Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
13. júl 2010

No hadam bude dobre.Ono neni spalene uplne brucho, len navrchu cervene...Nabuduce si tam nejake tielko este na seba aby som zakryla brucho... 😉
A ty dobre ste si zaplavali?

finfrle
13. júl 2010

No paradne uplne me to nakoplo 🙂 zacneme zase chodit pravidelne 🙂
Jen jsem pak byla hladova jeje

Jo to cviceni....
www.hejbejse.tv dole je cviceni v tehu i po!Kouknete na video dobry!

yarden
13. júl 2010

@finfrle @ivanajelinek Joooj, ako by som si aj ja isla zaplavat. Sice more mame 5 minut od domu, ale su tam same meduzy a je spinave. A bazeny su preplnene. Je sezona, deti maju prazdniny a vsade je plno. Ale snad v septembri bude OK a prazdno.
Ja som upratovala v dome. Tecie zo mna, ako keby som sa kupala 🙂

A finfrle, francuzske zemiaky chcem robit zajtra. Polovicka si to vymyslela, tak mu uvarim.
Mam pocit, ze za posledne tri dni mi vykuklo brusko. Uz sa patrilo, nie?

finfrle
13. júl 2010

@yarden To je moc dobre ted pomalu poroste 😉

yarden
13. júl 2010

@finfrle Ale aj tak to vyzera, ako keby som zjedla vacsiu misku fazule... 😀

finfrle
13. júl 2010

@yarden 😀 😀 😀

emily327
13. júl 2010

ahojte, tak som tu 😀 som sice usmazena dnes ale bol to pekny den.Boli sme priatelovej sesternici na promociu a potom na zahrade bolo pohostenie. Nechapali, ze ake mam velke brusko a som iba v 7 mesiaci, ale mne to nevadilo. Ja som rada,ze moje zlaticko v brusku je v poriadku a ze si cely den kopka to bolo super. Dnes mi prisiel k finfrle papier ohladom schvalenia materskej z coho mam neskutocnu radost, lebo mi priznali matersku v plnej vyske co je 270 euro tyzdenne a budem ju poberat od 26.7. do 22.januara 2011. Som velmi rada. Vyzera to tak,ze si zariadime nase byvanie hned naraz, dostali sme nejake peniazky od rodiny a tak to vybavime hned. Tak to bude super,ze cele nase nove byvanie budeme mat uz v septembri zariadene a mozme byvat. Zatial sa venujeme byvaniu a pre malinku co nam chyba sme nemali cas pozriet co vsetko mame, ale zatial mame cas a tak sa s tym neponahlame. Buduci tyzden chceme ist kupit auto do Ciech, lebo tam su lacnejsie.
Tie moje nohy su hrozne uz sa budim s takym opuchom ze az. Cely den ich mam opuchnute, vcera som bola v lekarni a dali mi na to lioton gel, tak mi to drahy natiera ale nejako to nepomaha ☹ Zajtra budem volat gynekologicke a zajdem k nej na vysetrenie. A ako sa mate vy? Prepacte,ze neodpisujem ale nejako nie je cas ale ja verim,ze coskoro bude 😉 Len neviem ci bude internet ☹ Opatrujte sa cmuk

ivanajelinek
13. júl 2010

@emilka...ahooooj... 😉 Tak to je super ze ti to priznali...Ved to je pol roka. A tam sa dostava tak vela penazi...noo to je super...Tesim sa s tebou 😵
No tie nohy to asi lepsie nebude...Skus ich kazde rano ladovou sprchou osprchovat...Mozno to trosku zmierni opuch.Ale v tych horucavach je to asi jedno.Tak davajte na seba pozor...Myslime na teba a chybas nam tu...

ivanajelinek
13. júl 2010

Tak som dnes upiekla bananovu babovku(receptik od finfrle 😉 ) a je vyborna...Som dala navrch este cokoladovu polevu a posypala kokosom...mnamkyyy.Dakujem...
Brucho som si natrela bielym jogurtom, tak to trochu schladilo...
A pojdem este na gauc a pomaly spat...Dobru nocku vsetkym... 😔

zuzanka7117
14. júl 2010

@kleopatris Dakujem, budem ju jest poctivo. Vela som o tom aj citala, ze je velmi dolezita. Akurat som sa chustala zistit ako sa povie po norsky, ze si ju zaobstaram, a zrazu mi ju doporucila lekarka, najprv som ju kupila a az potom som zistila, ze je to vlastne ona. Tak som rada.

ivanajelinek
14. júl 2010

Dobre ranko...tak ja som dnes spala az do 10-tej... 😉 Ale v noci som bola par krat hore, sa mi snivalo uz o porodoch, hroza... 🤐 Myslite ze som mohla mimi ublizit tym, ze som si vcera trosicku spalila brucho?

finfrle
14. júl 2010

@ivanajelinek Jeeeeeee to mam radost,ze receptik ma uspech 🙂
Ja tu mam taky takove eee banany tak asi upecu taky 🙂
Ublizit mimi snad ne ale radeji ted na slunicko nechod,spise mu bylo v brisku horko....

