Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

maatuulka
8. mar 2011

@zabga88 toto mava sem tam, raz dvakrat do roka.. mi nule mala 3dni 38teplotu.. bola u nas aj zachranka.. lebo som uz nevedela co jej je, a nic 🙂 nebola ani malatna ani nic.. vesela .. hrala sa, ako keby sa nechumelilo.
no este som jej neskusala davat tabletky, uz jej to preslo, ale ked som jej davala striekacku vsetko vyplula, a tabletku ze mozem primiesat do jedla, rozpustit v cajiku, alebo vselijako skryt.
a ako ste na tom vy? v tomto slnecnom pocku to musi byt na nic byt domaa :/

inak musim sa pochvalit, vcera mi prisiel mail, z prace kde som posielala CV na pracu redaktorky, mam im napisat članok.. takze mojou temou budu asi skolky 🙂 kedze to je taka aktualita 🙂

zabga88
8. mar 2011

@maatuulka nam je uz trochu tiez lepsie uz tak hrozne nekasle a zacina vykasliavat.

jéééj takže redaktorka? gratulujem 🙂 vela stastia 🙂

ja som sa dala na robotu na doma nosi to jeden chalan z vedlajsej dediny lepim take vzorky žalúzií a slak ma s toho triafa. za 1 krabicu ponuka 4€ a v krabici je 500ks 😠 nic moc ale ked neprsi apson kvapne

maatuulka
8. mar 2011

@zabga88 dakujem dakujem 🙂 no tak to ano, ja si tiez privyrabam popri rodicovskej, robim www stranky. Teraz mam jednu zakazku, no v poslednych dnoch dajako na to nemam cas ani chut, musim si dat chvilku pauzu 🙂
a tebe malinka papa normalne lieky? Ja uz neviem ako to mam do mojej dostat 😒

zabga88
8. mar 2011

@maatuulka my nemame problem zjesť lieky, pokial to nieje hylak :D to nechce ani vidiet..

maatuulka
9. mar 2011

@zabga88 mi to mame horsie.. do malej nedostanem nic. proti vsetkemu protestuje a nechce.. uz neviem ako ju mam "oblbnut".

zabga88
10. mar 2011

neboj aj my sme si tym presli... potom sa to zlepsilo a teraz je to dobre..... urcite sa to polepsi aj u vas 🙂

co ste dnes porábali?

maatuulka
10. mar 2011

od dnes rana kasleme a soplime :/ kupila som jej stoptussin to do nej dam asi nasilu, skusim podplacanie nico za nieco.. otrivin si nastastie dava sama 🙂 dnes som si kupila novy fotacik, tak mala fotila ostosest 🙂 le mam pocit, ze na mna daco tiez lezie, som absolutne znicena.

zabga88
13. mar 2011

no pekne a pomaly tu budeme všetky choré :( na mna to tak nejak hnusne prislo ze sa ani nepamatam kedy som bola takato chora a mala je znovu tam kde bola takze pekne :(

všetkym pacientom prajem skoré uzdravenie ☹

maxikk
13. mar 2011

ahoj bude mi 25 a malemu jsou 2.3 muzu se pridat 🙂

zabga88
14. mar 2011

@maxikk Ahooj! jasne že mozes 🙂 Vitaj medzi nami 🙂 napis nieco viac o sebe 🙂

mimuska1
14. mar 2011

ahojteeee🙂 ja budem mat za mesiac 22 a moj maly bude mat v juni 2 roky... mozem sa pridat🙂 ?

zabga88
14. mar 2011

@mimuska1 Ahooooooj! no jasné že môžeš 🙂 som rada ze nas pribuda 🙂

gabinka1012
14. mar 2011

Ahojky a přeji hezký večer 🙂
vítám nové maminky.
Mi se taky přidáváme mezi marody.Gabča a Nikča mají rýmu,kašel a teplotu.A Nikolce do toho ještě lezou zoubky 😖
Tak všem nemocným přeji brzké uzdravení 🙂
Musím se pochlubit,Gábince se kýve zub,má s toho strašnou radost a povídá ,,to bylo na čase když už jdu do školy 😀 "
Jinak já jsem poslední dobou nějaká otrávená,nic mě nebaví do ničeho se mi nechce.Aspon že už to počasí za něco stojí,mi jsme o víkendu grilovali, to byla bašta 😅

@zabga88 co ve školce a co Vikinka je to s tím čůráním o něco lepší?
@maatuulka jaký sis koupila foták?Já bych strašně chtěla zrcadlovku ale nějako na ní nezbývají finance,hold mi musí stačit ten co mám.

zabga88
14. mar 2011

@gabinka1012 ahooooj! no tak aj vy ste chory? prajem Vám skoré uzdravenie 🙂 my sme všetci traja chory a uz mi to lezie na nervy nic nevládzem a stále ich treba obskakovať :(
zajtra ideme na sono brucha, nech uz konecne vieme s coho ju stale boli bruško, v stredu ideme ku kardiologičke . držte palce aby sme dobre dopadli mam take cudne pocity dufam ze vsetko bude ok 🙂.

Dnes u nás riadne hrmelo som mala dáke zmiesane pocity. Normálne to vonku vyzeralo ako v lete pred búrkov 🙂
Čo bude v apríli :D

Do školky nechodime lebo sme stale chore a to cikanie je lepsie len ked niekam ideme tak pred odchodom ide kazdu chvilinku tak to bude asi psychyckého povodu :( aj ked neviem s coho :(

ako tak píšem a píšem tak mi aj mala pri tom zaspala 🙂

tak baby na konááááá a mozeme klebetit 🙂

petikd
15. mar 2011

Ahojte 😉
Jooj tie choroby 😒 ....prajem vám skoré uzdravenie 😉
@zabga88 isto hrmelo? 😕 pána čo v apríli,ale v lete 🙂 a z čoho to teda bolo?to cikanie.Ja tiež chodím často a ked idem z roboty,tak ked sa idem prezliecť a ešte potom pred odchodom,ja sa bojím,že ked budem v buse tak mi bude treba.Ja to mám tak od mala 😒 Držíme palce u lekárov,nech vám pomôžu 😉 a prečo idete ku kardiologičke?
@gabinka1012 wow to je super,že sa Gabinka tak teší,no dúfam,že jej to vydrží pri všetkých mliečnych zúbkoch 😉
Vítam nové maminky 😉

zabga88
16. mar 2011

@petikd isto hrmelo 🙂 ja som bola tiež v šoku 🙂

no včera sme boli na sono brucha takže všetko je ok 🙂 teším sa .
Dnes ideme k tej kardiologičke chodievame každe 2 roky na kontrolu koli tomu silnému šelestu ci ako sa to vlastne vola.

maatuulka
16. mar 2011

@gabinka1012 kupila som si Fujifilm finepix s5800 .. nieje to zrovnna kral ale predtym som mala klasicky digital olympus, takze u mna je to velky pokrok. a Musim povedt, ze fotit s tymto fotáčikom je jedna basen 🙂

no holčinyy, teraz je u nas mala zdrava, vlastne vsetci su zdravy no ja som to schytala na plnej ciare. :/

zabga88
16. mar 2011

@maatuulka joooj to ma mrzí, dúfam že budes coskoro fit 🙂

tak a sme doma z vysetreni :( malej zistili 1,5 mm dierku na lavej chlopni doktorka mi vravela ze aby som sa nebala ze to je neskodne ale ja sa strasne bojim ☹

maatuulka
17. mar 2011

@zabqa88 no dakujem 🙂 zajtra idem na diskusiu s nasim starostom, chcu nam zrusit naas klub mamiciek kde sme chodili. tak si to ideme vydiskutovat 🙂 a pisem o tom claanok takze aj ked budem zomierat musim tam ist nech to uz mam napisane. 🙂 ale uz je mi lepsie, vcera som si oddychla tak mi to asi pomohlo.
Teraz som zistila, ze nemam zemiaky, idem varit sosovicovu ... takze ako rozmyslam tak rozmyslam, v tomto uprasanom pocasi musim ist do obchodu.

a co to teraz znamena pre malu? Nejake vysetrenia?

mimuska1
17. mar 2011

@zabga88
dakujem🙂

mimuska1
17. mar 2011

@maatuulka
no tak tam v ba mate aspon cosi tu na dedine nejaky klub ani nehrozi🙂

1naty12
17. mar 2011

Ahojky 🙂

zabga88
17. mar 2011

ahojte ženy! ako sa mate? my akurat robime danove priznanie a vsade mame papiere a mam toho plne zuby :( fuj, hnus

mimuska1
17. mar 2011

@zabga88
ahoj🙂 ja mam danove uz aj zanesene na urade 🙂

zabga88
17. mar 2011

@mimuska1 tíško závidím 🙂

mimuska1
17. mar 2011

🙂 no ale nemysli si ze som si ho robila sama🙂 muzova teta mi to spravila🙂 takze o robotu menej🙂

zabga88
17. mar 2011

@mimuska1 ešte lepsie 🙂

maatuulka
17. mar 2011

@mimuska1 no len nam ho chcu zrusit nastupil novy starosta .. ☹ ale co uz. inak maminy ja som minuly rok brigadovala iba mesiac a nieco zarobila som cosi okolo 130eur .. oplati sa mi davat danove??

zabga88
17. mar 2011

@maatuulka ja myslim ze kazde € pomoze 🙂

maatuulka
18. mar 2011

@zabqa88 takze daco dostanem? lebo niektori hovoria, ze kedze som tam malo zarobila.. nic nedostanem. A nevies kam mam ist normalne na danove?