
7. apr 2010

Schnucki diky, uz som toto mala, tak poznam a az tak ma to strasne nedesi ako prvykrat. Ale Dr. chce byt ista, ze to nie je srdce, tak vsak nech skusa, este som nemala krabicku na sebe 24 hodin. To je proste zo stresu. Si myslim. Moje telo ma toho uz plne zuby, sa ani nedivim. Mam krasne flakate nohy, ako krava Milka 😀 Supe sa mi koza. No ale ved aj konecne, uz to tak neboli.
a to ti stacia 2 tricka? Si si mohla aj viac nakupit clovece. Na jedlo trosku pozor, nech sa zmestis do siat 😝

Vcera som stretla jednu znamu (co sa starala o svokru v domove) a skoro som odpadla. Je v 27. tt a vraj zistila az v 20. tt, ze je tehu. Nestihla som zistit podrobnosti, ale ona si proste myslela, ze je neplodna, nemala ziadnu MS, ani ovulaciu vraj, zistili sme, ze sme chodili do toho isteho CAR a k tej istej Dr. (svet je maly) a zrazu jej povedali, ze ved je v 20. tt. Si neviem predstavit ako sa tam na toho Dr. tvarila 😀 😀 Ale nuz, zazraky sa deju 😉

schnucki
7. apr 2010

neee, ja mam doma dve tehu tricka, dve mam objednany a jeste budu objednavat, nebo nekde koupim, par tricek co mam doma mi jeste jsou, ale uz je to tesny .... se dvema bych nevystacila ....
tak to jsem rada ze to neni nic horsiho, ja se uplne vylekala ....

ve 20tt?? to nemela zadny bricho?? ja uz ted mam tehu vanu, to je zvlastni ... no vydis jak je svet malej 🙂 .... neco podobneho se stalo sousedce u nasich, dve deti adoptovali a ona pak otehotnela 🙂

neboj, kdyztak se saty jeste presijou 😀 .... ted jsem zdlabla pulku melounu 😀
a drahy mi dneska prijede domu 😵

blondynka400
7. apr 2010

schnucki, no jen si to ještě pár týdnů užij. Pak budeš jen vzpomínast, jak jsi spala celou noc do 8 😀
No já ve 20tt taky neměla skoro žádné bříško, vypadalo jen lehce nafouklé. Akorát ty pohyby by mi to asi prozradily 😀

mirusch, tedy holka moje, co to zase čtu... 😝 . Dej se brzy do pořádku 😵

schnucki
7. apr 2010

ja vim, snazim si ty prospale noci uzivat 😀 pak se mi o nich bude jen zdat, vid ... dneska jsem pri koukani na serial pocitila nekolikrat za sebou takove pichani, nebo tlaceni jakoby nalevo od pupiku, ale dolejs nez pupik, je mozne ze uz bych male mohla takhle citit?? .... nekdy to udela takove plum a v nedeli v aute jsem mela pocit ze se mi tam preliva ocean .... je tezke to popsat 😅

kleopatris
7. apr 2010

ahojky 🙂

mirusch chudatko ☹ tak nech sa ti polepsi 😉

emily myslim, ze uz nevyvratis, ze si prebrala moju stafetu 😒 ale ja uz som na vsetko zabudla a spominam ake to bolo krasne mat prcka v brusku 😵

schnucki tak za chvilu svadbicka 😵 a nech ti brusko pekne rastie, aspon ma mrnusik väcsi bazenik 🙂

blondy prosim ta taka otazka, jak si pisala, ze zavadzas malej aj denny rezim, ako vyzera? lebo ja musim maleho doslova nutit aby mi zaspal a este ho aj nasilu uspavat....vecer je to ok, ale cez den aby spal....a ked nespi tak je protivny jak cert
a este nemas nahodou nejaky tip na krem s UV pre deti?

