Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
31. aug 2010

A na slovensko by som ani rodit nesla. ked citam v niektorych forach pristup doktorov a sestriciek k tehotnym zenam, tak normalne nechapem. Som rada ze som tu v nemecku, lebo starostlivost o tehulky je tu naozaj vyborna...urcite moze potvrdit schnucki aj janulka... Ozaj a kde sa tula schnucki??? 😕

meleri
31. aug 2010

ivčo,

at to dobře dopadne, tak i tak. a kdyby si měla rodit císařským řezem, tak to sice taky bolí ale není to taková hrůza. němci budou určitě machři, jako jsou asi ve všem, důslední a pořádní. Třeba to s těma hmatama vyjde.

Holky a jak to dopadlo s tou Zuzkou, chodí tu ještě? jak psala že byla smutná že našli jen prázdný váček, spravilo se to pak?

ivanajelinek
31. aug 2010

@meleri nie, u zuzky sa to nakoniec nepodarilo...Pisala ze mala ist na nejaky cas na slovensko, ale odvtedy sa neozvala...

meleri
31. aug 2010

ivčo,

aha, to je mi líto.. 😔 třeba se jí zadaří znova a pak se vrátí! škoda.... ☹

schnucki
31. aug 2010

jeee, vy jste toho zas popisali 😀 😝

@blondynka400 jeee tak konecne se derou zoubky ven, tak to je parada 😵 ... myslim na vas aby vylezli rychle a presla ji ta protivna nalada 🙂 ... ja jsem to pochopila tak, ze ne vsichni budou u porodu, ale ze je spousta lidi v zaloze kdyby neco, treba ten detsky lekar prijde podle me az potom, nebo kdyby se neco delo 🙂

@janulka04 to verim ze bys uz rada aby holky sli na cely den ... musi to byt zahul 😝

@finfrle tak to muselo bejt na palici s tou prackou ... uz u vas nekdo byl kvuli tomu??

@ivanajelinek budem na tebe myslet at se to povede bez jakychkoliv komplikaci ... treba si ale da rict a otoci se sam prdola 🙂

schnucki
31. aug 2010

@meleri zabali pomohli? super ...

ja jsem ted volala do banky, protoze mi jeste neprisli nove kreditni karty a rovnou se ji ptam na ten darek (takova ta taska na veci, kde jsou flasticky, jdnorazove podlozky na prebalovani a jeste neco .. od chicco) a pani na me ze uz ji tam dva mesice lezi ve skrini 😀 zjistili jsme ze maj moji starou emailovou adresu a telefon, takze se me nemohla dovolat 😀
tak se tam pokusim ve ctvrtek zajet ....

yarden
31. aug 2010

Ahojte kocky...

Od vcera sa tu clovek neukaze a vy toh opopisete a same novinky...
@ivanajelinek Drzim palce, nech sa hmatmi maly otoci. A to musi byt krasne, ze mozno uz bude s vami buduci tyzden, maly vonavy uzlicek 😉

@meleri Chuda maly, to musi byt fakt blbe, ked je take male telicko chore. Prajem skore vyzdravenie. Ja si z detstva spominam na podobne zabaly, ohriate sadlo na sacek a zakryt plienkou a na to nahriaty uterak a kasel bol rychlo prec.
A kedy ides na dalsiu kontrolu a UTZ?

@schnucki A ty schnucki, ako sa citis? Mala sa este netlaci von?

