Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
10. mar 2009

tak to jsou krááásné svatební šaty! 😵

holky umírám hlady, jdu si udělat něco k jídlu...

ahojte!

kleopatris
10. mar 2009

no to teda mame 😀

ahoj meleri a dobru chut 😝

meleri
10. mar 2009

Schnucki;

ty se budeš vdávat? 😵
my mám e smanželem prstýnek každý jiný..já tenčí on hrubší. mám eje zlaté..
svatební šaty se tu půjčovat nedají tak jsem se musela koupit...vyšly mě ještě levně 150 E oproti 500-1000 euro..já je koupila u arabů...v nějakém šopu pro arabské nevěsty a byla sem ráda páč byly pěkné....fotku mám myslím v albu.

meleri
10. mar 2009

kleopatris dík.. 🙂

schnucki
10. mar 2009

ahoj,
tak na chviluk zas skacu

zuzi ja to posilala jen jednou, ale netiskni, poslala jsem ti to ofocene postou, melo by to uz dorazit .... to me mrzi ze s tim mas takove problemy, ale vsechno jsem okopirovala a poslala, tak to bude v poho

meleri budeme se brat asi az pristi rok, ale mluvilo se tu o svatbach, tak jsem pridala sve predstavy 😀

blondy dekuji, mrknu na ty stranky

letim pro deti, vecer se pokusim zas ozvat

blondynka400
10. mar 2009

Tak už mám ty výsledky, evidentně se to asi někde ztratilo, protože dneska muselo poslat opis... Každopádně HCG je negativní, přesně tak jak jsem předpokládala. abych pravdu řekla, jsem spíš ráda, protože jsme nevedla zrovna příkladný život těhotné 😀

ahoj meleri, jak se máš? 😉

blondynka400
10. mar 2009

zuzka, určitšě nám ty fotky sem dej, jsme zvědavé.... 😎 . Klidnšě jen na chvíli, my se podíváme a azs je můžeš dát pryč 😉

meleri
10. mar 2009

Blondynko,

dobře..už sem přišla na to proč se mi tozařasilo..nefunguje mi filtr..musím koupit nový no a celkem hledám ale asi koupím v česku, vyjde to levněji..pak to budu zas muset celé překopat, ale štěrk nechám jen vyměním vodu a koupím nové kytky..snad se to už nevrátí!

jo svatba...to je pěkná věc...ale co to stojí prachů! 😅

blondynka400
10. mar 2009

meleri, no vidíš jak si chytrá 😉 . A ještě ty rybičky bych nechala pár dní mimo v karanténě a mzitím jin několikrát vyměnila vodu, než je pak dáš do toho nového...

No tak něco to stojí, ale u nás to nebyla žádná tragedie, půl milionu jak známá bych za to nedala. (jo a to bydleli v 1+1 protože na větší neměli 😀 )

kleopatris
10. mar 2009

ahoj blondy, teeda skoda, ze to nevyslo, alebo este ze to nevyslo? neviem, rozhodni sa sama 😀
nas stala svadba tiez dost, ale kedze sme mali aj vela zucastnenych, tak sa nam skoro vsetko aj vratilo naspät, takze to bol uplne super den/noc a skoro gratis 😀

blondynka400
10. mar 2009

kleo, mě to fatk nevadí. od začátku mi to přišlo jako nesmysl a stím co jsem k tomu vypila mi to fakt neva. A třeba teď těhotná jsem, akorát o tom nevím 😀 . I když silně pochybuju 😝 . Ale já to tak nějak neřeším, hlavně už nechci, aby se opakovalo to, co v únoru, nevím jestli bych to znovu v tak krátké době zvládla....

meleri
10. mar 2009

svatba je supr, ale trvá to jeden den, přijde mi že je důležitější ten život po tom...my to moc neřešili, já chtěla svatbu co nejmenší, akorát prstýnek jsem chtěla pěkný a ten mám..

Blondýnko,

bohužel karanténní akva nemám..a ty jsi taky akvarista? pochlub se, co doma máte za rybky...
já nejsem na žádné náročné, líbí se mi neonky..hm no ale to tady asi do tématu o snažení nepatří..takže 🤐

meleri
10. mar 2009

jen jsem chtěla říct, že s tím pitím holky nemusíte mít strach, embryjko v tak krátké době není ještě napojeno na krevní oběh matky....
horší je to třeba v tom druhém měsíci..

kleopatris
10. mar 2009

preco by nepatrilo 🙂 vsak rybicky dostavaju ludi do psychickej pohody a to pri snazilkovani treba 🙂
aj ja som mala rybicky este skorej, ale boli nejake samovrahyne a vsetky mi vyskakali z akvarka a nez som prisla zo skoly tak uschli 😢

meleri
10. mar 2009

jej no mi ted taky nedávno dvě vyskočily..byly moc živé....proto mám ráda ty neonky, jsou klidné a srandovní..

blondynka400
10. mar 2009

meleri, myslím že nám to admini i holky odpustí 😉 . No teď žádné nemám, ale měla jsem tlamovce a měla jsme akvaristiku na VŠ. Nemusí být to speciální stačí třebaa větší zavařovací láhev nebo něco podobného... Nreonky jsou fajn a nenáročné... To samé třeba zlaté závojnatkym ale ty už jsou větší...

meleri, to já vím, že v podstatě do 18 dne od oplození se nic neděje. Ale já kdyby náhodou ty testy byli pozitivní, tak bych byla v nějaké 7tt a to je zrovna to nejhorší....

