• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu baby z Petržalky?

18. apríla 2017 
@boise noo, kedze je uz stvrtok, tak tento tyzden by sme sa na to mohli psychicky pripravit a buduci tyzden si dat premieru.. :wink: Hm.. co tak utorok, prip. stredu?? .. neviem ci to funguje stale rovnako, ale ked som tam chodila vtedy strasne daaavno, tak bolo treba zavolat a objednat sa... Takze v pondelok by som tam prip. brnkla a popytala sa, prip. nas objednala.. :wink:
7. feb 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boise @strihalka boze moj, len to nieeeee... :grinning: ..lebo to si tam okrem uteraka a vody budem musiet pribalit aj prilbu.. :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genialna ok, dohodnem vecer s mm ze pojdeme a dam vediet teda ci utorok ci streda....operem leginy, pripravim tricko :grinning: :grinning: :grinning: atd :grinning: prilba je tazka btw, navrhujem papierove vrecka s vystrihnutymi dierami na oci :grinning:
7. feb 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boise no takze ja mam prvni problem vyreseny...nemam co na sebe.-D
mam iba soupravu na tenis coz ej tilko a srtkova sukne:grinning: boty mam saovky nejake desive modre:grinning:
7. feb 2013 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@strihalka :grinning: ja mam len tie leginy, aj to len jedny, na druhych sa cez rit taha velke pustene ocko :grinning: :grinning: :grinning: nevydrzali napor mojej zadnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ty hras tenis? tak toto si zamlcala, to si isto ohybnaaaa :wink: :grinning: no v sukni by si prinajmensom vynikla...prave si prehravam v hlave ze ktore tricko by bolo vhodne, ale nula zaznamov najdenych...tenisky su tiez take pochybnejsie, ale vsak tma tam bude :grinning: snad teda...
7. feb 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise tenis primo ne, le chodili sme pred tehu na badminton s mm.To je sport ktery me fakt bavi:slight_smile: tak dkyby se nekdo nasel, tak idme hend:slight_smile:
7. feb 2013 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boise ooki... a mooooze byt.. :grinning: Alebo taka ta kukla co maju deti.. :grinning:
7. feb 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strihalka ale ved tam sa chodi aj v suknickach.. :wink: A ako pise @boise bude tam tma.. :grinning: ..resp. len take to osvetlenie ako na diskoteke.. :wink:
Ja oblecenie zatial radsej neriesim.. TO poriesim operativne.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak @strihalka bude mat suknu, ja len leginy, tricko nemam, a @genialna ty zatial nemas nic, tak super, urcite zaujmeme :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. feb 2013 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise :grinning: :grinning: :grinning: tak to urcite ano.. ..btw, kysnuty kolac upeceny?
7. feb 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boise kedy mas narodeneho maleho? ..chodi aj do skolky?
7. feb 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genialna nechodi do skolky, on je december 2009...a nezobere mi ho ani teraz, kedze som doma s malou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: kolac som upiekla ale neuverite, som sa nechala namotat na slany kysnuty kolac s kyslou kapustou..ja som maniak na kyslu kapustu ale totooook je hrozne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: podarujem asi homelesakom..aj ti sa mi na to vyprdnu ked to nie je tekute :sweat_smile: :grinning:
7. feb 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@genialna inak teraz kukam ze utorky je ten chlap, no super, to bude uplne najlepsie, ked strapnit sa tak riadne :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise ..tak to sme na tom rovnako.. Ani mne malu nezobrali a asi ma porazi, ked mi ju nezoberu ani od septembra (ona je januar 2010). :angry: :angry: :angry: Tiez som doma s malym (8 mesiacov)..