schnucki
31. aug 2010

@yarden ahojik, mala uz je pripravena na prichod, vcera jsme byli na kontrole a lezi ukazkove ... doktorka rikala ze to muze kazdym dnem prijit, takze jsme nachystany a cekame jen kdy si to rozmysli ... proto se mi uz tezko chodi a zveda, nekdy to pri zvedani i boli, a o otaceni z jednoho boku na druhy ani nemluve ...
vcera jsem se po ctg chtela zvednout a manza mi musel pomoct, jsem se zvedala se slovy auauau, se mi tam smal potvora jeden 🙂

a jak se mas ty?? uz skoro za polovinou 😵

yarden
31. aug 2010

@schnucki Ja sa citim dobre. Len som nejako unavena. A ked mozem, tak sa natiahnem a zavriem na chvilu oci. Len ma furt trapia tie pupinky, sice sa to asi zlepsuje, na chrbte je to OK, dekolt ma stve a nove su na rukach. JE to sice len taka krupica na rukach, ale ja som to nikdy nepoznala.
V piatok mam UTZ a som zvedava ake je velke bejby a hlavne co to bude 😉
LEn sa musim pripravit na velku zimu v SR. Tu je stale 32 a doma je chladno a prsi. Ja ani neviem co si mam obliect, tu nosim len tielka a saty a slapky... 😀
No ja som zvedava, ze kto z Vas dvoch bude prvy, ci ty alebo ivanka. Nomozno budete aj naraz... 😎

ivanajelinek
31. aug 2010

Ahojte..Kde ste vsetky? odpocivate?

finfrle
31. aug 2010

ahoj mela jsem dost velkou nehodu........ ☹ 😢

finfrle
31. aug 2010

Spadla jsem pred domem a dost osklive,nastesti jsem spadla na zada a zadek o patnik a vymkla si kotnik ale tak sikovne,ze mam pekne bolesti ani metr na zachod nedojdu bez manzela a i to neni tak jednoduche.Malinka se hybala takze je snad vse ok.Mm mi to pro vas vyfotil ale nevim at vas tim moc nevydesim....snazim se psat at se zamestnam alemoc to nepomaha...trochu jsem usnula spise bolesti a mm mi cetl a hlidal me u postele..

schnucki
31. aug 2010

@yarden to je dobre ze je ti fajn a ze poslouchas svoje telo a jak to jde se natahnes 🙂 ... no vem si urcite nejakou tu mikcu nebo bundu, na sk je urco podobne jako tady, takze naprd a osklivo ....
ja jsem taky zvedava ktera z nas 😀 ... manza by to bral uz pristi tyden, pry ma hafo co na praci 😀

@ivanajelinek ja byla na drbech 😀

@finfrle jezisi no diky bohu si spadla na zadek a ne na brisko ... pokud jsi nespadla na brisko tak mala bude urcite v pohode ... davej na sebe pozor, bez manzi radeji nikam nechod dokud se to nevyleci ... teda pokud bude v praci bud opravdu opatrna ... myslim na vas

ivanajelinek
31. aug 2010

@finfrle Boze moja a co si robila? A nepojdes preistou k dr.-ovi? Nie ze mas nieco zlomene...A malinka je urcite v poriadku, to sa neboj...

ivanajelinek
31. aug 2010

@schnucki ze na drbech 😀 A co nove si sa dozvedela? 😀

schnucki
31. aug 2010

ja teda doufam ze finfrle jeli hned k doktorovi ... a jestli ne tak sup zitra, pro jistotu ...

@ivanajelinek mi vetsinou drbeme tak vseobecne co je u koho noveho, ja se bavim tim co mala zas umi a vyvadi a kamoska ja desne zajimavou tchyni a celou jeji rodinu, ja jsem takova jeji vrba v tomhle ... ta rodinka me vzdycky prekvapi ... no a pak jsme jeste poresili co vsechno maji za fotky kvuli tomu nasemu terminu u Mietschutzverbund, kdyby jsme potrebovali ....
a jak se dneska mas ty?? vsechno v poho?

finfrle
31. aug 2010

Holky foto je na fcb ale jen pro silne natury....

finfrle
31. aug 2010

@schnucki pockame do zitra a uvidime

ivanajelinek
31. aug 2010

@finfrle uz som pozerala.Noha väcsia ako brucho...Ak ti to neodpuchne do zajtra tak preistotu si to chod dat zrengenovat, dobre?
@schnucki Dneska je dobre. Picha ma v pöravom boku hore. Som dneska trochu upratovala, ale bolo to straaasne narocne. Uz sa mi hrozne tazko ohyba... 😠

finfrle
31. aug 2010

@ivanajelinek no je pekna to jo zavolam ted do nemocnice co mi reknou ...

schnucki
31. aug 2010

ja jsem teda taky na foto mrkla a potes koste ... to je fakt natekly ... urcite tam zavolej, radeji nech nekoho na to podivat ....

