Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
3. mar 2009

adenka ano ... lebo po tom umelom je to normalne ze to meska a v podstate je mi to jedno .. ak som tehu tak budem straaaaaaaaaaaaaaaaaasne stastna a ked nie tak ma caka prekrasna dovolenka na lyziach a bez mrchy , lebo sa mi to posunulo 😀 😀 😀

adenka
3. mar 2009

kiki no obdivujem tvoju trpezlivost ale drzim palce nech prinesie ovocie 😵 😵

kikina666
3. mar 2009

adenka ... o nic nejde ... tehu alebo dovolenka, teda asi ta dovolenka kazdopadne a to tehu tento mesiac to bude najkrajsi bonus na svete

adenka
3. mar 2009

tak to ano....
mne doky vcera povedala nech nevymyslam so ziadnou letnou dovolenkou tak som trosku sklamana, ale tak pojdeme aspon do tatier...

kikina666
3. mar 2009

adenka presne tak ... my ais pojdeme aj ked budem tehu ... vyveziemsa s muzom na lyziach niekde hore na ladovec na kabine ja si tam budem vegetit v lehatku a on bude lyzovat a potom zidem dole na lyziach pohoda a pojdeme pozriet 1 den asi na Lago di Garda a do Bolzana ... takze asi tu dovolenku zoberiem trosku inac, aj ked na ten ladovec budem musiet ist na lyziach, ale ja som velmi dobra lyziarka a tam su upravene trate tak to nebude problem, ale to budeme riesit az ked budeme vediet ako to dopadne

ale kazdopadne ideme zajtra vypisat ziadost na dalsie umele do heliosu

adenka
3. mar 2009

kiki a nezistili vam preco to naposledy nevyslo?

kikina666
3. mar 2009

nie nezistili ... skratka to je za mnou a nejdem sa v tom vrtat ... nech to bolo uz akokolvek ... teraz treba zabojovat

adenka
3. mar 2009

mas pravdu, tak znovu do boja a tentoraz vyhrat 🙂 🙂

kikina666
3. mar 2009

adenka uvidime .. zjatra sa tesim do heliosu na vypisanie ziadosti ... huraaaaaaaaaaaaaaaaa a aj tak kym ju schvalia to trva 4 - 5 tyzdnov tak ak to dovtedy vyjde bude to super a ked nie tak v maji na umele

adrianka127
3. mar 2009

Adi , ja po starom len pracovne. Sak baby by ti mohli pisat, ze tu skoro vobec nie som... 😖 Inak co s tym nasim stretkom?

adenka
3. mar 2009

a v lete uz budes tehulkaaaa 🙂 🙂

pralinka25
3. mar 2009

ahojte kocicky.
Tak som prisla z endokrinologie. Zobrali mi krv na testy kvoli hormonom. Teraz budem zas cakat lebo dalsi termin navstevy mam 30.4. Kym sa dostanem na gyndu aby mi dali nejake lieky na dozrievanie a uvolnenie vajicka tak uz bude maj. Kym lieky zaberu bude aj po lete a mozem sa prestahovat do novej temy po lete 2009- zacineme 😅

Kiki aj tak nechapem toho okoloiduceho.... som ai brzda

alicao
3. mar 2009

ahojte kocky...kyvam sa kyvam a ty spis, ve tme si hojda zlaty kriz...lalalalala...dostala som kramy 😀 , huraaaaaaa, jupiiiiiiiiiiiiiiiii..fungujem ako hodinky 😀 😀 😀 😠 😠 😠

adenka
3. mar 2009

adrianka no ja mam tento tyzden nejaky hekticky...este snad v piatok by som mohla...

kikina666
3. mar 2009

prali akeho okoloiduceho ????

alicao .... ja stale nic 😝 😵 😵 😵 be be be 😵 ale ak dostanem tak to bude iny zlievak vzdy ked mi to meska tak to su ine zlievaky

pralinka25
3. mar 2009

Ale to z toho bodovacieho systemu 😉

Mne uz aj tusim skoncili. Take trojdnove. Predtym som mavala 8 dni

kikina666
3. mar 2009

prali ahaaaaaaaaaa okoloiduci = postar, kominar, vodar, elektrikar, byvaly frajer .... a tak cize milenec
no co aspon usetris na vlozkach

😀 😀 😀

adrianka127
3. mar 2009

alicka... 😠 tie nam asi tak lahko nedaju pokoj... ☹
adi, no v piatok ja bohuzial nemozem. pride mama na navstevu... Tak to nechame na ten dalsi... 😔 fnuk... ale uz nam to potom musi vyst... 🙂

kikina666
3. mar 2009

baby bratislavacky, ktore chodite do Avionu ??? potrebovala by som tam nieco pozriet ci tam maju jeden rukasak jack wolfskin a jedina predajna na slovensku je gigasport v avione

alicao
3. mar 2009

v pohode, je to len 4ty mesiac...ja som fakt moooooc zvedava, ktora z nas to zacne🙂

adenka
3. mar 2009

adrianka ok, tak radsej ten dalsi.....a uz sa ozaj musime stretnut...

kikina666
3. mar 2009

alicao no ked to tak sledujem tak zatial mam najlepsie vyhliadky ja 😀 😀 😀 ale osud je svina a moze sa to zmenit v priebehu par hodin 😀 😀

pralinka25
3. mar 2009

aha.
no dufam ze tych okoloiduch tam moc nebude 😉

na vlozkach a tamponoch veru usetrim. Mam ich doma nakupene plny suflik. Vzdy ked je akcia si kupim a teraz kedze mrchu bud nemam alebo mam len kratko tak sa akosi neminaju 😀

alicao
3. mar 2009

kika, bola by si taka laskava a rozbehla by si to tu???!!!!! 😀

kikina666
3. mar 2009

alicao ... co tak zdvorilo ... no ja by som bola taka laskava ale nezalezi to odo mna ... ja by som sa kludne obetovala 😀 pre vas vsetky ale ....

pralinka25
3. mar 2009

alicka 🙂
No niekto by sa uz mohol podujat na rozbehnutie. V decembri to tu islo ako na beziacom pase a vsetci bociany sa uz asi minuly. Ale zachvilku by mali ist z Afriky spat tak budeme musiet na nich mavat a lakat ich na nejake maskrty. Ozaj co jedia bociany????

kikina666
3. mar 2009

zaby a ryby 😀 😀 😀 si nemala biologiu ???

pralinka25
3. mar 2009

ved pisem ze mam nejaku demenciu. Asi sim si prisadla kabel dnes odrana 😀 😀 😀 😀 😀

Tak idem do obchodu kupit ryby 😉

pralinka25
3. mar 2009

kde ste vsetky?

Bosorky pilne pracujete alebo snazilkujete???????

kikina666
3. mar 2009

ake ryby na jedenie alebo do akvaria ???
prali tu som