Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
20. aug 2009

pri prvom sme dali 3 a rozmrazilo sa len 1 a pri druhom nebolo co ☹

som sa ale rozpisala .... a nasrala 😀 😀 😀 alic nerob si hlavu z toho vykasli sa na segru a na vsetkych co to nedokazu pochopit .. lebo by si zblbla ako ja

alicao
20. aug 2009

prali, presne tak, a daj si cokoladku ukludni sa🙂
Wolfi, akurat rozmyslam, ze asi to nebudem s tym IVF tak surit, kedze teraz som potratila, aspon mesiac by som si mala dat pauzu

wolfskinka
20. aug 2009

alic teraz mas mesiac cyklus a ivf sa najskor pichaju injekcie mesiac cize ked zacnes uzivat tabletky zaciatkom oktobra tak vlastne odber vajicok budes mat az v novembri a takisto aj vlzoenie 28 dni sa len pichaju injekcie a stimuluju vajecniky

pralinka25
20. aug 2009

alic nechaj totak. Uvidis sama. Ak sa to vybavi tak to bude znamenie ze do toho chod a ak nie tak znamenie ze mas pockat. Veci sa vela krat nedeju len tak. Ale to co ti radila wolfi ze skontrolovat si ci to odislo alebo prislo to urob

wolfskinka
20. aug 2009

baby som hladnaaaaaaaaaaaaaa

alicao
20. aug 2009

no ved tak som to myslela aj ja, ale mohlo by sa stat, ze to schvalia uz o dva tyzdne a mohla by som zacat prat 16dc okolo 6 septembra , ak pridu kramy teraz cez vikend, ale radsej to necham tak ako pises.
az po septembrovej MS

pralinka25
20. aug 2009

alic uvidis ako to cele bude a kedy pride mrcha.

aj ja som hladna. Za chvilku idem na obed.

wolfskinka
20. aug 2009

nechaj 1 cyklus a az ten dalsi septembrovy zacni .... tak ako aj ja ked nam toto nevyjde ale aj tak som psychicky pripravena na to ze idem na IVF to by sa musel stat zazrak

alicao
20. aug 2009

vidis ze sa zazraku deju, trafila sa jedna z nula spermii🙂)))) ale asi bola skulava

wolfskinka
20. aug 2009

alic ze skulava ... no ty si dobra .... 😀 😀 😀 trafila sa jedna trafi sa aj druha .... a hadam coskoro a budeme spolu chodit nakupovat vecicky a tlacit kociky ...

alicao
20. aug 2009

wolfi, si pis, ze budeme , setri na dvojicky🙂))

wolfskinka
20. aug 2009

na ake dvojicky co blaznis ... to akoze po IVF budeme tlacit obidve dvojickovske kocare ... no ty si nadobro rozum potratila ... co budeme robit ked nam budu 4 deti vrieskat na namesti v krcme ved nas odtial vyhodia

alicao
20. aug 2009

wolfi, nie rozum, mininko 😀
ja do krcmi nebudem vodit moje deti ty ano? 😀

wolfskinka
20. aug 2009

ale ja som myslela vonku na terasku v lete ... nie do krcmy priamo dnu , to by som nikdy neurobila ale v lete posediet si na slniecku pri kavicke ...

wolfskinka
20. aug 2009

14 minut a obed

prali a co tvoj sef ?

alicao
20. aug 2009

wolfi, vsetci nam ich budu zavidiet, mozno nam aj kavu zaplatia🙂

wolfskinka
20. aug 2009

idem na obed ... dobru chut ....

alicao
20. aug 2009

prali, ja mam zas zlateho sefa, prave mi povedal, ze mam ist kludne domov o druhej

wolfskinka
20. aug 2009

alic tebe je ... tak ta poslal domov a si mu povedala, co sa stalo ?

alicao
20. aug 2009

jasne on vie vsetko, dokonca ma bude vozit z martina ked budem chodit na sono pocas IVF

wolfskinka
20. aug 2009

no to mas velmi ochotneho sefa .... a co ti povedal na to, ked si mu povedala ze si potratila ? aspon sa zachoval inac ako ti ostatni ?

wolfskinka
20. aug 2009

alic poslala som ti nieco do mailu na zasmiatie ... sa pobavis, prali ak chces aj ty posli mi do IP emailovu adresu

alicao
20. aug 2009

wolfi, jasne, stale sa pyta ako mi je, a ze ci nechcem ist domov, ja chcem vydrzat aspon do druhej by mi nechybali hodiny

alicao
20. aug 2009

wolfi 😀 😀 dobre 😀

wolfskinka
20. aug 2009

no presne vydrz budem rada aspon pokecame ...ja sa tu tiez nudim a musim tu trcat do 16.00

ze som sa rehotala a to nemam zvuk si to doma pustim so zvukom 😀 😀 😀

alicao
20. aug 2009

kukam ze si dnes este neprispela do heliosackej temy🙂

pralinka25
20. aug 2009

uz som tu z obeda. Este som sa zakecala.

musela som si dat dvojitu zmrzlinu aby ma z toho debila neporazilo 😀 (aspon mam vyhovorku)

baby tak dve a dve deti? to bude v Ziline veselooooooooooo 😀 😀 😀 😀

alicao
20. aug 2009

ja akurat uvazujem ze si po ceste domov kupim feraro rosher a cele to zjem

wolfskinka
20. aug 2009

prali aj u vas bude veselo neboj sa

alic na rovinu ... akosi ma tam nic netaha s vami mi je lepsie ... pssssssstttt, orsulka a tija su prec ... kamka v spitali ...

mame sukromnu temicku 😀 😀 😀

pralinka25
20. aug 2009

a kup. Padne ti dobre 😉