Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
13. okt 2009

kleo, tedy vy v tom rakousku máte věci. A já si dodneška myslela, jaká to není vyspělá země 😀
Jo ty přeci nikdy neotravuješ 😵
Já neberu nic a brát nebudu. Jestliže člověk normálně pestře jí, nevidím v tom jediný důvod. Samozřejmě když ti pak bude chybět magnésko nebo železo, tak to je něco jiného, ale cpát do sebe všechno? Navíc syntetické vitamíny brání vstřebávání klasických vitamínů....
Plus sice to není úplně prokázáno, ale po umělých vitamínech jsou děti větší (a co znám ženské co je brali, všechny měli děti větší, takže náhoda to asi nebude) 😉

lubinka9
13. okt 2009

kleo ja beriem Femibion 400, pred 12tt a pred otehu som brala Femibion 800. Mne to bolo viac ako doporucene, nie konkretne tieto lieky ale hlavne kyselina listova vo zvysenom mnozstve prave kvoli minulej diagnoze, mam to odporucane aj v sprave z genetiky.
Inak som tiez predtym nebola zastancom umelych vitaminov ale v mojom pripade som si moc nemohla vyberat.
A zhodou okolnosti mi tieto iste lieky odporucil aj Dr. v DE. Obsahuju oproti inym preparatom latku, ktora napomaha metabolizovat kyselinu listovu. Lebo ktovie ako je na tom moj oganizmus s metabolizaciou vitaminov, ktovie ci nepatrim k tomu mnozstvu zien, ktore s tym maju problemy. Tlacia sa kyselinou listovou a nic z nej nezuzitkuju.
Su drahsie, verim, ze je to aj o biznise ale budiz..
Inak zjem denne aj dost vela ovocia a zeleniny a fakt si davam bacha co zjem. Mozno som az priliz uzkostliva ale...
A ci to suvisi s velkostou deti pri narodeni, to nebolo dokazane a poznam pripady za aj proti. Svagrina brala vitaminy a mala mala 2700g a 48cm. Zasa ina kamoska brala Maternu a mala vacsie dieta a rodila cisarakom. Neviem ale ci to bol jediny dovod. Ale to som v pripade Materny pocula o viacerych pripadoch.
Ci budem mat vacsie dieta, budiz, caka ma cisarsky takze to nieje dovod preco by som vitaminy vysadila.

Pokial viem tak ta urcite caka krvy obraz, tam by mali zistit co ti pripadne chyba a potom by som to riesila. Dovtedy sa asi maximalne tlacit ovocim a zeleninou. I ked ta listovka nie je na skodu. A jod!

blondynka400
13. okt 2009

lubi, soulhasím, že když už umělé vitaminy tak femibion je nejlepší.... 😉
Jinak nejsi moc úzkostlivá, já si taky dávám pozor co jím, abych měla dost bílkovin, vápníku, železa a pod. 😉

schnucki
13. okt 2009

ahojik holky,

kleo to me tesi ze je vsechno v poradku 🙂 .... sice zadny tabulky nemam, ale podle toho co pisou holky, bych si hlavu nedelala .... jinak maly je pekny exhibicionista 😀

blondy, lubi ... jak se jinak mate???

majuska doktorce bych to urcite rekla, ona se mrkne jestli je vse v poho a alespon bude vedet, ze co a jak ..... ja bych v tom zkraceni ms nic zleho nevydela, me se teda takhle zkratila po ha, ale nic proti tomu nemam a vse je v poho 😀

mirusch a jak u vas, neco noveho??

blondynka400
13. okt 2009

schnucki, já se mám docela dobře, sice opět slaměná voda ale jinak ok. Co ty?

schnucki
13. okt 2009

no prosimte, uz zase??? ....