@ivanajelinek to me tesi ze je dneska dobre ... uklizej na etapy, at toho neni moc 🙂 ... to verim ze se ti spatne ohyba, ja u toho vydavam vzdycky takove zvuky 😀

finfrle
31. aug 2010

@schnucki Jj
a jak se jinak mate maminky cekatelky v brzke dobe??!

ivanajelinek
31. aug 2010

@finfrle Ale ide to. Ved tebe sa to uz tiez blizi... 😎 Ale vam poviem ze ku koncu je to narocne. Najmä sa zdvihat, upratovat, otacat v posteli a pre mna je namahave aj niekam autom jazdit. 😝

finfrle
31. aug 2010

Mam te moc Ivan i ostatni pozrdavit od Emilky taky rikala ze nic moc....
Ani jejich kuchyn a stehovani je na nic ....na tebe moc myslim...

finfrle
31. aug 2010

Jeste ze mam mm doma a schnucki kolac 😀

schnucki
31. aug 2010

@finfrle volali jste do te nemocnice? co ti rekli?
me je podobne jako ivce, zvedani, ohybani, pretaceni, vsechno boli jak je mala hlavou uz dole, ...

@ivanajelinek ale to zmaknem ... uz mas vsechno v tasce? ja jsem jeste kontrolovala tasku pro malou, jestli mam dostatek tepleho obleceni kdyby bylo furt takhle osklivo ... a vyplnovala jsem dneska papiry do nemocnice, ale par veci si nejsem jista 😝

finfrle
31. aug 2010

@schnucki jj pry nic ze to vypada na vymknute a ze s tim nic nejde delat...IRSKO

ivanajelinek
31. aug 2010

@schnucki no ja este tasku pre seba nemam zbalenu.Ja to stale odkladam 😝 A ake papiere? Ja som nic nedostala. Pre maleho uz mam zbalene a akurat dneska som oprala este taky zimny overal, keby ze je fakt takato zima..Ved to budem musiet uz aj pomaly zakurit aby nam tu prcek maly nezamrzol...
@finfrle jak ze neda nic robit? Ved aspon röntgen, ci to nie je zlomene.

schnucki
31. aug 2010

@finfrle tak to si delaj srandu?? vzdyt je to boule jak ja nevim co ... a co kdyby jste tam zitra zajeli, kdyby to nezmizelo ... jen tak vyhodit te nemuzou ...

@ivanajelinek ale o vikendu uz zabal 😀 at nic nezapomenes, ... ja ji sem tam kontroluju jestli mam fakt vsechno, no sabla 😀 ... ja jak byla na tom Informationsabend für werdende Eltern, tak jsme dostali hafo brozurek a i ty papiry co se vyplnujou kdyz tam prijdes, aby jsme to mohli vyplnit doma v klidu a ne kdyz tam prijedu s kontrakcema ... moje jmeno, adresa a tak, info o pojistovne, a tak ... dokonce si muzu udelat termin, kdyby bylo neco nejasne a oni to se mnou predtim vyplni 🙂 ....
az tam v utery pojedes tak se zeptej, me to prijde lepsi vyplnit to predem jak kdyz pujde do tuheho 😀

finfrle
31. aug 2010

Pry ikdyby to bylo zlomene nemuzou pres otok dat sadru...radeji doma vklidu na zachod nedojdu natoz do auta a nemocnice...pockam do zitrka