Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

petikd
26. jan 2011

@zabga88 aj my sme boli včera u dokyho,damiána tiež bolí bruško,tak ked mu neprejde do piatka máme prísť na krv 😉

adky
27. jan 2011

Ahojte baby,tak sa pridávam aj ja,asi som tu rodila ako najmladsia 😀 AKo 20-ročná 😝

petikd
27. jan 2011

Ahoj @adky ja som mala 2 mesiace pred 20 ked som rodila 😀 😀 vitaj medzi nami a napíš niečo viac o sebe 😉

adky
27. jan 2011

@petikd ahoj,ja som mala 2 mesiace po 20 ked som rodila-takze si rodila mladsia 😀

sendi
27. jan 2011

ahojte baby,ja som rodila ako 19.5r a nelutujem 😉 maly je užasny,sice dakus ako čert,ale som rada že je to takto!!!!

gabinka1012
27. jan 2011

Ahojky,
@petikd ,@zabga přeji Vám brzké uzdravení.Budu držet balce aby to nebylo něco vážného.
Dnes jsem se dívala na seznam přijatých žáků,tak mi Gabču vzali.Ona jde totiž do jiné školy než pod kterou spadáme.
Vítám nové maminky a více pište at se to tu trochu rozjede 🙂

petikd
27. jan 2011

@sendi aj ty vitaj 😉
@gabinka1012 to je super,že ti ju vzali,teším sa 😉 Gabi bude už velká školáčka 🙂

zabga88
27. jan 2011

@petikd no to je asi daka viroza... a ako je malemu? mne kazala doktorka dietu pre malu ale ja si neviem predstavit co by ona roila keby jej chuti jest a ja jej nedam :D rozbila by chladnicku :D takze na ranajky si dala 2 parky a na obed normalne polievocku a zda sa mi ze to nebude ziadna salmonela... teda dufam ..... prajem skore uzdravenie

@adky ahoj Vitaj medzi nami 🙂 musim ta sklamat aj vsetky maminky ktore si mysleli ze rodili najmladsie ja som rodila 2 mesiace po mojej 18 🙂

a veru, veru piste nech mame co citat 🙂

zabga88
27. jan 2011

@gabinka1012 budes mat doma malu skolacku 🙂 drzim palceky nech sa jej v skole paci a nech je z nej dobra ziacka 🙂

zabga88
27. jan 2011

a ešte ma napadlo ze uz som tu davno nevidela icernu 🙂 idem jej napisat nech sa neulieva a nezanedbáva nás 🙂

zabga88
27. jan 2011

ale vela pisem, co? :D idem sa hambit do kuta :D

petikd
27. jan 2011

@zabga88 zajtra mu vezme krv na parazity a potom sa uvidí 😉 on je normálne,len ho aj bruško trošku bolí 😉

sendi
27. jan 2011

dakujem,nas teraz caka skolka,mam obavy,neviem si to predstavit,maly este nikdy nebol bez nas......je dost uplakanym,snad to ucitelky zvladnu!a nech to zvladneme aj my 😒

petikd
27. jan 2011

@zabga88 prečo hanbiť ved píš aby sme mali aj my čo písať 😉

gabinka1012
27. jan 2011

@petikd myslím na Vás.
Já rodina v 19 letech.

zabga88
27. jan 2011

@petikd aj my sme tak isto len nam kazala 2 dni min dietu 🙂

@sendi no tak to ti verim ze mas obavy ja som ich mala tiez a verim ze kazda matka 🙂 ale neboj nic mozno sa len zbytocne strachujes a maly bude statocny a v skolke sa mu bude pacit 🙂

sendi
27. jan 2011

tak to dufam,uz niekolko mesiacov ho nato pripravujeme,hovorim co bude mat v skolke,ze sa budu hrat...no vsetko ale jeho odpoved je ze len ked tam budem ja.....ma obdobie ze sa bez mna ani nepohne,predtym ma nehladal ale teraz chodi zamnou aj na wc 😉 s detmi sa pohra ale musim tam byt aj ja,tak preto mam strach.miluje zvieratka tak som mu slubila,ze ak bude v skolke dobry tak kupime nejake zvieratko,neviem ci som urobila dobre,co to zaberie ☹

zabga88
27. jan 2011

neboj sa ja som mala presne tento isty problem, priatel chodi do zahranicia robit a je doma malo takze mala bola naviazana len na mna a bezomna ani na krok..... nastupila do skolky prvy den ako hrdinka ale od druheho dna koniec sveta.... rok plakala nic nepapala ani nepila a chodila s monoklami od placu :( lenze vela zalezi na ucitelkach ako sa k tomu postavia oni treba tie deti zaujat niecom, zamestnat pretoze tie deti co placu sa akoby utiahlu a nekomunikuju aspon u nas to tak bolo a vlastne ani teraz ked nemusi nejde do skolky 🙂 a chodi druhy rok 🙂
ale verim ze ty mas doma maleho hrdinu a vsetko zvladne uplne v pohode 🙂 a budes prekvapena 🙂

