Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
14. apr 2009

susann dakujem

pralinka25
14. apr 2009

jani neviem dokedy budem cakat. Ale 30.4. idem na endokrinolgiu tak mi tam povedia vysledky a uvidim co este a asi potom aj s tymi vysledkami pojdem na gyndu tak si hned svihnem aj injekciu.

susan asi tu zostanem sama len ja. Ty mas aspon cyklus a to je sanca otehotniet. ja nemam ani to. Takze ja vas vsetky odtialto vyprevadim a potom si zalozim novu temu ze zufalec 2009 😀

susann83
14. apr 2009

praliiiiii, nieeeeeee 🙂 🙂 🙂 ziednu taku temu nebudes zakladat!!!!!!

inak, ja idem vo stvrtok k lekarovi, mam vysledky z odberu, ale netusim, ci su ok, alebo nie, uz som hladala kadeco na nete, ale nie som mudrejsie. vobec neviem, ci bola ovulka alebo nie.

drahy uz tiez dobral atb, uz len vitaminy.
podla vas po akom case mame ist na kontrolny spg? lebo atb bral 3 tyzdne a lekar povedal, ze po tom ako doberie ma ist, ale podla mna to bude velmi skoro a potom bude musit ist este raz alebo dvakrat

kikina666
14. apr 2009

prali .... pozri sa na mna .....

testovat uz nema vyznam vali zo mna uz ako z prasata ... takze od zajtra clostylbegyt

pralinka25
14. apr 2009

kiki teba do mojej temy nezoberiem, lebo ty budes mat adoptovane mimi a aj svoje mimi- takze budes dvojnasobna mamina (minimalne) a neodvravaj!!!!!!!!
Kiki uz je aj zo mna smolny typ ked sa mi moje prianie aby si bola mamina nesplnilo

Susi a nemozes tam zavolat ze kedy by ste mali ist?

kikina666
14. apr 2009

prali urobila by som cokolvek len aby som mohla mat svoje vlastne babetko

susann83
14. apr 2009

prali, mozem, ale musim zavolat do labaku, tam musim urobit termin, neviem ci mi poradia. alebo zavolam lekarovi a opytam sa sestricky, ta by to mala vediet.

len som myslela, ze by ste aj vy mozno vedeli

pralinka25
14. apr 2009

susi ja s tymto nemam skusenost, tak neviem.
Ale skus zavolat tej sestricke.

Kiki ja viem. Raz sa uz musi nad tebou Boh zlutovat.

kikina666
14. apr 2009

prali ... no ale kedy ????

pralinka25
14. apr 2009

no snad uz coskoro

susann83
14. apr 2009

kiki, dufam ze uz coskoro budes tehulka a potom budes drzat krasne babatko v naruci.
moja svagrina tiez cakala 8 rokov a teraz ma zlatu dcerku, tu dlho-tmavovlasu, co je na fotke 🙂

cukruska1920
15. apr 2009

Halo halo...nespite....

pralinka25
15. apr 2009

veru zas tu skapal pes.
To bude ale tym ze nas je uz tak malo. Prave preto by sme uz fakt mali odtialto vypadnut 😎

cukruska1920
15. apr 2009

ok..tak za par dni balim kufre.... 😀 ale nie...srandujem

kikina666
15. apr 2009

ahojte

susann .. no snad sa mi to podari

prali no to by sa uz mohol fakt zlutovat, ved tolke roky uz cakam ... a stale sa hram len s cudzimi detmi ktore idu ku mne ako vcely na med ... a vysledok je ten ze som stale sama a potom vzdy placem ale nemozem odstrcit dieta ktore sa ku mne hrnie a tuli ... aj ked mi to ublizuje

pralinka25
15. apr 2009

cukrus len ich pekne zbal. Ved to je cielom 😉

Kiki o 11 ides kvoli tej adopcii ze?

kikina666
15. apr 2009

este neviem o 10.30 mi ma volat ta kamoska, ci to plati a ak ano tak na 11.00

jankabo
15. apr 2009

ahojte,
posielam vám vírusiky extra dávku:
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cukruska1920
15. apr 2009

prali...no ale klesla som o stupen...tak bud uhniezdovanie alebo z toho zase nic nebude

kiki...drzim palce...

jankabo
15. apr 2009

Cukrus dúfam, ze ides za mnou, cakam na teba,
ze poklesla nevadí, videla si môj graf???

kikina666
15. apr 2009

jankabo tak predsa ............ gratulujem

pralinka25
15. apr 2009

cukrus to nevadi ze poklesla.
Zacni balit! 🙂

kikina666
15. apr 2009

cukru dik za drzanie palcov ale neviem ci to nie je plytvanie energiou

jankabo
15. apr 2009

Kiki este to stále nie je na 100%.
Síce HCG v krvi už potvrdilo ale na utz. idem az v pondelok.
A ty ako??? Kedy začínas vybavovať tu adopciu???

kikina666
15. apr 2009

no ak vsetko pojde podla planu tak dnes by som tam mala ist pre ziadost s tou kamoskou uvidim ... ci sa to podari

cukruska1920
15. apr 2009

tu je graf http://www.fertilityfriend.com/home/cukruska....

jani...nie nevidela som tvoj

kiki...urcite nie.. aj ked vies ako to je...vsade je dobre mat znamosti

kikina666
15. apr 2009

ved prave ... ale nechcem zbytocne tlacit aby ma nemali za otravnu ... lepsie ked tam spravim dobry dojem a nie dojem nervoznej otravnej zenskej

cukruska1920
15. apr 2009

kiki...to hej ale je dobre mat niekoho za sebou kto to potlaci... a uz mate aj ziadost na konkretne dieta?

jankabo
15. apr 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7,
u teba to vyzerá na uhniezdovanie tak zatial je to okej.
Kiki a čo bude dalej, to uz dnes musite zadať aké dieťa chcete,?? Alebo ako to vlastne je???
Prali čo tvoja mrcha??? Teplotu si nemerás???

kikina666
15. apr 2009

ale kdeze .... este nemame ani ziadost podanu a milion byrokracie a psychotesty a rodicovska priprava ... to musis chodit na sedenia kde ti vysvetlia ako sa mas ako rodic chovat ... sa mi to zda smiesne .... to by radsej mali vysvetlovat tym asocialom a nie slusnym ludom .. sle co uz narobim a az ked sud rozhodne az potom ta zaradia na cakaciu listinu a budes cakat