Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

uankab
19. feb 2009

uz musim utekat, papa
tfuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
19. feb 2009

uankab sprav albumik

uankab
19. feb 2009

adrianka mam, skusim spravit cez vikend, manzelik bude odcestovany, tak budem sama... papa

adrianka127
19. feb 2009

papa a este raz dik... 🙂

pralinka25
19. feb 2009

adi no dufam aj ja. Ono tento liek ma v podstate nevylieci ale moze pomoct a pripadne sa doplni dalsimi liekmi na podporu ovulacie ale to uz musi posudit gynekolog.

Juuuuuj baby keby to uz bolo tak ze sme v tejto teme uz ani jedna neni.

Mali by sme si dat zavazok ze po lete sme zacali a do leta uz budeme v tehulkovskej teme a to vsetky naraz. Ja musim ale este dohovorit svojim vajkam nech sa zobudia 😀

kikina666
19. feb 2009

adrianka papa

pralinka .. no ak by to vyslo tak by to bolo supis, ale ...

adrianka127
19. feb 2009

kiki ja som este tu... 😉 🙂
prali musime si navzajom drzat palce. Som si ista, ze vsetkym nam to raz vyde... ale bodajby to bolo cim skor, ked sa na to tak velmi vsetky tesime... 🙂

adrianka127
19. feb 2009

a inak ktory DC ste? kiki prali janka alicka

kikina666
19. feb 2009

adrianka .... tak ja ti poviem pravdu ja sa snazim o planovane rodicovstvo a ani neviem kedy som mala posledne kramy a kedy mam dalsie dostat ... takze asi tak , som to ponala velmi zodpovedne 😀 😀 😀 😀

adrianka127
19. feb 2009

no mozno ti to prinesie stastie a niekedy je mozno aj lepsie, ze sa clovek na to tak nesustredi a otehotnies ani nebudes vediet ako... 🙂 😉

kikina666
19. feb 2009

poviem ti tak .. to neuspesne IVF ma zo zaciatku tak psychicky polozilo, ze ani neviem kedy som to dostala ...som bola taka nestastna a sklamana a stale som plakala tak som si ani neuvedomila kedy som to mala a tak ani netusim kedy to mam dostat ... viem ze mesiac predtym som to dostala 27.12. ale v januari ani netusim, lebo to bolo po ivf a neviem ci to nebolo skor alebo ako ... netusim ... tak to by bola ina sranda keby som bola teraz tehotna a ani nevedela kedy .... 😀 😀 😀 😀

adrianka127
19. feb 2009

no mne sa zda, ze to bolo koncom januara a zaciatkom februara. Takze ti mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc prajem, nech mrcha uz nedorazi a o tyzden zistis ze si nasa prva tohtorocna tehulka 🙂

kikina666
19. feb 2009

adrianka tak to vobec netusim kedy to bolo, ale momentalne mi je to lautr fuk

no si si akasi ista ze ja budem prva 😀 😀 😀 😀

a vies co je morbidne, ze tak som to mimi strasne chcela a sustredila som sa na to a teraz mam v hlave lyzovacku ,,,, som ja ale truba blazniva, su dve varianty bud sa stane zazrak alebo pojdem na lyzovacku ... no uznaj nehrabe mi ?

adrianka127
19. feb 2009

neboj nehrabe... 😀 ... ja verim na zazraky... 😉

martinex
19. feb 2009

ahojte dievcata.. ako sa mate? ja len tak na skok... nejaka tehulka??

adrianka127
19. feb 2009

Ahojcek martiiiiiiiiii. Ako sa nam mas? Zatial ziadna tehulka... ale istota bude az o nejaky ten tyzdnik-dva. ale dnes tu skoro nikoho neni... 🙂

martinex
19. feb 2009

adri mam sa dobre,brusko rastie.. uz sa nevieme dockat,ked budeme vediet co to je...

tak ja teda dufam,ze pojdete jedna za druhou... veeelmi vam to prajem...

inak sa mas ako?

adrianka127
19. feb 2009

ja tento tyzden smutne... drahy je na sluzobke... 😝 Ale v robote je toho vela, takze nemam cas na to ani mysliet... 😀 Kedy mas dalsiu poradnu??? A ako sa babu pacila svaadba, nezacalo kopat??? 😀

martinex
19. feb 2009

moja,sak sa tyzden uz konci, vrati sa ti coskoro....

dalsiu poradnu mam 11.3., az ☹ a babatko sa na svadbe malo dobre, trosku ho tlacili saty
ale inak dobre... a este nekope..aj ked sem tam mam pocit,ze sa hybe... ale tak este
2 tyzdne a mala by som zacat citit pohyby

adrianka127
19. feb 2009

no to musi byt pekny pocit, raz mi to kamoska opisovala. Ze je to ako ked si jazykom chodis z vnutornej strany po licku... 🙂 Ja uz pojdem pomalycky domkom... Tak sa maj pekne a pozdrav augustovky... 🙂

martinex
19. feb 2009

pozdravim...paaaa a pekny zvysok dna

pralinka25
20. feb 2009

dobre ranko srdiecka. Vcera som uz musela narychlo odist tak som sa ani nestihla rozlucit.

Adrianka pytala si sa ktory DC som. Tak dnes 16 DC. A ty ako?

lenisko1
20. feb 2009

Dobré ránko 🙂)

pralinka25
20. feb 2009

ahoj leni. Dnes tu nejako nikoho neni. Vsetci asi pilne pracuju

lenisko1
20. feb 2009

no asi ano len nam sa nechce 🙂

pralinka25
20. feb 2009

no teda dnews je to tu fakt bieda.

Leni ty pracujes?

kikina666
20. feb 2009

dobre ranko,

no uz som sa vratila z nemciny ... zase som si dokazala aky som debil

pralinka25
20. feb 2009

a kolko chodis kiki na nemcinu?

jankabo
20. feb 2009

ahojte,
ja som dnes 23DC a 6DPO ale kedže od včera mám biely výtok tak viem, že tento mesiac zase nič.

kikina666
20. feb 2009

4 mesiace a to uz berieme druhu knihu Themen