Jinak krasne rano! 😵 😵 😵
Nejak nam to plavani prospelo spala jsem celkem dobre jen jsem asi 5x vstavala na zachod ale hned jsem usnula 🙂
Dnes odpocinek 🙂 to je muj plan a koukneme co jeste potrebujeme pro malou.

finfrle
14. júl 2010

Jo nez zapomenu,Schnucki dnes se mi o tobe zdalo 😀 uz ale nevim co 😀

ivanajelinek
14. júl 2010

@finfrle, vidis, budes musiet chodit castejsie plavat.Aby sa ti lepsie spalo... 😉
U nas to vyzera dnes zasa na horko... 😝

finfrle
14. júl 2010

@ivanajelinek Tady to vypada na hnusny dest ☹ ale nevadi,mam tu nejakou praci pradlo a pod...
Budu dnes jeste koukat na net co vse potrebujeme,objednam ty olejicky co mi holky doporucili a mozna prijde i na to cviceni pro tehotne 🙂

meleri
14. júl 2010

holky,
dokdy se vlastně má ta kyselina listová brát? já nevím jestli to má cenu pak ještě kupovat další, mám ještě pár posledních tabletek...

Ivčo
ublížit asi ne, i když jsem někde slyšela že to sluneční záření proniká i pod kůži....tak nevím.

Finfrle,

a kde jste byli plavat? V irsku se to počasí asi mění co půl hodky co... 🙂

já jsem dneska úplně dorubaná, nevím proč mě včera ten bazén tak zničil, byli jsme tam pravda o půl hodinku déle, a večer jsem měla úplně bolavé nohy...

ivanajelinek
14. júl 2010

Jake olejceky?

ivanajelinek
14. júl 2010

@finfrle.nechcete prist k nam sa trosku vyhriat? ved vy tam mate stale zimu...

ivanajelinek
14. júl 2010

@meleri normalne listovku mozes brat aj cele tehotenstvo, nie?

meleri
14. júl 2010

ivčo

právě že mi dr tenkrát říkal že po určité době je to zbytečné že už to nemá žádný účinek a timpádem jsou to vyhozené peníze, tak nevím...

finfrle
14. júl 2010

@meleri Uz jsem si rikala kde jsi 🙂 jsi mi chybela!
Listovka se musi brat minimalne do 13tt a pak je to natobe...ja bych ji pak nebrala podle toho co jsem cetla ale kupuji vitaminy pro tehotne a maji ji automaticky v sobe,tak jsem je zacala jist co druhy den.

finfrle
14. júl 2010

@ivanajelinek Vazne muzu prijet?Parada uz mam pomalu tasku nabalenou a jedu 😀
Olejicky pro mimi co mi bylo doporucene od spousty maminek.Poslu odkaz http://www.karelhadek.eu/cs/katalog/?kategorie=48
1.masazni olej
2. mandlovy olej
3.levandulovy krem-na oblicej
4. koupelový olej

meleri
14. júl 2010

finfrle,

ok aha! dík moc, tak ještě koupím jedno plato...aha tak ty vitamíny jsem nikdy nebrala, brala jsem jenom železo, ale strašně mě to zacpávalo..

já ti nevím v posledních dnech mi není nějak do řeči, jsem pořád unavená, celkem štastná fakt se hrozně těším ale zároven mám i strach z té placenty zase...aby se mi to neopakovalo. do toho jsem ale tak divně agresivní všechno mě nasere, takový ten stav jako před menckama jenže to furt přetrvává....

finfrle
14. júl 2010

@meleri Presne vim o cem pises,nekdy mam super naladu a nekdy pekna depka.
Bude vse vporadku neboj!!!
Chybis tu!
Jinak plavat jsem byla asi 15km vzdalenem bazenu.Moc mi to sedlo,zacneme zase chodit pravidelneji 🙂 a mala byla taky rada 🙂

meleri
14. júl 2010

finfrle,

jo je to divné, mě bylo minule podobně po psychické stránce....
dík!
jo plavání je super, hlavně na záda, chod dokud to jde, je to nádherná relaxace....já chodím s malým ale je to šílený záhul, strašně pořád lítá všude, mění místa....tak doufám že příští rok to bude zase o něco lepší....

finfrle
14. júl 2010

@meleri To vis,ze bude je jeste maly ale za 9mesicu uz bude klidnejsi neboj 😉
Budete krasna velka rodina 🙂

meleri
14. júl 2010

dík! 🙂 no jsem fakt zvědavá jestli to vyjde s těmi dvojčaty, nebo ne...objednaná jsem na 6 srpna na první kontrolu, to už by mohli být celkem velcí! minule jsem o dvojče přišla v 9 tt. asi se špatně vyvíjelo, na ultrazvuku bylo podstatně menší...

ivanajelinek
14. júl 2010

@finfrle, a kde objednavas tie oleje? O tom som este ani nepocula...
@meleri neboj, zachvilu pojdes k dr. a urcite budes potom kludnejsia...
@barbor, @yarden @zuzi kde ste?

finfrle
14. júl 2010

To je mi lito ale zase na druhou stranu radeji at je mimi silne a zdrave a hold to slabsi ....no vsak vic co myslim ale pevne verim,ze budete vporadku!Prece jenom na tom zacatku to jeste neni zle ale v pozdejsim tehu je to uz horsi.
Ja ti to taaaak preji jeje!

finfrle
14. júl 2010

@ivanajelinek Primo z toho odkazu!Od KarlaHajka.Ma ty stranky moc dobre jsem si je procitala a vazne me nadchl.Dokonce i kamoska rikala,ze si objednala nejake olejicky a on ji volal a doporucil levnejsi a kvalitnejsi pro mimi!