Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
7. aug 2009

uz kupujes vybavicku? 😀

wolfskinka
7. aug 2009

no vidis hned mas lepsiu naladu .... staci vymysliet iba nejaku hovadinu ....

pralinka25
7. aug 2009

jasne ja potrbujem extra davku na kona 😀
wolfi ale podstatne je ze sa zlepsujes

wolfskinka
7. aug 2009

no tak akurat na babiky 😀 😀 😀 mozem kupovat

prali no ved to ...

pralinka25
7. aug 2009

babulienky moje idem ja domof.

Majte sa tu krasne a pekny vikendik vam prajem 🙂

wolfskinka
7. aug 2009

prali aj tebe pekny vikendik a som zvedava na pondelok na ten tvoj folicek ... nech ti pekne narastie

alicao
7. aug 2009

dnes som tomu pisaniu moc nedala, tak sa nehnevajte, lietala som tu ako handra..
prali uz tu nie si ale aj tak pekny vikend prajem🙂

wolfskinka
10. aug 2009

dobre ranko

alicka a prali ... ako po vikende?

my sme boli turistikovat ale stihli sme iba pol trasy ...

alicao
10. aug 2009

ahoj Wofli, mi sme boli pozriet kamoskyne miminko, a v nedelu sme nerobili vobec nic, len sme sa doma vyvalovali🙂
Pralinka, cakame na vysledok!!! Ozvi sa!🙂

alicao
10. aug 2009

Baby v teme grafy 13 je asi 5 novych tehuliek cez vikend, ty kokso🙂 parada!🙂

wolfskinka
10. aug 2009

alic no parada a ty budes dalsia .. ukaz graf a prali aj ty

alicao
10. aug 2009

wolfi, tie tvoje prsia, su dobre znamenie....mna ale prestavaju boliet a vies co to u mna znamena...ale ved ja som sa uz zmierila s umelym...
Tu je graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

Pralinka je asi este u dokyho..som zvedava, dufam, ze za vajko aspon zacalo zobudzat..

pralinka25
10. aug 2009

ahojte babulky.
Ja idem dnes k lekarovi az tak o pol 11. Takze vysledky budu az po obede.
moj graf vyzera asi takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/260d59

Ja som sa cez vikend dozvedela ze bratranec so zenou cakaju babo. Strasne sa tesim lebo sa o neho snazili 3 roky a tiez boli obidvaja v poriadku. Konecne sa im zadarilo.
No na druhej strane som smutna ze uz vazne nebudem mat s kym kocikovat. Vsetky kamosky su uz tehotne alebo maju mimina. Tie co nie su ani neplanuju byt. Takze som ostala posledna ☹

pralinka25
10. aug 2009

aliiiiiic to fakt u teba miznu priznaky? A ja som sa tak tesila na toho 12.

alicao
10. aug 2009

Ahoj Prali,

Tvoj grafik vyzera super, zda sa ze sa ovu blizi, som zvedava, potom sa hned ozvi🙂
Hej vidis na grafe, klasika, teplota klesa, zatra klesne este viac, presne ako kazdy mesiac, ja viem, ze neklesla o vela, ale to len vdaka utrogestanu...a ciciky tiez prestavaju...drahy je z toho smutnejsi nez ja, ale zabijem sa?
Nezabijem, DO BOJA🙂!

pralinka25
10. aug 2009

jasne ze vas hned budem informovat.

alic aj ja som z toho smutna lebo som fakt verila ze alicka sa zavrta. Potvorka jedna.
Ale tak tak alicka spravne. Treba bojovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My sme tu vsetky take bojovnicky.

alicao
10. aug 2009

Prali, asi smrdim, ze sa nechce uhniezdit 😀 !

pralinka25
10. aug 2009

😀 no fuj ze sa nehambis 😀

wolfskinka
10. aug 2009

alic klesa klesa ale stale je nad 37 ... nerob paniku

no tak to je sila co si zapotila, ze asi smrdis .... tak to som este nepocula

😀 😀 😀

prali a co dnes tvoj folikulcek ?

alicao
10. aug 2009

wolfinka, ja dostavam kramy ked mam 37.1, ja mam vzdy nad 37, len pred ovulkou 36.9, takze ma nemusis utesovat, poznam svoje tela 😀 , bodaj by som sa mylila, ale ...ved vies...

No preco ine by sa nechcela do mna zavrtat? 😀

alicao
10. aug 2009

a...nerobim paniku🙂, aj tak sa tesim na 12teho, konecne podame ziadost...
Inak Wolfi, to vypisem tam v heliose? alebo?

wolfskinka
10. aug 2009

alic no ty mas dovod .. tak potom ja som im musela smrdiet poriadne ked odisli obidva odo mna

vsetko vypises tam v heliose, alebo ti daju papier a ty ho vypises v klude doma a posles im to postou, raz sme to tak robili a raz sme to posielali postou ... alebo ked vam to da tak si niekde sadnite von na lavicku a vypiste to tam .. su to asi 3 strany krizikovania a zaneste im to hned na vratnicu, alebo to vypiste priamo tam na stoliku a hned im to odovzdajte a mas pokoj

alicao
10. aug 2009

Dik Wolfi, vypiseme to tam. Keby mi to poistovna schvalila do 2 tyzdnou , tak by som mohla zacat stimulku uz v auguste, ze? Ja viem, ja viem, zalezi co poviem Gatova🙂

wolfskinka
10. aug 2009

no presne tento tyzden tam krajko neni, tak ked vam to da domov, sadnite ku stoliku a vypiste a hned to odovzdajte, my sme si to zobrali domov a potom posielali doporucene postou ... lepsie vypisat tam

uvidis , aku mas poistovnu ?

alicao
10. aug 2009

Wolfi, vseobecnu, ze vraj tam to trva len 2 tyzdne

pralinka25
10. aug 2009

ahojte baby.
Ja som taaaaak nasranaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠
Kukal mi vajca a povedal ze vidi tam nieco ale male. Ani mi nepovedal kolko ani ako velke 😠
Povedal ze mam cakat do dalsieho cyklu a potom mam uzivat zas clostil ale len po 1 tabletek. Aj som sa ho snazila presvedcit ci mi neda dve a povedal ze zatial len jednu a az ked pojde drahy na kontrolny spermiogram tak mi da dve. Ja to nechapeeeeeeeeeeem
Kua takto sa k decku nedopracujem nikdyyyyyyyy 😠 ☹ 😢 😠

wolfskinka
10. aug 2009

hej vseobecna je dobra a hlavne nema poradovnik v heliose to by si mohla stihnut

wolfskinka
10. aug 2009

a kolko ti dal krabiciek ???

alicao
10. aug 2009

prali, vies co to znamena? ze bude ovulka, je tam maly folik, ale ten dorastie, stale meraj a aspon kazdy druhy den tutu mutu.
Ten tvoj doktoru je chumaj, zmen ho!!!!

pralinka25
10. aug 2009

obavam sa ze uz nedozrie.
Ved budem merat stale aj tutu mutu bude.

Kazdy tohto mojho gyndosa chvali preto som k nemu aj isla ale fakt zvazujem ze by som s tym nieco urobila. Len nviem kto je dobry. TOhoto mi napriklad kazdy odporucal. On je dobry, ale az moc opatrny a ja stracam cas