kleopatris
7. apr 2010

ja myslim schnucki, ze to mozu byt pohyby uz 😵 ja som citila "motylikov" okolo 15 tt a dr. mi potvrdila, ze to mozne je, takze v tvojom tt to budu stopro pohyby 🙂

blondynka400
7. apr 2010

schnucki, já bych řekal, že to jsou první pohyby 😵 . Já je cítila od 17tt 😉

kleo, tak ot řeší podobný problém jako já. Taky mi pak nechtzěla přes den vůbec spát, max půl hodky a pak jak byla přetažená a unavená, tak byla hrozně protivná... Jedině kde spala delší dobu bylo v autě a nebo když jsem byla někde venku. Vychzí mi to, že spí přes den dvakrát, minimálně 2 hodinky, jinak je to o ničem, jako kdyby nespala. Jednou jsem vždycky někde pryč, takže usne sama (mám sleepra, ne klasické vajíčko) v autě hned jak vyjedu, pak akorát přeložím na podvozek a spinká dál. A druhé spaní jí vyhodím v kočárku na terasu nebo balkon, chvilku povozím sem a tam a spinká. Občas k ní tedy musím chodit, dát dudu, povozit, ale spinká... takže jsem to vyřešila takhle, jinak byz z toho byla asi na palici. Tak to zkus, třeba to půjde i u tebe 🙂
Já mám tady místní, to neseženeš. Ale v čechách je dobrý o dailong, nebo tak nějak, mají to v lékárnách. Musíš mít faktor 50, menší nekupovat 🙂

schnucki
7. apr 2010

kleo myslim ze mrnousek si u me krasne plave, jakou mam vanu 😀

ja si prave nebyla jista, ale asi jo .... tak jsem to zapsala do knizecky 😀

me mama taky casto davala do kocaru na balkon, pry se mi tam fajn spalo 🙂 ... ja ani netusila ze faktor 50 existuje, ....

mirusch
7. apr 2010

Schnucki - alebo to bude z tolkeho jedenia 😀 😀
Ona ta baba asi prave preto sla k Dr., ze sa jej tam v bruchu nieco hybalo 😀 Musim sa jej nabuduce spytat, ked ju stretnem. ale uz som pocula aj o takom pripade, ze u nas prisla k Dr. zena, ze jej je zle a hned ju poslali do porodnice, lebo rodila a netusila, ze je tehu. Mozno ak su zeny viac pri tele, tak si proste myslia, ze zase priberaju, neviem. ale tato znama tucna nie je, tak neviem....
Inak si predstavte taky sok, ze vam povedia - ste tehu a o hodinu mate dieta 😨 😝

No, ja sa hadam nejako vystrabim, uvidime....

blondynka400
8. apr 2010

schnucki, existuje i 80, ale nad 60 je to prý jen marketingový tah a tahají z lidí peníze. Jo jinak správně by jsi 50 měla používat i ty, třeba na obličej 😉
Tak vanu jo? 😀
Venku na vzduxhu se jim spí ohodně lépe než venitř. A je to zajímavé, nejlépe se jí spalo když hodně foukal vítr, jsem si myslela, že jí to bude musett budit a ono ne 😀

mirusch, v čechách to bylo za poslední dobu několikrát, že žena rodila, aniž by věděla že je těhu. A jednou nebyla ani moc tlustá, vypdala docela rozumně a bylo to druhé dítě... 😅
kamarádka co je odktorka, tak jí nedávno přišla do chirurgii žena, že jí hgorzně bolí břicho a má divný výtok, byla těhotná, přenášela a dítě umřelo, přestaal už fungovat placenta 😔 A dotyčná o tom fakt nevěděla, prý jí doktoři řekli, že je neplodná, tak jí to ani nenapadlo 😖

schnucki
8. apr 2010

me to prijde zvlastni, ze nekdo to tehu ma takovy, ze to ani nepozna .... to musi bejt sok ....

mirusch ja tak dlabu pres den, navecer uz toho tolik nesnim 😀

blondy ja ani nevedela ze 50 existuje, ja pouzivam 30, rychle se opaluju a nespalim se, tak jsem vetsi ani nehledala .... ale je dobry neco takoveho vedet, napotom 🙂

dneska tu mame zas pod mrakem, to me bude zas bolet hlava 😝

mirusch
8. apr 2010

Blondy, jeeezisi, to je hrozne. Ved to je to, ze ked ti povedia, ze si neplodna, tak tehotenstvo je to posledne, co ta napadne, ked sa ti v bruchu nieco hybe 😕 😀 Ale predsa len, vsak dieta sa hybe, to sa naozaj da, nezistit to? 😕 Uf.

