• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu mamičky do 25 rokov?

4. februára 2014 
ahojtee! aj ja sa strasne tesim na vianoce :grinning: nam uz viki 2 roky pomáhala zo stromcekom a ked sme všetko odkladali z neho tak si somrala nnno uz nééésúúú vááánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tež se těším na Vánoce
u nás ze stromečku zmizí jako první čokoládové figurky :grinning:
Malá první Vánoce prospala,bylo jí zrovna 14 dnů tak že to byl takový dáreček.
8. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na malu cely rok plati ze ked je zlá tak jej poviem ze akurát na nu pozerá ježiško a ked bude zlá tak jej na vianoce nic neprinesie :grinning:

a na mikuláša sa vobec neteší každý rok chodi u nás po dedine mikuláš a ide ku každému domou a hodí aj k nám a mala ma strasné šoky velmi sa ho bojí. (väčšinou chodia opitý ujovia z dediny a robia si s toho srandu :grinning:)
naposledy som dostala ja od čerta po zadku a on zato odomna flasu vínka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga,tak to samé platí na naši malou. :grinning:
Gábinka už sice čerta a mikuláše viděla ale jen z dálky,dost se jich bolí.Ale letos chceme jít na mikulášskou k nám na ves.Jsem zvědavá co na to bude říkat.Ale jestli by s toho měla mít nějaký panický strach tak raději odejdem.
8. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky! akurát mi muz odisel a ktovie na ako dlho :frowning2:

tak ja radsej idem davat calamadu do pohárov :frowning2:
11. okt 2009 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile:
ako vikendujete?mi sme doma,stale prsi,ale aj tak sa mi nikam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ste zase same zabgy :frowning2: ?kam isiel tato do nemecka?nas to caka na zaciatku novembra :frowning2:
11. okt 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj icerna!
ako sa mate??, no u vas to bude o dost horsie ked pride porod a ty budes sama. malu ti potom rada postrazim :slight_smile: pride na prazdniny, hm???
11. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,tak jak se máte jaký byl víkend?
icerna jak se cítíš? :slight_smile:
12. okt 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
zabga no to som aj ja zvedava ako to bude vsetko prebiehat,ked to na mna pride :confused: no budeme to musiet zvladnut...mam dve kamosky po ruke a ked tyzden pred terminom mi pride mamina so sestrou,tak hadam vsetko dopadne super :wink:
ako v praci s malou?
gabinka ako sa mate vy?mne dost tvrdne brusko,krize ma bolia...je toho dost,ale musime vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes sme neboli bola za mna kolegina :slight_smile: v stredu ideme do levic na ocné mala má jačmeňbojim sa co jej budú robit :frowning2:
12. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi se máme celkem fajn,zítra jdu s malou k zubaři.Poprvé tak doufám že bude statečná a zvládne to.
zabga:Gábinka měla tež ječné zrno,poslali nás na oční tam se jí na to podívali a napsali nám mastičku.Po 3 dnech to zmizelo. :slight_smile:
12. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabinka tak to si ma potesila ja som sa velmi bala ze jej to vyrezu.

A kolko jej ten jacmen neprechadzal lebo mala ho ma uz dlho :frowning2: a ma aj framikolin mast a nic neprechadza ale to nam dala lekarka obvodna a zajtra ideme k ocnej :frowning2:
13. okt 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga:ono se tomu asi předcházet nedá,má na to dosti vliv počasí.Ale rozhodně je nejlepší co nejdříve navštívit lékaře.Já si koupila v lékárně oční mast,která je určena pro děti.A vždy když má malá náznak ječného zrna tak jí to na noc namažu.A zatím nám to pomáhá. :slight_smile:
13. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: mala mi este spi,ja som si tiez podriemkala na pol hod :pensive:
zabga neboj,nebude to vazne,uvidis ze jej daju tiez len masticku.
gabiinka ako ste dopadli u zubarky?ja by som tiez mala ist ,mam vela kazov a aj s malou,aspon jej kartu zalozit :confused:
13. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
icerna u zubaře v pohodě.Malá to zvládla bez problému.I když jsme dostali vynadáno že já tam měla být před 3 lety a malá už když jí narostli zoubky tak jsem obě bez kazů. :grinning:
13. okt 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte icerna snad jej to nebudu rezat mam strach a krce v bruchu s toho :(

gabinka mala je statocna ked vydrzala nasa zubárka zase vravi ze staci ked prideme ked mala bude mat 6 rockov
13. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to mě řekla obvodní že to stačí taky až tak v 5 letech.A zubařka praví opak.
zabga uvidíš že to bude dobrý,držím palečky at vám to zítra dobře dopadne.
13. okt 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabinka dakujem zajtra vam napisem ako sme dopadli :frowning2: bojim :frowning2:
13. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabga zítra dej tedy vědět.
Tak jsem se vzdala tý kávy,tedy skoro.Ráno si dám malý šálek.já bych jinak nefungovala.Jsem jak praště palící když si nedám kafčo. :grinning:
13. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabinka urcite zajtra napisem :wink:
13. okt 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bamule. :slight_smile:
gabinka kavicka uz vypita :grinning: ?ja musim tiez rano ,lebo by mi asi hlavu roztrhlo :angry: tak to je super,ze mate zdrave zubky,ja ich mam asi kazdy druhy pokazeny ale uz vydrzim a pojdem po porode,teda dufam,ze sa mi tam podari potom ist :sweat_smile:
zabga daj vediet,drzime vam prsteky aj na nohach :wink:
14. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! tak uz sme doma!
Dostali sme Tobratex mast a ked do 10 dní neprejde vyberú jej to v celkovej narkóze :frowning2:
ešte nam kazala aj teplé obklady na očko.
dúfam ze to prejde a nebudu jej to musiet vyberat :frowning2:
14. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím...
tak co zabga jak jste dopadli?
14. okt 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabga určitě to bude dobré.moc vám držím palečky at se to zhojí po masti.
14. okt 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dufám ze to bude dobre. Najhorsie je na tom to ze dr. povedala aby do skolky nesla radsej s tym ockom a ja musim chodit do prace a ona musi chodit somnou. nema s kym byt :frowning2: je to všetko na dve veci....
Niekedy je toho moc na jedneho :frowning2:
14. okt 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Znám to ,je to děs když se to na člověka všechno nakupí a on neví co dřív dělat.A co volno nebo paragraf to by nešlo? ale asi ne když jsi v práci teprv krátko. :unamused:
14. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak tema premna ja budem mat 21 :wink:
14. okt 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabinka nie neda sa ziadne volno ved len treti tyzden robim :frowning2:

miskachrumka ahoj a vitaj medzi nami! napis nieco o sebe
14. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak zabga dufajme,ze jej ta masticka zaberie,neboj nebudu jej to vyberat :wink:
prines malu k nam :wink: radi ju postrazime
gabinka ako sa citis?
miskachrumka vitaj,napis nieco o sebe :slight_smile:
14. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mála už šla spinkat,manžel je v práci tak jdu za vámi.
zabga je to těžký skloubit práci s malým dětskem. :unamused:
miskachrumka vítej mezi námi a doufám že budeš psát co nejčastěji.
icerna,jde to až na ty nevolnosti.Už se nemohu dočkat až půjdu k lékaři. :slight_smile:
14. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok