Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

lenisko1
18. feb 2009

tak presne to je najdolezitejsie verit uvidite vsetko tento rok bude tak jak ma byt 🙂 do konca roka bude každa z nas tehotna

alicao
18. feb 2009

ahoj leni..spravny pristup🙂

lenisko1
18. feb 2009

dik 😉 musime kladne zmyslat aby to aj bolo ked budeme negativne tak to nikdy nepride

kikina666
18. feb 2009

alicao som trosku nasrata ... ale nie kvoli babetku to ma teraz akosi netrapi, teraz ma trapi koleno, mam pod kolenom hrcu a su 2 varianty 1. ta lepsia je to voda a treba ju vybrat injekciou a 2. ta horsia je tam cysta a treba ju vyrezat .... a ja chcem ist lyzovat do alp, teraz nemozem si ist dat rezat koleno ... za 40 dni mame ist a ja tu riesim teraz koleno, dnes ideme lyzovat to zatazim a vecer pojdem za kamaratom do sluzby nech mi to pozrie a povie co to je

lenisko1
18. feb 2009

koleno nie je sranda len chod nech sa ti na to pozru že čo tam mas

alicao
18. feb 2009

kika..do kelu..ked sa sype tak sa sype....to si si asi pri lyzovani natiahla co? chod co najskor, lebo keby ti aj museli nieco robit tak cakacia doba je aj 3 tyzdne..alebo sukromnikovi za 30 az 40 tisic , tam to urobia za chvilku...

alicao
18. feb 2009

kika nebola si naaaaahouv v cera okolo 17.30 v carefoure?

kikina666
18. feb 2009

ja to nemam natiahnute ja tam mam len hrcu .., alicao ten dr. ktoremu som vcera volala je kamarat takze tohto sa nebojim keby bolo treba urobi mi to hned

alicao nebola preco sa pytas ? podla coho si tak usudila ?

alicao
18. feb 2009

Kika neviem, lebo jedkna kocka sa pri pokladne stazovala ze jej nevyslo umele oplodnenie, tak som si na teba spomenula a zamyslela som sa ci to nie si ty...tak nic🙂

kikina666
18. feb 2009

alicao nie nebola som ale ak chces mozeme si niekedy po robote dat stretko niekde na kavicku

jankabo
18. feb 2009

baby teplota klesla a vyzra to tak ze pride mrcha

jankabo
18. feb 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

Tento mesiac asi z toho nic, mam cudne pocity vpodbrušku takze asi mrcha pride ☹ ☹ ☹

lenisko1
18. feb 2009

neboj ale buduci mesiac nepride 🙂)

jankabo
18. feb 2009

no to určite, už si to hovorím 11 mesiacov a stále prišla

pralinka25
18. feb 2009

baby uz je pomaly druhy mesiac v tomto roku za nami a ani jedna z nas to este neodstartovala. To je katastrofa.
Jani nechystas sa ku gynekologovi?

lenisko1
18. feb 2009

poznam to pocit ale aj tak tomu musis verit 🙂)

jankabo
18. feb 2009

kde su vsetky baby?? co je dnes tak ticho????

kukucka26
18. feb 2009

caute viem ze niesom v tej teme v ktorej by som mala byt ale neviet mi poradit uz dva dni sa mi strasne toci hlava nikdy som to predtym nemala ani som nic take nerobila zeby som to mohla od niecoho mat mozem byt tehulka moze to byt priznak dakujem

jankabo
18. feb 2009

Prali neviem čo mám robiť, ale asi nič iné mi neostáva, ale pojdem az v apríli ked bude jar a teplúčko

kikina666
18. feb 2009

jankabo to mi je luto ... ten graf nevyzera dobre

pralinka mas pravdu ... ja som sa chystala to odpalit na plnej ciare s tym umelym ale nevyslo to ... no uvidime ale snad uz to niektora z nas nakopne

lenisko1
18. feb 2009

no už by sa to mohlo rozbehnut

jankabo
18. feb 2009

Kiki uz viaceré z nás to išli odkopnúť a nikto nič, ako sa nemôžeme naštartovať.
Dnes budem mať smutný den
Kukucka ktorý DC si a ktorý DPO???

pralinka25
18. feb 2009

asi nam je sudene si tu spolu pekne pismenkovat a naucit sa byt trpezlive.

Jani ja by som uz na tvojom mieste sla uz teraz. Nikdy nevies.

kukucka neviem. A nemas nizky tlak?

kikina666
18. feb 2009

kukucka tazko povedat, ale tocenie hlavy nie je priznak tehotenstva ale skor nizkeho tlaku a teraz to pocasie je fakt blaznive ...

lenisko1
18. feb 2009

no aj ja by som isla uz asi skor uz by mi to nedalo jani

kikina666
18. feb 2009

alicao kde ty chodis na tie grafy ... baby a neznela tu dohoda, ze sa prestane blbnut s grafmi a skusi sa bez grafov, ved to tu niekto v pondelok povedal ...

alicao
18. feb 2009

kika to presne je aj moj nazor..ak merat, tak merat len po ovulku a koniec..potom uz len cakat a nestresovat nad kazdym mensim ci vacsim poklesom🙂
Kika chodim na ne na stranke: http://www.merenibt.xf.cz/priklady.html
Baby kazda sme ina a to ze jedna ma ukazkovy graf, neznamena, ze prave ten Vas blaznivy nemusi byt ten vitazny!!!!!!!!!!!!! OK? JASNE?!! 😝 😀

kikina666
18. feb 2009

alicao mas pravdu ... ale ja som to tento cyklus ponala tak, ze ani netusim kedy to mam dostat ani neviem kedy som to mala naposledy 😀 😀 😀 dobra som ze .... 😀 😀 😀 niekedy koncom januara ale kedy presne neviem .. 😀 😀

pralinka25
18. feb 2009

boooooooooze jakeeeeee grafy. Haluz 🙂