Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
20. máj 2009

Wolfi, kde byvas? pojdem okolo, a vyriesim to kamenom🙂

pralinka25
20. máj 2009

wolfi ber to ako sportovanie to umyvanie okien. Hned schudnes pol kila. Ja teda rada upratujem ale okna umyvat fakt neznasam. Ale raz za cas to treba, tak sa aspon snazim to brat ako sportovy vykon.

Alic ja tiez tak. Obliekam si to v com sa citim fajn. Neznasam kostymceky a bluzky, tak furt chodim sportovo a aj tie saty su take sporove. Ale pekne. sa z nich tesim. Len v robote mame zumu ako v rusku tak aj ked vonku uz na letne saty je tak v robote je na kozuch 😅

pralinka25
20. máj 2009

alic no to by ta wolfi moc nepochvalila za ten kamen 😀

alicao
20. máj 2009

idem meetingovat, asi hodinu...zabava jak svina

pralinka25
20. máj 2009

no tak meetingu zdar 😉

cukruska1920
20. máj 2009

halo.... 🙂 sa tesim jak male decko..ideme na dovolenku 😅

pralinka25
20. máj 2009

kaaaaaaaaaam a kedyyyyyyyyyy???????

wolfskinka
20. máj 2009

prali okna nie je problem ale tie zaluzie to je horor

cukruska1920
20. máj 2009

prali...tu na slovensko.... do trencianskych teplic...poslem ti link http://www.sunflowers.sk/slovensko/trencianske-... 😵

pralinka25
20. máj 2009

no super cukrus 🙂 bude ti hej. A kedy tam idete?

Wolfi verim ti. Ja tie zaluzie z duse nenavidim. Ja som ich ani nechcela. Niekde som toriz videla krasne farebne roletky original na plastove okno. Vyzeralo to super ale u mangela to nepreslo. Tak som mu povedala OK ale budes si tie zaluzie umyvat sam. A aj tak je. Ked som 8 maja umyvala okna tak on umyval zaluzky a chcel ich vyhodit, vatrhat a tak. Ale zvladol to.

wolfskinka
20. máj 2009

prali no tak ten moj ... keby som mu mala dat zaluzie umyt tak by rozbil aj okna ... pri oknach mi pomaha klobuk dolu umyva ramy cifom, ale zaluzie to by nem dopadlo dobre

pralinka25
20. máj 2009

no ten moj je sikula. Ale hresil a nadaval o 106 a ja som mu vzdy na to odpovedala ze presne pre toto som chcela tie rolety. Nenavidim umyvanie zaluzii.

cukruska1920
20. máj 2009

prali... od 13 - 19.7.... sa velmi tesim lebo tento rok som neplanovala nikam ist kvoli peniazom a tak... ale muz sa nahneval ze cely rok len robit a ziaden oddych...tak ideme a veeelmi sa tesim...

wolfskinka
20. máj 2009

no ja tiez nie

pralinka25
20. máj 2009

mas dobreho manzela cukrus. A mozno sa vam na dovolenke aj hned zdari. Teda priala by som ti to aj skor, ale ak by nahodou aj dovtedy nie tak na dovolenke uz 100pro musi.

Wolfi a ty ako? Mrchujes?

cukruska1920
20. máj 2009

prali...ja uz nad tym ani nerozmyslam ked ti mam pravdu povedat.... 😀 nooo...dufam ze dovtedy neotehotniem..lebo by sme nemohli ist... musela by som byt totizto PN 🤐

wolfskinka
20. máj 2009

baby ja sa lucim idem oknovat

mrchujem 3ti den

pralinka25
20. máj 2009

wolfi oknam zdar a nevypadni 😉

cukrus aha. No tak ved uvidis. Co ti je sudene tobude. 😉

cukruska1920
20. máj 2009

prali..presne tak...nikto svojmu osudu neutecieme...

pralinka25
20. máj 2009

tak tak. Ale ty v tomto pripade nemas co stratit, lebo bud budes mat jedno alebo druhe a mozno aj obe naraz ked otehotnies na dovolenke 🙂

cukruska1920
20. máj 2009

prali...a mozno ze uz som..mmh...ktovie 😀

pralinka25
20. máj 2009

noooo mozno aj. Ukaz grafik

cukruska1920
20. máj 2009

prali ja nemeram lebo sa mi to neoplati lebo nevstavam rovnaky cas...tyzden ta a tyzden tak...ale merala som par dni ked som vstavala rovnaky cas a vyznacilo mi ovu presne podla toho ako lekar povedal ze bude...

pralinka25
20. máj 2009

aha. No sak ale ty vies ze ovulku mavas a to je podstatne.. takze treba sa len snazit. Kedy nemas dostat mrchu?

cukruska1920
20. máj 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us... je graf...najblizsie zmeram az v sobotu...lebo to budem vstavat v rovnaky cas ako som merala

pralinka25
20. máj 2009

no snad toto bude tvoje posledne meranie. Aj ked dovolenku ti prajem 🙂

Letim domov. Majte sa tu krasne.
Pa 🙂

alicao
20. máj 2009

uz som spat s meetingu ale tiez uz idem domkov...
pa pralinka
cukrus, tak dufam,ze si sexovala ako diva🙂

cukruska1920
20. máj 2009

alic...ale coby...len toho 12 potom uz nie....tak zas z toho nic nebude

jankabo
21. máj 2009

Dobré ránko

TAK KDE STE VSETKY????

DENNA DAVKA NA POVZBUDENIE PRE VAS OD VASEJ JANKY
TTTTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
TTTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

wolfskinka
21. máj 2009

caute

jankabo mnam mnam mnam .. poslusne hlasim okna v detskej a spalni umyte dnes chcem kuchynu a ak sa moc nastvem tak aj obyvacku, ale to sa budem musiet moc a moc nasrat