• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
ahojte! ako co ste dostali na MDZ?
8. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak všetko najlepsie :wink:
8. mar 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zabga.Nedostala som nič. :frowning2:Iba ak veľa pusiniek :wink: od Damča,ale on ani nevedel,že je sviatok.Ale babke blahoželal A baby všetkonajlepšie aj ja prajem :slight_smile:
8. mar 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

všetko naj baby - dodatočne :grinning:

my sme sa boli veseliť v sobotu a v nedelu sme oslavovali mužové meniny
9. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj k MDZ, aj ked oneskorene.. u nas sa ziadne burlive oslavy nekonali, ani kyticku som nedostala :unamused: ale nevadiii, kakat na to :grinning: sak to je len bezny dnik, aspon u nas..

rastieme rastieme vo stvrtok mame polrocik :dizzy_face: maly mi strasne rastie pred ocami, uplne z toho odpadavam.. vy sa ako mate? vsetci dufam zdravi, spokojni, krizou nepoznaceni :wink:
9. mar 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček, no ja som dostala až dnes, ale zato krásne :grinning: vázu na kvety, svietiacu, je super, a veľkááá :grinning:
9. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatko a kedy svieti? to musi byt supeer :dizzy_face:
10. mar 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten moj asi zaudol ale je chory takze od neho neziadam nic.ved o nic nejde :slight_smile:
10. mar 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nič nedostala aiba od švagra čokoládu ale mangel zabudol skôr myslel na to že mal meniny :grinning:

ale neni problém si niečo kúpiť :wink:
10. mar 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.v oktobri 2008 som sa vydala a mala som 21rokov.momentálne mám 22rokov a v tomto období už som ako na ihlách-19.marca čakáme nášho malého chrustíka a veľmi sa tešíme.....niektorí ,,milí,, ľudia si myslia,že som si taktrocha skazila život-taká mladá a dieťa.....ale ja si to užívam...viem,že ma čaká veľa povinností a starostí ale nie som na to sama-mám dobrého manžela, ktorý mi bude pomáháť.ale čaká ma aj veľa radosti z murka.držte mi palce
10. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj
neboj viac ľudí si myslí že ak je babamladá má automaticky skazený život ked má bábo......neviem prečo .....zaostalé rozumy sú to ....ved my máme to o čo sa druhý v 30rokoch len snažia ...
10. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miranda04 neboj nic ja sa kazdy den stretavam s tym ze som sa velmi poponahlala a ze som mala v 18 dieta. mne je jedno co si kazdy mysli ja viem jdno ze bez mojej krasnej milovanej dcerky si neviem svoj zivot predstavit. milujem ju nadovsetko :slight_smile:

ozaj dnes sme boli v skolke na zapise a veeeeeelmi sa jej pacilo nechcela ist domov
10. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte maminky :grinning:
som vas zanedbavala :frowning2: ale mala som mladsiu sestru tyzden na prazdninach a ona stale chatovala na pokeci,tak som sem ani nemohla :angry: a v nedelu mala vaness 3 ročky,takze sme oslavovali vo velkom...

od včera chodi do školky :grinning: bola super,len na 2 hodinky a vobec neplakala a ani dnes. zato včera som si ja aj za nu poplakala :frowning2: bolo mi smutno,no musime si zvyknut....

vitam nove maminky :grinning:

a dodatočne všetko naj k MDZ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna ta mala uz v skolke? super a verim ti z si si poplakala aj nas to caka mala dnes stale vikukala ci som tam s nou a to bola len na zapise
10. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miranda ja som sa vydavala ako 20-rocna a drobca som porodila 5 dni pred 21-kou :wink: a bolo mi sumafuk, kto si co hovori.. drobec bol planovane babatko a neyvmenila by som ho za nic na svete..

icerna kolko ma tvoja segra? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudika moja sestra bude mat v lete 13 :slight_smile:
11. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna tak to si viem ten pokec cely den predstavit :grinning:
11. mar 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale musela som ju odtial vyhanat po maximalne dvoch hodinach :grinning: aj tak jej vaness nedala pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ako sa ma krpček?
11. mar 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna ty mas taku mladu segru? ked som ti pisala na skype napisala ze tu je jej segra :slight_smile:
11. mar 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj,icerna....tak všetko najlepšie Vanesske.... :wink: aj ked oneskorene,ale predsa... :wink:
miranda,ser na to...mladá maminka s bábätkom - to vyzerá lepšie než nejaká stará ropucha čo za takým drobcom nestíha ani behať :grinning: a po dalšie - mladá maminka = mladá babka :grinning:
11. mar 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vždy dobre padne ked mi povedia aká som mladá :grinning: že ako sestry sme .....to my bude hej ked budem mať 40 a vyzerať na 30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
12. mar 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna rastieme a rastieme :wink: taky maly usmievacik to je, sak aj v albumiku, na setkych fotkach sa mi smeje..

mirrinka to si super napisala :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:

rikarr ja som vzdy vyzerala ovela starsie, takze u mna vzdy zarazi najprv vek a potom az, ze uz som vydata s dietatom :grinning:
12. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne minule jedan stary dedko povedal ze deti maju deti
12. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz s nimi.. nepomozeme si
12. mar 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moja mla je zase chora ma teplotu, kazdu chvilu cika, ešte stale kasle a sopli
12. mar 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga to ma mrzi.. kedy bola naposledy? teraz byva castejsie? to bude asi tym otrasnym pocasim :confounded:
12. mar 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v nedelu dobrala antibiotika :frowning2:
12. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj tak snad jej to prejde cubidup :wink:
13. mar 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me je 24 a jsem podruhe maminkou...prvi se mi narodilo kdyz mi bylo 21.
13. mar 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok