Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
23. feb 2011

no super 🙂 aspon niekto 🙂 co poráate? ja strazim sesternicine deti a to 3 🙂 troch chalanov 🙂ale taky su dobry 🙂 o pol 13 pride bratov maly tak hotova skolka 🙂 o 17 ideme k urologovi tak drzte palce aby bolo vsetko ok 😵

gabinka1012
23. feb 2011

celé dopoledne jsem uklízela,ted jsem dodělala oběd.Gabča má prázdniny.Moc jí to doma nebaví tak pořád vymýšlí hlouposti,nedávno se klouzala tak dlouho ve vaně až si spálila zadeček ale až do krve,chudinka. 😖
Jinak Nikča je pěkné čertisko,ještě pořádně neudrží rovnováhu a už by někam běžela,tak že je každou chvíli na zemi ale naštěstí spadne vždycky tak šikovně že ani moc nepláče.
Tak to budete mít celkem veselý den až na tu návštěvu u urologa,tak pak dej vědět jak jste dopadli.Držím palce.
Myslíte že bych měla Nikča už dávat nějaké bačkůrky i když sama ještě nechodí.Ona většinu dne stojí nebo obchází nábytek hračky jí vůbec nezajímají.
@terrs vítej mezi námi 🙂

zabga88
23. feb 2011

@gabinka1012 chúda male ako sa tak mohla smykat?
Malinkej by som asi kupila tie prve topanocky, my sme mali take biele ortopedicke take pevne 🙂

zabga88
25. feb 2011

dobré ránko 🙂 ako nam krasne svieti slniecko 🙂 ako sa mavate? u nas je ticha domacnost 😀

gabinka1012
26. feb 2011

Ahojky,tak copak jste dnes dělali?

@zabga88 já mám spoustu různých capáčků,ale není to žádná kvalita jako pevný kotník a podrážka,je to spíš jen do kočárku..Tak myslíš že by bylo dobrý koupit nějaký kvalitní bačkůrky?
Jak to že jste měli tichou domácnost?

zabga88
27. feb 2011

@gabinka1012 ked sa uz stavia na nozicky asi by som jej rradsej kupila pevnu obuv.

Jaj baby po 5 rokoch som bola na disco 🙂 prvy krat malu v noci niekto strazil.... ale ja som sa tam nejak necitila dobre boli tam 15-16 ročný a ma ta ich tuc, tuc muzika dako nezaujala 😀 asi starnem 😀

petikd
27. feb 2011

Ahojte
Tak ja som bola včera v robote,jooj ale dnes som totálne vyšťavená 😝 a zajtra zase
@zabga88 mysem tam zájdeme na disco,ale len ked mám partiu,lebo ako ty píšeš tie deti čo tam sú...to je neskutočné 😉

petikd
28. feb 2011

Tak ja som mala dnes jazdu,šli sme od billy,so smokoviec,potom cez hranovnicu do kubach zajtra zas.inštruktorka dobrá,poznám ju cez sestru. 😉

hanuska09
1. mar 2011

@zabga88 ahoj.ako sa mate?aj u nas bola naposledy ticha domacnost...2 dni ticho,potom isiel manzel do prace a ked sa vratil po 6 dnoch,tak sme si to vydiskutovali a bolo dobre. 🙂

zabga88
1. mar 2011

@hanuska09 u nas je chvilu dobre, o chvilu vojna 😀 zvykam si 🙂 hlavne na to ze je dlhsie doma..... teraz ide do Nemecka az v aprili 😠

hanuska09
2. mar 2011

@zabga88 aj moj ocino robi v nemecku.to je uz asi ponorkova choroba.my sme mali taku ked bol moj drahy doma 3 mesiace na marodke...to bol boj,strasne. 😉

lucia19
2. mar 2011

ahojte tak ja sa k vam pridavam mam 21 a 2 rocneho syna Alexa 🙂

zabga88
2. mar 2011

@lucia19 vitaaaaaj 🙂 napis nieco viac o sebe a Alexikovi 🙂

@hanuska09 no to mi nieco hovor....

Baby ja sa uz bez práce zbláznim, dnes som bola na urade kde mi povedali ze nemam ziadny narok na ziadny prispevok od statu ako nezamestnana, lebo moj drahy je vedeny na malej rodnom liste a je zivnostnik a aj ked niesme zosobaseny je vedeny vsade....
Pani z úradu mi poradila ze aby som poziadala o rodičovsky prispevok, koli tom u ze mala ma selest a problemy s mechurom......

lucia19
2. mar 2011

@zabga88 no tak mi sme z lucenca Alexik sa mi narodil v 19 neplanovane 😉 zijem s priatelom sme spolu uz 4 roky a sme stastni ako blsky 😀

zabga88
2. mar 2011

@lucia19 tak to je dobre 🙂 ja som porodila v 18. Co je neplanovane je najlepsie 😀

petikd
2. mar 2011

@lucia19 aj ja ťa vítam 😉
@zabga88 veru máš pravdu 😉 tak to si plánuješ,plánuješ a podla niektorých nikdy nieje vhodný čas 😉

lucia19
3. mar 2011

@zabga88 TAK to stebou suhlasim 😀
@petikd Ahoj 😀

ludka_r
3. mar 2011

Ahojte.

@zabga88 aj mne sa veru páči veta čo je neplánované je najlepšie, aj keď ja som obe deti mala plánované, Riška až extrémne 😀 Ale ja som z tých, čo otehotnie, len čo sa na ňu muž pozrie, tak možno nejaké to neplánované miminko raz príde 😀 A veru mohlo by to byť to moje vytúžené dievčatko.
Ja som teda bola na diske už viac krát ešte medzi narodením Vilka a Riška. A teda, tiež som sa cítila blbo. Vôbec nikto známy tam nebol. Kde sú tie časy, keď sme sa vôbec nenudili, čo sme sa mali vždy s kým zabávať. Navyše vždy rozmýšľam, kde sú všetci tí moji rovesníci. Kopec z nich ešte nemá rodinu, tak nechápem, čo sa nechodia baviť. 😵
Ale keď dokojím, tiež sa teším, ako sa pôjdem zabaviť. Aj s jednou kamarátkou, ktorá má 18 a takmer dvoj ročnú dcérku. Tak ona bude tých mladších členov poznať, takže si zaspomínam na staré dobré časy. 😀

Moja sestra má 12 rokov a chytá ju puberta. Keď sa na ňu tak pozerám, často krát sa zamyslím nad tým, že aké hlúposti mi boli v tom veku smiešne. No, ale na druhejs trane musíme na tých pubertiakov pôsobiť, ako suchári, ktorí nerozumejú srande.

zabga88
3. mar 2011

@ludka_r no veru pocity som mala na disco tiez cudne ale teraz mam pocit že i na 5 rokov stacilo 🙂

ženy poradte kazdodenna dilema ženy🙂 co navarit?

tutulka12
4. mar 2011

čaute kočky, môžem sa pridať? mám 24 a dve detičky 🙂

gabinka1012
4. mar 2011

Dobré ráno 🙂 Gábinka byla taky neplánovaná,Nikolku jsme plánovali ale podařilo se až po 3 letech 😉
vítám nové maminky.
Na Dicku jsem byla naposledy před 2 lety a abych pravdu řekla tak mě to ani moc neláká.Raději posedím s přáteli a pokecám.

@ludka_r tak co Riško kolik váží?
@zabga88 co uvařit o tom přemýšlím snad každý den 🙂 dnes budou kuřecí rolky.
Nikolka mi nechce v noci spinkat,několikrát se vzbudí.Dnes se vzbudila 1hod a strašila do půl 4.Sotva se probudí už se sápe z postýlky a chce si hrát 😝 přes den to není o nic lepší hodinku dopoledne a hodinku po obědě.

maatuulka
4. mar 2011

@zabqa88 s toutou otazou kazde rano vstavam 🙂 co varit? .. masa mame pokrk.. zemiakov tiez.. ryzu mala miluje, takze to zatial ostava v obehu, dnes som prvykrat robila tarhonu s kuracimi prsiami.. a dalo sa, mala to napodiv zjedla 🙂 ale co dalej? privitala by som taku kuchynu do ktorrej ked rano vojdem bude napisane co by som mohla varit 🙂

zabga88
4. mar 2011

jaj ženy moje mala je zasa chora... sopel, teplota, kasel, ja uz asi nevladzem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

maatuulka
5. mar 2011

tak skore uzdravenie zelame 🙂 nech ste cim skor zdravy..

zabga88
6. mar 2011

@maatuulka dakujeme :( celu noc zvracia od kasla :( ale nastastie teploty uz nema... klop, klop, klop

maatuulka
6. mar 2011

@zabga88 no teraz my teplotujeme.. od rana :( davam jej cipky, ale je to hroza kedze uz je vacsia, musim jej zajtra kupit nurofen jahodku .

zabga88
7. mar 2011

@maatuulka o tom nurofene som raz citala ze je nejaky zavadny, ale ze len ten jahodkovy. u nas zatial funguje panadol.... aj ste boli dnes u lekarky? my mame ist zajtra do NR na sono brucha, lenze neviem ci sa nepreobjednam, kedze je mala chora.... dufam že nebudú šomrať....
prajem vam skoré uzdravenie 😉

petikd
7. mar 2011

Ahojte
Chorým prajem skoré uzdravenie 😉
@zabga88 bol závadný ten jahodový,ale len určitá šarža,to podla čísla 😉
Jooj my sme mali včera den blbec.Damián sa nevedel zmestiť do kože,nepočúval,už mu asi bolo dlho doma 😒

maatuulka
7. mar 2011

no prezili sme 🙂 domca uz v noci nemala teplotu, nastastie uz ani dnes 🙂 uz je jej super. no kupila som paralen tbl. pre deti 🙂 take su malinke. prehltne a je to 🙂

zabga88
7. mar 2011

@petikd no my sme na tom boli vščera podobne ona ale cely den preplakala a premrnčala... ja uz na nervy s toho a len som kričala ako debil 😠

@maatuulka super že je uz lepsie 🙂 tesim s vama 🙂
my sme ešte neskusali tabletky paralen pre deti.... zaberaju? vraj aj paralen sirup je aj ibalgin sirup pre deti, všelibársčo uz existuje ale hlavne aby nase pokladiky boli zdrave a aby sme žiadne lieky nepotrebovali.....