ja se tu premlouvam do zehleni 😝

kleopatris
13. okt 2009

ahojky 🙂
uz som zasa tu 😀 tak ta nova doktorka je super 😵 vsetko mi pekne vysvetlila, zobrala mi znova krv a cytologiu a zistila, ze mam kvasinky 😠 tak sa musim liecit...ta stara koza mi ich neobjavila...ktovie ci mna aj ona nenakazila tym vaginalnym UZV 😠 lebo minule som si nebola ista, ci nan pouzila ten "kondom"
no a maly ma asi tak 24 cm 😵 a zase neukazal ksichtik 😀 sice sa od rana premiestnil na druhu stranu brucha, ale kukal dole (asi na pindika 😀 )
a predpisala mi zvlast zelezo a magnezium, ziadne multivitaminy 🙂 tak asi tie si kupim a budem uzivat, dufam, ze sa moje ranne nevolnosti nezhorsia 😒

blondynka400
13. okt 2009

schnucki, no jo, už zase.... 😖

kleo, tak hlavně, že je tahle doktorka lepší..... To snad ani není možné, aby na ten vaginální UTZ nepoužila kondom 😝 😀 . Oni kvasinky v těhu jsou úplně normální, každá nějaké máme, a v těhu se prostě přemnoží....
Železo a magnézko plně stačí a ta délka je tak akorát 😉

schnucki
13. okt 2009

tak uz zehlim ....

kleo to me tesi ze ta nova dr je super a lepsi nez ta stara ..... tak to musi bejt fakt hloupa kdyz ti neco takoveho neobjevi 😠 aspon ze ted uz mas nekoho jineho 😀

teeeeda, malej se ne a ne ukazat ..... 😀

blondynka400
13. okt 2009

schnucki, je a nechceš mi taky vyžehlit? Už bych taky potřebovala 😀

bakosko
13. okt 2009

baby aj ja som bola 3 krat na IVF v Rakusku aj 4 krat to chcem skusit chodila som do Gracu a vy kde

schnucki
13. okt 2009

blondy hod to sem kdyz uz jsem se do toho pustila 😀

kleopatris
13. okt 2009

no blondy ja si davam na ten kondom a tak pozor, ale minule som to nejako prehliadla a potom som si bola skoro ista, ze nepouzil 😠 lebo to robil ten doktor, tak som bola tak mimo z neho, ze som nedavala pozor 😠
a s tymi kvasinkami ja viem, ze ich mame kazda, ale ze si to nikdy nevsimla mna hneva ☹ keby mi tam furt neliezla, ale ona liezla a neupozornila....jo a tiez mam nizko placentu a o tom sa vobec nezmienila 😠 a tato mna na to viackrat upozornila, ze to musime sledovat...ale to je uz jedno, hadzem to za hlavu 🙂

ahoj schnucki, tak ked uz poletis do talianska pozehlit, mozes aj u nas medzipristat 😀

bakosko iba ja som tu z rakuska a nam sa podarilo normalne, tak ti moc neporadim 😒 a ty byvas tu, ci na slovensku?

bakosko
13. okt 2009

byvam v Rakusku nehnevaj sa ale ako sa vyznas s toho grafu

schnucki
13. okt 2009

ahoj kleo,
jasne, zaletim i k tobe 😀 .... hod to za hlavu, vim ze te to rozciluje, ale lepsi nemyslet a radovat se, ze mas ten super doktorku 🙂

bakosko tak to drzim palecky aby se to konecne povedlo 😵 ja jsem v nemecku

blondynka400
13. okt 2009

schnucki, ok, posílám 😀

kleo, tak hlavně že jsi změnila doktorku za lepší, fakt bylo na čase 😉

ivanajelinek
13. okt 2009

Ahoj schnucki aj ja chcem pozehlit 😀 Ja sa nutim uz asi tyzden, mam toho hrooozne moc. ☹
Inak ako si vikendovala?

schnucki
13. okt 2009

ivus jasne, pozehlim i tobe 😀 .... ja se snazim zehlit kazdej tyden, jinak se mi to tu nakupi a jeste vic se rozciluju .... nas vikend byl klidovej, v sobotu u sousedu a v nedeli jsme se flakali .... ted je s flakanim konec, zacala mi skola, tak budu mit kazdej vikend co delat 😝

bakosko jakej graf??

ivanajelinek
13. okt 2009

To ja si hovorim zakazdym ked vsetko pozehlim, ze uz budem kazdy tyzden, len akosi sa mi to nedari...Ja nenavidim zehlenie..... 😠 A aka skola ti zacala?

schnucki
13. okt 2009

ja zehleni taky nesnasim, takze se radeji kazdej vikend premluvim, i kdyz to kolikrat dopada jako dneska, ze zehlim v pul 10 vecer 😀

studuju tu vysokou, zacal mi zimni semestr 😝

ivanajelinek
13. okt 2009

Jaaaj ozaj....Tak ty potom asi tiez nemas problem s nemcinou, ze? No ja to asi uz vsetko nabalim do kufrov neozehlene a doma maminy hadam pozehlia 😎 Ved sa normalne nemam ani kedy pobalit...Idem ja pomaly do postele, manzel tu zaspal pri telke...Nemame cas ani kedy snazilkovat... 🙄

bakosko
13. okt 2009

kleopatris kde si v Rakusku GRAF na meranie bazalnej teploty niektore baby to maju v albumof

blondynka400
13. okt 2009

schnucki, tedy holka ty se ale nažehlíš 😀

schnucki
13. okt 2009

😀 ivus bud rada ze tam aspon je 😀 ....

ten graf je docela jednoduchy .... pokud chces, pisni mi IP a ja ti poslu adresu kde je vse popsany ....

blondy uz si masiruju svaly 😀

ok, letim taky do hajan, zitra zas v 5 vstavat, blby prazdniny, mi nejezdej rano busy 😠

dobrou noc vsem

kleopatris
14. okt 2009

Dobre ranko 🙂

zase som tu prva?

fuj zehlenie neznasam, aj ja si to pekne zbieram az mam taku kopu, ze mi pada zo stolicky 😠 minule som si takto "nasetrila" 24 koseli .... to bola cela nedela zabita len koselami 😠

bakosko ja som kusok od Viedne a v grafoch sa zas az tak nevyznam, ja som si sice zacala robit a merat teplotu, ale stihla som len jeden graf 🙂 ale urcite ti tu spolocnymi silami pomozeme 😉
a ty kde byvas?

lubinka9
14. okt 2009

ranko,

tak u nas zima jak v psinci. Ma byt max 2st., rano sa uz skrabalo auto od mrazu a vo Schwarzwalde mame prvy sneh!
Tak je to na mna nejak rychlo, by som cakala plynulejsi prechod do zimy ☹
Ach jo, ja tak neznasam zimu.

ale aspon, ze kleo ty si rada 😉

ja neznasam umyvat kupelnu a wecko. Zehlenie sa da, i ked je najhorsie ked sa to nakopi. To je potom des. Drahy to ale zvladne aj sam, takze to nieje cisto moja zalezitost.

musim ist na postu a nakupit no des v takomto pocasi. A ja nemam pomaly ani co na seba. Hlavne bundu zimnu ledva dopnem 😅

uz nech je piatok, to zas budu gastanky, mnam 😝 😀

lubinka9
14. okt 2009

tak ja bonzujem na nasu zuzku, ze nas zanedbava.. Som ju vyspiclovala v inej teme 😀 😀
zuzka pod aj k naaaaaaaaam.

blondynka400
14. okt 2009

Ahojky,
schnucki, u vás jsou ještě prázdniny? 😕

lubinka, vím, taky jsme si jí všimla a nám nenapíše ani řádek 😔

Tak hlásím, že tady se dneska taky docela ochladilo, ale svítí sluníčko...

lubinka9
14. okt 2009

blondy u nas tiez svieti snko bez mracika ale mame 1,6 stupna 😝

u nas su tiez prazdniny. nemci maju letne len do 8 augusta. A teraz uz maju dalsie (2tt) 😕 Maju toho kopec pocas roka + sviatky, preto im skratili letne. 😉

kleopatris
14. okt 2009

lubi aj ja chcem piatok, ale nie kvoli gastankom 😀 ja chcem piatok kazdy pondelok 😀 a tento je este super, ze dostaneme ten novy bytiiiik 😵
inak tie velke letne prazdniny (aspon manzel mi tak vysvetlil) su v nemecku podla krajov a vraj sa vzdy posuvaju, lebo ze keby islo 80 mil.ludi naraz na letne dovolenky, tak by nemecka doprava skolabovala 🙂 takze kazdy rok zacinaju a koncia v kazdom kraji inak 😕

inak aj u nas je kosa a ja sa vytesujem aj ked mrznem a dnes rano mi skoro odpadli prsty na volante 😀 a este fuci jak sialene, to by nemuselo...mame taku kosu v byte, jak nam fuci cez okna, hroza

aj ja som si vsimla zuzku, nejak na nas zabudla 😢