Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
14. aug 2009

alic ani neuvazuj nad takymi sprostostami .... ved ti vyslo v horoskope ze dietatko bude zdrave

idem sa nadlabnut, ani mne nechuti

alicao
14. aug 2009

bru chut, aj ja nieco skusim natlacit do seba

alicao
14. aug 2009

baby cukruska potratila☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 nenachadzam slova.

wolfskinka
14. aug 2009

boze to som nevedela a v ktorom tt bola ? to mi je luto, odkial to vies alic

alicao
14. aug 2009

z temy bt grafy 13, ona bola tusim uz v stvtom, ci piatom mesiaci sa mi zda, nato sa neda nic povedat, ja by som scvokla asi, dufam, ze je silnejsia ako ja

pralinka25
14. aug 2009

odkial to vies?????

wolfskinka
14. aug 2009

jezis ja mam z tohto hrozu, ja sa budem bat paty vytiahnut z postele ak sa nam to podari

alicao
14. aug 2009

pisala to nejkakej babe cez sms

alicao
14. aug 2009

no ved...mam ist na pn? ale co doma? nemam az taku tazku pracu, nechcem byt zase citivka, ale keby mi to malo ublizit, len clovek nikdy nevie, co moze a co nie..

wolfskinka
14. aug 2009

alic pokial sa citis dobre tak nie ved ked tam nic nerobis iba sem tam tak je jedno ci sedis doma alebo v robtoe a ozaj kde ste vcera boli na veceri ?

alicao
14. aug 2009

hej na namesti
aj ty nic nerobis a potratila si

pralinka25
14. aug 2009

to s cukruskou je smutne.
Alic to podla mna u wolfinky nemalo ziadny suvis s pracou. Ono fakt zalezi ako na tom si. Ci si v pohode a aku mas pracu. Ja napriklad uvazujem ze ked otehotniem tak pojdem na PN lebo mame tu rizikovych klientov ktori prenasaju vselijake choroby

alicao
14. aug 2009

prali, ved ja viem, ja len pisem, ze je jedno ci sedis, ci pracujes na nohach, nestastie si ta najde vsade..svina

pralinka25
14. aug 2009

vsak to 😠 ☹

pralinka25
14. aug 2009

ale dost bolo chmurnych myslienok
alic musis mysliet teraz len na pekne veci aby sa alicka nezlakla a neutiekla spat. Musis jej vytvorit tu na zemi teraz krajinu zazrakov

wolfskinka
14. aug 2009

alic ked som ja potratila este som nebola v tejto firme

prali jasne ty ani neuvazuj nad tym ze by si nesla alebo nech ta docasne preradia niekde inde ...

no ja pojdem isto na rizikove po 2 potratoch a s mojou diagnozou .... to je tutovka ako vysita

pralinka25
14. aug 2009

nemaju ma kam preradit a ja by som ani inde byt nechcela. Pojdem pekne na PN a mozem mat vsetkych na haku. Nepotrebujem dostat nejaku zltacku alebo chripku a ine maskrty. 3 kolegyne sa liecia na plucne chlamidie

wolfskinka
14. aug 2009

no tak to teda fakt nemusis na PN ti bude doma lepsie

pralinka25
14. aug 2009

aj ja si myslim. Budem konikovat 🙂 😵

wolfskinka
14. aug 2009

no presne ....

pralinka25
14. aug 2009

ja za chvilocku padam domov 🙂

wolfskinka
14. aug 2009

prali to uz ???

alic len pre teba specialne vymyslene a vysnivane tehuvirusiky ....

prali a pre teba dalsie .....

zachvilku kukajte

uankab
14. aug 2009

ahojte, tak sa po dllhom case opat hlasim, a hned citam zle spravy... je mi luto cukrusky, to je strasne... ☹ ☹ ☹ ...
my sme este stale kinderko, mame 10 dni do porodu, uvidime kedy sa magdalenke bude chciet vykuknut na svet 😵 ... drzim palce, aby ste si nasli vytuzene // a zvladli tehotenstvo co najlepsie 😉

wolfskinka
14. aug 2009

prali ....VYMYSLENE A VYSNIVANE .... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ALIC .... A PRE TEBA TIEZ TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀 😵 😵 😵

nic netreba prehanat ....

alicao
14. aug 2009

prali to zu ides? Aj ja chceeeeeeeeeem
wolfi, fuuuuuuuuuuuha diky🙂
uanka, dik, ja som uz nasla dnes🙂 ale uvidime ci do dobojujeme do zaciatku🙂
opatruj sa a drzim palce nech porod zvladnes ako na pase🙂 jeden krat potlacit a je to🙂

alicao
14. aug 2009

wolfi tak tu mas ozajstne aj ked len zacinajuce TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT🙂

pralinka25
14. aug 2009

o druhej idem dnes. Ale bude michybat hodina tak tu si nadrobim na buduci tyzden.

Uankab budeme drzat palce aby ste to zdrane dobojovali a aby bol porod co najrychlejsi a najbezproblemovejsi.

A ked uz si tu posli nejake virusiky

pralinka25
14. aug 2009

wolfi dik za virusiky. Alicka aj mne by si mohla poslat co ty na to??????
Nezabudni aleicke pripominat co ma zariadit 😉

alicao
14. aug 2009

prali nevidis tu dlhu caaaaaaaaaaaaaaaaaaaru?

uankab
14. aug 2009

alicka, super, blahozelam 😵 😵 😵 .... to je krasne, davaj si hlavne pozor na seba....
a chytajte teda... tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