petikd
27. jan 2011

@sendi ako vraví zabga Sebastiánko to zvládne.My sme nastúpili,prvý týžden chodil,akoby tam bol už od narodenia,po týždni som ho ale musela odtrhať od seba,jak kliešť sa držal,ale len čo som odišla,prestal.Zopakovalo sa to aj v dalšom septembri,ale zase sa to ustálilo.Teraz jak som začala chodiť do roboty,tak vraj ráno reve,že chce mamku a po obede ked prídem pre neho,tak sa mračí,že čo som prišla tak skoro 😀

zabga88
27. jan 2011

@petikd toto poznam rano reeeeveeee a ked sa zavru dvere uz si kresli ja vzdy pootvorim dvere na triede a šmírujem cez malu medzierku :D ako špijon :D

adky
27. jan 2011

@zabga88 Ahoj,pekne 😀 Ale poznam maminu ktora rodila 3 mesiace po svojej 15-tke,jej dcerka ma teraz 5 rokov,je to moja sesternica-aj take pripady sa stavaju 😅

sendi
27. jan 2011

fuuha,nemviem ci sa mam tešit alebo obavat.ratam s tym,ze plač tam bude,ale Sebi ako neže place,on reve az sa dusi a zvracia..toho sa obavam,ci to ucitelka zvladne.ved uvidim,ale na druhej strane aj ked mam slzy na krajicku pri pomysleni,ze ho tam necham...no trochu sa aj tešim.ako nie že som rada,ale snad nam to prospeje,teraz je v obdobi vzdoru,placu,kriku,bohuzial hrešenia 😒 naladovosti,papulovania....tak si myslim ze uz by bolo aj načase aby bol s detmi,nie len s dospelimi.bože ale nemyslite si ze som dajaka krkavčia mater,nieee,ale niekedy toho kolotoču mam dost,keby aspon večer spal,ale nie,raz to,raz mu vypadne cumlik.raz ho boli to no niekedy horor!

zabga88
27. jan 2011

@sendi viem o com pises 🙂 a velmi dobre a zelam aby to rychlo preslo... my sme to mali od 2 do 3 roka katastrofa a to sme sa strasne vela hadavali s muzom

petikd
27. jan 2011

@sendi prečo by sme si mali myslieť,že si krkavčia mama?ved každá to zažíva,a tvoj malý má vek,ked už by mu prospelo byť aj s detičkami 😉 ved keby si ho kvôli plaču nedala do škôlky,tak čo potom v škole? 😉 By si videla ako som ja odtrhla Damiána od svojej nohy,dala ho učitelke a utekalaaaa 😀 ale prospelo mu to,aj mne 😉

zabga88
28. jan 2011

Jáj ženy moje :( ja som už zúfalá.... moje dieta stále bolí bručko ja uz ozaj neviem co mam robit a uz taky tretí den sa jej vecer ťažko dycha... myslite ze to moze byt od bruska a zlého trávenia. Dnes sme mali ist na vyter lenze vonku -18 tak som volala doktorke ze co a vravela ze ked nema hnacku a nezvracia na vyter nemusime ist... len to dychanie ma serká bojim sa a som bezradná :(

gabinka1012
28. jan 2011

Ahojky
@sendi neboj Sebatianek to určitě zvládne.Já měla taky obavy jak to bude Gábinka zvládat a bylo to celkem ok.
Ještě ted mívá období že ráno pláče a drží se mě jako klíště ale jak píši holky sotva odejdu tak si jde hrát a už si ani nevzpomene že se jí tam nechtělo.
Já mám ted obavy jak to bude zvládat ve škole,nové děti,nové prostředí.No,jsem na to zvědavá 😲

@zabga88 myslím na Vás a držím palečky at je Vikinka co nejdříve zdravá.Ale to dýchání se mi nezdá,že by to mohlo mít něco společného z bolestmi bříška.
Pravda icerna už tu dlouho nebyla ale na fb mi včera psala.

@petikd tak jak dopadl odběr krve?

zabga88
28. jan 2011

@gabinka1012 no to sa ani mne enzda ale dneska akoby mala upchaty nostek tak ktovie ci nie stoho... ja sa snazim upokojit ale dako mi to nejde asi to velmi prežívam ale inak to nejde :(


petikd
28. jan 2011

@gabinka1012 no prežili sme odber,ale mi napichla jednu ruku a šlo pomaly,tak mu musela druhú 😒 ale zvládol to.Dostali sme aj misku na stolicu 😉
@zabga88 tak uvidíš ako sa to vivynie,možno na nu niečo lezie 😉

sendi
29. jan 2011

ahojte baby,pocujte,nooo ide o to,že kedze maly snaad pojde do skolky a mensi problemik je v tom,že ked bol trosku ,,mensi" a ja som si nedavala pozor na usta,zahresila som a terza ho to akosi napada alebo čo a aj ked tomu nerozumie,tak použi dost nepekne slovo,bohužial ktore ma odomna,mam to nechat tak?akože to nepocujem?predtym ked to raz povedal som zostala prekvapena,vsimol si to a teraz ked zahresi pozera namna tym svojim pohlasom,ako zareagujem,len zo skusenosti viem,ze cim viac zakazujem tam viac to robi,tak? 😉

zabga88
30. jan 2011

@sendi :D ja by som si ho urcite nevsimala ale najskor by som mu asi vysvetlila pekne ze to je skarede slovo a ze to nesmie a ked to nezaberie tak by som to ignorvala