Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
12. máj 2009

mirusch uz se tesim na fotecky, hned jak budou k nahlednuti rada se na ne podivam, ju 😵 ....

moni tak to jo .... drzim palecky 😉

mona12071
12. máj 2009

mirusch-to mi je vazdne velmi lutoooooo

mirusch
12. máj 2009

Blondy, o 2 tyzdne budem aj ja pri mori, vlastne oceane 😀 Ale obavam sa, ze kupat sa nebude dat. Teraz tu maju nejake dazdive obdobie, aj ked co sme tu, tak je celkom fajn, dnes je cely den pekne a dost teplo.
Veru, su aj tu fajn ludia, ale celkova mentalita a system mi nevyhovuje. Na dovolenku ale fajn. Sama nemozem uverit, ze som az tak daleko 😅 Iba ked sa pozriem z okna, tak je to cele take ine 😀

Mona, aj ja ti drzim palceky!!!
Schnucki, uc sa uc, nech si mudra. Dostala si IP?

Inak, my sme pred pol hodinou len obedovali, chi.

mirusch
12. máj 2009

Moni, diky, ale to je ok, uz je to dost davno a mam teraz fajn manzela 😉 Kukni moje motto, treba sa na to pozerat tak.

mona12071
12. máj 2009

mirusch-malo by vela ludi rozmyslat ako ty a myslim ze by zvladali veci lahsie

mona12071
12. máj 2009

schnucki-dakujem drzte palceky a dufam ze vam napisem tu radostnu spravu a kazdy si mysli ake je to lahke 🙂

mirusch
12. máj 2009

Moni, isto, ze aj ja sa vyplacem a nie vsetko vidim optimisticky, ale snazim sa ist dalej, ved aj zivot ide dalej a preco sa mam trapit cely zivot, ked si ho mozem urobit aj peknym. No nie? 😉

mona12071
12. máj 2009

presne tak len na nas je ako ten zivot budeme zit 🙂

blondynka400
12. máj 2009

mirusch, tak to to vidíme dost podobně 😉 . Koupat se člověk ani nemusí, stačí si k němu sednout, dát si něco dobrého u baru a nasávat atmosféru 🙂

mirusch
12. máj 2009

Veru Blondy, moja rodinka, kam pojdeme, ma dom pri rieke a ta usti do oceanu, maju lodku, tak si urobime vylet, tesim sa.
Oki, babule, idem sa odpojit, zase niekedy kuknem. Zdravim vas vsetky. 😵

schnucki
12. máj 2009

holky je to tak, musi se jit dal .....

palce budu drzet vsechny co mam 🙂

blondy ja zitra nasednu do letadla a prijedu nasavat 😎 .....

schnucki
12. máj 2009

letim do hajan holky, rano zas musim vstavat 😝

preju vam hezky zbytek vecera a zas nekdy ....

papa

blondynka400
12. máj 2009

mirusch, hezky si to tam užij a zas se ozvi 😉

schnucki, tady se můžeš naložit i do vody a nasávat něšco jiného, třeba dobré místní vínko 😎

lubinka9
13. máj 2009

raaanko,
teda vidim aku dovolenkovu debatu ste vcera rozbehli, ach joooo. Slnko, more, plaz..

ja musim robit ulohy, dostala som vcera na nemcine. Asi sa vykotim na terasu so slovnikom a budem makat. Ale az ked stupne teplota 😝

mirusch, blondy, uzivajte si to aj za mna. Ved aj ja si budem.. ..RAZ.. 😎

mona, my si tu nejak vsetky drzime palce, kazda z nas to ma svojim sposobom tazke. Tak sa tu podporujeme.

pekny den vsetkym

zuzka11
13. máj 2009

Dobré ránko!

Zdravím Mirku! Tak si to pěkně užíváš a super, že s ena nás občas koukneš! Shopping vypadá luxusně, jetě že jsi "doma" vydzžela 😉

Mona - ahooooj, vítám tě! je mi jasné, že už hcceš ať to vyjde, ale jetě se snažíš krátce, vůbec neuvažuj, že to nepůjde, proste to pujde a hotovo! 😉

Blondy - ty provokatérko! Pláž, cvíčo! my tu máme děšť, takže koupák nehrozí 😒

blondynka400
13. máj 2009

Ahoj holky,

zuzka, já ráda provokuju 😎 . Dneska ale půjdu pouze cvičit, na pláž bych to časově težko stíhala, tak se možná na chvíli vyvalím na zahradu. Ale zas to nesmím s tím opalováním tak přehánět.... 😖

lubinka, každý se všecho jedno dočká. Víš jak kdo si počká ten se dočká 😀
Vy máte v německu baráček nebo byt? 😕

meleri
13. máj 2009

čauec holky,

tak jsem zpátky. bylo super, malý to snáší špatně že jsme zase sami..tak si navyknul na babičku s dědou že je mu smutno.

