• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

31. augusta 2009 
JUj Alicka tak to som rada, že je zatiaľ všetko v poriadku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Alicka sa skrýva, lebo je ešte maličká vieš???? Ty už síce o nej vieš, ale oficiálne to bude až toho 1.4. :dizzy_face:
25. mar 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. mar 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao tak tu vetu nepoznam ... ale dobre si to vystihlam,
alic gratulujem k peknej sliznici a kedy ides na dalsiu kontrolu ???

jankabo ... teraz mame 2 foliky deniska a denisku, v pondelok mali 14mm uvidime kolko budu mat zajtra a potom mi pichnu podla velkosti na utz zajtra injekciu a naplanuju nam pohlavny styk oresne na hodinu a potom budeme sexovat a potom pridu 2 tyzdne dlheho cakania ... tyzden ujde na dovolenke ale ten dalsi tyzden bude tazky
25. mar 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je super,
tak sa priprav na poriadne snažilkovanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Neboj, ubehne to ako voda uvidíš. Aj my s Alickou teraz čakáme a pozri už sme 7DPO onedlho testujeme test, taký špeciálny na ktorom budu // krásne dialnice
25. mar 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, no my s Jankou tie muky prezivame teraz....a to ani nie sme na dovolenke, vies si predstavit ako pomali to ide???
inak chcete pocut, co moj drahy zase zahlasil v heliose?
vies kika, kde su tie nastenky s babatkami, su zlatunke..no a moj drahy povedal : Hm, mali by vedla urobit dalsiu nastenku a tie iste deti odfotit po 18 rokoch aj s komentaromi, ze je zvedavi, kolko z nich bude vo vazeni, kolko na drogach , a ze ci by boli pod tymi fotkami tiez dakovne listy :grinning: :grinning: ....
v podstate ma pravdu...nasmiala som sa:slight_smile:)))
25. mar 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, pisem ako madar :grinning: sorry, rozmyslam rychlejsie nez funguju prsty...nestihaju:slight_smile:
25. mar 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabo no som zvedava na tie vase dialnice // to uz aby ste zacali zhanat dialnicnu znamku :grinning:

alicao a to zahlasil doktorovi ? no vtipalek ten tvoj muz
25. mar 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika nie, to ked sme cakali na chodbe...len medzi nami dvoma:slight_smile:
25. mar 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este ze tak ... lebo by sa asi na neho doktor pozrela tym jeho zlatym usmevom

sa mi dnes rano o krajkovicovi snivalo .... zajtra sa na neho uz tesim
25. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To kde su dnes všetky baby????
25. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky. Zas mam toho v robote neurekom a dnes sa mi vrcholovo nechce... Ale hovorim si, ze uz len 2 dni a budem (mozno) vidiet svojho mimiska.... :slight_smile:
Baby uz aby bolo 1.4. nech uz testujete, som hrozne zvedava, ktora sa ku mne pridate... :slight_smile: :wink:
25. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak uz som vam dlho neposlala davku virusu.. Teraz ju potrebujete vsetky. Takze:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ TEHUUUUUUUUUUUUUUUUUUU VIIIIIIIIIIIIIiRUS :wink:
25. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ADI,
dddddddaaaaaaakkkkkkuuuuuuuujjjjjjjjeeeeeemmmmmmmeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
AJ ja sa už nemôžem dočkať :slight_smile:
25. mar 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabo tu som

adrianka dakujem chytam pre nase denisiatka aby bolo co najviac
25. mar 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a alic a mate uz aj nejake priznaky...? :slight_smile:
kiki - inak citala som si to s tvojou kamaratkou - naozaj si z toho nic nerob. Mozno aj ona mala blby den a len si na tebe ulavila... Kasli na to... ty sa teraz sustred na svoje dozrievanie... :slight_smile:
25. mar 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki nie aby bolo ale aj bude. Uvidíš že to výjde.
Kiki skúšala si si nahmatať ten krčok????
25. mar 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adrianka, priznaky su ako kazdy mesiac, nic zvlastne....bola som v heliose, mozes si precitat v mojom dnesnom prvom prispevku:slight_smile:
25. mar 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka uz som citala...som rada, ze to zatial vyzera dobre... :slight_smile:
25. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi v podstate nič,
akurát ma pre pár dňami pichalo v podbrušku a trašne sa mi narobilo kopec vyrážok, ale to mám niekedy aj pred mrchou tak neviem.
25. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankabo neskusala ked som sa sprchovala tak som najskor chcela ale potom som si povedala je to zbytocne ved idem zajtra na utz
25. mar 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no alicka - neni o com... je to jasne... :slight_smile:
25. mar 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic ty co sa ucis kreslit rovnobezky alebo co ... ten tvoj graf tento mesiac to je ina haluz :grinning:
25. mar 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika :grinning: :grinning: :grinning:
adi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
babky neviete co znamena ked mate volnu tekutinu? teda doktorka to zapisovala.....ja trubka som sa neopytala..
25. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic to teda neviem ... to ti bude vediet orsul povedat
25. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika opytas sa jej za mna prosiiiiiiiiiim:slight_smile:
25. mar 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne opytam, ked sa dostavi do tmey ... orsul je z heliosu ....
25. mar 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic - volnu tekutinu som mala aj ja - tiez som sa na to nepytala. Ale nasli mi ju ked mi robili utz v decembri ked som prisla o mimiska...
25. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic hodila som do plena co to znamena
25. mar 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik kika...
adrianka, ja som to mala aj minule, aj teraz, ale asi to nebude ziadna drama ked sa k tomu nevyjadrovala...dufam:slight_smile:
citam o tom clanky a vacsinou to znamena mimomaternicove tehotnestvo, ale tuto moznost nepripuuuuuustam:slight_smile:!! a uz necitam:slight_smile:
25. mar 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok