Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

pralinka25
14. máj 2009

este nie.

jankabo
14. máj 2009

baby ale ja neviem ako to mám urobit???
Myslym ze nejako sa da skopirovat stránka, ale neviem ako.

pralinka25
14. máj 2009

jani klikni s pravym tlasitkom na mysi na graf. Daj "ulozit ako" a uloz si ho na plochu.
A ked ho budes mat tak ho priloz ako ostatne obrazky

susann83
14. máj 2009

baby, vy ste uz odisli domov?
tak pekny vecer vam prajem 🙂 🙂 🙂

jankabo
14. máj 2009

Baby tak uz sa mi to podarilo. Môj víťazný graf je v albume 🙂

pralinka25
15. máj 2009

ahojte babulky. Kde ste vsetky??????

jankabo
15. máj 2009

Ahoj Prali,
ja som sa pred chvílkou naranajkovala a som tu.
Ako dnes??? Spustila sa mrcha alebo je to stále spinenie?????

pralinka25
15. máj 2009

aaaaaaale je to urcite mrcha. Dokonca je nezvykle silna. Taku bezne nemavam. No co uz. Dufam ze rychlo skonci aby sme sa mohli snazilkovat znovu. Som trosku sklamana ale da sa. Aspon si uzijeme dovolenku a dufam ze si odtial prinesiem babo.

Ako sa citis ty? Ako skuska?

jankabo
15. máj 2009

Tak to ma mrzí moja fakt. Ale dúfam, ze to je tvoja posledná mrcha tohto roku. To máš pravdu teraz sa skús sústrediť na dovolenku, aj ked viem ake to je.
Ja sa cítim fajn, len som obcas ospalá. Uz mi ani nebýva zle, tak som rada, ale jesť mi veľa nechutí. Akurát sa stále naranajkujem, aby drobec nepovedal ze ma skupu mamu a uz teraz mu nechcem dat jest 😀 😀 Potom papam este raz a poobede alebo vecer uz len nejaké ovocie. Prali predstav si, že sladké mi vôbec nechutí už vyše mesiaca.
Ked som na návsteve tak spapám sladko zo slušnosti, ale zeby som doma vyjedala skrine tak to vôbec.

Skuska dufam dopadla dobre, mala som vsetko ale vysledky este nie su. V utorok mam predposlednu ale akosi sa mi nechce učiť.

A ty ako v práci????

pralinka25
15. máj 2009

no vsetky tu pozneme ten pocit ked pride mrcha. Ked ja by som si aj pockala kludne len keby som vedela ze sa to raz podari. Ta neistota ci vobec nejaky drobec niekedy bude je hrozna.
Ale dufam ze sa nam to podari.
Na dovolenku sa tesim a ked to tak zoberiem aj je to takto dobre. Asi by som sa aj bala ist, ze co ak by sa nieco vyskytlo. Tu mi doktor pomoze ale v zahranici by som nemala sancu.

To som rada ze sa citis fajn. No to je dobre ze drobec nepyta sladke. Usetris na Mikulasa 😀

verim ti ze sa ti uz nechce ucit. Teraz mas uplne ine myslienky ako vtlkat si do hlavy poucky. Ale snad ti to pojde lahko a ani sa nenazdas a budes mat po skuskach. V ktorom si rocniku?

Ja v praci ppohodka. Ale dnes sa mi strasne nechcelo vstavat 😅 taaaaaaaak by som spala 😔

jankabo
15. máj 2009

Prali viem ako sa cítiš, ja som tu neistotu a strach prežívala celých 12 mesiacov.
Ale neboj onedlho sa tu budes vytešovat z pozitívneho testu - uvidíš. Ja ti to z celého srdiečka prajem 😵 😵 😵 a verím že z teba bude skvelá mamina. 😵 😵 😵
Ja študujem už v podstate 4rok, ale mám študium rozdelené na 3+2, mám už skončeného bakalára, ale dala som sa este na Mgr. a koncím teraz prvý ročník takže presne o rok mám štátnice.

To sa ti necudujem ze sa ti nechcelo vstávat, u nás je pocasie také na spanie. Lebo je pod mrakom

kikina666
15. máj 2009

ahojte

dobre ranko

som to zobrala do vlastnych ruk s tymi vysetrenia vcera boreliozu a toxoplazmozu a dnes som volala este ku svojmu gyndosovi ze pred IVF by som chcela vediet ci aj chlamydie a ureoplazmu a cytologiu, nech to mam vsetko v poriadku je to treti a posledny pokus a nechcem nic zanedbat , tak drzte palce nech mi to vyjde a budu vsetky tie vysetrenia negativne

jankabo
15. máj 2009

Kiki ahoj,
jasne ze ti budeme držať palce o tom ani nepochybuj. No ja sa s vami teraz lucim, lebo idem na navstevu k nasim
Zatial pa 😵 😵

pralinka25
15. máj 2009

ahoj jani ale vrat sa k nam 🙂

no snad budes mat vsetko negativne. A tento treti pokus ti vyjde.

kikina666
15. máj 2009

ok papa

pralinka25
15. máj 2009

dnes tu yas nikoho neni ☹

kikina666
15. máj 2009

prali ja som tu nestacim ti ?

pralinka25
15. máj 2009

ale stacis 🙂
co robis? Mne sa dnes strasne nic nechce. Rano som vstavala ako mechom prastena. Strasne by som spalaaaaaaaaa

a este je aj take naprd pocasie ze sa neda nic dokopy robit. Chcela som ist na korcule ale je zima 😠

kikina666
15. máj 2009

prali no ja som mala rano nemcinu ... a od vcera som zacala s tymi lliekmi na nervy tak to ma teda zazracny ucinook zda sa ze to zabera som vyskerena ako leco ...

pralinka25
15. máj 2009

tak to je supeeeeer 🙂
aspon sa citis dobre. Ja by som potrebovala nejaku energiu. asi pichnem ruky do zastrcky a nejaku naberiem 😀

alicao
15. máj 2009

ahojte moje...mali sme meeting...uz som tu....a som hladna🙂

kikina666
15. máj 2009

hej citim sa dobre teraz som dokonca pozerala kolegove babo na fotkach a nic mi to nerobilo 😵 do riti pol xanaxu a ake pokroky a mozno to uzivat aj pocas stimulky, ale ked budem cez vikend doma tak si to nedam len ked pojdem do roboty

alicao
15. máj 2009

kiknka sa vratila???

kikina666
15. máj 2009

alic no sem tam sa stava .... ved vies

pralinka25
15. máj 2009

aaahoooj aliiiic

kiki no ale je to dobre. podla mna ti to len prospeje ked budes kludnejsia

ja som zas unavenaaaaaaaa. zaspim na klavesnici a otlaci sa mi na celo pismenko G

kikina666
15. máj 2009

prali preco pismeno G

no ved hej som dobre dopadla na antidepresivach ☹ ale zial ked to inac nejde

alicao
15. máj 2009

pralina budes ma G bod na cele...lahsie dostupny🙂 😀 😝

kikina666
15. máj 2009

alica na co ty hned nemyslis ...

pralinka25
15. máj 2009

nooo vidis to je super mat takto lahko dostupny G bod.

No G asi malo pouzivam spolu s Q a W lebo su najvyraznejsie vydiet na mojej klavesnici. Ostatne su skoro zosuchane.

alicao
15. máj 2009

kika 😀 😝 mozem len mysliet...🙂