Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

lenisko1
9. feb 2009

no tak to si mala fakt podvahu ja mam trochu viac ja som dost vela pribrala ked som bola robit vonku tak som nabrala 10kil a neviem sa ich zbavit tak dufam ze sa mi podari dat dole aspon nieco

lenisko1
9. feb 2009

no este neviem čo bude na valentina mas niejký dobrý nápad??? 🙂

alicao
9. feb 2009

pralinka...41kg???? a to si odkial z Osviencinu?...boze moj..papaj!!!! to mozno aj preto ti MS hapruje ved mas podvahu jak svina!!!

jankabo
9. feb 2009

Prave že nie, asi pojdeme nekam na večeru, aj ked ja mám tiež od dnes delenú stravu, no snád si niečo dobré v reštaurácii dám a potom nejaká romantika a snažilkovanie 😀 😀

pralinka25
9. feb 2009

my pojdeme na cokoladu 🙂 🙂 🙂
Teda mame sice dietu ale na valentina to treba porusit nie? 😅
No vidim to tak ze pojdeme na cokoladku, prejdeme sa a budeme snazilkovat 😀 😎 😉 🙂

pralinka25
9. feb 2009

alic neboj uz tolko nemam. To bolo pred HAK. Pocas nej som straaaaaaasne pribrala a teraz mam uz o trochuviac ako by som mala mat.

alicao
9. feb 2009

!prali no ved preto, inak by som prisla k tebe a natlacila do teba celu nutelu 😀

pralinka25
9. feb 2009

mnam 😵 dala by som si. Skoda ze uz tolko nevazim. Nutela by bodla 🙂

jankabo
9. feb 2009

Prali a teraz vážiš koľko 49??
Ale nie srandujem. Predpokladám že si chudučká, takže si tej čokolády kľudne daj veľa 🙂

lenisko1
9. feb 2009

no super tak to musim aj ja nieco vymysliet na toho valentina sice ho neuznavam a moj manžel si robi srandu že valentin je pre zamilovaných a my sme uz manželia 🙂)) ale nieco vymyslim nieco doma niejaku romanticku veceru sexi pradielko a tak 🙂)))

lenisko1
9. feb 2009

no to zavidim aj ja by som chcela byt chudučka 🙂)

jankabo
9. feb 2009

Prali predstav si, že ja odkedy som brala HAK a potom ten DUphaston tak som pribrala 10 kíl. Dobre nie???
Nie síce naraz ale postupne v priebehu nikoľkých rokoch som toľko nabrala.
ALe už pojdu dole, nech vyzerám ako človek. Tohoto roku ideme na 4 svadby, tak musím vyzerať k svetu, ved sa nezmestím do žiadnych šiať.
Baby ja letím domkov, tak sa majte, večer po cvičení sem nakuknem.
Pekný zvyšok dňa. Pa
CMUK 😎 😎

pralinka25
9. feb 2009

neni som chuducka ani z daleka. Mam 65 kg. Citim sa ako slon, lebo na takuto vahu som neni zvyknuta. Citim sa byt tahka a furt fucim.
Preto aj cvicim. Rada by som mala tak 55kg.To by bolo optimalne.Alebo potom ak mam mat viac a mam mat brusko tak jedine tehotenske. Slaninu neberiem 😀 😀 😀 😀

lenisko1
9. feb 2009

no tak mas tolko kolko ja aj vysku ja tiez chcem mat 55 tak som mala stale 53 - 55 no tak sup dotoho kto skôr 🙂)

adrianka127
9. feb 2009

babulky, akosi si s vami nestiham pisat... takze tema je dieta a chudnutie? 🙂 no ja som tiez dost pribrala po vysadeni HAK a po Duphastone... Ale co uz... ak neotehotniem do jary, tak aj ja zacinam s dietkou... 🙂

lenisko1
9. feb 2009

možno nam to vsetkym pomoze ku otehotneniu a budeme všetky spolu kocikovat to by bolo super 🙂)))

pralinka25
9. feb 2009

no inak je to celkom faj ta dietka. Ja som teda zatial nikdy ziadnu drzat nemusela ale teraz nastal cas. Celkom ma to zamestnava. Musim stale mysliet co kupit, co uvarit, ako cvicit. Je to fajn a navyse robim nieco aj pre svoje zdravie a aj mozno pre lepsie pocatie. No uvidime

leni no tak dobre. Ideme na to 😉

lenisko1
9. feb 2009

ok suhlasim ja som sa akurat chystala na tu 90dnovu dietu a ty mas tu delenu stravu ak sa nemylim to je vlastne podobna a co cvicite?? ja dnes idem na spinning

pralinka25
9. feb 2009

no na mna je ta 90 dnova strasne drasticka. Pozerala som ju ale teda ja by som to nevydrzala.
Ja cvicim na fitlopte doma (lebo ako sa poznam nestihala by som chodit niekam cvicit) a potom chodime korculovat. V zime na lad a v lete nakolieskove a to kazdy den. Len na ladove sa kazdy den chodit neda 🙄

adrianka127
9. feb 2009

moja kamoska drzala 90 dnovu - aj to na nej bolo dost vidiet, pekne schudla, ale treba to aj dodrziavat. A ja nemam akosi vydrz... 🙂 Ja moc necvicim iba chodim 1x do tyzdna s drahym na squosh.

pralinka25
9. feb 2009

no tato delena je v pohode. By som povedala ze asi najjednoduhsia.

lenisko1
9. feb 2009

no tak uvidim ci vydrzim sice este najprv ju treba zacat 🙂

pralinka25
9. feb 2009

no najhorsie je sa odhodlat

alicao
9. feb 2009

no ja to tiez delim, raz si dam cokoladu, raz gulas, raz sisky, inonkedy francuzke zemiaky, a polske krowky ...nemiesam to...delim to 😀 😀 😀

pralinka25
9. feb 2009

no alic 😀 delenu stravu mas v malicku 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
9. feb 2009

moja rada, dajte si co chcete ale nie po siestej a staci chodit peso do prace, rychlo a pojde to dolu, aj ked pomensie. Aj sladkosti mozte ale nie uz poobede...
Ja viem, na kazdeho zabera nieco ine, ale to je ako s otehotnenim, cim viac na chudnutie myslis, tym tazsie to ide....zivot je proste cely nejako naopak

alicao
9. feb 2009

ja by som tiez prijala o 3 kg menej, ale v lete to pojde rychlejsie teraz to staci udrzat..len pre statistiku, meriam 163 a vazim 59...chcela by som mat 56..ale...co vsetko by som chcela, ze ano... 😀

pralinka25
9. feb 2009

no ja chodim uplne vsade pesi. Nemame auto tak vsetko absolvujeme pesi. Navyse chodim aj po schodoch pesi na 4 poschodie. Vobec nepouzivam vytah.

Ja som nikdy s vahou nemala problem. Mohla som jest vselico. Myslim ze u mna to bude porusenou hormonalnou hladinou. To by tak aj sedelo casovo odkedy som zacala priberat. A kedze sa hormony proti mne spikli musim sa spiknut teraz ja 😀

lenisko1
9. feb 2009

dnes sa mi tak nechce ist cvicit ale musim sa prinutit 🙂 tak ja idem majte sa zajtra sa asi neozvem lebo som na skoleni a v stredu idem ku tej doktorke tak som zvedava na kedy ma objednaju na tu endokrinologiu :( tak sa zatial majte papa

alicao
9. feb 2009

prali, chapem, hormony su svina 😀 , mne sa to neprejavuje na vahe ale na naladach...chudak manzel🙂