Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

susann83
9. mar 2009

prali, ked si otvoris svoj graf, tak hore v okienku, kde mas celu adresu - http://....a tak dalej, to oznacis, okopirujes a potom vlozis sem, kde pises prispevok.
pre rychlejsie vlozenie mozes mat otvorene dve okna, cize konika aj graf.

alicao
9. mar 2009

jerry, doktor ma asi pravdu, ja meriam prvy krat v zivote, neviem dokedy ma to bude bavit..

jerryjanka
autor
9. mar 2009

alica ono je dobre merať dva tri 4 mesiace preto aby si zistila či a kedy je ovulka
potom je treba sa na to asi vysrať

pralinka25
9. mar 2009

mna to uz alicka nebavi ale musim to vydrzat aspon 2 cykly

kikina666
9. mar 2009

alca .. nechodievas nahodou darovat krv ? kolega ma choreho syna na leukemiu a potrebuje krv tak sa zhana kde sa da lebo jej potrebuje vela

alicao
9. mar 2009

ok, budem sa snazit vydrzat aspon 2 mesiace🙂
kika chodim darovat krv, ale teraz idem do heliousu a tam mi budu brat, aj som sa nato pytala, lebo sme chceli ist z drahym darovat, ale ze teraz nemame ist,az po vsetkych vysetreniach.
Drahy by mohol, poviem mu...a to sa da tak nejak, ze konkretne jemu by to slo?

kikina666
9. mar 2009

ano poslem ti potom meno .. to je jedno aka krvna skupina ... oni mu vymenia kus za kus ... svinuhy mne nechcu zobrat .. hned by som mu dala aj liter

pralinka25
9. mar 2009

kiki a co je malemu 😢
ja som chcela ist darovat kolegyni ale nechceli ma lebo som mala zle hodnoty na pecen.

Ano alicka to nahlasis udaje ze komu a oni aj keby si mala inu skupinu tak jemu daju tu spravnu a tvoju.

kikina666
9. mar 2009

ma leukemiu kostnej drene

kikina666
9. mar 2009

Pacient: Lukáš Janáčik
Dát. nar.: 12.11.1999
Detská fakultná nemocnica
Banská Bystrica
Oddelenie „Detská onkológia“.

pralinka25
9. mar 2009

chuda malinke ☹ ☹ 😢
to je uplne strasneeeeeee
Kolko ma rokov?

kikina666
9. mar 2009

9 rokov

darovat sa moze kdekolvek oni mu ju dorucia alebo vymenia kus za kus, je to strasne mas chore dieta a musis si sam nahanat krv

pralinka25
9. mar 2009

je to strasne. My sme tak boli pre kolegynu. Tiez mala rakovinu. Maju malo krvo tak pacientom povedia aby si sami zohnali krv.

Ja by som hned darovala keby ma chceli.
Vzdy som chcela ale nejde to 😠 😠 😠

Mna to vzdy tak zoberie ked je niekto takto chory 😢

kikina666
9. mar 2009

prali cudujem sa mojim kolegoom, ktori mozu dat a nedaju, ja by som dala hned

alicao
9. mar 2009

kika, mam to zapisane, drahy pojde hned zajatra rano....

kikina666
9. mar 2009

dakujem krasne ... poviem kolegovi bude stastny dakujem dakujem posli mi prosim ta meno do IP a aj email na neho aby sa mu mohol osobne podakovat

kikina666
9. mar 2009

strasne moc mu dakuje

alicao
9. mar 2009

kika, niet zac prosim ta, aj tak chcel ist....poslem ti meno, ale nemusite mu dakovat, on si nato nepotrpi

kikina666
9. mar 2009

ale kolega by mu chcel podakovat ... aspon mailom .. je strasne stastny mbodaj by sa mu podairlo lukaska zachranit ...ziadne dieta si nezasluzi takyto osud

kikina666
9. mar 2009

alicao .. strasne moc dakuje, ked som mu to povedala hned mu oci zasvietili a je prestastny, ze vdaka takymto dobrym ludom sa im podari mozno maleho zachranit ...

alicao
9. mar 2009

kika, keby som mohla idem aj ja...u nas bola pred par mesiaci zltacka aj preto ma minule odtial vyhnali, aj ked ja som ju nemala...

alicao
9. mar 2009

kika, este otazka, staci ak daruje tu v ziline?

susann83
9. mar 2009

baby, tak to je smutna tema, co tu teraz rozoberate ☹ ☹ ☹
ja som bola velakrat darovat krv, ale odkedy som v AT, som bola asi len 2x. keby som na sk, idem hned.
chuda male, zelam mu,aby sa rychlo uzdravil 🙂

pralinka25
9. mar 2009

boze az mam slzy v ociach.
dufam ze ho zachrania. Vraj maju deti velku sancu dostat sa z leukemie. Tiez sme mali 2 klientov s detmi ktore mali leukemiu.

kikina666
9. mar 2009

hej staci ... lebo oni aj ked nebude mat jeho skupinu vymenia za jeho skupinu je malo darcov tak ked da v ziline ak bude mat jeho skupinu daju ju lukaskovi do banskej bystrice a ked nie tak lukasko dostane svoju skupinu od niekoho ineho a tu pre lukaska posunu niekomu inemu

este raz straaaaaaaaaaasne moc dakuje ... keby si ho videla aky je stastny by si neuverila ...

alicao
9. mar 2009

kika, uz nedakuj, ved nie sme jedini, ktori radi pomozu....len nech sa vyzdravie...

kikina666
9. mar 2009

no ved to ... chudiatko chlapcek ved za nic nemoze ... nech si rakovina vyberie takych alkoholikov, zlych ludi co tyraju zenu a deti ... takym sa nestane nic ti su zdravi ale nevinne deti ... strasne je tento svet nespravodlivy

alicao
9. mar 2009

kika, to teda je...niekedy sa mi doslova tento svet hnusi....

kikina666
9. mar 2009

hej presne aj mne ... si zober ze ja na lieky na epilepsiu doplacam 500 sk mesacne a mam ju nasledkom autonehody, ked ma jeden debil zrazil a ked som bola nezamestnana aj to su velke peniaze ...ale nikto mi to nepreplati, ale alkoholikom a tym co fajcia a sposobia si sami rakovinu pluc a takisto narkomanom ... na tych doplacame my slusni ludia ... e to riadne svinstvo ... a aj lieky na umele oplodnenie ma vysli doplatok na 1 pokus 10000 ... nenormalne peniaze

alicao
9. mar 2009

kika nemam slov....radsej nato nemyslime, lebo zosalieme
Dievcata, idem domkov, tak zajtra papa