dneska jsem tu měla návštěvu tak aspon tak, že byl rád...

jinak v česku úžasné počasí, tři týdny skoro non stop bez deště a zimy.

jinak s manžou to klape, tak snad to už bude dobré..

blondynka400
13. máj 2009

Meleri, ahoj

to je fajn, že jsi se měla dobře a hlavně že s manželem to funguje 😉
Už jsme si říkali, co je s tebou 😀

mirusch
13. máj 2009

Ahojte, mam chvilu cas, kym vyrazime do mesta, zase od pol siestej na nohach, nie a nie sa dospat, aj ked spim osem hodin, no brutal.

Meleri, no super, ze si sa ukazala, uz som si robila starosti. Fajn, ze tvoj chlap pochopil, teda dufajme v to... 😉

Zuzi, veru, dobre ze som ako-tak vydrzala, tie rifle si tu este dokupim a par triciek a potom uz len budem dufat v zazrak, ze sa mi zvacsili kufre, lebo inak neviem 😅

No, vcera tu bolo nadherne. Cely den slnko, sedela som na terase, horuco, v polotieni ukazovalo 31 stupnov, neviem kolko bolo presne. Ale iste je, ze som musela vytiahnut kratasy. Dnes je zase o nicom, zamracene, ale zima nie je. Nuz, sme tu na urovni stredozemneho mora, ked sa to kukne podla rovnobeziek.

Tak cafte, zase nabuduce.

meleri
13. máj 2009

Ahojte,

ne já neuprchla..🙂) byla jsem tam 3 týdny.

Mirusch,

byla jsem na letišti ve Frankfurtu a jde z toho strach..teda je to obrovské. jo i v česku bylo fakt krásně. tady prší.

mějte se holky.

a jak se má Schnucki?

nathali
13. máj 2009

ahoj holky jak se mate???

schnucki
13. máj 2009

ahojik holky,
tak jsem tu jen na chvilku, letim se ucit, prcek je v pelechu tak mam casek .....

lubinka tak co, uz mas ukoly hotove?? a jak to vubec jde v kurzu??

blondy ja budu klidne i to vinko nasavat 😀

ahojik meleri 🙂 to je blby, on jak malej vyzaduje pozornost, tak je jasny ze se mu u vasich libilo, ale on si zvykne, neboj .... a jak bylo doma??? .... u nas vse v poho, o vikend budem konecne kupovat zaclony!!!! 😀 😀 ..... jinak odpoved z centra jeste neprisla, mrknu jestli to tam neni na netu, jinak zitra volam ....
jinak je super ze se to s manzou zlepsilo, doufam ze to vydrzi 😉

mirusch to je jasny, potrebujes jeste jeden kufr 😀

zuzi jak se mate vy?? co gyrosek?? ....

nathali ahoj ....

takze se pro dnesek loucim, pokusim se nahlednout zitra, letim cist 😝
hezky zbyte vecera .....

lubinka9
13. máj 2009

ahojte,
schnucki, ulohy som snad zvladla. Mala som spravit opis hry Clovece nehnevaj sa aj s pravidlami. Nic moc teda pre zaciatocnika ako som sa. Uvidime kolko mi zajtra najde chyb 😒 Ale ty to nejak s tym citanim prehanas, nie? Niekedy treba aj zvolnit aby sa mozog restartol a zas mu to slo lahko. I ked, ja som na skusky na VS drvila 12-13 hodin denne. Sak ty vies najlepsie nakoniec 😎

dnes som si bola spravit radost, mali akciu 25% zlava na vsetok damsky tovar. Tak som nieco kupila a myslela na mirusch 😀 , aj podprdu som zohnala 😀

blondy, my byvame vo velkometraznom byte v takom bytovom dome. Susedov moc nemame, pod nami su obchody, byvame pod strechou priamo na namesti v dedine. Ale moooc sa nam paci. Z kazdej strany kusok do prirody. Ale na plaz to mame troska dalej ako ty 😝

inak je tu nejak mrtvo holky, co robite?

blondynka400
13. máj 2009

lubinka, tak to máte docela fajn, ne? hlavně že se vám líbí...
Tak si měla dneska nákupní jo? 😵

já jsem taky spokojená s domečkem, co jsme si vybrali, viděli jsme jich tenkrát hodně, ale na každém mi něco vadilo.... 😝

schnucki, je se hezky uč. Najednu stranu jsem docela ráda, že už mám tohel za sebou...

