Sú tu baby z Petržalky?

natana
26. júl 2006

No Petržalčanky sa zatiaľ neprihlásili, ale hádam tu nie som sama z tejto štvrte. Baby ozvite sa

verulka
1. okt 2007

cafte, no ja zazivam vcelku slusne soky 😕 pred chvilkou som blinkala 🙄 take veci sa mi doteraz nestavali. Normalne toto tehu je nejake ine...bud je to vekom alebo ma prenasleduje cervicek, ze ak su tam dve 🤐 no zistovala som a vela zienkam ich nenasli hned pri 1. utz...tak dufam, ze len haluzim- ale ja a grcat 😕 ja a take mega brucho ( iked to by som este obhajila) a okrem toho nemam ziadne pocity ohladom pohlavia, teda vyrazne zmiesane...Snad mi len sibe
Astooooor, kedy ti zistili, ze su tam chalani dvaja 😅 ????

cat
1. okt 2007

verulka 😲 a nezjedla si nieco tazke?

eros
1. okt 2007

verul ja som sprepacenim grcala 4mesiace vkuse a to slo dvojnasobok von 😀 😀
zeby dvojicky 😀 😀 ?

astora
1. okt 2007

ahoojte

astora
1. okt 2007

verulka zistili že su dvaja v 6 tt ale to že chalani až neskorej šak vieš

astora
1. okt 2007

no halo ja dojdem a všetci zmiznu.... 😕

eros
1. okt 2007

astorka nieeeeeeeeeeeeeeeee.ja som tu 😉

astora
1. okt 2007

no super tak aspon niekto 😉

verulka
1. okt 2007

nezjedla, moj prijem stravy sa na vecer zacal vyrazne obmedzovat 😝 astor, tak aspon trochu klud... iked sa tesim na utz...
normalne sa citim velmi odlisne, hold mozno je to vekom 😎

astora
1. okt 2007

verul asi je to vekom nie že by si bola stara ale keby boli dvojky asi by ti to už povedali ale čo ty vieš možno sa objavi aj druhe mimčo 😀 😀 😀

verulka
1. okt 2007

no nemusi sa objavovat nic 😉 len zazila som babu aj chalanov a toto je fakt ine...zneisteli ma prave pripady, ked to vela znamym zistili az na 2.utz cize okolo 12-15tt...Nemyslim, ze su tam dve, len nieco uplne vo vnutir mojej hlavy rype 😀

eros
1. okt 2007

verul 😀 😀 😀 😀 no ja som ti to hovorila hned na zaciatku ci tam nebudu 2 😀 😔 😅

astora
1. okt 2007

verulka to za to že ste sa tu tolko dotahovali že trojičky a podobne 😀 😀

eros
1. okt 2007

ja som jej to asi dopriala 😀 😀 teraz ma niekde....... 😅

astora
1. okt 2007

eros ale ked to inemu praješ tak sa to aj tebe môže stať 😉

verulka
1. okt 2007

aaaaale eros, tak vsak ak tam budu 2, tak sa svet nezruti 😎 trosku osedivieme, vyhlasia nas za blaznov a deti budu v brutalnej presile...ale zase na starobu sa o nas apson bude mat kto postarat- dokonca aj sa mozu stzriedat 😀 😀
a kopat nikoho nebudem, ja som v podstate pacifita (teda kym nevidim urcitych politikov- ale to je ine 😝 )

eros
1. okt 2007

mne asi tazko bo hrosik uz nechce 😔 😔 a bude si davat velkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy pozor.
verul potom posli 1 dieta aspon mne neh sa postara o mna bo moje dieta povedalo ze plienky mi na starobu nebude davat 😀 😀 😀 ale v hospicu ci v domove budem velmi skoro ci s alebo bez alzhamera ci parkinsona 😀 😀 😀

eji
1. okt 2007

verulka, tebe by som dopriala j 10deti, sa proste hodis, materstvo a ty ide strasne dokopy...by ste nemali koncit pri tomto 😉

astora
1. okt 2007

verul no pri deckach čo mas este dvojky ja by som bola na mašlu

eros
1. okt 2007

eji pockaj ich budes mat ako smeti tolko deti
no verul rob dalsie fotky potom.a co deti uz sa tesia na maj co?

astora
1. okt 2007

verulka aj my sa tesime na máááj 😉

verulka
1. okt 2007

no jasne ze sa tesia. Eji, diky, ale my koncime 😎 prenechavame stafetu dalsim 😀 ja a na malsu z deti? To snad uz nehrozi. i ked boli aj take asy 😅
no ja osobne sa tesim skor na jun- bude po statniciach, ja uz cca zregenerovana, trosku zvyknuti na novi zivot a popri tom zvysne deti este v kole a skolke 😉 proste uplne pohodova materska 😀

eji
1. okt 2007

erosik, mne staci Kubik..hehe, a druhe az po 30ke 😉

astora
1. okt 2007

verulka tu maslu som myslela na seba ze ja by som si ju dala keby dalsie hrozilo

eros
1. okt 2007

eji to uz budema si niekde v pezinku 😀 😀
verul asi ti ta stafeta ostane 😀 😀 😀

astora
1. okt 2007

teda baby čo sa tak branite tym babatkam ? 😉

eros
1. okt 2007

astorka nikdo sa nebarani 😀 iba moj hrosik 🙂 😉

eji
1. okt 2007

jak pyco plakal v superstar..za tou.... 😖

eros
1. okt 2007

eji asi je prihriaty ci sa mylim ci daco dobre urobila 😀 😀

eji
1. okt 2007

ona je nechutna...ble, ale ja nie som taka rasistka 😀