kleo, děkujem za pochopení. Ježíš chudinky rybičky, proč jsi teda nepřikrila? Oni rybičky dost často vyskakují, když jám dáš blbě vodu a nebo už prostě takové jsou 😉

kleopatris
10. mar 2009

no to synov brat si ich nemohol nechat doma, tak mi ich dal a co ja som tusila, ze rybicky vyskakuju 😖 teraz uz to viem, ked vsetky poschli, tak mi to doslo.....chudatka ja viem 😒

blondynka400
10. mar 2009

teda holky, takhle trápit ubohá zvířátka, že se nestydíte 😝 😀
Dneska mě hrozně bolí hlava, nevím čím to je. Normálně mi tohle nedělá 😠

kleopatris
10. mar 2009

aj mna boli, uz asi dva dni a tiez mna moc casto nebolieva...ci zmena pocasia...

schnucki
10. mar 2009

ahoj holky,

tak jsem tu zas na skok 😀

ahoj meleri, to je fajn ze uz jsi to akvarko vresila 😉
jinak me tema rybicky nevadi, budeme si taky porizovat, tak te budu pak blondy asi otravovat s problemama, muzu??
blondy je skoda ze to nevyslo, ale beres to super ... ja drzim palecky aby se to co nejdriv povedlo a hlavne aby jsi uz nikdy nemusela zazit tu situaci co v unoru 😉

kleo co hlava, porad boli?? me nedavno pekne trestila, ale to asi z pocasi, ... jednu chvili pada lehce snih, za pul hodky sviti slunicko, pak zas prsi ... no jeden by do toho kopl

zuzi jak ty, pripravujes se? vsechno jasny??

meleri co malej, jak se ma???

meleri
10. mar 2009

chtěli jsme jit ven ale prší...tak malý spí a já jsem tady..povařeno mám, uklizeno..nic se mi nechce dělat, tak jsem tady..

jo budu se muset kouknout po nějakém filtru...

ach jo navíc nevím co napsat...

je tady otřesně, tak ospalo...už druhý den bych jenom spala...

blondynka400
10. mar 2009

meleri, tak přijdeď na návštěvu, sedím na zahradě, jetak v tričku, otevřela jsem si výborné místní bílé vínečko, sluníčko svítí a už mě ani ta hlava nebolí. Ale nebudu Vás moc dráždít 😀

Jinak ty jsi ale pořádná, i s miminkem toho zvládneš více než já 😉

schnucki, no jasně že můžeš otravovat. Když vim tak poradim, když nevim tak je hold smůla 😝
No uvidíme, snad to jednou vyjde.... 😵

meleri
10. mar 2009

ty se máš! tady už bylo taky párkrát jenom na tričko, ale jinak je pořád na kabát...jak máme ten byt tak musím vždycky do parku nebo taky jezdím s malým na kopec.

já mám muže bordeláře, kdybych každý den trochu něco neudělala, tak by to tu bylo jak po výbuchu! 😀

malý pěkně spinká, no už se těším jak přijde muž domů, i když to si ještě počkám..

blondynka400
10. mar 2009

My taky nemáme moc velkou zahradu. Když jsme tenhle domeček vybírali, upřednostnila jsem radší velkou a na místní poměry alespoň trokšu přístupnou garáž (by jste nevěřili jak to tady blbě staví). Ale na grilovačku a posezení je to tak akorát. Jenom citroníku se mi nějak nedaří, je nečím napadený a nemůžu ho vyléčit 😠

V kolik chodí domů? no jí si taky ještě chvíli počkám, než ten můj přijde. A vůbec nevím co mám uvařit k večeři.
Jinka my to máme obráceně, u nás je ten pořádnější on a já jsem ta boredálřka. Na chlapa docela netypická vlastnost 😀

kitten
10. mar 2009

Ahojte devcata! konecne jsem se dostala na net 🙂Nemam moc casu na cteni co se tu prihodilo, doufam ze se vsechny mate super. Henry se narodil 23.2.09 cisarskym rezem a vazil 3.12 kg. Je krasny a hodnoucky, zatim nam pekne papka a uz i pribral nejake ty gramy 🙂

blondynka400
10. mar 2009

kitten, blahopřeju 😵 . Hlavně, že je vše v pořádku 😉

mirusch
10. mar 2009

Aaaaaahojte 😀 Jezisi, ved nepiste tolko, kto to ma stihat citat 😀
Som len na skok v cafe, nasi maju stale pokazeny telefon. Ja mam nove okuliare, krasne, pasuju mi k fialovym vlasom, fialovemu pulovru a fialovej kabelke. A fialovemu ruksaku a kufru 😀 😀
Ale som chcela vybrat peniaze z bankomatu a tvarilo sa, ze ok a nedalo mi nic. Tak teraz sa modlim, aby to z uctu nebolo stiahnute, inak zase natahovacky z bankami 😠 😠
Inak pohoda. Zajtra idem kukat babatka a vo stvrtok tiez. A v piatok mozno zase kuknem.

Nestiham vsetko, len som videla, ze riesite svadobne saty a rybicky...inak super kombinacia 😀

Blondy, skoda ze to nevyslo, ale neboj nic, my ta tu otehotnieme 😵
Zatial cafte.

mirusch
10. mar 2009

Kitteeeeen! Srdecne blahozelam k Henrymu!!!! 😵 A kde je fotocka? Isto si nejaku daj do albumu, nech sa mame z coho tesit!

blondynka400
10. mar 2009

Jé mirusch ahooj. Ty jsi se na nás přišla kouknout 🙂 . Ty ale musíš být kočka 😉 . Hezky si to tam užívej a dej zas o sobě vědět....

mirusch
10. mar 2009

Ahoj Blondy 😵 Jasne, smutno mi je bez vas. Kocka som, to je jasna vec 😀 😝
Idem, pa.