Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

miskachrumka
14. okt 2009

ahojte **
co vam mam prezradit?som skoro 21 rocna mamicka mam manzela synceka Davidka ma 7.5mes.je krasny milujeme ho nadovsetko robi nam radost aj starost 😉
co este!som z Banskej Štiavnice a vonku je zima ako v rusku 😀
ja neviem co napisat a prezradit!
nocoeste chcela by som este jedno babo ked bude mat dadko nejake 3rocky a mohla by sa nam podarit baba Laura! 😉
inac ci sa tyka porodu mam nan hroszne spomienky som sa vytrapila ako pes!
a inac som za kazdu srandu ved predsa nato je zivot !
keby chcel niekto este nieco vediet tak som tu pytajte sa! 😀
rada ukazem svoje zakulisie 😝 😅

gabinka1012
15. okt 2009

Ahojky
to máme ale počasí,taky u vás padá sníh.
zabga,tak co Vikinka?
miska pěkně si se rozepsala tak doufám že budeš i nadále přispívat.Davídek je krásný klučík.Už sedí nebo je na to ještě brzy?nějak už si to nepamatuji jak to bylo u malé.

miskachrumka
15. okt 2009

gabinka dakujem 😉
hapa sam už od 5mes a tyzden a vtedy nam vysiel aj prvy zub mame už 6zubov!
uz teraz stvornoskuje tak mam o zabavu postarane! ste mile ze ma takto vytate ako kralovnu 😀 😝
a snezi unas al elen tak ze aby sa ratalo! 😉

zabga88
15. okt 2009

ahojte kocky!

Tak konecne sme doma z Viki. Boli sme sa ešte najest v Pizzerke sa mi dnes uz nechcelo varit.

Gabinka tak davam jej mast a dufam ze jej to pomoze

miskachrumka ja som volakedy byvala v Pukanci, to je kusom od štiavnice 🙂 poznás? 🙂

miskachrumka
15. okt 2009

zabga samozrejem ze poznam! 😉

miskachrumka
15. okt 2009

baby inac kupila sim tu modru imdulonu mozem nou natiet malemu aj ritku vzdy po kakani a aj tvaricku kedze mi jedna mamicka napisala ze nemam naierat maleho avirilom lebo ze je to ropa 😕 ☹

gabinka1012
15. okt 2009

to o tom avirilu slíším poprvé.Já jsem malou natírala Bepanthenem.A někdy natírám ještě ted.Gabče se stává že se někdy špatně utře a v horkých dnech se jí to zapaří.Měla jsem i mastičku od lékařky přímo na opruzeniny,ale to už nevím jak se jmenuje.
Mi jsme dnes byli s manželem na obědě,výborné knedlo,vepřo,zélo ale bohužel jsem si ho dlouho neužila,Vzápětí se mi zvedl žaludek a šlo to všechno ven,tak ted jsem o čaji a celozrném pečivu a i potom mi začíná být nějako šoufl.

miskachrumka
15. okt 2009

gabinka aj aj som to este nepocula o avirile preto som vsoku 😕
takze ja som doteraz natierala mojho maleho ropou 😕 😕 ☹ 😠

icerna
15. okt 2009

ahojte babule 😀
tak vy si pekne uzivate obediky,ja som dnes varila polievocku a teraz s aeste mako robi,mala este spinka,tak som si nohy vylozila a pisem 😝 dnes som si bola kupit zimny kabat,lebo som ako slonica a nic nezapnem,teda cez brusko a kila uz neriesim radsej 😠 😕

gabinka chudiatko,to ti nezavidim 🙄 musi ti byt blbo. mala si uz zvyka na to ,ze bude starsia sestricka?

miskachr.-tak mate teraz o zabavu postarane,ked sa maly uz skoro vsade dostane 😀 este ked sa ti zachvilu zacne stavat o nabytok,to bude 😀 s tou matickou,ja som davala malej na ritulu niveu a teraz je ne trhu aj indulona na zapareniny a je fakt dobra.

miskachrumka
15. okt 2009

icerna viem taka mala cervena ale vsetci mi hovorili ze tato univerzalna ze je este lepsia ale neni tam nic pisane o babatkach 😒

gabinka1012
15. okt 2009

no já nevím ale mě to přijde jako nějaká blbost. 😝 Přeci takové výrobky a hlavně ty co jsou určeny pro děti.Jsou dermatoligicky testované.Vždyt je tam přeci napsáno složení té masti.Nebo bych se optala lékařky co ta by mi na to řekla.

miskachrumka
15. okt 2009

mame o zabavu postarane už teraz 😀
a otom brusku mi nai nehovor ja som pred tehu mala 78kilo a na konci 102 😕 😠 som zrala vkuse sladke a po porode 2dni som mala 87kilo a tie sa mi drzia doteraz okolo brucha! ☹ a tiez to už neriesim! 😉

icerna
15. okt 2009

ved pokial mu to pomaha ,tak mu natierj aj s tim. aj tak teraz vsetci zo vsetym prehanaju,vsetko bio,od stravy,oblecka az plienky...mi sme take nic nemali a tu sme,aj aviril nam bol dobry 😝

zabga88
15. okt 2009

ahoj icerna! ako sa mas??? mala?? zdravy ste? mne je dnes tak smutno za mojim Durom ☹ neviem v poslednom case mam dost casto slabe chvilky ☹

gabinka1012
15. okt 2009

Ahojky icerna,malá to zatím nějako nevnímá že bude mít sourozence.U nás nosí děti čáp,protože zmínka o tom že mám mimi v bříšku.Nastanou otázky,kde se tam vzal,proč tam je a jak se dostane ven.A na to si myslím že je ještě malá,takové věci jí vysvětlovat.A co Vanesska,ta už bude mít mimíska zachvíli doma,copak na to říká?

icerna
15. okt 2009

zabga to ti verim a este aj tieto uplakane dni ti v tom pomahaju,co? 😉 vobec nevies kedy sa ma vratit?malej sa pustili vcera sople a stale kasle,tak ma sirup a brala jej vyter z hrdla,tak zajtra mam volat na vysledky.

gabinka nasa sa tesi a stale bozkava brusko a rozprava sa z babatkom,co vsetko bude ucit,lebo bude velka sestricka a uz ju pripravujem na to,ze pojdem do nemocnice,tam mi vyberu baabatko a potom spolu prideme domov. pozerava s nami ordinaciu v ruz.zahrade,tak jej vsetko vysvetlujem

😀

gabinka1012
15. okt 2009

tak at jste brzy zdraví. 🙂
To je krásné že už ted si s mimi povídá.Původně jsem jí to taky tak nějako chtěla říct,ale nejde to,pořád se na všechno ptá a nejde jí do hlavy kdo to miminko tam dal a ona by to probírala do sameho detailu.Tak jsme s mužem usoudili že bude lepší nechat to na pozdější věk.

miskachrumka
15. okt 2009

ved ale ja myslim ten aviril zevraj je robeny z ropy 😕 a ja teraz som vsoku ze natieram maleho ropou 😕 😠 ale mne sa to tiez nezda! 😒

zabga88
16. okt 2009

Ahojte!

icerna mozno pride az v strede decembra ☹
joj chuda male zasa kasle?? Aj viki pokasliava a hlavne vecer a potom s toho grcká.

icerna
16. okt 2009

ahojte 🙂
co ste dnes robili?
mi sme boli len v obchode,prechadzat sa mi nechce v tomto pocasi 😒
zabga no to mate tazke same,ale neboj rychlo to ubehne 😉 sproste peniaze,koli nim sa musia takto rodiny trapit,ze? 😠

gabinka1012
16. okt 2009

Ahojky holky...
to je venku zase ošklivo.mi jsme dneska lítali celé dopoledne po uřádech. 😒

majatob
16. okt 2009

ahojte 🙂 my jsme dnes byli dopoledne v hernicce a jak se brouk vyspi a tata prijde z prace,tak se jdeme podivat do obchudku s detskyma botickama na nejaky zimni..to zas bude palka 😒

zabga88
16. okt 2009

ahojteee! konecne sme z viki doma

icerna mas svatu pravdu prekliate € 😠 dnes mi Juro volal doobeda nikdy nezvikne iba vecer volám a dnes volal doobeda a bol smutný ani jemu neni všetko jedno ☹

gabinka a co vybavujete?

gabinka1012
16. okt 2009

Ahoj zabga,ale museli jsme za učetní,pak na finančák.Všude spusta lidu a ty uředníci taky moc ochotni nejsou.
Já si věčně stěžuji že manžela nemám doma a zatím vy ho máte někde v končinách.vůbec nevím jak bych to snášela být bez něj taku dobu. 😒 Obdivuji vás jak to statečně zvládáte 😀 😀

zabga88
16. okt 2009

ahoj gabinka!

ja to neznášam vobec statocne. Volakedy som bola silnejsia neviem co je somnou

zabga88
16. okt 2009

inak krasne fotky 🙂 malá je zlatucka a je z vas pekná rodinka 🙂

gabinka1012
16. okt 2009

děkuji.
Uvidíš že bude líp.Kdyby aspon nebylo takové ošklivé počasí.to by se mohlo ven,trochu se odreagovat a nemyslet na to. 🙂

zabga88
16. okt 2009

a ved ja to hadam zvladnem 🙂

dnes sme boli z Viki nakupovat vecicky do skolky v pondelok by mala nastupit 🙂

gabinka1012
16. okt 2009

A co už se těší a na kolik hodin denně tam bude?

zabga88
16. okt 2009

asi na zaciatok len na 4 hodiny