Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
19. máj 2009

Nevadi ja ti to prepáčim, lebo ta mám rada 🙂 🙂

Más potenciál mat trojičky alebo dvojičy???

wolfskinka
19. máj 2009

alicao ty teda prajes ...

alic no ty si ina popleta 😀

alicao
19. máj 2009

janka, no od buduceho cyklu mi to hrozi lebo budem s tym liekom budem produkovat dve a mozno viac vajicok kedze do jedneho sa nevedia draheho spermie trafit
Ale ked sa trafia do vsetkych co sa vyliahnu tak ma trafiiiiiiiiii 😀

jankabo
19. máj 2009

Ty si ale číslo.
A čo si spomínala??? Budúci cyklus??? To si dúfam myslela az február 2010 vsak??? 😀 😀 😀 😀

alicao
19. máj 2009

janka🙂 aaaaaaaa ozaj, zabudla som 😀 2.2 rodim🙂
Pocuvaj ma, ty si cela ja s pred dvoch mesiacov 😀 !

alicao
19. máj 2009

wolfi, jasne ze prajem, kto odmieta dvojicky nezasluzi si ani jedno! 🙂

alicao
19. máj 2009

teda aby som zas niekoho neurazila, myslela som to tak, ze kto uplne zamieta a v ziadnom pripade nechce dvojicky...
samozrejme ze je lepsie mat jedno na zaciatok 🙂

alicao
19. máj 2009

pralinka, ty co dnes? bojkotujes?

pralinka25
19. máj 2009

aaaale sak nestiham. Doobeda som bola na skoleni a teraz mam starosti s pocitacom.

jezisi maria trojicky 😲

alicao
19. máj 2009

prali, chnapem, aj ja mam niekedy tak, tak makaj, a sem tam nieco zapot🙂

pralinka25
19. máj 2009

ale sak roboty ani moc nemam len same prkotiny. Najnovsie sa rozculujem lebo mi zlikvidovali mailovu schranku 😠

alicao
19. máj 2009

pralinka, co dostali za nu srotovne? 😀

jankabo
19. máj 2009

Baby co má byt tak to bude. Len nech su zdravé, či už jedno alebo dve. 🙂 🙂

Baby este jedna dobrá správa. V sobotu mám poslednú skúšku a už mam pokoj. Ukončim 4. ročník a už iba jeden. 🙂 🙂

alicao
19. máj 2009

janka, obdivujem ta, fakt, sikulka🙂

pralinka25
19. máj 2009

no jani super. To zvladnes lavou zadnou.

alic asi ano. Ale sak bez mailu ma mozu zosrotovat aj celu 😅

jankabo
19. máj 2009

Dakujem baby,
aj ked posledný rok bude tažky lebo uz bude drobček aj škola. Ale predsa nejako to zvládnem, zvládli to aj iné či nie???? 🙂 🙂 🙂

Prali nech ti kúpia novu a basta 🙂

pralinka25
19. máj 2009

jani ved si mozes rok odlozit aby male trosku povyrastlo alebo dva.

jankabo
19. máj 2009

Co si ani náhodou. Uz ked som zabehnutá a treba mi iba jeden rok tak ani náhodou. Bábo sa narodí v decembri a v júni mám štátnice. Takže 6 mesiacov nejako vydržím.
A ja budem mať poslušné dieťatko ktoré bude mamku rešpektovať ze sa jej treba ucit 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
19. máj 2009

alic kua dobry datum ze 2.2. ... ty si to vies zoorganizovat

no ja by som brala dvojicky aj hned ... ale co mam robit aby sa tam usalasili

alicao
19. máj 2009

janka, schvalujem
aj ked....pri tych dvojickach neviem neviem 😀 😀 😀

alicao
19. máj 2009

wolfi, skusala si to zavrtat rucne???? 😀 vies ked ti tam vlozia emrijka, tak ruku dnu a chyt ich a zavrtaj ...
blby humor, sorry..vies ze to nemyslim zle...
raz sa to podari, verim tomu, aj ty musis a ziadne ale!!!

alicao
19. máj 2009

wolfi, to vychadza to na 2.2 keby sa to podarilo tento mesiac...ale aj janka ma dobry datum, na mikulasa🙂

jankabo
19. máj 2009

ja to tiež vravím, ze Wolfi si to zaslúži. A ze teraz to určite výde. Aj ked viem, myslís si ze sa mi lahko hovorí. Ale nie, ja naozaj verím a musíš aj ty. 🙂 🙂 🙂 🙂

Baby zajtra tu budem iba troška ráno, lebo o 11.00 hod som objednaná na vyšetrenie s prsníkom čo mi tam našli hrčku ked som zistilla že som tehu. Ale uz ma tam nič neboli, tak dúfam, ze to bolo iba zmena hormonov sposobená tehotenstvom. A o 15.00 hod idem na utz.
Ked pridem domov tak vam určite napisem ako som dopadla. Drže mi palce, aby vsetko bolo oky 😉 😉

wolfskinka
19. máj 2009

alic no dobry napad skus si to dat patentovat v heliose co ti na to povedia

no alic ja keby som otehotnela tento mesiac ... tak by sa malicke narodilo presne na meniny mojho muza .... no tak to by bolo inac nacasovane ale to mozem len snivat ze mi to tak vyjde

alicao
19. máj 2009

janka si pis, budeme cakat na fotecku🙂 a prsia...to mam aj ja..a nie jednu hrcku ale 8...ale ze len cysty..tak im verim..

alicao
19. máj 2009

wolfi...zase ale....tresnem ti?
mojej kamaratke sa narodil maly na muzove narodky🙂 co ty vies....hlavne to neres a neprepinej 😀

jankabo
19. máj 2009

baby 6.12. aj ked ja si myslím ze sa troška posunie no neviem. Uvidíme podla plodu mi doky povie, ci to sedí alebo nie. Naposledy mi sedeli presne týždne aj s utz.
A možno to bude naozajstný darček lebo môj manžel má 8.12. narodky. Takže bude to darček na narodky aj vianoce 🙂 🙂 🙂

alicao
19. máj 2009

jeeeeej to by bolo super...aj to tak bude pockaj🙂

jankabo
19. máj 2009

To ti poviem, ze by bolo krásne prekvapko na narodky 🙂 🙂 🙂 🙂

Dobre moje lúčim sa s vami, musím končiť lebo prišla kamoška na kavičku.
Takže pa a zajtra ráno som tu.
CMUK 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ALICKA PRE TEBA, TY TO TERAZ NAJVIAC POTREBUJES:
TTTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
TTTTTTTTTTTTTTTPPPPPPPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pralinka25
19. máj 2009

jeeeeeej jani ty si si to dobre vymyslela 😵

no ja keby som mala ovulku na moje narodky a otehotnela by som a tyzden by som prenasala tak by sa male narodilo na muzove naroky a keby som rodila trosku skor tak zas na mamine 😵