meleri, no vidíš já se tě úplně zapoměla zeptat na to letiště, jak jsi měla z něho strach. Ale jak vidím, v pohodě jsi to zvládla 😎

schnucki
14. máj 2009

lubinka popsat clovece nezlob se?? ... ale urco jsi to zmakla 😉 ... ja musim tady hodne cist, je to tu sice volnejsi nez vysoka v cechach, ale musim hodne materialu nastudovat sama, takze ctu kde se da 😝 ja ctu tak dve hodky v kuse a pak si musim dat pauzu, no a tak po pul hodne nanovo 😀

lubi budes delat i nejakou zkousku?? .... nebyla jsi nahodou v takko? ja dostala mailem ze tam maj slevy presne jak pises, tak se v sobotu chystam 😀

blondy my by jsme taky jednou chteli domecek, ale sami postavit 😀 ... teda zaklady nechat udelat, zbytek sami ..... ja jsem holt takovy vecny student, chtela jsem vzdycky studovat vysokou a vim, ze tady mam s ni vetsi sanci na dobrou praci, takze i proto .... 😀

dneska mam skolu do 6, tak se vecer kdyztak ozvu, a nebo az zitra ....

preju vsem kraaasny den ... tady ma zas prset 😠

lubinka9
14. máj 2009

ranko,
ano schnucki je to Takko, dostala som do schranky letak 😝 Tak som sla, ze kuknem a potom som az zistila, ze ta zlava plati prave od vcera do soboty. Som predtym velmi nepostrehla. Tak som bola rada, mali kopec tovaru..
skusku v tomto kurze nemam, vlastne uz som to spominala ale mam individualneho lektora, uplna nahoda. Rozmyslam ale, ze potom skusim nejaky "oficialny" kurz a dotiahnem to..
a stym popisom hry, je to tak, ze mi lektorka dava kopirovat rozne situacie: stavanie vtacej budky, pranie pradla a pod., kde je nakreslena situacia, pri nej nemecke vyrazy, ktore mi maju pomoct zostavit pribeh. Tie musim nasledne v opise pouzit a jej to prerozpravat. Ona mi potom opravuje chyby. Je to jedna z metod, ktoru u mna pouziva 😉 Ono to nieje take jednoduche ako sa zda, teda pre zaciatocnika ako som ja. I ked som uz taky vyssie pokrocily zaciatocnik 😎 Ale ziskavam tak slovnu zasobu.

blondy, paci sa nam. Boli sme pozerat aj domy v ramci budgetu ale nejak nas prave tie konkretne nezaujali. Jeden stary, prehnity a zatuchnuty, iny bol v radovej vystavbe+divna majitelka. Tak sme nakoniec zobrali tento. A vela zavazilo, ze bol jediny kompletne zariadeny a teda ziadna robota pre nas alebo pre majitela. Ktovie ako by sa to natahovalo a pod. Teraz max. spokojnost.. a vlastne sme si vybrali vidiek, ostatne ponuky boli v mestach

schnucki
14. máj 2009

ja jsem si prave rikala ze ti jako zacatecnikovi dava takovy veci, ale je dobre ze tam mas alespon slovicka, neco na zachyceni 😀 .... ono je podle me dulezity mit slovni zasobu, gramatika se pak nejak dopiluje 😉 ... ja si myslim ze kdyz uz tu jsi, tak proc nezkusit nejakou zkousku, 😀

hlavni je, ze se vam tam libi, ja jsem vyrostla ve meste a ted mame bytecek, za barakem pole a lesy, no parada .... a domecek by jsme chteli stavet taky na kraji mestecka 😀

ale uz letim do skoly,
hezky den vsem

blondynka400
14. máj 2009

Ahoj holky,

schnucki, školda je potřeba. Bez vysoké nemůžeš dělat pořádnou práci a to paltí ve všech státech. Sice občas člověk má štěstí a jde to i bez, ale to jsou vyjímky....
Tak vy byste byli takový stavitelé, jo? 😕 😀

lubinka, tak mě napadá, je v německu Takko lepší v kvalitě než v čechách? Já cokoliv jsme si tam totiž koupila, nikdy moc nevydrželo.... 😖

lubinka9
14. máj 2009

ahoj blondy, ja mam skusenosti s Takko aj na SVK a som spokojna. Tu mi to pride mozno este o nieco kvalitnejsie. Nak neviem, asi si mala doteraz smolu na vyber? 😕 Je pravda, ze to nieje zrovna "draha" znacka ale ja som spokojna. Ak by som to mala porovnat aspon za seba tak asi ako C&A. Urcite lepsie ako New Yorker.
Mam odtial aj nohavice, tricka, topy, doplnky saly, satky aj tasky a OK. Sem tam z toho visi nejaka cverna ale to je minimum 😀

lubinka9
14. máj 2009

a ozaj, co robis na koniku? Coze sa neslnis? 😎 😀