Tie faktory - ja si zrejme tento rok zabezpecim tiez nieco vyssie, po tom, ako mam teraz znicenu kozu, tak radsej. A navyse mam znamienka.

blondynka400
8. apr 2010

schnucki, no já se přiznám, že já tayhle faktory taky nepoužívám. Normálně mám tu hnědou niveu 4, tedy vlastně od minulého léta 6, 4 museli přestat vyrábět 😝 😀 . A n obličej mám speciální pleťový, 20. Ale je to chyba, hlavně ten obličej, ptrotože ta klůže hodně rychle stárne. A je jedno jak se opaluješ nebo jak máš tmavou pleť, 50 je prý nutnost, když nechceš ve 50 vypadat jak sušená švestka.....

mirusch, hele já nevím. Navíc kamarádka říkala, že ta holka byla i docela hubená. Noi nechápu to. Ale je pravda, že některá mimi jsou takový lenoši, že pohyby skoro necítíš a třebamonitor se natáčí několik hodin a mudsíš se dopovat u toho vším možným 😝 😀

kkatka78
8. apr 2010

ahojte dievcata,hej idem do Femigardu...ale musim pockat na zaciatok cyklu...

Inak moja sestrenka tiez porodila v 8 mesiaci dieta bez toho aby o tom vedela,bolelo ju brucho,zavolali sanitku a doktor jej povedal,ze musi ist ihned do nemocnice,lebo bude rodit a nikto nechapal 😀 Ale ona bola obezna a MS jej haprovala stale...Noale bolo to sokovo krasne prekvapenie a vsetci sa tesili....

Moja hlava sa kruti a kruti ako na kolotoci...uz 3 dni a tlak v norme .... 😖

blondynka400
8. apr 2010

kkatka, tak třeba se ani začátku cyklu nedočkáš 😀

Hele a to fakt necítila pohyby nebo si něčeho nevšimla? 😕

blondynka400
8. apr 2010

kleo, mám pro tebe zajímavý oskat ohldně spaní miminek Myslím že jako vodítko to není špatné 😉 http://www.koliska.sk/Tazkosti_s_dojcenim/..\Sp...

kleopatris
8. apr 2010

blondy nejde mi otvorit :(

boze my sme mali vcera den a noc...som myslela, ze to vytuzene babo strcim pod vankus 😖 tolko toho nenareval este nikdy...a to za to ze nespal cely den a tym padom ani noc.....ale dnes uz som ho donutila spat 😝 tak snad bude lepsie...
inak u nas ani kocik nic moc, hodinu jazdim jak debil, kym tie oci vobec zatvori a potom zase krik, ze je hladny 😠

emily327
8. apr 2010

ahojte, tak neuverite, ani mne sa nechce verit, ale od vcera sa nase tazkosti so zaludkom zmizli 🙂 Cely vcerajsi den a aj dnes mi je ok. Vobec mi nie je tazko ani zle od zaludka, dokonca mi uz menej veci smrdi, takze som rada. Hadam to uz bude iba takto po cele tehu, nech si to konecne zacnem uzivat.
Co sa spania tyka, tak sa nam velmi zle spi v noci ☹ Stale sme hladni, je to hrozne, lebo sa budim minimalne 2 krat v noci na to,ze mam az mdloby od hladu. A to pred spanim este papam. Takze schnucki, nie si sama,ze si stale hladna. My sme tiez stale hladni. Ja viem,ze si treba davat pozor na vahu, ale co mam robit? Jogurt, vlocky ani nic male ma nezasyti, takze nemam velmi na vyber. Tak hadam sa v juli dokotulam na Slovensko 😀
Snazim sa predat bicykel a dnes alebo zajtra ma prist chlapik, co nasiel moj inzerat v novinach sa na neho pozriet, tak dufam,ze ho kupi manzelke, nech sa ho zbavim. Uz pomaly triedime veci, poviem vam,ze sme ako skreckovia, za tie roky sa toho nakopilo neurekom. Budeme posiet domov minimalne 80kg oblecenia a to este 2 kufre budeme brat do lietadla. Uz nech sme doma
😎