Kysnuty kolac na slano s kyslou kapustou.. No neznie to zle.. ale podla toho co pises, recept si radsej nepytam.. :grinning:
7. feb 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise Baryll je chlap?? ..a ja ze to je zenska prezyvka.. :grinning: :grinning: ..ale tiez to nemusi byt zle pozerat ako tam chlap napredu vrti zadkom.. :grinning: :grinning: ..lebo ideme uplne do zadu, to je ti hadam jasne.. :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@genialna a ktoru skolku si skusala? my strecniansku a teda aj teraz som sa snazila kontaktovat ich ohladom prihlasok, ale mrtvo je, ani obraz, ani zvuk. Uz to vidim ze sa budeme dalej prdiet doma a ja zosediviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeeej to mame skoro rovnako stare detuchy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genialna ano chlap a teda vrti zadkom utesene :grinning: http://www.facebook.com/photo.php?v=533744163324847 a jaasne ze do zadu pojdeme, dokonca sa pohravam s myslienkou ze prvu hodinu len budem kukat z vonku cez okno :grinning: :grinning: :grinning:
7. feb 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise ja som skusala Holicsku.. tam teraz od januara 2013 otvarali dve nove triedy a mam aj kamosky, kt. tam zobrali 3-rocne deti a pritom su doma na MD. My sme, zial, to stastie nemali.. :confounded: :confounded: :confounded: Tak urcite skus aj tam.. ved ty to mas ovela blizsie ako my a aj ta riaditelka je tam celkom fajn.. :wink: Idem teraz podavat opat tam a dam aj tu k nam na Lietavsku.. Snad motyka vystreli..
Nooo, pozeram aj ja ze ano.. Len v opacnom garde.. :grinning:
7. feb 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genialna holicska? ano to mi segra vravela, ale ze tie dve triedy su v skole vlastne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: tak neviem...a my tusim pod strecniansku patrime, segra patrila pod holicsku a tiez jej nezobrali tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: natresk teraz vsade asi :angry:
7. feb 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boise rozmyslela som si to.. kaslat na zadok, podme radsej v stredu.. :grinning: :grinning: ..cez okno.. hm.. Bybaju tam zatiahnute zaluzie a ked tam este bude len ta gula svietit, to toho moc neuvidime.. :grinning: Ale pre ludi co by sa vybrali prave na nakup do tesca, by sme boli dobra atrakcia.. :grinning:
7. feb 2013 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@boise ale ved to je uplne jedno kde patrite.. Prihlasku si mozes dat kde len chces v ramci Petrzalky.. :wink: Ale s tym natreskom mas uplnu pravdu.. to je.. :unamused:
A tie dve triedy su normalne v budove skolky.. DO skoly dali predskolakov.. :wink:
7. feb 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genialna ok tiez sa mi viac pozdava ta streda :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@genialna ahaaa..tak idem to pokukat, pohladat ci nemaju stranku :slight_smile:
@genialna Pri podávaní žiadosti o prijatie dieťaťa žiadame zákonných zástupcov podať žiadosť len na jednu vybranú MŠ.

pfffff tak to je blbe ze len jednu :rolling_eyes: no vsak pokecame na zumba night :grinning: mozno nam tak posliapu po nohach ze nebudeme schopne dalej trsat , tak sadneme do kuta a pokecame :grinning:
7. feb 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise na prihlaske to uvedene nie je.... takze ja podam isto na dve.. :grinning:
http://msholicska.webnode.sk/prihlaska-do-skolky/
xixi snad tak nedopadneme.. dufam, ze to doskaceme do konca a pokecame na ceste spat domov.. :wink:
7. feb 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@genialna taaakze pisala som do relaxu, najviac narvano maju v utorok na toho vrťoriťa :grinning: Takze menej byva v stredu a vo stvrtok. :slight_smile:
8. feb 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise a ze ma to voooobec neprekvapuje... :grinning: Buduci tyzden je v stvrtok valentin - my mame listky do divadla, takze vidim to na tu stredu.. Bude sa ti teda dat? :slight_smile: ..skusime potraposit? ...btw, ale ja som fakt lava.. to si srandu nerobim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2013 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@genialna valentin? fiha, to by som sa aj ja mala teda skulturnit nejak, este ze hovoris :grinning: fuuuh tak dobre, mozme to vyskusat :grinning: vsak co horsie sa moze stat ako priserny trapas? :grinning: :grinning: :grinning: Ty si lava? no mam mierne obavy, kedze si tam uz par krat teda bola. Ja sa priznavam, bola som raz a to som nerobila nic ine, len utekala pred stadom zien, ktore sa na mna valili najskor z prava, potom z lava, potom ma tlacili cez okno von..a z casu na cas vsetky odo mna utekali smerom do predu, do bolo este prijemne :grinning:
@strihalka tak co? nahlasime aj teba? :wink:
8. feb 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@boise :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skoda, ze nie je nejaka zumba pre zaciatocnikov.. to by sa celkom hodilo.. Nepytala si sa nahodou ci nieco take nemaju?? ..lebo volakedy mavali.. :wink:
Zo mna strach mat nemusis.. su to 2 roky co som tam bola naposledy a tie pesnicky co tam vtedy hrali uz daaavno nie su hitom.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok