Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
12. aug 2009

hej mala bude take krasne dieta ako to rysave dievcatko tu na koniku

pralinka25
12. aug 2009

ktore?

wolfskinka
12. aug 2009

to mambini pod tym zelenym uteracikom, cela alicka

pralinka25
12. aug 2009

to je zlate.

Dokedy si v praci?

wolfskinka
12. aug 2009

cakam na muza, dokedy vydrzim musim nadrabat ved vies preco ....

wolfskinka
12. aug 2009

a navyse ked je teraz skaredo co budem doma, ked bude pekne odidem skor z roboty

pralinka25
12. aug 2009

ja som do polpiatej. Uz nejake hodiny nadrobene mam a v piatok chcem ist o druhej. Pojdeme na nakupy do rakuska.

wolfskinka
12. aug 2009

aha ... ja cakam na muza prsi vonku ... takze tu sedim ... akosi ma pred hcvilou brucho bolelo ... no snad sa to nejde spustit ... ale vsetky priznaky mam

alicao
12. aug 2009

babenky moje, vy ste ale zlatucke, tak siiiiiiiiiiilno ste na mna mysleli🙂
Som zvedava co zajtra. Gatova povedala len tolko, ze sliznica je pekne vysoka a ze kedy som si robila test.
Ja ze vcera. Dalej to nekomentovala.
Asi tu uz nebudete, alej aj tak Dakujeeeeeeeeem, ze ste na mna intenzivne mysleli🙂 cmuk, cmuk, cmuk!

wolfskinka
12. aug 2009

alic ja som tu ...

pralinka25
12. aug 2009

a na koho by sme mysleli ked nie na teba.
Som strasne zvedava. Kedy budes mat vysledky zajtra.

Zberam sa uz domov. Tak sa tu majte pekne.

Papa 🙂

wolfskinka
12. aug 2009

😀 a tu ziadost ste vypisali ?????

ja verim tomu ze sa vam to podarilo .... tfuj tfuj tfuj kukni kvoli tebe som si zase zmenila profil na tt aby som ti mohla poslat vysnivane tehuvirusiky

wolfskinka
12. aug 2009

prali papa ....

alic vidis no len a len kvoli tebe vymyslene TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a vysnivane TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kurnik baby mne to uz ukazalo 5tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pralinka25
12. aug 2009

si sikula wolfi ze 5tt 😀

ale uz fakt idem Pa

alicao
12. aug 2009

wolfi 😀 😀 😀 kiez by som ich aj ja vam mohla zajtra rozdavat naozaj🙂
Ziadost sme sme nevypisovali, len sme podpisali, ze sme boli vyrozumeny o vsetkom, a ze ona to vypise za nas.
A mame cakat na telefonat. Nechapem preco to ona vypisuje, hm..ale mne to nevadi
Pralinka, zajtra papa, a este raz dik🙂
Ze trdlo rysave pehate🙂 som sa narehotala🙂

wolfskinka
12. aug 2009

prali papa

no to som teda riadna sikula 😀 😀 😀 😀 len keby to este aj bola pravda

wolfskinka
12. aug 2009

alic drzim ti moc palce a tfuj tfuj tfuj pre stastie, zajtra tu budem mriet od nedockavosti

a ides dnes este testnut ?

alicao
12. aug 2009

wolfi, nie, kupila som si test, ale testnem zajtra rano.
A dik za virusiky🙂
idem prestudovat tie papiere

wolfskinka
12. aug 2009

no studuj studuj ... ale so mnou to uz vyzera blede, boli ma brucho, bolia ma prsia a este mam aj pachut v ustach ... no asi tento mesiac zostanes v tom sama a sranda v porodnici, asi nebude ....

alicao
12. aug 2009

wolfi, pachut v ustach nie je priznak?

wolfskinka
12. aug 2009

ale ja pred kramami mavam take divne pachute v ustach take zelezne .... ☹ ☹ ☹ a navyse cez plodne dni sme to nerobili iba cez jonasa .... ☹ ☹

alicao
12. aug 2009

wolfi☹, ako ty mne hovoris, nezufaj, este ti neprisli, nic nie je stratene...

wolfskinka
12. aug 2009

ale ja nezufam neboj .... uz idem domov a zajtra cakam dobre spravy tak sa pekne na to vyspi ..... a drzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm palceky aj na nohach

cmuk cmuk cmuk a tesim sa na zajtrajsie stretko 😵 😵 😵 😵

alicao
12. aug 2009

wolfi🙂 dik, zajtra papa🙂

wolfskinka
12. aug 2009

ahojte ... len tak som mrkla ci nahodou tu nenajdem nejaky// v alickinoom albumiku .. no alic nesklam ma prosim ta .. drzime ti aj s muzom palce ....

ja mam tak akurat predmrchovske bolesti ....

wolfskinka
13. aug 2009

alicka ... no co ja som na teba este aj v noci myslela ... nemozem sa dockat vysledku ... nenapinaj

alicao
13. aug 2009

ahoj mojenka,
No testla som, a ja vam neviem, nieco sme tam s muzov videli, je tam aj druha ciarka, ale taka slabulinka, ze sa to nedalo ani otftit. Pamatate si aky mala Martinex? Tak ja mam este asi 3 krat slabsiu, len tak ledva ledva je tam nieco vidiet. Mozno sme to len chceli obajava vidiet. Fakt neviem, na 15DPO by uz mal by normalny, ziadny duch

wolfskinka
13. aug 2009

alic moze byt ... ved uvidis poobede, som ti povedala, ze ja som mala krv negativnu a po tyzdni vysoko pozitivnu a bolo to neviem kolky den po

pockaj nieco ti najdem a poslem

myslim na teba a tesime sa s kamkou a dundou na poobedie, ideme do cokoladovne

alicao
13. aug 2009

wolfi, hej ale vacsinou taketo testy znamenaju, ze HCG stupa pomaly a zle sa mimi vyvyja a nakoniec oddide...
Ale ako vravis, uvidime

wolfskinka
13. aug 2009

alic neviem to najst si 29dc ... vacsinou je tam napisane ze treba testovat az par dni po vynechani ms , uvidis vecer z krvi ... drzim vsetky palceky