Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
9. mar 2009

alicao papa zajtra a daj muzovi pusu za lukaska 😉

kikina666
9. mar 2009

negativne uz si chystam zadok na injekciu

susann83
9. mar 2009

kiki ☹ ☹ ☹
len nech ti aspon rychlo dojde mrcha a mozete ist do noveho boja.
zelam ti vela sil a vydrze 🙂 🙂 🙂 🙂 aby toto bol uz naozaj, naozaj vytazny cyklus

adrianka127
9. mar 2009

kiki, ja som si aj myslela, ze ti vyde negativne, ked ti v krvi nic nenasli... aj tak je mi to luto 😔 . Drz sa a pekny vecer.
paa

cukruska1920
9. mar 2009

Ahojte...som doma z prace...dnes bol moj prvy den..pacilo sa mi...ktovie ako dalej...len ma strasne bolia krize

Adri....nepojdem...dnes mi volala starka ze chce prist do Ba tak budem s nou.....dufam ze nabuduce to vyjde

kikina666
10. mar 2009

takze uz som pichnuta .... agolutin ... fuj bolelo, teraz baby drzte palce aby som kramy dostala na konci tyzdna ... potom by mi vysli plodne dni na dovolenku a ked z dovolenky prinesieme mimino tak hadajte co dostane ako prve ???

adrianka127
10. mar 2009

Dobre ranko... 🙂
cukrus - skoda, tak sa venuj starkej ale nabuduce ides s nami... 😉
kiki - co dostane?

jankabo
10. mar 2009

ahojte,
Cukuruska kde si si našla prácu??? Co teraz robíš???? Dúfam, že sa zabehneš, želám ži veľa šťastia. 😉

kikina666
10. mar 2009

no predsa lyze a capicu a rukavice a lyziarske ponozky

adrianka127
10. mar 2009

kiki 😀 To bude vediet skor lyzovat ako chodit... 🙂 😀
Cukru ozaj, kde pracujes, ani si sa nepochvalila... 🙂

kikina666
10. mar 2009

adrianka no asi tak

mam dohodnute na zajtra stretko ohladom tej adopcie s kamoskou tak som zvedava co mi povie a chceme podat ziadost este pred odchodom na dovolenku

adrianka127
10. mar 2009

kiki to je dobry napad. urobite si aspom trosku radosti... 🙂

kikina666
10. mar 2009

adrianka uz lietam po strankach kde sa pise o adopcii a co vsetko k tomu potrebujem ... mozno ked sa do toho zahryznem naplno aj sa mi podari otehotniet ... ale ked nie tak ked to vybavime tak budem cakat na mimi a uz teraz sa tesim a ked sa nam podari aj nase vlastne bude to supeeeeeeeeeeer

susann83
10. mar 2009

dobre ranko holky 🙂 🙂

kiki, to je fakt dobre ze si malinke adoptujete, ja by som urobila to iste. a ked to vybavite, budete mat super dovolenku. mne mrcha este nedorazila....

adrianka127
10. mar 2009

susann, a co teplotky...?
kiki ja si tiez myslim, ze je to pre vas oboch len dobre... 🙂

susann83
10. mar 2009

adrianka, tak dnes to vyzera zaujimavo, zacina sa to zamotavat ako telenovela 😀 😀 😀

v noci v nedelu som mala uzasne stavy, ako som sa zobudila, cela izba sa so mnou tocila, myslela som, ze padnem z postele. potom som zaspala a zas sa zobudila a to iste, tak to islo celu noc.
a dnes ma bolia bradavky 😒

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

ja fakt neviem 😕

susann83
10. mar 2009

adka a ty si ako na tom? snazilkujete poctivo? 😉

kikina666
10. mar 2009

baby ja sa tak tesim na to vybavovanie ... je to strasne komplikovane a obavam sa co povedia na moju epilepsiu a ako zvladneme psychotesty

adrianka127
10. mar 2009

susan, neda sa mi kuknut tvoj grafik. Ked sa prihlasis tak nad tvojim grafom je ikonka Home page stup, na to ked kliknes objavi sa ti hore okienko s adresou tvojho grafu a tu sem skopiruj... 🙂
My teraz snazilkujeme trochu poredsie. Uz mame po ovulke a uz len cakam ci mi v pondelok pride mrcha... 🙂

adrianka127
10. mar 2009

kiki a mavas aj nejake zachvaty? Nemyslim, ze by to bol velky problem...

susann83
10. mar 2009

dufam ze to pojde

http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_mod...

adka, tak drzim palceky 🙂 🙂

susann83
10. mar 2009

ale asi som to neurobila dobre

susann83
10. mar 2009

dam sem pre istotu druhy
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

len na FF mi vyznacilo mrchu na zajtra

adrianka127
10. mar 2009

susann, neurobila, ale neboj ani mne to na zaciatku neslo... 😀 Takze este raz:
1 nad grafom klik na Home page Setup
2 hore mas nad ramikom napisane - Your charting home page web adress - to co je v ramiku skopiruj a vloz sem. Pokial tam toto nemas, tak tam bude napisane nieco ako create your charting home page web adress - ked na to kliknes, tak sa ti vytvori ten text, ktory uz bude your charting hopme page web adress, ktory sem mozes skopirovat...
Skus... 🙂

adrianka127
10. mar 2009

susann, kazdopadne tvoj graf vyzera uzasne... vyzera to na tehu...Pokial uz si podla mojich vypoctov 10DPO, tak zajtra by si mohla skusit testik... 🙂 Drzim palceky...

susann83
10. mar 2009

uz to mam, dakujeeeeem
aspon dufam, ze to mam
http://www.fertilityfriend.com/home/25f5e6

kikina666
10. mar 2009

adrianka nemam zachvaty ... len uzivam liecky uz 7 rokov mala som zachvaty v roku 2002 a potom ma nastavili na lieky a je pokoj .. tuk tuk tuk , akurat minuly rok som mala taky mensi, ked mi oznamili ze nam KET nevysiel a potom som videla v telke ako sa v serialy narodilo babetko a dostala som zachvat ... ale ani sme neboli v nemocnici len mi muz dal lieky co sa davaju pri zachvate mame ich a prebrala som sa hned a bolo vsetko OK

pralinka25
10. mar 2009

susan ja som mala presne to iste v nedelu. ja nemozem spat uz od piatku ale v nedelu sa mi cely den tocila hlava a to iste ako si mala ty 😕

adrianka127
10. mar 2009

kiki - v tom pripade im to hlavne netaj. Povedz aka je situacia, a ze si uz zachvat nemala 7 rokov. Ze to mate pod kontrolou. Myslim, ze to bude v poriadku... 🙂
susann - no vidis, sikulka... 🙂 Aj tak skus zajtra testik - koli nam, to uz budes 11 DPO aspom slabunka druha ciarocka by uz mohla byt vidiet... 🙂

susann83
10. mar 2009

prali 🙂 🙂 🙂
a ktory den cyklu si? ty si si tiez zacala merat teplotu, ako to vyzera?