kkatka78
8. apr 2010

Blondy, no kiez by.... 🙂 som sa nedockala...
Nevsimla,jednoducho jej haprovaly kramy....u nej to bolo normalne a raz jej strasne prislo zle...bolelo ju brucho a ked uz to nemohla vydrzat,zavolali sanitku a vysledok uz viete....akoze my sme nechapali...a muz pil 2 tyzdne :D

emily327
8. apr 2010

jaj musim sa pochvalit 🙂 Pred dvoma rokmi som kupila bicykel za 100 euro a dnes som ho predala za 85 euro 🙂 Tomu sa hovori dobry obchod 😀

kkatka78
8. apr 2010

Well done Emily...to je obchod 🙂

emily327
8. apr 2010

katka, dakujem a to ten bicykel je stary 4 roky a predtym bol dost jazdeny 😀 Drahy ho pekne ocistil a ja dobre obkecala aky je super a malo pouzivany, nieco som si vymyslela a predala za super cenu 🙂 jaj sa fakt velmi tesim.
Kedy zacinas brat Femigrad?

kkatka78
9. apr 2010

Emily od zaciatku cyklu takze niekedy koncom mesiaca... 🙂

mirusch
9. apr 2010

Emily, si sikulka proste, takto si ho chudaka okecala o tolke peniaze 😀 Tak hadam ti uz nebude byvat tak zle, drzim palce.

Katka pocuj, teraz by ste mali sexovat kazdy den okolo ovulky, ak chces byt tehu, nezabudaj, ze bez toho sa nedockas 😀 😝 Inak, tu jednu vysoku teplotu si pripadne vymaz, keby ti to tam robilo sarapatu, lebo asi bude....

Kleo, ze pod vankus 😕 Ale verim, verim, babatka vedia byt vycerpavajuce.

blondynka400
9. apr 2010

kleo, musíš si to překopírovat do nového okna sama, pak to funguje. když na to jen klikneš, tak to nefunguje, nevím proč 😖
Tak musíšč najít jinou metodu uspávání.... Prostě ho musíš donutit on si už pak zvykne a je to mnohem lépe. to sam je dobré dodřovat nějaký režim, viz odkaz co jsem posílala, to mimi pak už ví, že bude spinkat a nepřetahovat ho. Tedy neříkám, že je to dogma, co tam píšou, ale jako vodítko dobrý, my sice ty časy máme posunuté, ale přesně mi to vychází, kolik má být noční a denní spánek, takže na tom asi něco bude...
Hele a myslíš že to bude hladem? 😕 Oni miminka nepláčou jenm proto, že mají hlad, i když jídlem se vždycky na chvíli uklidní... Mně třeba nejvíce brečí když chce spinkat a nejde jí to. Když jí strčím prso, tak se samozřejmě uklidní, ale je to vždycky jenom na chvíli a pak prostě musí usnout, jinka bych jí asi zaškrtila 😀 😀

emily, jíst musíš, ono si tělo řekne když potřebuje.... Když se nebudeš cpát sladkým a hodně tučným, jez klidně i v noci. Já tedy taky měla občas hlad i v noci, ale vždycky jsem to zaspala. Nějak se mi rpsotě příčí jíst v noci, za to přes den jsem to pak dohnala 😀

katka, c oty víš, třeba ta mrcha ošklivá červená nepřijde 😀 Nikdo jí přeci nezve. ne? 😀